Program för Sparbanken Rekarne Simcup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 25/11 Klockan 15:30 (Insim kl. 14:00)
Heatlista Gren 30
|
Tävling |
Sparbanken Rekarne Simcup 2017 |
|
Utskriftsdatum |
25 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
14:35 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 30, 50m Frisim Herrar |
Försök (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
76 |
0 |
Axel Thorsén |
2003 |
AH6503 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
28.52 |
402 |
1 |
Parsa Najafi |
1999 |
AY6399 |
ÖSA |
|
25m |
28.28 |
269 |
2 |
Oscar Fällman |
2003 |
AM5103 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
27.89 |
214 |
3 |
Jakob Hanson |
2002 |
AJ4902 |
SALA SS |
|
25m |
27.80 |
292 |
4 |
Erik Dunér |
1999 |
AW8999 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
27.80 |
294 |
5 |
Oskar Hägglund |
1999 |
AW5399 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
27.80 |
291 |
6 |
Nikola Despotovic |
1998 |
AW0798 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
27.87 |
333 |
7 |
Peter Khabarov |
2002 |
AM6302 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
28.16 |
244 |
8 |
Rasmus Neuman |
2002 |
AI2302 |
SALTSJÖB |
|
25m |
28.49 |
190 |
9 |
Olle Pettersson |
2004 |
AJ1304 |
KATRINEHOL |
|
25m |
28.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
411 |
0 |
Anton Wallin |
2000 |
AM7700 |
ÖSA |
|
25m |
27.30 |
381 |
1 |
Adrijan Danqi |
2002 |
AS2502 |
ÖSA |
|
25m |
27.07 |
87 |
2 |
Axel Witt |
2000 |
AE5100 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
26.06 |
215 |
3 |
Marcus Johnsson |
2002 |
AN2502 |
SALA SS |
|
25m |
25.61 |
185 |
4 |
Emil Kernen |
2002 |
AC7702 |
KATRINEHOL |
|
25m |
25.15 |
305 |
5 |
Carl Göransson |
2000 |
AQ8300 |
UPSALA S |
|
25m |
25.37 |
210 |
6 |
Isak Brundin |
2000 |
AJ8100 |
SALA SS |
|
25m |
25.70 |
327 |
7 |
Jonathan Holmberg |
2000 |
AT1300 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
26.64 |
112 |
8 |
Tim Hansson |
2001 |
AM7101 |
FALUN |
|
25m |
27.22 |
59 |
9 |
Alex Ly |
2003 |
AE6103 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
27.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
0 |
Sam Thai |
1999 |
AU9999 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
27.27 |
384 |
1 |
Robin Flyman |
1995 |
BA0795 |
ÖSA |
|
25m |
26.87 |
182 |
2 |
Kevin Grahn |
2003 |
AH9103 |
KATRINEHOL |
|
25m |
25.84 |
109 |
3 |
Henrik Bransell |
1999 |
AG2599 |
FALUN |
|
25m |
25.60 |
388 |
4 |
André Gradin |
1994 |
AN1194 |
ÖSA |
|
25m |
24.89 |
255 |
5 |
Erik Ottosson |
1999 |
AM9799 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
25.18 |
225 |
6 |
Elias Nordgren |
2001 |
AE2101 |
SALA SS |
|
25m |
25.66 |
322 |
7 |
Gijs Dijkhuizen |
2000 |
AL8300 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
26.38 |
264 |
8 |
Erik Bergstrand |
2002 |
AD3102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
27.09 |
240 |
9 |
Arvid Hallenborg |
2002 |
AM1902 |
SALTSJÖB |
|
25m |
27.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
326 |
0 |
Per Granlund |
2002 |
AH9502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
27.23 |
352 |
1 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
26.80 |
111 |
2 |
David Hambraeus |
1999 |
AL0799 |
FALUN |
|
25m |
25.77 |
158 |
3 |
Igor Blagojevic |
2000 |
AG5700 |
KARLSKO SF |
|
25m |
25.51 |
212 |
4 |
Jonathan Douib |
2000 |
AS8100 |
SALA SS |
|
25m |
24.80 |
200 |
5 |
Adam Karlsson |
2000 |
AK5900 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
25.17 |
271 |
6 |
Guillermo Illanes |
2000 |
AE8100 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
25.64 |
418 |
7 |
Oscar Wilhelmsson |
2002 |
AM3902 |
ÖSA |
|
25m |
26.14 |
424 |
8 |
Vilmer Jansson |
2000 |
AI2100 |
HK SIM |
|
25m |
27.08 |
226 |
9 |
Edwin Nystrand |
2002 |
AE8902 |
SALA SS |
|
25m |
27.64 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
25 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
14:35 |
|