Startliste for SM/NSM (25 m)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 30, 50m Perhosuinti Miehet Nuori |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kuznetsov Sergey | 2000 | Cetus | 50 m | 24.40 | 23.40 | ||
2 | Hölttä Santeri | 2000 | HSS | 50 m | 25.31 | 24.31 | ||
3 | Lindberg Peik | 1999 | ÅSK | 50 m | 25.37 | 24.37 | ||
4 | Seppälä Juho | 1999 | SiWa | 50 m | 25.54 | 24.54 | ||
5 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 50 m | 25.74 | 24.74 | ||
6 | Ruohtula Veeti | 2001 | JoUS | 50 m | 25.95 | 24.95 | ||
7 | Lehtonen Teemu | 2000 | UiTa | 50 m | 26.24 | 25.24 | ||
8 | Herpola Oskari | 2001 | ÅSK | 50 m | 26.51 | 25.51 | ||
9 | Heräjärvi Werner | 1999 | Plaani | 50 m | 26.58 | 25.58 | ||
10 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 50 m | 26.75 | 25.75 | ||
11 | Siipola Jaakko | 1999 | ÅSK | 50 m | 26.77 | 25.77 | ||
12 | Sula Jani-markus | 1999 | ÅSK | 50 m | 26.78 | 25.78 | ||
13 | Seppänen Kaarlo | 1999 | HSS | 25 m | 25.79 | 25.79 | ||
14 | Kislitsyn Alexander | 2001 | SWIM | 50 m | 26.81 | 25.81 | ||
15 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 50 m | 26.93 | 25.93 | ||
16 | Eiserbeck Roope | 1999 | JoUS | 50 m | 27.04 | 26.04 | ||
17 | Herlevi Tuomas | 1999 | HSS | 50 m | 27.14 | 26.14 | ||
18 | Mettälä Santeri | 1999 | TaTU | 50 m | 27.17 | 26.17 | ||
19 | Kallinen Konsta | 1999 | OuLo | 50 m | 27.17 | 26.17 | ||
20 | Ruohtula Roope | 2000 | JoUS | 50 m | 27.19 | 26.19 | ||
21 | Koski Henri | 2000 | Gladius | 50 m | 27.20 | 26.20 | ||
22 | Lassila Alex | 2000 | Cetus | 50 m | 27.37 | 26.37 | ||
23 | Kilpeläinen Väinö | 1999 | TaTU | 50 m | 27.46 | 26.46 | ||
24 | Ruuskanen Joona | 2000 | Cetus | 25 m | 26.48 | 26.48 | ||
25 | Lukkarinen Topi | 2000 | SCR | 50 m | 27.50 | 26.50 | ||
26 | Hörkkö Tatu | 2001 | UiTa | 50 m | 27.58 | 26.58 | ||
27 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 50 m | 27.64 | 26.64 | ||
28 | Lehti Leevi | 2000 | PUS | 50 m | 27.71 | 26.71 | ||
29 | Heikkinen Arttu | 2000 | UiTa | 50 m | 27.73 | 26.73 | ||
30 | Grönroos Lassi | 2000 | ÅSK | 50 m | 27.78 | 26.78 | ||
31 | Törmä Lauri | 2000 | PUS | 50 m | 27.79 | 26.79 | ||
32 | Laine Veeti | 2000 | Cetus | 50 m | 27.84 | 26.84 | ||
33 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 50 m | 27.85 | 26.85 | ||
34 | Hulkko Santeri | 2000 | LaUS | 25 m | 26.92 | 26.92 | ||
35 | Gramén Isak | 2001 | Cetus | 50 m | 27.95 | 26.95 | ||
36 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 50 m | 28.02 | 27.02 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 10 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 14:16 |