Program för Rosenlundsbadet Sprint 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
Rosenlundsbadet Sprint 2018 |
|
Utskriftsdatum |
27 april 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Jönköping |
|
Utskriftstid |
20:37 |
|
|
Arrangör |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 april 2018 |
|
|
|
|
Gren 15, 50m Ryggsim F 15-16 |
Försök (4) |
15-16 år: Lova Andersson (2000) 30.63 2015-05-17 |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
316 |
1 |
Julia Månsson |
2002 |
BL9202 |
ÖSA |
|
50m |
35.22 |
347 |
2 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
34.42 |
185 |
3 |
Nellie Myrlander |
2003 |
AA9203 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
33.22 |
6 |
4 |
Tindra Aminoff |
2003 |
AU5403 |
ELFSBORG |
|
25m |
31.83 |
226 |
5 |
Nikita Kapron |
2003 |
AL2803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
32.27 |
334 |
6 |
Josefine Åhlund |
2002 |
AU5802 |
ÖSA |
|
25m |
33.78 |
242 |
7 |
Jazmina Hedqvist |
2002 |
AQ5402 |
HVETLANDA |
|
25m |
34.81 |
254 |
8 |
Hanna Mirkhan |
2003 |
AH9403 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
35.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
240 |
1 |
Ella Haraldsson |
2003 |
AH5603 |
HVETLANDA |
|
25m |
35.00 |
265 |
2 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
34.23 |
20 |
3 |
Linda Fredriksson |
2002 |
AA4802 |
ELFSBORG |
|
25m |
32.70 |
299 |
4 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
ÖSA |
|
25m |
31.22 |
55 |
5 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
ELFSBORG |
|
25m |
32.22 |
51 |
6 |
Linn Thid |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
50m |
33.46 |
164 |
7 |
Wilma Åhling |
2002 |
AU6802 |
MARIESTAD |
|
25m |
34.71 |
183 |
8 |
Thea Jansson |
2003 |
AO1603 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
35.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
234 |
1 |
Isabella Wahlström |
2003 |
BR1403 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
35.00 |
82 |
2 |
Emmie Davis |
2002 |
AK7202 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
34.23 |
305 |
3 |
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
AO6603 |
ÖSA |
|
25m |
32.36 |
91 |
4 |
Annie Hegmegi |
2003 |
AA1403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
30.23 |
354 |
5 |
Stina Pernius |
2002 |
AL4802 |
BLÅKULLA |
|
25m |
32.14 |
203 |
6 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
25m |
33.27 |
124 |
7 |
Natalie Stjärnås |
2003 |
AL3403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
34.69 |
243 |
8 |
Thea Lindman |
2003 |
AC8203 |
HVETLANDA |
|
25m |
35.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Lisa Flaa |
2002 |
AC3102 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
34.93 |
144 |
2 |
Ida Persson |
2002 |
AF7402 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
33.85 |
339 |
3 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
32.35 |
221 |
4 |
Trine Forss |
2003 |
AD8403 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
29.55 |
308 |
5 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
25m |
31.99 |
142 |
6 |
Heidi Palencsar |
2002 |
AF8602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
33.26 |
8 |
7 |
Nelly Askengren Stråhle |
2003 |
AE7403 |
ELFSBORG |
|
25m |
34.50 |
178 |
8 |
Isadora Rosén |
2002 |
BL9802 |
MOTALA SS |
|
25m |
35.43 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
27 april 2018 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
Utskriftstid |
20:37 |
|