Program för Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
Sum-Sim region 3 |
|
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:03 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 32, 200m Medley P 14 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
219 |
0 |
Jesper Holmström |
2003 |
AO4903 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:36.88 |
525 |
1 |
Kevin Rathnasiri |
2003 |
AJ0103 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:36.48 |
21 |
2 |
Linus Wickström |
2003 |
AK8303 |
DANDERYD |
|
25m |
2:35.39 |
156 |
3 |
Viktor Karell |
2003 |
AF7103 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
2:34.75 |
454 |
4 |
Isac Persson Taylor |
2003 |
AE6903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:34.29 |
393 |
5 |
Ludvig Holfve |
2003 |
AG5503 |
TUREBERG |
|
25m |
2:34.31 |
234 |
6 |
Jannis Siotis |
2003 |
AL3303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:35.05 |
158 |
7 |
Rasmus Skyving |
2003 |
AB2703 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
2:35.65 |
656 |
8 |
Pijus Guvenius |
2003 |
AO0303 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
2:36.75 |
214 |
9 |
Adam Hansson Dylén |
2003 |
AP6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:38.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
562 |
0 |
Liam Björklund |
2003 |
AB6503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
2:33.27 |
458 |
1 |
Isac Rune |
2003 |
AM9503 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:32.32 |
110 |
2 |
Troy Kroonder |
2003 |
AG8903 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:31.56 |
574 |
3 |
Oskar Fridsell |
2003 |
AS7503 |
SS04 |
|
25m |
2:30.26 |
137 |
4 |
Isak Wallström-Blomgren |
2003 |
AQ9303 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:29.53 |
322 |
5 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:29.71 |
637 |
6 |
Oliver Rasool |
2003 |
AI0103 |
SPIF SF |
|
25m |
2:30.35 |
640 |
7 |
Hugo Seemann |
2003 |
AT0703 |
SPIF SF |
|
25m |
2:31.89 |
206 |
8 |
Gustav Annas |
2003 |
AL0303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:32.71 |
513 |
9 |
William Malmborg |
2003 |
AW8503 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:33.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
449 |
0 |
Simon Lörinc |
2003 |
AK8503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:28.92 |
182 |
1 |
Lukas Malmström |
2003 |
AF5303 |
SKURU IK |
|
50m |
2:26.57 |
564 |
2 |
Mattias Kvist |
2003 |
AB5503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
2:23.05 |
213 |
3 |
Oliver Erneholm |
2003 |
AO4503 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:22.12 |
36 |
4 |
Simon Fröde |
2003 |
AB0303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:12.62 |
317 |
5 |
Erik Lööw |
2003 |
AH1303 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:19.44 |
421 |
6 |
Gustav Ahlqvist |
2003 |
AK6503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:22.51 |
468 |
7 |
Erik Åstrand |
2003 |
AO2903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:26.46 |
359 |
8 |
Jakob Majta |
2003 |
AV9703 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:27.63 |
230 |
9 |
David Neuhardt |
2003 |
AU6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:29.13 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
08:03 |
|