Startliste for Fynske Kortbane Mesterskaber 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
Fynske Kortbanemesterskaber 17 |
|
Udskriftsdato |
29 oktober 2017 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
10:37 |
|
|
Arrangør |
H2Odense |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 oktober 2017 |
|
|
|
|
Løb 19, 50m Butterfly Damer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 11:00 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
Emma Nygaard |
2005 |
0538AR |
FREM |
|
25m |
|
83 |
3 |
Karoline Elholm Juliussen |
2004 |
0496AF |
NYBORG |
|
25m |
42.70 |
79 |
4 |
Freja S. Falkenstrøm |
2004 |
0434AK |
NYBORG |
|
25m |
45.76 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
136 |
1 |
Esther Ellegaard Nielsen |
2005 |
0598AN |
H2Odense |
|
50m |
39.67 |
59 |
2 |
Line Vestergaard Hansen |
2003 |
0334AR |
RINGE |
|
25m |
38.38 |
60 |
3 |
Julie T. Sørensen |
2003 |
0354AC |
RINGE |
|
25m |
37.78 |
66 |
4 |
Anna Ryet |
2005 |
0516AG |
RINGE |
|
25m |
38.02 |
64 |
5 |
Anna Rønn |
2005 |
0552AD |
RINGE |
|
25m |
38.49 |
69 |
6 |
Freja Tscherning Hald |
2003 |
0394AW |
RINGE |
|
25m |
41.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1 |
1 |
Johanne A Andersson |
2003 |
0302AD |
FREM |
|
50m |
37.38 |
134 |
2 |
Katrine Brolykke Madsen |
2003 |
0372AH |
H2Odense |
|
25m |
36.55 |
129 |
3 |
Josefine Risum Jørgensen |
2004 |
0406AC |
H2Odense |
|
25m |
35.26 |
51 |
4 |
Cecilie Ahrentsen |
1998 |
9838AB |
RINGE |
|
25m |
35.53 |
3 |
5 |
Alyssa Cao |
2005 |
0526AR |
FREM |
|
25m |
37.26 |
95 |
6 |
Nina Seirup |
2005 |
0566AN |
NYBORG |
|
25m |
37.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
120 |
1 |
Naja Færgemann |
2006 |
0602AI |
H2Odense |
|
50m |
34.99 |
106 |
2 |
Nikoline Andersen |
2003 |
0368AR |
H2Odense |
|
50m |
33.76 |
139 |
3 |
Aurelia Pedersen |
2004 |
0414AA |
H2Odense |
|
50m |
33.45 |
122 |
4 |
Ida Juul Grønning |
2004 |
0418AC |
H2Odense |
|
50m |
33.56 |
52 |
5 |
Katrine Hvistendal Hansen |
1997 |
9754BA |
RINGE |
|
25m |
34.61 |
49 |
6 |
Trine Johansen |
2002 |
0238AN |
RINGE |
|
50m |
35.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
20 |
1 |
Sandy Ngoc Hoang Tran |
2005 |
0536AH |
FREM |
|
25m |
33.10 |
119 |
2 |
Freya Ellehus |
2000 |
0076AJ |
H2Odense |
|
25m |
31.76 |
107 |
3 |
Victoria Bang |
2001 |
0146AM |
H2Odense |
|
25m |
29.88 |
62 |
4 |
Caroline Broholm |
2003 |
0338AA |
RINGE |
|
25m |
31.31 |
5 |
5 |
Mathilde Aagaard Hansen |
1999 |
9906AF |
FREM |
|
25m |
33.01 |
15 |
6 |
Emilie Podiss Petersen |
2004 |
0404AO |
FREM |
|
25m |
33.18 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
29 oktober 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
10:37 |
|