Startliste for Kvantum Cup Luleå
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 2, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 84 | Wang Ji An | 2003 | LULEÅ SS | AA2303 | 25 m | 35.23 | |
2 | 136 | Eriksson Theodor | 2002 | SKELLEFTEÅ | AV6502 | 25 m | 38.20 | |
3 | 142 | Lindqvist Albin | 2002 | SKELLEFTEÅ | AI9502 | 25 m | 40.73 | |
4 | 21 | Waller Karl-Axel | 2003 | BURTRÄSK | AI7503 | 25 m | 44.98 | |
5 | 107 | Eriksson Simon | 2004 | PITEÅ SIM | AD2904 | 25 m | 45.93 | |
6 | 151 | Magnusson Melwin | 2005 | SKELLEFTEÅ | AC5505 | 25 m | 47.06 | |
7 | 55 | Jernunger Emil | 2002 | LULEÅ SS | AU3102 | 25 m | 48.50 | |
8 | 185 | Snäll Marcus | 2002 | HAPARANDA | AJ0502 | 25 m | 49.27 | |
9 | 22 | Westermark Hugo | 2004 | BURTRÄSK | AD0304 | 25 m | 50.30 | |
10 | 88 | Ylipää Theo | 2004 | LULEÅ SS | AB0704 | 25 m | 50.60 | |
11 | 57 | Juuso Emil | 2006 | LULEÅ SS | AE7906 | 25 m | 51.15 | |
12 | 143 | Lundberg Elliot | 2007 | SKELLEFTEÅ | AB1307 | 25 m | 51.72 | |
13 | 153 | Risberg Björn | 2004 | SKELLEFTEÅ | AN0704 | 25 m | 51.75 | |
14 | 155 | Sandström Philip | 2006 | SKELLEFTEÅ | AJ4306 | 25 m | 52.06 | |
15 | 152 | Nyroos Jack | 2008 | SKELLEFTEÅ | AB7308 | 25 m | 52.22 | |
16 | 16 | Lundmark Joel | 2005 | BURTRÄSK | AK3505 | 25 m | 57.75 | |
17 | 182 | Sandsten Hugo | 2007 | HAPARANDA | AH7507 | 50 m | 58.50 | |
18 | 150 | Magnusson Malte | 2008 | SKELLEFTEÅ | AC2108 | 25 m | 59.05 | |
19 | 14 | Granberg William | 2005 | BURTRÄSK | AB7305 | 25 m | 59.16 | |
20 | 127 | Svills Aron | 2006 | PITEÅ SIM | AD7706 | 25 m | 1:00.53 | |
21 | 106 | Eriksson Linus | 2006 | PITEÅ SIM | AF6106 | 25 m | 1:01.26 | |
22 | 68 | Lindqvist Per | 2008 | LULEÅ SS | AB1908 | 25 m | 1:01.64 | |
23 | 139 | Holmefur Emanuel | 2010 | SKELLEFTEÅ | AA1510 | 25 m | 1:06.64 | |
24 | 123 | Persson Johannes | 2008 | PITEÅ SIM | AB8908 | 25 m | 1:11.50 | |
25 | 168 | Nilsson Viktor | 2003 | ÄLVSBY SS | AF2503 | 25 m | 1:26.67 | |
26 | 19 | Waller Edvard | 2009 | BURTRÄSK | AC6909 | 25 m | ||
27 | 28 | Alm Elias | 2003 | LULEÅ SS | AQ4703 | 25 m | ||
28 | 34 | Bahssas Melad | 2002 | LULEÅ SS | BA6302 | 25 m | ||
29 | 35 | Bahssas Osama | 2005 | LULEÅ SS | AW5505 | 25 m | ||
30 | 42 | Engström Ivan | 2006 | LULEÅ SS | AK5906 | 25 m | ||
31 | 54 | Isaksson Sixten | 2006 | LULEÅ SS | AU6306 | 25 m | ||
32 | 82 | Taavo Emil | 2008 | LULEÅ SS | AJ5708 | 25 m | ||
33 | 110 | Gotthold Jens | 2010 | PITEÅ SIM | AB6110 | 25 m | ||
34 | 116 | Lundström Anton | 2006 | PITEÅ SIM | AU7306 | 25 m | ||
35 | 172 | Bojang Alex | 2007 | HAPARANDA | AO1507 | 25 m | ||
36 | 178 | Mäki-Ampomah Micah | 2009 | HAPARANDA | AD1709 | 25 m | ||
37 | 181 | Sandsten Anton | 2009 | HAPARANDA | AD4709 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 03 februari 2018 |
Licensierad till: Luleå Simsällskap | Utskriftstid | 09:09 |