Program för Sälsimmet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
Sälsimmet |
|
Utskriftsdatum |
08 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Kvissleby |
|
Utskriftstid |
08:27 |
|
|
Arrangör |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 22, 50m Bröstsim Damer 13-16 |
Finaler (6) |
Sponsor: Sund Birsta, Njurunda Fr. |
|
Beräknad start 09:04 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
79 |
1 |
Sofia Mörner |
2003 |
AS2603 |
NJURUNDA |
|
25m |
|
214 |
2 |
Tuva Wallskog |
2004 |
BE3404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
49.18 |
89 |
3 |
Tyra Rolandsen |
2003 |
AH6603 |
NJURUNDA |
|
25m |
48.38 |
53 |
4 |
Alva Fridlund |
2004 |
BE9404 |
NJURUNDA |
|
25m |
48.68 |
16 |
5 |
Josefin Karlsson |
2003 |
BB0803 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
50.44 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
73 |
1 |
Lovisa Lundblad |
2003 |
AM1203 |
NJURUNDA |
|
25m |
48.23 |
68 |
2 |
Elin Jönsson |
2004 |
AQ4804 |
NJURUNDA |
|
25m |
47.15 |
132 |
3 |
Agnes Burman |
2004 |
BA9804 |
SUNDSVALL |
|
50m |
46.59 |
66 |
4 |
Hanna Jonasson |
2004 |
AR0604 |
NJURUNDA |
|
25m |
46.63 |
203 |
5 |
Isabelle Åström |
2004 |
AJ2404 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
47.41 |
151 |
6 |
Cecilia Lind |
2002 |
BD8402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
48.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
175 |
1 |
Nora Sundström |
2004 |
AQ9804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
45.95 |
152 |
2 |
Elin Lindkvist |
2004 |
BL6604 |
SUNDSVALL |
|
25m |
44.38 |
202 |
3 |
Cornelia Åström |
2002 |
BE5802 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
42.88 |
19 |
4 |
Johanna Persson |
2003 |
BB4803 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
43.61 |
97 |
5 |
Lova Tjernström |
2004 |
AC1204 |
NJURUNDA |
|
25m |
45.15 |
167 |
6 |
Clara Renström Halling |
2004 |
AQ8804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
46.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
70 |
1 |
Lotta Larsson Wermelin |
2002 |
AB4202 |
NJURUNDA |
|
25m |
42.27 |
121 |
2 |
Linnea Engström |
2004 |
AM8404 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
41.10 |
51 |
3 |
Stephanie Fjellgren |
2004 |
BL2204 |
NJURUNDA |
|
50m |
40.59 |
160 |
4 |
Nova Norlander |
2004 |
AV3804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
40.92 |
153 |
5 |
Sofia Lindkvist |
2002 |
BL2602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
41.17 |
72 |
6 |
Ebba Lindblom |
2004 |
AR8404 |
NJURUNDA |
|
50m |
42.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
13 |
1 |
Maja Bostedt |
2003 |
AP6603 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
40.31 |
199 |
2 |
Nea Hjortsberg |
2004 |
AK0404 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
39.00 |
8 |
3 |
Tyra Strömbom |
2004 |
AM3804 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
37.89 |
174 |
4 |
Melina Sundström |
2002 |
AP8202 |
SUNDSVALL |
|
25m |
38.87 |
128 |
5 |
Leia Beijron |
2004 |
BO5402 |
SUNDSVALL |
|
50m |
40.08 |
156 |
6 |
Joyce Muzito |
2001 |
BT4401 |
SUNDSVALL |
|
50m |
40.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Gloria Muzito |
2002 |
BO6202 |
SUNDSVALL |
|
25m |
37.37 |
163 |
2 |
Wilma Persson |
2001 |
AC0401 |
SUNDSVALL |
|
25m |
35.62 |
183 |
3 |
Elise Öberg |
2002 |
AE8402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
33.65 |
179 |
4 |
Sofie Tolf |
2002 |
AN1402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
35.24 |
165 |
5 |
Nathalie Pettersson |
2002 |
BP4602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
36.73 |
154 |
6 |
Sofia Mannela |
2001 |
AC9201 |
SUNDSVALL |
|
25m |
37.55 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
08 oktober 2017 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
Utskriftstid |
08:27 |
|