Program för Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Sum-Sim region 3 |
|
Utskriftsdatum |
11 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:43 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 11, 100m Fjärilsim P 14 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
569 |
0 |
Simon Brouzell |
2003 |
AX3103 |
SS04 |
|
25m |
1:15.01 |
158 |
1 |
Rasmus Skyving |
2003 |
AB2703 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:13.94 |
656 |
2 |
Pijus Guvenius |
2003 |
AO0303 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:13.64 |
379 |
3 |
Albin Åslund |
2003 |
AT1103 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:13.10 |
454 |
4 |
Isac Persson Taylor |
2003 |
AE6903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:12.97 |
562 |
5 |
Liam Björklund |
2003 |
AB6503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:13.08 |
156 |
6 |
Viktor Karell |
2003 |
AF7103 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:13.20 |
611 |
7 |
Erik Falk |
2003 |
AL0103 |
SPIF SF |
|
25m |
1:13.78 |
436 |
8 |
Liam Gabrielsson |
2003 |
AK5503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:14.46 |
137 |
9 |
Isak Wallström-Blomgren |
2003 |
AQ9303 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:15.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
0 |
Gustav Annas |
2003 |
AL0303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:11.99 |
574 |
1 |
Oskar Fridsell |
2003 |
AS7503 |
SS04 |
|
25m |
1:10.86 |
393 |
2 |
Ludvig Holfve |
2003 |
AG5503 |
TUREBERG |
|
25m |
1:09.85 |
449 |
3 |
Simon Lörinc |
2003 |
AK8503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:08.25 |
370 |
4 |
Jonathan Sandqvist |
2003 |
AO3703 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:07.84 |
513 |
5 |
William Malmborg |
2003 |
AW8503 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:07.85 |
230 |
6 |
David Neuhardt |
2003 |
AU6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:08.57 |
234 |
7 |
Jannis Siotis |
2003 |
AL3303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:10.38 |
219 |
8 |
Jesper Holmström |
2003 |
AO4903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:11.78 |
424 |
9 |
David Alonso |
2003 |
AS6703 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:12.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
525 |
0 |
Kevin Rathnasiri |
2003 |
AJ0103 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:07.08 |
40 |
1 |
Rasmus Hanson |
2003 |
AB1303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:06.54 |
213 |
2 |
Oliver Erneholm |
2003 |
AO4503 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:05.49 |
637 |
3 |
Oliver Rasool |
2003 |
AI0103 |
SPIF SF |
|
25m |
1:04.70 |
36 |
4 |
Simon Fröde |
2003 |
AB0303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:00.28 |
317 |
5 |
Erik Lööw |
2003 |
AH1303 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:03.63 |
564 |
6 |
Mattias Kvist |
2003 |
AB5503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:05.47 |
182 |
7 |
Lukas Malmström |
2003 |
AF5303 |
SKURU IK |
|
50m |
1:06.47 |
110 |
8 |
Troy Kroonder |
2003 |
AG8903 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:07.02 |
458 |
9 |
Isac Rune |
2003 |
AM9503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:07.24 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
11 november 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
08:43 |
|