2021-04-13   10:03:11
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass2

41_S
Gren 41, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
281  Seeliger Björn  2000  SÖDERTÄLJE  BA7300  25 m  21.96   
257  Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE  AD5999  25 m  22.84   
346  Sköld Olle  1999  TYRESÖ SS  AK4599  25 m  22.95   
263  Hareskog Ludwig  1998  SÖDERTÄLJE  AH5398  25 m  23.94   
310  Andersson Christoffer  1994  TYRESÖ SS  AM3594  25 m  23.94   
181  Ridell Patric  1993  SK NEPTUN  AJ7393  25 m  24.25   
118  Gérnyi Karl Gustav  1999  SK NEPTUN  AG9599  25 m  24.54   
196  Thorvaldsson Kevin  1995  SK NEPTUN  AA9595  25 m  24.57   
268  Kerman Henry  1997  SÖDERTÄLJE  AI6597  25 m  24.57   
10  155  Lulek William  1998  SK NEPTUN  AJ6998  25 m  24.65   
11  11  Koufakis Alexander  2000  BOTK-RÖNN  AM8100  25 m  24.68   
12  408  Wågström Victor  1994  ÅKERSBERGA  AY0394  25 m  25.35   
13  434  Peterson Lukas  1998  SKK  AG8198  25 m  25.50   
14  117  Frohde Wiggo  2000  SK NEPTUN  AX3300  25 m  25.52   
15  167  Melander Marcus  1996  SK NEPTUN  AI2996  25 m  25.66   
16  341  Parsons Philip  1999  TYRESÖ SS  AJ8199  50 m  25.81   
17  296  Vernqvist Fredric  1998  SÖDERTÄLJE  AH8398  25 m  26.16   
18  114  Forsberg Meinhart Walter  1999  SK NEPTUN  AQ0399  25 m  26.30   
19  247  Tufvesson Sebastian  2000  SKK  AJ5100  25 m  26.39   
20  266  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  25 m  26.69   
21  386  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  25 m  27.01   
22  54  Stenström Noah  2000  LIDINGÖ SK  AX4300  25 m  27.06   
23  399  Söderqvist Adam  2000  ÅKERSBERGA  AF9100  25 m  27.07   
24  141  Jafaar Ali  1998  SK NEPTUN  AY4598  25 m  27.14   
25  68  Linnér Svante  2000  MOTALA SS  AK4700  25 m  27.18   
26  88  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  28.03   
27  347  Steinholtz Niklas  2000  TYRESÖ SS  AK4100  25 m  28.29   
28  354  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  50 m  29.15   
29  372  Bostani Hussain  2000  ÅKERSBERGA  BA7100  25 m  31.40   
30  413  Nors Petter  1999  HELLAS SK  AX7999  25 m  32.26   
31  365  Badaoui Anwar  2000  ÅKERSBERGA  AV8300  25 m  32.61   
32  374  Elg Simon  2000  ÅKERSBERGA  AO7500  25 m  33.02   
33  401  Torabi Javad  1999  ÅKERSBERGA  AY5399  25 m  35.33   
34  120  Glenesk Mattias  1994  SK NEPTUN  BB6994  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner