Ohjelma Sparbanken Rekarne Simcup 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lördag 25/11 Klockan 10:00 (Insim kl. 09:00)
Gren 4, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 351 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 55.88 | |
2 | 25 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 56.34 | |
3 | 280 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 25 m | 59.33 | |
4 | 200 | Karlsson Adam | 2000 | NORRTÄLJE | AK5900 | 25 m | 59.49 | |
5 | 215 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 1:00.38 | |
6 | 158 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 1:00.59 | |
7 | 424 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 1:01.21 | |
8 | 226 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 1:02.59 | |
9 | 111 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 1:03.40 | |
10 | 264 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 1:03.43 | |
11 | 327 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 1:03.50 | |
12 | 112 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 1:04.48 | |
13 | 240 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 25 m | 1:06.05 | |
14 | 322 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:06.27 | |
15 | 214 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 1:06.79 | |
16 | 277 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:06.94 | |
17 | 411 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 1:08.48 | |
18 | 326 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:08.80 | |
19 | 478 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AU4301 | 25 m | 1:10.63 | |
20 | 74 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 1:11.44 | |
21 | 47 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 1:11.67 | |
22 | 67 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 1:12.59 | |
23 | 76 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 25 m | 1:14.73 | |
24 | 347 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:15.10 | |
25 | 279 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:15.70 | |
26 | 308 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:19.24 | |
27 | 294 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 1:19.60 | |
28 | 157 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:20.64 | |
29 | 241 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 25 m | 1:22.35 | |
30 | 140 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 1:22.64 | |
31 | 6 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 50 m | 1:24.62 | |
32 | 222 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 1:24.91 | |
33 | 129 | Glawing Oskar | 2005 | FINSPÅNG | AC2305 | 25 m | 1:27.55 | |
34 | 380 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | BD7193 | 25 m | 1:29.10 | |
35 | 487 | Dambis Emils Daniels | 2004 | ÖSA | AW4104 | 25 m | 1:29.84 | EFT |
36 | 204 | Persson Ludvig | 2004 | NYKÖPING | AD9304 | 25 m | 1:33.68 | |
37 | 175 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | AK1105 | 25 m | 1:48.36 | |
38 | 31 | Eriksson Johannes | 2002 | ESKILSTUNA | AM4902 | 25 m | ||
39 | 208 | Öjert Axel | 2003 | NYKÖPING | BA0303 | 25 m | ||
40 | 267 | Engqvist Arvid | 2005 | SÖDERTÄLJE | AM6505 | 25 m | ||
41 | 289 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |