Program för SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3 Söndagen 12 November 2017 kl. 09.00
Heatlista Gren 37
|
Tävling |
Sum-Sim Region 2 2017 |
|
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
08:13 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 37, 100m Fjärilsim F 15-16 |
Finaler (5) |
Sponsor: Stadium |
|
Beräknad start 10:46 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
210 |
3 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:35.25 |
23 |
4 |
Matilda Ardanius |
2001 |
AC9401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:29.24 |
276 |
5 |
Mira Myllylä |
2002 |
BL0202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:33.16 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
306 |
2 |
Elsa Bylin |
2002 |
BW4202 |
ÖSA |
|
25m |
1:28.59 |
48 |
3 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:27.75 |
229 |
4 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:21.89 |
343 |
5 |
Ellen Olsson |
2002 |
AV3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:22.58 |
45 |
6 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:28.08 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
268 |
1 |
Ulrika Jansson |
2002 |
BQ5402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:21.19 |
125 |
2 |
Matilda Ek |
2002 |
AG5202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:18.61 |
154 |
3 |
Michelle Träff |
2002 |
BE0602 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:14.46 |
40 |
4 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:13.57 |
255 |
5 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:13.88 |
329 |
6 |
Jennifer Titus |
2002 |
AG5402 |
ÖSA |
|
25m |
1:15.65 |
54 |
7 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
339 |
1 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
1:13.54 |
14 |
2 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:12.44 |
33 |
3 |
Cecilia Ahnlund |
2001 |
BC9401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:11.03 |
282 |
4 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:10.00 |
332 |
5 |
Josefine Åhlund |
2002 |
AU5802 |
ÖSA |
|
50m |
1:10.07 |
260 |
6 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:12.32 |
69 |
7 |
Moa Holmström |
2001 |
AD0201 |
FALUN |
|
25m |
1:13.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
171 |
1 |
Ida Lindblom |
2001 |
BJ8201 |
SALA SS |
|
25m |
1:09.54 |
200 |
2 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:08.78 |
39 |
3 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:07.17 |
269 |
4 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:01.76 |
309 |
5 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
ÖSA |
|
25m |
1:06.45 |
349 |
6 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:08.36 |
346 |
7 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
50m |
1:09.35 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
08:13 |
|