Startliste for Køge Open 2017 Køge
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Medley Damer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2005-2006: Sofie Bruun Høvring (2004) 1:11.68 2016-11-19 |
Årg. 2003-2004: Alberte Kjærsgaard (2001) 1:08.71 2014-11-22 |
Årg. 1919-2002: Henriette Brekker (1998) 1:02.89 2013-11-15 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 411 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:08.79 | |
2 | 168 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 25 m | 1:09.40 | |
3 | 335 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 1:09.53 | |
4 | 189 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:09.71 | |
5 | 398 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:09.71 | |
6 | 86 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 1:10.09 | |
7 | 310 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:10.73 | |
8 | 334 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:11.78 | |
9 | 87 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 1:11.91 | |
10 | 382 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:11.94 | |
11 | 353 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:12.09 | |
12 | 404 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:12.21 | |
13 | 156 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:12.94 | |
14 | 347 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:13.44 | |
15 | 29 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 1:13.59 | |
16 | 185 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:13.66 | |
17 | 265 | Nielsen Petra A. | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:13.88 | ||
18 | 158 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:14.73 | |
19 | 492 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:14.79 | |
20 | 24 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 1:15.08 | |
21 | 181 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 1:15.18 | |
22 | 392 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:15.24 | |
23 | 53 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:15.90 | |
24 | 345 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:16.07 | |
25 | 263 | Jacobsen Lilja D | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:16.20 | ||
26 | 373 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:16.26 | |
27 | 414 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:16.26 | |
28 | 234 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:16.30 | |
29 | 396 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:16.42 | |
30 | 348 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:16.92 | |
31 | 178 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:16.96 | |
32 | 336 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:17.20 | |
33 | 278 | Sigurðsson Bjørt Askham | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:17.76 | ||
34 | 409 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:18.02 | |
35 | 406 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:18.03 | |
36 | 343 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:18.08 | |
37 | 80 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 1:18.17 | |
38 | 12 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:18.24 | |
39 | 316 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:18.27 | |
40 | 182 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 1:18.42 | |
41 | 258 | Christiansen Elin | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:18.72 | ||
42 | 248 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:19.21 | |
43 | 72 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 1:19.31 | |
44 | 362 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:19.37 | |
45 | 39 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:19.55 | |
46 | 66 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 1:19.70 | |
47 | 493 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:19.82 | |
48 | 315 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:20.07 | |
49 | 354 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 1:20.12 | |
50 | 375 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:20.14 | |
51 | 410 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:20.35 | |
52 | 400 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:20.40 | |
53 | 380 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:20.41 | |
54 | 95 | Erlendsdóttir Elisabeth | 2005 | Havnar | 25 m | 1:20.73 | ||
55 | 494 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:21.80 | |
56 | 164 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:22.21 | |
57 | 92 | Dam Nancy N. | 2005 | Havnar | 25 m | 1:22.55 | ||
58 | 249 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 1:22.68 | |
59 | 173 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:22.71 | |
60 | 50 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:22.73 | |
61 | 51 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 1:23.03 | |
62 | 320 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:23.10 | |
63 | 60 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:23.16 | |
64 | 42 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:23.23 | |
65 | 74 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 1:23.39 | |
66 | 326 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:23.54 | |
67 | 489 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:23.63 | |
68 | 107 | Ólavsdóttir Bjørg | 2004 | Havnar | 25 m | 1:23.64 | ||
69 | 393 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:24.54 | |
70 | 282 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:24.71 | |
71 | 378 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 1:24.71 | |
72 | 49 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 1:25.07 | |
73 | 184 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:25.21 | |
74 | 97 | Højgaard Anna | 2004 | Havnar | 25 m | 1:25.58 | ||
75 | 381 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:26.03 | |
76 | 402 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:26.07 | |
77 | 22 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:26.26 | |
78 | 267 | Winther Laura | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:26.31 | ||
79 | 128 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:26.41 | |
80 | 16 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 1:26.45 | |
81 | 192 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:26.57 | |
82 | 498 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 1:26.58 | |
83 | 294 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:26.67 | |
84 | 93 | Dávadóttir Signa Vár | 1998 | Havnar | 25 m | 1:26.71 | ||
85 | 94 | Eidesgaard Jóhanna H. | 2004 | Havnar | 25 m | 1:27.02 | ||
86 | 389 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:27.27 | |
87 | 36 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 1:27.47 | |
88 | 333 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:28.62 | |
89 | 10 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:28.88 | |
90 | 247 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 1:28.98 | |
91 | 157 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:29.02 | |
92 | 328 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:29.13 | |
93 | 342 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:29.43 | |
94 | 377 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 1:29.57 | |
95 | 376 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 1:29.58 | |
96 | 230 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 1:29.71 | |
97 | 506 | Hansen Kristina K. | 2003 | Ægir | 25 m | 1:29.73 | ||
98 | 14 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 1:29.76 | |
99 | 461 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 1:30.05 | |
100 | 457 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 1:30.49 | |
101 | 190 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:30.98 | |
102 | 140 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 1:31.45 | |
103 | 251 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:31.54 | |
104 | 70 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 1:31.58 | |
105 | 284 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 1:31.79 | |
106 | 397 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:32.02 | |
107 | 303 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 1:32.12 | |
108 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:32.13 | |
109 | 38 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 1:32.39 | |
110 | 239 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:32.44 | |
111 | 338 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:33.14 | |
112 | 292 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:33.30 | |
113 | 77 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 1:33.52 | |
114 | 275 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:33.83 | ||
115 | 104 | Nattestad Bára D. | 2004 | Havnar | 25 m | 1:34.00 | ||
116 | 496 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:35.36 | |
117 | 385 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:35.99 | |
118 | 463 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 1:36.18 | |
119 | 23 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 1:36.76 | |
120 | 45 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 1:37.17 | |
121 | 327 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:37.17 | |
122 | 120 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 1:37.20 | |
123 | 246 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:37.41 | |
124 | 408 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:37.64 | |
125 | 160 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:37.87 | |
126 | 416 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:38.97 | |
127 | 103 | Mortensen Miriam | 2004 | Havnar | 25 m | 1:39.77 | ||
128 | 85 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 1:39.87 | |
129 | 48 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 1:40.65 | |
130 | 62 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 25 m | 1:40.71 | |
131 | 395 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:40.80 | |
132 | 31 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 1:43.65 | |
133 | 364 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:43.75 | |
134 | 43 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | 1:44.83 | |
135 | 54 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 1:45.86 | |
136 | 81 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 1:48.36 | |
137 | 174 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | 1:51.02 | |
138 | 27 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 1:51.59 | |
139 | 453 | Thomsen Birgit | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:51.89 | ||
140 | 366 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 2:08.00 | |
141 | 370 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 2:17.96 | |
142 | 78 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | ||
143 | 464 | Jakobsen Sarah Møller | 2004 | NAKSKOV | 0416AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 2, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Link Logistics |
Årg. 2004-2005: Arthur Dalén Ellegaard (2001) 1:02.41 2014-11-28 |
Årg. 2002-2003: Mikkel S. Hansen (2000) 1:00.14 2015-11-27 |
Årg. 1919-2001: Teodor Widerberg (1998) 57.43 2015-11-28 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 1:00.93 | |
2 | 468 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 1:03.39 | |
3 | 75 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 1:04.28 | |
4 | 179 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:04.42 | |
5 | 165 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:04.58 | |
6 | 117 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:05.31 | |
7 | 187 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:05.55 | |
8 | 379 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:06.03 | |
9 | 227 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 1:06.09 | |
10 | 63 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:06.14 | |
11 | 235 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:06.93 | |
12 | 244 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:07.05 | |
13 | 391 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 1:07.19 | |
14 | 129 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 1:07.94 | |
15 | 231 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:08.70 | |
16 | 415 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:09.06 | |
17 | 46 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 1:09.34 | |
18 | 330 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:09.52 | |
19 | 37 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 1:10.40 | |
20 | 286 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:10.48 | |
21 | 28 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:10.78 | |
22 | 309 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:10.78 | |
23 | 386 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 1:11.36 | |
24 | 228 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 1:11.39 | |
25 | 471 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 1:11.72 | |
26 | 390 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:11.74 | |
27 | 110 | Thomassen Høgni H. | 2002 | Havnar | 25 m | 1:11.90 | ||
28 | 41 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:12.37 | |
29 | 351 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VATCPH-STT | 0351AB | 25 m | 1:12.38 | |
30 | 170 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:12.67 | |
31 | 30 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 1:13.29 | |
32 | 394 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:13.37 | |
33 | 232 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:13.56 | |
34 | 233 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:13.70 | |
35 | 368 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:13.72 | |
36 | 469 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 1:13.84 | |
37 | 291 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:14.13 | |
38 | 108 | Schiller Jónas Lindenskov | 2003 | Havnar | 25 m | 1:14.58 | ||
39 | 317 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:15.01 | |
40 | 32 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:15.07 | |
41 | 355 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:15.08 | |
42 | 33 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 1:15.33 | |
43 | 220 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:15.40 | |
44 | 350 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:15.43 | |
45 | 271 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:15.48 | ||
46 | 240 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:15.58 | |
47 | 188 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:15.82 | |
48 | 314 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:15.84 | |
49 | 229 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:15.85 | |
50 | 34 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 1:16.82 | |
51 | 302 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:16.89 | |
52 | 462 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 1:17.17 | |
53 | 5 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:17.38 | |
54 | 367 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:17.40 | |
55 | 490 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:17.44 | |
56 | 460 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 1:17.91 | |
57 | 297 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:18.70 | |
58 | 495 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:18.77 | |
59 | 387 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:19.05 | |
60 | 403 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:19.83 | |
61 | 7 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:19.96 | |
62 | 69 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 1:20.15 | |
63 | 219 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:20.19 | |
64 | 237 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:20.23 | |
65 | 281 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:20.36 | |
66 | 287 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:20.38 | |
67 | 503 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467ae | 25 m | 1:20.41 | |
68 | 262 | Hjelm Hans Jacob | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:20.83 | ||
69 | 413 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:20.84 | |
70 | 6 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:21.17 | |
71 | 497 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:21.53 | |
72 | 167 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:22.44 | |
73 | 401 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:22.50 | |
74 | 470 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 1:22.53 | |
75 | 225 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:22.74 | |
76 | 412 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:25.31 | |
77 | 99 | Jacobsen Pauli | 2002 | Havnar | 25 m | 1:25.43 | ||
78 | 112 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:26.52 | |
79 | 365 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:26.74 | |
80 | 8 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:27.26 | |
81 | 106 | Nielsen Símun G. | 2005 | Havnar | 25 m | 1:28.08 | ||
82 | 261 | Hansen Heini | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:28.19 | ||
83 | 264 | Lágabø Rókur Zivanovic Í | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:28.19 | ||
84 | 339 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:28.48 | |
85 | 321 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:28.63 | |
86 | 163 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:28.91 | |
87 | 259 | Dahl Rúni | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:30.30 | ||
88 | 76 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:30.51 | |
89 | 384 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:30.84 | |
90 | 363 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:30.90 | |
91 | 126 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 1:31.58 | |
92 | 371 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 25 m | 1:31.61 | |
93 | 44 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:31.79 | |
94 | 341 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 1:35.43 | |
95 | 322 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:36.94 | |
96 | 175 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:38.03 | |
97 | 256 | Bech Hans Jón Debess | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:38.04 | ||
98 | 454 | Búason Jákup | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:38.48 | ||
99 | 388 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 1:39.26 | |
100 | 47 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:39.87 | |
101 | 296 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:41.50 | |
102 | 127 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:43.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2004-2005: Cecilie Elkjær (2001) 2:25.10 2012-11-30 |
Årg. 2002-2003: Melanie Eggertsen (2002) 2:21.57 2016-11-18 |
Årg. 1918-2001: Ida Börjesson (1985) 2:20.18 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 459 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 2:20.28 | |
2 | 181 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:23.32 | |
3 | 183 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:26.03 | |
4 | 266 | Vestergård Alisa | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:27.26 | ||
5 | 337 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 2:38.25 | |
6 | 176 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:38.74 | |
7 | 64 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 2:40.91 | |
8 | 311 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 2:41.13 | |
9 | 372 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 2:41.36 | |
10 | 128 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 2:42.51 | |
11 | 80 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 2:42.58 | |
12 | 319 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 2:43.27 | |
13 | 109 | Skála Kristina Í | 2005 | Havnar | 25 m | 2:43.95 | ||
14 | 177 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:46.31 | |
15 | 241 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 2:46.96 | |
16 | 50 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 2:46.99 | |
17 | 164 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 2:47.15 | |
18 | 290 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 2:47.30 | |
19 | 74 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 2:48.36 | |
20 | 66 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 2:48.54 | |
21 | 274 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 2:48.56 | ||
22 | 407 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 2:49.59 | |
23 | 375 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 2:50.61 | |
24 | 122 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 2:51.46 | |
25 | 326 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 2:51.54 | |
26 | 107 | Ólavsdóttir Bjørg | 2004 | Havnar | 25 m | 2:51.60 | ||
27 | 116 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 2:55.32 | |
28 | 184 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 2:56.74 | |
29 | 342 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 3:09.27 | |
30 | 298 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 3:14.66 | |
31 | 16 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 3:18.58 | |
32 | 300 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 3:22.13 | |
33 | 26 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 3:34.19 | |
34 | 285 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | ||
35 | 399 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 2:59.70 | RES |
36 | 97 | Højgaard Anna | 2004 | Havnar | 25 m | 3:00.13 | RES | |
37 | 103 | Mortensen Miriam | 2004 | Havnar | 25 m | 3:04.50 | RES | |
38 | 377 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 3:17.80 | RES |
39 | 113 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 3:18.72 | RES |
40 | 279 | Sørensen Bjørk L | 2004 | REYSTI | 25 m | 3:20.13 | RES | |
41 | 327 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 3:29.70 | RES |
42 | 10 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 3:35.37 | RES |
43 | 85 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 3:37.29 | RES |
44 | 328 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 3:39.40 | RES |
45 | 180 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2003-2004: Arthur Dalen Ellegaard (2001) 2:18.81 2014-11-21 |
Årg. 2001-2002: Kristinn Thóransson (1996) 2:08.92 |
Årg. 1918-2000: Mark Vogel (1970) 2:04.55 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 283 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 2:15.21 | |
2 | 139 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 2:16.07 | |
3 | 55 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 2:17.96 | |
4 | 100 | Jákupsson Óðin | 2002 | Havnar | 25 m | 2:22.45 | ||
5 | 25 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 2:24.51 | |
6 | 222 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:25.15 | |
7 | 73 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 2:26.04 | |
8 | 115 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 2:28.67 | |
9 | 291 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:30.95 | |
10 | 52 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 2:31.33 | |
11 | 32 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 2:32.01 | |
12 | 170 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 2:36.38 | |
13 | 390 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 2:37.94 | |
14 | 349 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:38.37 | |
15 | 82 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:38.65 | |
16 | 186 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:41.58 | |
17 | 260 | Debess Bartal | 2002 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:42.02 | ||
18 | 368 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 2:42.21 | |
19 | 167 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:53.23 | |
20 | 467 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 2:55.71 | |
21 | 339 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 3:02.08 | |
22 | 314 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 3:03.31 | |
23 | 229 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 3:09.48 | |
24 | 455 | Winther Teitur | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 3:12.45 | ||
25 | 341 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 3:21.46 | |
26 | 175 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 3:24.00 | |
27 | 257 | Bech Rúni | 2002 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:44.35 | RES | |
28 | 383 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 2:48.41 | RES |
29 | 225 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:56.17 | RES |
30 | 172 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 3:00.54 | RES |
31 | 321 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 3:32.94 | RES |
32 | 296 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 3:38.19 | RES |
33 | 401 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 5, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2005-2006: Thyra Jørgensen (2002) 2:19.38 2013-11-17 |
Årg. 2003-2004: Sofie Louise Nimb (2001) 2:10.41 2015-11-29 |
Årg. 1919-2002: Elspa Mørkøre (1991) 2:06.76 2008-11-30 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:07.60 | |
2 | 295 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 2:09.19 | |
3 | 266 | Vestergård Alisa | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:11.62 | ||
4 | 382 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 2:13.82 | |
5 | 156 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:13.85 | |
6 | 398 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:14.33 | |
7 | 405 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:14.66 | |
8 | 335 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 2:15.23 | |
9 | 404 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 2:15.39 | |
10 | 337 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 2:15.83 | |
11 | 411 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 2:15.94 | |
12 | 185 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:16.05 | |
13 | 288 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 2:16.72 | |
14 | 392 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 2:16.87 | |
15 | 68 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 2:19.34 | |
16 | 414 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 2:19.68 | |
17 | 183 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:20.40 | |
18 | 133 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 2:20.97 | |
19 | 334 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:21.36 | |
20 | 458 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 2:21.56 | |
21 | 409 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:21.67 | |
22 | 372 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 2:21.87 | |
23 | 507 | Sigurðsson Sólvá A. | 2002 | Ægir | 25 m | 2:22.24 | ||
24 | 343 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 2:22.83 | |
25 | 64 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 2:22.98 | |
26 | 265 | Nielsen Petra A. | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:23.10 | ||
27 | 178 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:23.18 | |
28 | 353 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 2:23.77 | |
29 | 396 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 2:24.52 | |
30 | 72 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 2:25.72 | |
31 | 348 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:25.83 | |
32 | 56 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 2:26.68 | |
33 | 380 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:27.28 | |
34 | 315 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 2:27.29 | |
35 | 278 | Sigurðsson Bjørt Askham | 2004 | REYSTI | 25 m | 2:28.33 | ||
36 | 400 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:28.53 | |
37 | 101 | Magnadóttir Ró Holm | 2002 | Havnar | 25 m | 2:28.86 | ||
38 | 53 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 2:29.13 | |
39 | 24 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 2:29.50 | |
40 | 109 | Skála Kristina Í | 2005 | Havnar | 25 m | 2:29.70 | ||
41 | 345 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:29.83 | |
42 | 410 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:29.94 | |
43 | 406 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:29.95 | |
44 | 258 | Christiansen Elin | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:30.50 | ||
45 | 354 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 2:30.52 | |
46 | 122 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 2:31.24 | |
47 | 319 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 2:31.54 | |
48 | 141 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 2:31.72 | |
49 | 373 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 2:32.02 | |
50 | 234 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 2:32.64 | |
51 | 316 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 2:33.02 | |
52 | 182 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 2:33.63 | |
53 | 407 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 2:33.79 | |
54 | 393 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 2:33.89 | |
55 | 39 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 2:34.05 | |
56 | 381 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 2:34.84 | |
57 | 277 | Nagurset Emma L | 2004 | REYSTI | 25 m | 2:34.88 | ||
58 | 457 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 2:35.26 | |
59 | 61 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 25 m | 2:35.42 | |
60 | 274 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 2:35.42 | ||
61 | 49 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 2:36.23 | |
62 | 320 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 2:36.49 | |
63 | 243 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 2:36.69 | |
64 | 12 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 2:37.50 | |
65 | 51 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 2:37.74 | |
66 | 192 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 2:37.82 | |
67 | 171 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 2:38.29 | |
68 | 245 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 2:38.74 | |
69 | 378 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 2:39.11 | |
70 | 94 | Eidesgaard Jóhanna H. | 2004 | Havnar | 25 m | 2:39.80 | ||
71 | 250 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 2:39.89 | |
72 | 70 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 2:40.37 | |
73 | 294 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 2:40.61 | |
74 | 275 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 2:41.24 | ||
75 | 157 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:41.49 | |
76 | 60 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 2:41.51 | |
77 | 92 | Dam Nancy N. | 2005 | Havnar | 25 m | 2:42.36 | ||
78 | 399 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 2:42.52 | |
79 | 402 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 2:44.58 | |
80 | 81 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 2:44.60 | |
81 | 338 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:44.82 | |
82 | 389 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 2:45.07 | |
83 | 14 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 2:50.73 | |
84 | 248 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:50.94 | |
85 | 385 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 2:50.99 | |
86 | 120 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 2:52.25 | |
87 | 279 | Sørensen Bjørk L | 2004 | REYSTI | 25 m | 2:52.40 | ||
88 | 292 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 2:52.73 | |
89 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:52.90 | |
90 | 104 | Nattestad Bára D. | 2004 | Havnar | 25 m | 2:53.21 | ||
91 | 190 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 2:53.24 | |
92 | 397 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:53.71 | |
93 | 333 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:55.11 | |
94 | 276 | Justinussen Krista | 2005 | REYSTI | 25 m | 2:56.38 | ||
95 | 293 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 2:58.50 | |
96 | 270 | Gil Birita Við | 2004 | REYSTI | 25 m | 2:58.82 | ||
97 | 36 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 2:59.52 | |
98 | 364 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 3:00.00 | |
99 | 38 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 3:01.60 | |
100 | 23 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 3:01.89 | |
101 | 272 | Hansen Rósa | 2006 | REYSTI | 25 m | 3:02.06 | ||
102 | 453 | Thomsen Birgit | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 3:03.46 | ||
103 | 78 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 3:04.33 | |
104 | 280 | Thomsen Sára | 2005 | REYSTI | 25 m | 3:09.93 | ||
105 | 304 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 3:14.01 | |
106 | 273 | Hjelm Marjun | 2005 | REYSTI | 25 m | |||
107 | 93 | Dávadóttir Signa Vár | 1998 | Havnar | 25 m | 2:38.02 | RES | |
108 | 376 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 2:43.15 | RES |
109 | 464 | Jakobsen Sarah Møller | 2004 | NAKSKOV | 0416AW | 25 m | 2:47.48 | RES |
110 | 230 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 2:49.06 | RES |
111 | 461 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 2:51.79 | RES |
112 | 463 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 2:53.07 | RES |
113 | 77 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 3:02.36 | RES |
114 | 160 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 3:09.11 | RES |
115 | 408 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 3:09.13 | RES |
116 | 395 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 3:09.44 | RES |
117 | 366 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 3:22.00 | RES |
118 | 416 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 3:28.56 | RES |
119 | 45 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 3:44.13 | RES |
120 | 285 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 6, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2004-2005: Carl-Emil Lønborg (2002) 2:07.50 2015-12-27 |
Årg. 2002-2003: Jacob Holst (1991) 1:56.47 |
Årg. 1919-2001: Kenneth Thestrup (1976) 1:52.80 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 1:55.11 | |
2 | 468 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 1:59.37 | |
3 | 227 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 2:03.51 | |
4 | 187 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:04.19 | |
5 | 88 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 25 m | 2:05.00 | |
6 | 472 | Witthøfft Jacob Sanchez | 2001 | NAKSKOV | 0147AT | 25 m | 2:05.68 | |
7 | 67 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 2:07.49 | |
8 | 244 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 2:07.72 | |
9 | 391 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 2:08.63 | |
10 | 165 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 2:08.86 | |
11 | 79 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 2:10.26 | |
12 | 110 | Thomassen Høgni H. | 2002 | Havnar | 25 m | 2:10.40 | ||
13 | 379 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:10.54 | |
14 | 46 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 2:11.16 | |
15 | 286 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:11.19 | |
16 | 415 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 2:12.04 | |
17 | 235 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:12.32 | |
18 | 471 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 2:12.45 | |
19 | 25 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 2:12.62 | |
20 | 30 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 2:13.20 | |
21 | 309 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:14.62 | |
22 | 329 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:14.84 | |
23 | 37 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 2:14.88 | |
24 | 465 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 2:15.12 | |
25 | 232 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:15.19 | |
26 | 100 | Jákupsson Óðin | 2002 | Havnar | 25 m | 2:15.99 | ||
27 | 228 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 2:16.26 | |
28 | 271 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | 2:16.31 | ||
29 | 466 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 2:17.28 | |
30 | 394 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 2:17.29 | |
31 | 240 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 2:17.65 | |
32 | 352 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 2:18.45 | |
33 | 5 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 2:19.45 | |
34 | 138 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 2:20.07 | |
35 | 121 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 2:20.50 | |
36 | 469 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 2:20.96 | |
37 | 137 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 2:22.70 | |
38 | 82 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:23.83 | |
39 | 350 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:24.16 | |
40 | 65 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 25 m | 2:24.41 | |
41 | 367 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:24.61 | |
42 | 297 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:24.92 | |
43 | 349 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:25.18 | |
44 | 281 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:25.93 | |
45 | 71 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 2:26.27 | |
46 | 413 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 2:26.87 | |
47 | 34 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 2:27.53 | |
48 | 96 | Erlendsson Jóhannis | 2003 | Havnar | 25 m | 2:27.84 | ||
49 | 58 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 2:28.11 | |
50 | 302 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:28.76 | |
51 | 257 | Bech Rúni | 2002 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:29.06 | ||
52 | 317 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 2:29.60 | |
53 | 403 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:30.91 | |
54 | 467 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 2:32.86 | |
55 | 365 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:36.51 | |
56 | 237 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 2:36.96 | |
57 | 112 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 2:40.10 | |
58 | 41 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 2:40.38 | |
59 | 163 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:41.92 | |
60 | 412 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 2:43.32 | |
61 | 259 | Dahl Rúni | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:44.84 | ||
62 | 384 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 2:46.27 | |
63 | 6 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 2:47.87 | |
64 | 296 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 2:53.26 | |
65 | 106 | Nielsen Símun G. | 2005 | Havnar | 25 m | 2:53.54 | ||
66 | 455 | Winther Teitur | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:55.17 | ||
67 | 40 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 3:29.56 | |
68 | 462 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 2:23.86 | RES |
69 | 460 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 2:24.04 | RES |
70 | 28 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 2:28.12 | RES |
71 | 233 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:29.84 | RES |
72 | 261 | Hansen Heini | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:37.89 | RES | |
73 | 264 | Lágabø Rókur Zivanovic Í | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:40.61 | RES | |
74 | 371 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 25 m | 2:45.00 | RES |
75 | 322 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 2:54.76 | RES |
76 | 44 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 3:05.44 | RES |
77 | 340 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 3:09.35 | RES |
78 | 363 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 3:43.64 | RES |
79 | 470 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 7, 400m Medley Damer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 1919-2006: Ida Börjesson (1985) 5:04.25 2006-11-27 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 507 | Sigurðsson Sólvá A. | 2002 | Ægir | 25 m | 5:24.17 | ||
2 | 289 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 5:26.60 | |
3 | 176 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 5:27.96 | |
4 | 133 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 5:30.39 | |
5 | 29 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 5:31.02 | |
6 | 310 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 5:33.61 | |
7 | 177 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 5:43.09 | |
8 | 263 | Jacobsen Lilja D | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 5:45.65 | ||
9 | 405 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 5:50.80 | |
10 | 311 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 5:59.22 | |
11 | 346 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 6:03.77 | |
12 | 158 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 6:05.04 | |
13 | 406 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 6:12.56 | |
14 | 42 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 6:23.46 | |
15 | 282 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 6:31.69 | |
16 | 22 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 6:33.20 | |
17 | 104 | Nattestad Bára D. | 2004 | Havnar | 25 m | 7:35.30 | ||
18 | 180 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 8, 400m Medley Herrer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 1919-2005: Mathias Rysgaard (1998) 4:38.35 2012-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 4:39.72 | |
2 | 179 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 5:00.11 | |
3 | 169 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 5:22.91 | |
4 | 52 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 5:23.60 | |
5 | 170 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 5:29.45 | |
6 | 33 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 5:31.00 | |
7 | 222 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 5:32.48 | |
8 | 55 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 5:35.39 | |
9 | 383 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 5:37.84 | |
10 | 135 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 5:38.94 | |
11 | 28 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 5:48.82 | |
12 | 329 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 6:36.15 | |
13 | 231 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 7:30.99 | |
14 | 172 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | ||
15 | 188 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 9, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 487 | Lf Swim 1 | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 1:55.90 | ||
2 | 419 | Mk Mix 1 | 2000 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:00.23 | ||
3 | 488 | Lf Swim 2 | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 2:01.90 | ||
4 | 1 | Gti 1 | 2000 | GTI | 25 m | 2:04.90 | ||
5 | 307 | Vest Mix | 1997 | VEST | 25 m | 2:05.00 | ||
6 | 2 | Gti 2 | 2000 | GTI | 25 m | 2:06.90 | ||
7 | 308 | Vg17 Vest 1 | 2001 | VEST | 25 m | 2:07.51 | ||
8 | 3 | Gti 3 | 2000 | GTI | 25 m | 2:08.90 | ||
9 | 242 | Solrød Mix 1 | 2000 | SOLRØD | 25 m | 2:08.99 | ||
10 | 420 | Mk Mix 2 | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:10.36 | ||
11 | 17 | Gti 4 | 2002 | GTI | 25 m | 2:10.90 | ||
12 | 89 | Hs 3 Ambassadors | 2002 | Havnar | 25 m | 2:11.30 | ||
13 | 145 | Køge Mix 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 2:12.00 | ||
14 | 90 | Hs 3 Bluesharks | 2002 | Havnar | 25 m | 2:14.50 | ||
15 | 313 | Vg17 Vest 2 | 2002 | VEST | 25 m | 2:16.31 | ||
16 | 254 | Susvim 2 | 2002 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:19.20 | ||
17 | 146 | Køge Mix 2 | 2001 | KØGE | 25 m | 2:20.00 | ||
18 | 356 | Vordingborg Mix 1 | 2002 | VORDINGB | 25 m | 2:20.00 | ||
19 | 253 | Susvim 1 | 2000 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:20.22 | ||
20 | 504 | Gsk Vg17 | 2004 | GSK | 25 m | 2:22.93 | ||
21 | 147 | Køge Mix 3 | 2002 | KØGE | 25 m | 2:25.00 | ||
22 | 15 | Gti 3 Mix | 2000 | GTI | 25 m | 2:28.12 | ||
23 | 111 | Hs 3 Wahoos | 2002 | Havnar | 25 m | 2:28.29 | ||
24 | 148 | Køge Mix 4 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:30.00 | ||
25 | 149 | Køge Mix 5 | 2004 | KØGE | 25 m | 2:35.00 | ||
26 | 318 | Vg17 Vest 3 | 2003 | VEST | 25 m | 2:37.12 | ||
27 | 102 | Hs 3 Mako Sharks | 2004 | Havnar | 25 m | 2:40.00 | ||
28 | 150 | Køge Mix 6 | 2004 | KØGE | 25 m | 2:40.00 | ||
29 | 255 | Susvim 3 | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:40.89 | ||
30 | 357 | Vordingborg Mix 2 | 2005 | VORDINGB | 25 m | 2:45.00 | ||
31 | 268 | Reysta Diddurnar | 2004 | REYSTI | 25 m | 2:46.62 | ||
32 | 269 | Reysta Genturnar | 2005 | REYSTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 10, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Link Logistics |
Årg. 2007-2018: Julie Liv Madsen (2006) 34.71 2016-11-19 |
Årg. 2005-2006: Julie Laugesen (2003) 30.44 2015-11-28 |
Årg. 2003-2004: Nicoline Reinstrup (1998) 29.13 2014-11-22 |
Årg. 1919-2002: Malin Ekstrand (1991) 28.12 2009-10-24 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 411 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 28.68 | |
2 | 398 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 29.07 | |
3 | 335 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 29.10 | |
4 | 289 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 29.27 | |
5 | 86 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 29.39 | |
6 | 168 | Eskildsen Caroline | 1995 | KØGE | 9556AA | 25 m | 29.58 | |
7 | 331 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 29.78 | |
8 | 87 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 30.24 | |
9 | 347 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 30.33 | |
10 | 459 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 30.48 | |
11 | 266 | Vestergård Alisa | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 30.52 | ||
12 | 404 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 30.53 | |
13 | 334 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 30.60 | |
14 | 133 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 31.21 | |
15 | 181 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 31.32 | |
16 | 205 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 31.58 | |
17 | 189 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 31.61 | |
18 | 265 | Nielsen Petra A. | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 31.63 | ||
19 | 311 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 31.73 | |
20 | 158 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 31.78 | |
21 | 382 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 31.93 | |
22 | 372 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 31.95 | |
23 | 53 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 32.11 | |
24 | 68 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 32.13 | |
25 | 182 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 32.19 | |
26 | 56 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 32.22 | |
27 | 183 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 32.24 | |
28 | 12 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 32.26 | |
29 | 310 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 32.29 | |
30 | 305 | Dimitrova Volena | 1999 | TRITON B | 9942BE | 25 m | 32.35 | |
31 | 316 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 32.40 | |
32 | 95 | Erlendsdóttir Elisabeth | 2005 | Havnar | 25 m | 32.52 | ||
33 | 178 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 32.55 | |
34 | 336 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 32.55 | |
35 | 414 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 32.57 | |
36 | 176 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 32.84 | |
37 | 396 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 32.87 | |
38 | 60 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 32.91 | |
39 | 66 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 33.11 | |
40 | 431 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 33.14 | |
41 | 405 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 33.18 | |
42 | 392 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 33.42 | |
43 | 258 | Christiansen Elin | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 33.46 | ||
44 | 337 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 33.57 | |
45 | 444 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 33.59 | |
46 | 451 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 33.60 | |
47 | 494 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 33.71 | |
48 | 249 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 33.80 | |
49 | 29 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 33.85 | |
50 | 410 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 34.17 | |
51 | 348 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 34.41 | |
52 | 164 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 34.48 | |
53 | 180 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 34.61 | |
54 | 195 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 34.69 | |
55 | 442 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 34.82 | |
56 | 354 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 34.98 | |
57 | 406 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 35.01 | |
58 | 407 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 35.28 | |
59 | 177 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 35.32 | |
60 | 39 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 35.57 | |
61 | 492 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 35.80 | |
62 | 319 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 35.83 | |
63 | 489 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 35.89 | |
64 | 84 | Rasmussen Emma Sahl | 2004 | FARUM | 0472AD | 25 m | 35.97 | |
65 | 80 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 36.25 | |
66 | 426 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 36.31 | |
67 | 97 | Højgaard Anna | 2004 | Havnar | 25 m | 36.32 | ||
68 | 320 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 36.33 | |
69 | 400 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 36.44 | |
70 | 184 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 36.47 | |
71 | 51 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 36.48 | |
72 | 50 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 36.52 | |
73 | 493 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 36.62 | |
74 | 192 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 36.65 | |
75 | 376 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 36.75 | |
76 | 199 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 37.00 | |
77 | 103 | Mortensen Miriam | 2004 | Havnar | 25 m | 37.19 | ||
78 | 326 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 37.33 | |
79 | 93 | Dávadóttir Signa Vár | 1998 | Havnar | 25 m | 37.60 | ||
80 | 275 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 37.94 | ||
81 | 385 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 38.00 | |
82 | 284 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 38.07 | |
83 | 122 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 38.14 | |
84 | 157 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 38.15 | |
85 | 342 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 38.35 | |
86 | 92 | Dam Nancy N. | 2005 | Havnar | 25 m | 38.53 | ||
87 | 141 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 38.66 | |
88 | 216 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 38.69 | |
89 | 393 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 39.01 | |
90 | 128 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 39.07 | |
91 | 389 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 39.12 | |
92 | 402 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 39.13 | |
93 | 294 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 39.14 | |
94 | 338 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 39.20 | |
95 | 496 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 39.29 | |
96 | 230 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 39.56 | |
97 | 243 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 39.72 | |
98 | 361 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 39.73 | |
99 | 498 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 39.75 | |
100 | 328 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 39.78 | |
101 | 267 | Winther Laura | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 39.84 | ||
102 | 49 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 39.98 | |
103 | 10 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 40.02 | |
104 | 136 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 40.48 | |
105 | 36 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 40.90 | |
106 | 171 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 41.18 | |
107 | 333 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 42.09 | |
108 | 70 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 42.10 | |
109 | 194 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 42.14 | |
110 | 443 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 42.16 | |
111 | 300 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 42.96 | |
112 | 45 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 42.97 | |
113 | 23 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 43.08 | |
114 | 120 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 43.20 | |
115 | 381 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 43.42 | |
116 | 31 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 44.41 | |
117 | 104 | Nattestad Bára D. | 2004 | Havnar | 25 m | 45.02 | ||
118 | 399 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 45.36 | |
119 | 114 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 45.78 | |
120 | 48 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 46.76 | |
121 | 26 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 47.27 | |
122 | 54 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 48.74 | |
123 | 285 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | 50.11 | |
124 | 292 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 52.02 | |
125 | 304 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 52.02 | |
126 | 366 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 55.00 | |
127 | 160 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 55.91 | |
128 | 370 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:05.00 | |
129 | 78 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | ||
130 | 174 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 11, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Link Logistics |
Årg. 2006-2018: Johan Heôinsson (1995) 30.08 2011-11-26 |
Årg. 2004-2005: Rasmus Nickelsen (2003) 27.69 2015-11-28 |
Årg. 2002-2003: Arthur Dalén Ellegaard (2001) 26.73 2015-11-27 |
Årg. 1919-2001: Hjörtur Reynison (1983) 25.03 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 301 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 26.43 | |
2 | 468 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 26.88 | |
3 | 166 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 27.11 | |
4 | 466 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 27.12 | |
5 | 117 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 27.25 | |
6 | 391 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 27.27 | |
7 | 159 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 27.34 | |
8 | 227 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 27.35 | |
9 | 471 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 27.71 | |
10 | 501 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277ai | 25 m | 27.72 | |
11 | 500 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905ah | 25 m | 27.74 | |
12 | 244 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 27.89 | |
13 | 118 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 27.92 | |
14 | 502 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 25 m | 28.06 | |
15 | 75 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 28.08 | |
16 | 231 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 28.11 | |
17 | 179 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 28.12 | |
18 | 187 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 28.12 | |
19 | 330 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 28.35 | |
20 | 499 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899aa | 25 m | 28.41 | |
21 | 63 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 28.42 | |
22 | 204 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 28.94 | |
23 | 69 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 29.11 | |
24 | 228 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 29.23 | |
25 | 212 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 29.30 | |
26 | 415 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 29.42 | |
27 | 169 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 29.45 | |
28 | 271 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | 29.48 | ||
29 | 207 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 29.51 | |
30 | 46 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 29.59 | |
31 | 203 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 29.71 | |
32 | 351 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VATCPH-STT | 0351AB | 25 m | 29.84 | |
33 | 424 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 29.88 | |
34 | 162 | Christensen Magnus | 1995 | KØGE | 9517AO | 25 m | 29.90 | |
35 | 368 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 30.17 | |
36 | 41 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 30.36 | |
37 | 25 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 30.41 | |
38 | 52 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 30.43 | |
39 | 390 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 30.50 | |
40 | 206 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 30.72 | |
41 | 309 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 30.92 | |
42 | 232 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 31.08 | |
43 | 427 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 31.19 | |
44 | 286 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 31.24 | |
45 | 129 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 31.32 | |
46 | 429 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 31.50 | |
47 | 34 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 31.80 | |
48 | 110 | Thomassen Høgni H. | 2002 | Havnar | 25 m | 31.87 | ||
49 | 198 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 31.95 | |
50 | 355 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 32.10 | |
51 | 215 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 32.14 | |
52 | 350 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 32.17 | |
53 | 314 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 32.43 | |
54 | 100 | Jákupsson Óðin | 2002 | Havnar | 25 m | 32.52 | ||
55 | 495 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 32.56 | |
56 | 291 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 32.60 | |
57 | 465 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 32.64 | |
58 | 367 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 32.66 | |
59 | 257 | Bech Rúni | 2002 | SUÐUROYAR | 25 m | 32.68 | ||
60 | 32 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 32.69 | |
61 | 33 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 32.75 | |
62 | 108 | Schiller Jónas Lindenskov | 2003 | Havnar | 25 m | 32.86 | ||
63 | 135 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 32.89 | |
64 | 30 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 32.97 | |
65 | 462 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 33.07 | |
66 | 82 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 33.21 | |
67 | 186 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 33.24 | |
68 | 233 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 33.24 | |
69 | 352 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 33.51 | |
70 | 262 | Hjelm Hans Jacob | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 33.58 | ||
71 | 441 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 33.58 | |
72 | 460 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 33.59 | |
73 | 211 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 33.80 | |
74 | 240 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 33.81 | |
75 | 219 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 34.17 | |
76 | 138 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 34.25 | |
77 | 196 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 34.28 | |
78 | 437 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 34.32 | |
79 | 7 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 34.47 | |
80 | 302 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 34.47 | |
81 | 387 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 35.00 | |
82 | 413 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 35.02 | |
83 | 497 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 35.25 | |
84 | 6 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 35.54 | |
85 | 281 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 35.74 | |
86 | 96 | Erlendsson Jóhannis | 2003 | Havnar | 25 m | 35.84 | ||
87 | 434 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 35.88 | |
88 | 503 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467ae | 25 m | 36.28 | |
89 | 467 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 36.38 | |
90 | 121 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 36.60 | |
91 | 172 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 36.70 | |
92 | 403 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 36.81 | |
93 | 515 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515ak | 25 m | 36.82 | |
94 | 8 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 37.21 | |
95 | 412 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 37.27 | |
96 | 317 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 37.44 | |
97 | 321 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 37.55 | |
98 | 428 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 37.55 | |
99 | 106 | Nielsen Símun G. | 2005 | Havnar | 25 m | 37.56 | ||
100 | 447 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 37.80 | |
101 | 126 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 39.50 | |
102 | 363 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 39.73 | |
103 | 163 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 39.82 | |
104 | 322 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 40.09 | |
105 | 371 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 25 m | 41.63 | |
106 | 40 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 41.85 | |
107 | 341 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 42.49 | |
108 | 454 | Búason Jákup | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 42.54 | ||
109 | 425 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 44.03 | |
110 | 296 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 44.17 | |
111 | 388 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 45.13 | |
112 | 67 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 46.61 | |
113 | 47 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 48.49 | |
114 | 256 | Bech Hans Jón Debess | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 52.48 | ||
115 | 339 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 53.43 | |
116 | 472 | Witthøfft Jacob Sanchez | 2001 | NAKSKOV | 0147AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 12, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2007-2018: Caroline Salskov Jensen (2005) 43.13 2015-11-28 |
Årg. 2005-2006: Clara Rybak-Andersen (2003) 36.51 2015-11-28 |
Årg. 1919-2004: Henritte Brekke (1988) 31.59 2013-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 458 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 34.70 | |
2 | 59 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 35.16 | |
3 | 156 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 35.43 | |
4 | 176 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 35.85 | |
5 | 398 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 35.98 | |
6 | 183 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 36.04 | |
7 | 507 | Sigurðsson Sólvá A. | 2002 | Ægir | 25 m | 36.05 | ||
8 | 185 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 36.52 | |
9 | 336 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 36.77 | |
10 | 392 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 37.07 | |
11 | 24 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 37.14 | |
12 | 346 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 37.21 | |
13 | 332 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 37.32 | |
14 | 396 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 37.40 | |
15 | 113 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 37.43 | |
16 | 189 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 37.62 | |
17 | 265 | Nielsen Petra A. | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 37.79 | ||
18 | 295 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 38.01 | |
19 | 248 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 38.20 | |
20 | 299 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 38.35 | |
21 | 405 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 38.59 | |
22 | 373 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 38.68 | |
23 | 406 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 38.74 | |
24 | 400 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 39.34 | |
25 | 193 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 39.62 | |
26 | 258 | Christiansen Elin | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 39.74 | ||
27 | 125 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 39.84 | |
28 | 493 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 40.18 | |
29 | 315 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 40.27 | |
30 | 414 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 40.28 | |
31 | 362 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 40.33 | |
32 | 158 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 40.54 | |
33 | 173 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 41.12 | |
34 | 278 | Sigurðsson Bjørt Askham | 2004 | REYSTI | 25 m | 41.41 | ||
35 | 77 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 41.78 | |
36 | 451 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 42.27 | |
37 | 375 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 42.30 | |
38 | 445 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 42.57 | |
39 | 247 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 42.58 | |
40 | 263 | Jacobsen Lilja D | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 42.59 | ||
41 | 217 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 42.60 | |
42 | 42 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 42.72 | |
43 | 275 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 42.74 | ||
44 | 190 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 43.02 | |
45 | 284 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 43.15 | |
46 | 343 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 43.41 | |
47 | 94 | Eidesgaard Jóhanna H. | 2004 | Havnar | 25 m | 43.52 | ||
48 | 402 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 43.55 | |
49 | 282 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 43.84 | |
50 | 327 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 44.40 | |
51 | 85 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 44.42 | |
52 | 333 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 44.42 | |
53 | 267 | Winther Laura | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 44.53 | ||
54 | 107 | Ólavsdóttir Bjørg | 2004 | Havnar | 25 m | 44.56 | ||
55 | 377 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 44.63 | |
56 | 195 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 44.69 | |
57 | 22 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 45.02 | |
58 | 245 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 45.07 | |
59 | 97 | Højgaard Anna | 2004 | Havnar | 25 m | 45.14 | ||
60 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 45.18 | |
61 | 498 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 45.19 | |
62 | 230 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 45.38 | |
63 | 328 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 45.61 | |
64 | 11 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 46.32 | |
65 | 103 | Mortensen Miriam | 2004 | Havnar | 25 m | 46.64 | ||
66 | 408 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 46.95 | |
67 | 374 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 0316BB | 25 m | 47.00 | |
68 | 62 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 25 m | 47.10 | |
69 | 397 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 47.34 | |
70 | 239 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 47.54 | |
71 | 140 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 47.56 | |
72 | 273 | Hjelm Marjun | 2005 | REYSTI | 25 m | 47.81 | ||
73 | 293 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 47.86 | |
74 | 38 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 48.67 | |
75 | 461 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 48.84 | |
76 | 246 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 48.91 | |
77 | 43 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | 48.98 | |
78 | 432 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 48.99 | |
79 | 270 | Gil Birita Við | 2004 | REYSTI | 25 m | 49.19 | ||
80 | 194 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 49.74 | |
81 | 280 | Thomsen Sára | 2005 | REYSTI | 25 m | 49.77 | ||
82 | 464 | Jakobsen Sarah Møller | 2004 | NAKSKOV | 0416AW | 25 m | 50.03 | |
83 | 104 | Nattestad Bára D. | 2004 | Havnar | 25 m | 50.22 | ||
84 | 31 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 50.37 | |
85 | 45 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 50.37 | |
86 | 123 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 50.56 | |
87 | 27 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 50.69 | |
88 | 453 | Thomsen Birgit | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 50.72 | ||
89 | 416 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 50.74 | |
90 | 506 | Hansen Kristina K. | 2003 | Ægir | 25 m | 50.96 | ||
91 | 395 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 51.14 | |
92 | 304 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 51.59 | |
93 | 14 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 52.07 | |
94 | 369 | Johansen Lisa Ellegaard | 2004 | VORDINGB | 0476AJ | 25 m | 53.46 | |
95 | 23 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 54.19 | |
96 | 292 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 55.34 | |
97 | 124 | Jørgensen Katarina A. | 2006 | HVIDOVRE | 0654AO | 25 m | 58.30 | |
98 | 370 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:00.69 | |
99 | 514 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534al | 25 m | 1:06.80 | |
100 | 366 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:12.94 | |
101 | 276 | Justinussen Krista | 2005 | REYSTI | 25 m | |||
102 | 285 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | ||
103 | 457 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | ||
104 | 463 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 13, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2006-2018: Julius Gustavsson (2002) 38.99 2013-11-16 |
Årg. 2004-2005: Dennis Dukic (2000) 32.62 2013-11-16 |
Årg. 1919-2003: Teodor Widerberg (1998) 29.26 2015-11-28 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 505 | Merl Lars | 1993 | KØGE | 9335aa | 25 m | 30.40 | |
2 | 235 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 32.42 | |
3 | 386 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 32.49 | |
4 | 206 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 32.71 | |
5 | 118 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 33.25 | |
6 | 379 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 33.42 | |
7 | 75 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 34.74 | |
8 | 162 | Christensen Magnus | 1995 | KØGE | 9517AO | 25 m | 34.84 | |
9 | 436 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 35.24 | |
10 | 312 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 35.53 | |
11 | 394 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 36.03 | |
12 | 351 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VATCPH-STT | 0351AB | 25 m | 36.09 | |
13 | 108 | Schiller Jónas Lindenskov | 2003 | Havnar | 25 m | 36.15 | ||
14 | 469 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 36.30 | |
15 | 229 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 36.75 | |
16 | 271 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | 36.85 | ||
17 | 349 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 37.02 | |
18 | 222 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 37.24 | |
19 | 37 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 37.46 | |
20 | 170 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 38.37 | |
21 | 188 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 38.54 | |
22 | 65 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 25 m | 38.72 | |
23 | 30 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 39.79 | |
24 | 365 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 39.91 | |
25 | 384 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 40.08 | |
26 | 433 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 40.13 | |
27 | 430 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 40.42 | |
28 | 225 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 40.60 | |
29 | 6 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 41.14 | |
30 | 262 | Hjelm Hans Jacob | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 41.17 | ||
31 | 237 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 41.27 | |
32 | 490 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 41.40 | |
33 | 76 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 42.15 | |
34 | 196 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 42.58 | |
35 | 99 | Jacobsen Pauli | 2002 | Havnar | 25 m | 42.64 | ||
36 | 259 | Dahl Rúni | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 42.77 | ||
37 | 58 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 43.02 | |
38 | 352 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 43.22 | |
39 | 435 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 43.83 | |
40 | 437 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 44.51 | |
41 | 167 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 45.01 | |
42 | 401 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 45.95 | |
43 | 44 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 46.04 | |
44 | 7 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 46.42 | |
45 | 137 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 46.73 | |
46 | 264 | Lágabø Rókur Zivanovic Í | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 47.52 | ||
47 | 40 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 48.24 | |
48 | 388 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 49.34 | |
49 | 261 | Hansen Heini | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 50.70 | ||
50 | 470 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 51.05 | |
51 | 132 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 54.75 | |
52 | 175 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 56.24 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 14, 800m Frisvømning Damer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 1919-2006: Rebekka Jaferian (1997) 9:22.13 2011-11-27 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 9:41.77 | |
2 | 335 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 9:48.91 | |
3 | 156 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 9:56.64 | |
4 | 409 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 10:00.74 | |
5 | 392 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 10:05.29 | |
6 | 405 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 10:10.49 | |
7 | 310 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 10:16.88 | |
8 | 353 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 10:55.27 | |
9 | 109 | Skála Kristina Í | 2005 | Havnar | 25 m | 10:59.10 | ||
10 | 93 | Dávadóttir Signa Vár | 1998 | Havnar | 25 m | 11:20.34 | ||
11 | 290 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 11:26.70 | RES |
12 | 107 | Ólavsdóttir Bjørg | 2004 | Havnar | 25 m | 11:36.17 | RES | |
13 | 94 | Eidesgaard Jóhanna H. | 2004 | Havnar | 25 m | 11:40.62 | RES | |
14 | 298 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 11:56.34 | RES |
15 | 274 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 11:58.27 | RES | |
16 | 72 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | RES | |
17 | 177 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | RES | |
18 | 277 | Nagurset Emma L | 2004 | REYSTI | 25 m | RES | ||
19 | 278 | Sigurðsson Bjørt Askham | 2004 | REYSTI | 25 m | RES | ||
20 | 279 | Sørensen Bjørk L | 2004 | REYSTI | 25 m | RES | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 15, 200m Medley Herrer |
Sponsor: HTH Danmark |
Årg. 2004-2005: Arthur Ellegaard (2001) 2:18.59 2014-11-23 |
Årg. 2002-2003: Mathias Rysgaard (1998) 2:10.31 2014-11-23 |
Årg. 1919-2001: Kenneth Thestrup (1976) 2:10.57 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 2:10.68 | |
2 | 502 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 25 m | 2:17.35 | |
3 | 179 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:18.96 | |
4 | 187 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:21.03 | |
5 | 466 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 2:21.25 | |
6 | 129 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 2:24.03 | |
7 | 244 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 2:29.92 | |
8 | 415 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 2:31.56 | |
9 | 37 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 2:32.53 | |
10 | 115 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 2:33.01 | |
11 | 100 | Jákupsson Óðin | 2002 | Havnar | 25 m | 2:33.19 | ||
12 | 286 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:35.83 | |
13 | 33 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 2:36.07 | |
14 | 135 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 2:37.44 | |
15 | 232 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:37.63 | |
16 | 32 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 2:39.15 | |
17 | 108 | Schiller Jónas Lindenskov | 2003 | Havnar | 25 m | 2:41.64 | ||
18 | 329 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:42.52 | |
19 | 5 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 2:42.59 | |
20 | 34 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 2:42.78 | |
21 | 355 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:43.15 | |
22 | 314 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:44.22 | |
23 | 367 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:45.21 | |
24 | 429 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 2:45.44 | |
25 | 138 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 2:46.26 | |
26 | 424 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 2:47.19 | |
27 | 430 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 2:47.88 | |
28 | 240 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 2:48.25 | |
29 | 317 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 2:50.19 | |
30 | 297 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:51.02 | |
31 | 387 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 2:51.07 | |
32 | 503 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467ae | 25 m | 2:51.53 | |
33 | 413 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 2:51.89 | |
34 | 467 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 2:51.97 | |
35 | 403 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:52.88 | |
36 | 172 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 2:53.10 | |
37 | 497 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 2:54.89 | |
38 | 412 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 3:01.61 | |
39 | 365 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 3:08.99 | |
40 | 44 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 3:17.53 | |
41 | 175 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 3:20.26 | |
42 | 127 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 3:27.68 | |
43 | 322 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 3:37.90 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 16, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2005-2006: Mia Rindshøj (2003) 1:11.08 2015-11-28 |
Årg. 2003-2004: Melanie Eggertsen (2002) 1:05.14 2016-11-18 |
Årg. 1919-2002: Ida Börjesson (1985) 1:05.70 2013-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 459 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:04.82 | |
2 | 181 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 1:07.01 | |
3 | 411 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:07.22 | |
4 | 218 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:07.44 | |
5 | 266 | Vestergård Alisa | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:07.76 | ||
6 | 183 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:07.91 | |
7 | 343 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:11.18 | |
8 | 337 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:12.16 | |
9 | 29 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 1:12.31 | |
10 | 334 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:12.51 | |
11 | 347 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:12.66 | |
12 | 83 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 1:13.39 | |
13 | 311 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:13.57 | |
14 | 492 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:13.65 | |
15 | 305 | Dimitrova Volena | 1999 | TRITON B | 9942BE | 25 m | 1:13.70 | |
16 | 409 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:13.89 | |
17 | 64 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 1:14.48 | |
18 | 53 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:14.54 | |
19 | 180 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:14.59 | |
20 | 404 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:14.76 | |
21 | 197 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 1:14.99 | |
22 | 516 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048af | 25 m | 1:15.44 | |
23 | 109 | Skála Kristina Í | 2005 | Havnar | 25 m | 1:15.53 | ||
24 | 372 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:15.73 | |
25 | 241 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:16.13 | |
26 | 178 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:16.45 | |
27 | 345 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:16.52 | |
28 | 95 | Erlendsdóttir Elisabeth | 2005 | Havnar | 25 m | 1:16.71 | ||
29 | 319 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:17.45 | |
30 | 128 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:17.96 | |
31 | 426 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:18.01 | |
32 | 380 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:18.05 | |
33 | 316 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:18.67 | |
34 | 74 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 1:18.74 | |
35 | 164 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:18.77 | |
36 | 107 | Ólavsdóttir Bjørg | 2004 | Havnar | 25 m | 1:18.81 | ||
37 | 50 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:19.32 | |
38 | 214 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:19.53 | |
39 | 290 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:19.62 | |
40 | 406 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:19.84 | |
41 | 101 | Magnadóttir Ró Holm | 2002 | Havnar | 25 m | 1:20.24 | ||
42 | 410 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:20.36 | |
43 | 373 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:20.42 | |
44 | 407 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 1:20.60 | |
45 | 250 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:20.61 | |
46 | 375 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:20.83 | |
47 | 444 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:21.21 | |
48 | 326 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:21.54 | |
49 | 443 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:21.55 | |
50 | 81 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 1:21.69 | |
51 | 494 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:21.72 | |
52 | 442 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:21.74 | |
53 | 451 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:21.81 | |
54 | 171 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:21.89 | |
55 | 10 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:22.00 | |
56 | 274 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:22.22 | ||
57 | 116 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:22.28 | |
58 | 184 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:22.83 | |
59 | 192 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:22.88 | |
60 | 93 | Dávadóttir Signa Vár | 1998 | Havnar | 25 m | 1:23.31 | ||
61 | 157 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:23.32 | |
62 | 303 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 1:23.38 | |
63 | 389 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:23.44 | |
64 | 245 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 1:24.06 | |
65 | 39 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:24.17 | |
66 | 489 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:24.45 | |
67 | 243 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:24.49 | |
68 | 294 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:24.65 | |
69 | 377 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 1:24.70 | |
70 | 378 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 1:24.88 | |
71 | 399 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:25.19 | |
72 | 338 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:25.69 | |
73 | 216 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 1:25.85 | |
74 | 354 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 1:26.19 | |
75 | 97 | Højgaard Anna | 2004 | Havnar | 25 m | 1:26.47 | ||
76 | 251 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:26.49 | |
77 | 342 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:27.57 | |
78 | 393 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:28.71 | |
79 | 320 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:28.95 | |
80 | 397 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:29.84 | |
81 | 36 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 1:30.83 | |
82 | 26 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:30.95 | |
83 | 38 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 1:31.20 | |
84 | 160 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:32.03 | |
85 | 70 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 1:32.67 | |
86 | 11 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:32.73 | |
87 | 51 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 1:33.23 | |
88 | 239 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:33.81 | |
89 | 300 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:34.31 | |
90 | 279 | Sørensen Bjørk L | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:36.49 | ||
91 | 402 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:37.69 | |
92 | 416 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:37.76 | |
93 | 61 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 25 m | 1:39.05 | |
94 | 496 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:39.67 | |
95 | 174 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | 1:43.57 | |
96 | 114 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 1:44.50 | |
97 | 14 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 1:44.85 | |
98 | 369 | Johansen Lisa Ellegaard | 2004 | VORDINGB | 0476AJ | 25 m | 1:45.12 | |
99 | 395 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:45.64 | |
100 | 54 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 1:46.86 | |
101 | 272 | Hansen Rósa | 2006 | REYSTI | 25 m | 1:46.96 | ||
102 | 48 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 1:52.58 | |
103 | 280 | Thomsen Sára | 2005 | REYSTI | 25 m | 2:07.94 | ||
104 | 270 | Gil Birita Við | 2004 | REYSTI | 25 m | |||
105 | 273 | Hjelm Marjun | 2005 | REYSTI | 25 m | |||
106 | 277 | Nagurset Emma L | 2004 | REYSTI | 25 m | |||
107 | 285 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | ||
108 | 304 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 17, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2004-2005: Arthur Dalén Ellegaard (2001) 1:03.55 2014-11-22 |
Årg. 2002-2003: Mathias Rysgaard (1998) 57.58 2013-11-16 |
Årg. 1919-2001: Mark Vogel (1970) 57.89 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 1:01.06 | |
2 | 166 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:01.42 | |
3 | 502 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 25 m | 1:01.63 | |
4 | 139 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 1:02.59 | |
5 | 212 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:02.70 | |
6 | 207 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:04.40 | |
7 | 283 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 1:04.84 | |
8 | 63 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:05.68 | |
9 | 391 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 1:06.51 | |
10 | 309 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:06.62 | |
11 | 73 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 1:06.97 | |
12 | 25 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 1:07.17 | |
13 | 52 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 1:08.07 | |
14 | 222 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:08.65 | |
15 | 436 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:09.59 | |
16 | 330 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:10.02 | |
17 | 203 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 1:10.31 | |
18 | 227 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 1:10.46 | |
19 | 390 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:10.63 | |
20 | 291 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:10.80 | |
21 | 368 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:11.18 | |
22 | 169 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:11.38 | |
23 | 215 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:11.85 | |
24 | 312 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:12.18 | |
25 | 349 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:12.27 | |
26 | 271 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:12.34 | ||
27 | 257 | Bech Rúni | 2002 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:12.35 | ||
28 | 170 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:12.49 | |
29 | 211 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 1:12.66 | |
30 | 82 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:13.35 | |
31 | 186 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:14.12 | |
32 | 220 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:14.27 | |
33 | 465 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:15.84 | |
34 | 260 | Debess Bartal | 2002 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:15.99 | ||
35 | 98 | Højgaard Pætur | 1999 | Havnar | 25 m | 1:16.00 | ||
36 | 233 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:16.62 | |
37 | 447 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:16.65 | |
38 | 5 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:16.72 | |
39 | 71 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 1:17.70 | |
40 | 121 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:17.97 | |
41 | 441 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:18.97 | |
42 | 401 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:19.76 | |
43 | 428 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:20.02 | |
44 | 96 | Erlendsson Jóhannis | 2003 | Havnar | 25 m | 1:20.23 | ||
45 | 495 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:21.65 | |
46 | 339 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:22.09 | |
47 | 167 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:22.12 | |
48 | 434 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:22.81 | |
49 | 225 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:23.98 | |
50 | 371 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 25 m | 1:24.04 | |
51 | 462 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 1:24.11 | |
52 | 163 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:25.76 | |
53 | 515 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515ak | 25 m | 1:26.16 | |
54 | 425 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:26.33 | |
55 | 8 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:26.86 | |
56 | 112 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:26.93 | |
57 | 341 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 1:27.39 | |
58 | 321 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:27.99 | |
59 | 363 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:30.23 | |
60 | 229 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:32.03 | |
61 | 47 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:32.68 | |
62 | 455 | Winther Teitur | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:35.52 | ||
63 | 256 | Bech Hans Jón Debess | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:38.68 | ||
64 | 296 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:38.98 | |
65 | 454 | Búason Jákup | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:45.64 | ||
66 | 132 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 1:48.27 | |
67 | 302 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:53.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 18, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2005-2006: Benedicte Them Jensen (2004) 2:48.59 2016-11-18 |
Årg. 2003-2004: Alberte Kjærsgaard (2001) 2:39.54 2014-11-22 |
Årg. 1919-2002: Elizaveta Kolobova (1998) 2:37.12 2014-11-22 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 185 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:42.97 | |
2 | 507 | Sigurðsson Sólvá A. | 2002 | Ægir | 25 m | 2:46.58 | ||
3 | 458 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 2:47.55 | |
4 | 113 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 2:47.57 | |
5 | 176 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:48.11 | |
6 | 332 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 2:50.12 | |
7 | 346 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 2:54.94 | |
8 | 205 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 2:55.85 | |
9 | 263 | Jacobsen Lilja D | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:57.16 | ||
10 | 56 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 2:58.76 | |
11 | 177 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:00.62 | |
12 | 59 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 3:00.91 | |
13 | 24 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 3:01.18 | |
14 | 295 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 3:02.01 | |
15 | 493 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 3:06.45 | |
16 | 315 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:09.15 | |
17 | 77 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 3:09.24 | |
18 | 299 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 3:09.84 | |
19 | 445 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 3:10.64 | |
20 | 248 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 3:11.00 | |
21 | 278 | Sigurðsson Bjørt Askham | 2004 | REYSTI | 25 m | 3:12.06 | ||
22 | 400 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 3:13.71 | |
23 | 42 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 3:17.31 | |
24 | 333 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 3:17.47 | |
25 | 190 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 3:19.30 | |
26 | 49 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 3:19.90 | |
27 | 92 | Dam Nancy N. | 2005 | Havnar | 25 m | 3:20.95 | ||
28 | 22 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 3:22.38 | |
29 | 247 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 3:22.60 | |
30 | 193 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 3:24.62 | |
31 | 327 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 3:26.47 | |
32 | 94 | Eidesgaard Jóhanna H. | 2004 | Havnar | 25 m | 3:27.46 | ||
33 | 85 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 3:32.39 | |
34 | 282 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 3:38.06 | |
35 | 43 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | 3:39.85 | |
36 | 270 | Gil Birita Við | 2004 | REYSTI | 25 m | 3:42.10 | ||
37 | 38 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 3:42.54 | |
38 | 217 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 3:49.71 | |
39 | 293 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 3:51.20 | |
40 | 27 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 3:51.95 | |
41 | 408 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 3:54.00 | |
42 | 280 | Thomsen Sára | 2005 | REYSTI | 25 m | 3:59.24 | ||
43 | 453 | Thomsen Birgit | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 4:16.04 | ||
44 | 12 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | ||
45 | 173 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | ||
46 | 276 | Justinussen Krista | 2005 | REYSTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2004-2005: Daniel Skaaning (1993) 2:35.65 2006-10-28 |
Årg. 2002-2003: Mikkel S. Hansen (2000) 2:24.97 2015-11-28 |
Årg. 1919-2001: Isak Ladeborn (1988) 2:18.17 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 235 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:35.42 | |
2 | 386 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 2:38.60 | |
3 | 379 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:39.65 | |
4 | 222 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:49.04 | |
5 | 108 | Schiller Jónas Lindenskov | 2003 | Havnar | 25 m | 2:54.38 | ||
6 | 33 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 2:54.73 | |
7 | 394 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 2:54.95 | |
8 | 170 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 2:59.01 | |
9 | 351 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VATCPH-STT | 0351AB | 25 m | 2:59.59 | |
10 | 225 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 3:10.76 | |
11 | 188 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 3:17.23 | |
12 | 76 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 3:26.14 | |
13 | 435 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 3:26.92 | |
14 | 44 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 3:28.52 | |
15 | 490 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 3:41.05 | |
16 | 322 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 3:51.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 20, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Link Logistics |
Årg. 2005-2006: Naya Modin Thomsen (2003) 1:03.96 2015-11-28 |
Årg. 2003-2004: Caroline Hør (2003) 59.60 2013-11-16 |
Årg. 1919-2002: Elspa Mørkøre (1991) 58.93 2006-10-28 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 58.22 | |
2 | 266 | Vestergård Alisa | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 59.49 | ||
3 | 295 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 1:00.66 | |
4 | 87 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 1:00.92 | |
5 | 459 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:01.07 | |
6 | 405 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:01.22 | |
7 | 411 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:01.33 | |
8 | 404 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:01.34 | |
9 | 382 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:01.43 | |
10 | 331 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 1:02.03 | |
11 | 156 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:02.16 | |
12 | 158 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:02.20 | |
13 | 218 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 1:02.25 | |
14 | 83 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 1:02.40 | |
15 | 343 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:02.40 | |
16 | 29 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 1:02.56 | |
17 | 68 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 1:03.00 | |
18 | 507 | Sigurðsson Sólvá A. | 2002 | Ægir | 25 m | 1:03.14 | ||
19 | 86 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 1:03.17 | |
20 | 337 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:03.18 | |
21 | 398 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:03.29 | |
22 | 185 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:03.31 | |
23 | 492 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:03.42 | |
24 | 335 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 1:03.55 | |
25 | 392 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:03.65 | |
26 | 310 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:03.88 | |
27 | 288 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 1:04.11 | |
28 | 372 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:04.37 | |
29 | 197 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 1:04.38 | |
30 | 353 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:04.51 | |
31 | 396 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:04.59 | |
32 | 183 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:04.69 | |
33 | 414 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:04.78 | |
34 | 133 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:05.09 | |
35 | 64 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 1:05.24 | |
36 | 316 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:05.82 | |
37 | 263 | Jacobsen Lilja D | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:05.94 | ||
38 | 458 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 1:05.97 | |
39 | 305 | Dimitrova Volena | 1999 | TRITON B | 9942BE | 25 m | 1:06.01 | |
40 | 178 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:06.16 | |
41 | 431 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 1:06.25 | |
42 | 334 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:06.34 | |
43 | 409 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:06.38 | |
44 | 315 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:06.63 | |
45 | 66 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 1:06.96 | |
46 | 182 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 1:07.01 | |
47 | 348 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:07.03 | |
48 | 56 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 1:07.36 | |
49 | 284 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 1:07.42 | |
50 | 400 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:07.62 | |
51 | 72 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 1:07.67 | |
52 | 362 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:07.78 | |
53 | 347 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:07.89 | |
54 | 451 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:07.98 | |
55 | 109 | Skála Kristina Í | 2005 | Havnar | 25 m | 1:08.28 | ||
56 | 380 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:08.40 | |
57 | 214 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:08.47 | |
58 | 410 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:08.62 | |
59 | 180 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 1:08.73 | |
60 | 513 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354aq | 25 m | 1:08.88 | |
61 | 122 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 1:08.99 | |
62 | 345 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:09.27 | |
63 | 278 | Sigurðsson Bjørt Askham | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:09.33 | ||
64 | 61 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 25 m | 1:09.36 | |
65 | 101 | Magnadóttir Ró Holm | 2002 | Havnar | 25 m | 1:09.41 | ||
66 | 393 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:09.42 | |
67 | 199 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 1:09.46 | |
68 | 319 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:09.47 | |
69 | 12 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:09.52 | |
70 | 241 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:09.56 | |
71 | 442 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:09.57 | |
72 | 274 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:09.77 | ||
73 | 443 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:09.77 | |
74 | 60 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:09.88 | |
75 | 24 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 1:09.98 | |
76 | 125 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:10.01 | |
77 | 336 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:10.05 | |
78 | 107 | Ólavsdóttir Bjørg | 2004 | Havnar | 25 m | 1:10.16 | ||
79 | 381 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:10.32 | |
80 | 95 | Erlendsdóttir Elisabeth | 2005 | Havnar | 25 m | 1:10.41 | ||
81 | 141 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 1:10.45 | |
82 | 245 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 1:10.45 | |
83 | 299 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:10.60 | |
84 | 407 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 1:10.97 | |
85 | 81 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 1:11.08 | |
86 | 39 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:11.09 | |
87 | 103 | Mortensen Miriam | 2004 | Havnar | 25 m | 1:11.26 | ||
88 | 376 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 1:11.32 | |
89 | 250 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:11.33 | |
90 | 445 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:11.34 | |
91 | 49 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 1:11.35 | |
92 | 444 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:11.38 | |
93 | 426 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:11.63 | |
94 | 116 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:11.86 | |
95 | 494 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:11.87 | |
96 | 277 | Nagurset Emma L | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:11.99 | ||
97 | 92 | Dam Nancy N. | 2005 | Havnar | 25 m | 1:12.02 | ||
98 | 320 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:12.11 | |
99 | 59 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 1:12.34 | |
100 | 346 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:12.58 | |
101 | 50 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:12.65 | |
102 | 489 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:12.81 | |
103 | 457 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 1:13.00 | |
104 | 303 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 1:13.09 | |
105 | 378 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 1:13.11 | |
106 | 275 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:13.12 | ||
107 | 248 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:13.31 | |
108 | 42 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:13.36 | |
109 | 249 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 1:13.53 | |
110 | 192 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:13.59 | |
111 | 375 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:13.89 | |
112 | 51 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 1:13.99 | |
113 | 97 | Højgaard Anna | 2004 | Havnar | 25 m | 1:14.19 | ||
114 | 93 | Dávadóttir Signa Vár | 1998 | Havnar | 25 m | 1:14.24 | ||
115 | 10 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:14.34 | |
116 | 36 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 1:14.45 | |
117 | 70 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 1:14.76 | |
118 | 230 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 1:14.84 | |
119 | 326 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:15.03 | |
120 | 243 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:15.15 | |
121 | 399 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:15.21 | |
122 | 294 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:15.31 | |
123 | 267 | Winther Laura | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:15.47 | ||
124 | 157 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:16.15 | |
125 | 128 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:16.19 | |
126 | 298 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:16.27 | |
127 | 193 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:16.55 | |
128 | 338 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:16.69 | |
129 | 464 | Jakobsen Sarah Møller | 2004 | NAKSKOV | 0416AW | 25 m | 1:16.81 | |
130 | 342 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:16.96 | |
131 | 397 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:17.16 | |
132 | 216 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 1:17.23 | |
133 | 140 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 1:17.36 | |
134 | 279 | Sørensen Bjørk L | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:18.12 | ||
135 | 432 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:18.32 | |
136 | 374 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 0316BB | 25 m | 1:18.33 | |
137 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:18.35 | |
138 | 385 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:18.61 | |
139 | 184 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:18.64 | |
140 | 14 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 1:18.65 | |
141 | 461 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 1:18.69 | |
142 | 328 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:18.75 | |
143 | 104 | Nattestad Bára D. | 2004 | Havnar | 25 m | 1:18.79 | ||
144 | 292 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:18.79 | |
145 | 190 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:19.05 | |
146 | 251 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:19.27 | |
147 | 498 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 1:19.64 | |
148 | 361 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 1:19.99 | |
149 | 239 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:20.01 | |
150 | 273 | Hjelm Marjun | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:20.33 | ||
151 | 23 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 1:20.38 | |
152 | 120 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 1:20.54 | |
153 | 84 | Rasmussen Emma Sahl | 2004 | FARUM | 0472AD | 25 m | 1:20.61 | |
154 | 300 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:20.65 | |
155 | 78 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 1:20.91 | |
156 | 463 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 1:21.12 | |
157 | 123 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 1:21.52 | |
158 | 45 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 1:21.96 | |
159 | 26 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:22.04 | |
160 | 506 | Hansen Kristina K. | 2003 | Ægir | 25 m | 1:22.35 | ||
161 | 136 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:22.54 | |
162 | 270 | Gil Birita Við | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:22.95 | ||
163 | 293 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:23.98 | |
164 | 496 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:24.05 | |
165 | 416 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:24.12 | |
166 | 160 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:24.13 | |
167 | 22 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:24.49 | |
168 | 31 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 1:24.71 | |
169 | 408 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:25.19 | |
170 | 194 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:26.51 | |
171 | 11 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:27.17 | |
172 | 395 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:27.20 | |
173 | 246 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:27.35 | |
174 | 280 | Thomsen Sára | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:27.64 | ||
175 | 54 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 1:28.16 | |
176 | 327 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:28.58 | |
177 | 48 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 1:30.23 | |
178 | 369 | Johansen Lisa Ellegaard | 2004 | VORDINGB | 0476AJ | 25 m | 1:31.20 | |
179 | 304 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 1:31.69 | |
180 | 285 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | 1:31.83 | |
181 | 272 | Hansen Rósa | 2006 | REYSTI | 25 m | 1:32.05 | ||
182 | 514 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534al | 25 m | 1:32.77 | |
183 | 174 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | 1:33.20 | |
184 | 62 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 25 m | 1:33.38 | |
185 | 366 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:34.37 | |
186 | 43 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | 1:37.47 | |
187 | 27 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 1:39.00 | |
188 | 124 | Jørgensen Katarina A. | 2006 | HVIDOVRE | 0654AO | 25 m | 1:44.30 | |
189 | 370 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:52.24 | |
190 | 276 | Justinussen Krista | 2005 | REYSTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 21, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Link Logistics |
Årg. 2004-2005: Arthur Dalén Ellegaard (2001) 56.58 2013-11-16 |
Årg. 2002-2003: Christian Berg (1998) 53.94 2013-11-16 |
Årg. 1919-2001: Claus Iversen (1977) 51.81 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 53.90 | |
2 | 500 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905ah | 25 m | 54.20 | |
3 | 468 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 54.86 | |
4 | 75 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 55.08 | |
5 | 283 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 55.39 | |
6 | 227 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 55.66 | |
7 | 35 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 55.79 | |
8 | 187 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 55.96 | |
9 | 472 | Witthøfft Jacob Sanchez | 2001 | NAKSKOV | 0147AT | 25 m | 56.87 | |
10 | 117 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 57.04 | |
11 | 244 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 57.10 | |
12 | 206 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 57.11 | |
13 | 139 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 57.25 | |
14 | 212 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 57.30 | |
15 | 118 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 57.51 | |
16 | 179 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 57.57 | |
17 | 202 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 57.63 | |
18 | 391 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 57.64 | |
19 | 207 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 57.80 | |
20 | 471 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 58.01 | |
21 | 67 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 58.17 | |
22 | 129 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 58.43 | |
23 | 228 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 58.52 | |
24 | 330 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 58.60 | |
25 | 499 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899aa | 25 m | 58.61 | |
26 | 204 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 58.62 | |
27 | 260 | Debess Bartal | 2002 | SUÐUROYAR | 25 m | 59.39 | ||
28 | 110 | Thomassen Høgni H. | 2002 | Havnar | 25 m | 59.49 | ||
29 | 427 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 59.50 | |
30 | 88 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 25 m | 59.62 | |
31 | 203 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 59.63 | |
32 | 466 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 59.70 | |
33 | 286 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 59.83 | |
34 | 368 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 59.95 | |
35 | 46 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 1:00.17 | |
36 | 169 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:00.19 | |
37 | 415 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:00.38 | |
38 | 465 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:00.51 | |
39 | 115 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:00.57 | |
40 | 271 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | 1:00.72 | ||
41 | 220 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:00.94 | |
42 | 235 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:01.01 | |
43 | 309 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:01.22 | |
44 | 30 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 1:01.32 | |
45 | 231 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:01.75 | |
46 | 32 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:02.09 | |
47 | 390 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:02.11 | |
48 | 198 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:02.26 | |
49 | 240 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:02.41 | |
50 | 312 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:02.43 | |
51 | 211 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 1:02.52 | |
52 | 232 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:02.52 | |
53 | 394 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:02.61 | |
54 | 469 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 1:02.70 | |
55 | 291 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:02.86 | |
56 | 41 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:02.93 | |
57 | 460 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 1:02.94 | |
58 | 329 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:03.14 | |
59 | 58 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 1:03.48 | |
60 | 135 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:03.62 | |
61 | 137 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 1:03.74 | |
62 | 138 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:03.79 | |
63 | 352 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:04.20 | |
64 | 5 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:04.35 | |
65 | 65 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 25 m | 1:04.42 | |
66 | 429 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:04.65 | |
67 | 355 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:04.71 | |
68 | 317 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:04.90 | |
69 | 108 | Schiller Jónas Lindenskov | 2003 | Havnar | 25 m | 1:04.94 | ||
70 | 219 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:05.28 | |
71 | 302 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:05.42 | |
72 | 367 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:05.70 | |
73 | 98 | Højgaard Pætur | 1999 | Havnar | 25 m | 1:05.73 | ||
74 | 96 | Erlendsson Jóhannis | 2003 | Havnar | 25 m | 1:06.21 | ||
75 | 462 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 1:06.23 | |
76 | 350 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:06.30 | |
77 | 490 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:06.45 | |
78 | 186 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:07.22 | |
79 | 262 | Hjelm Hans Jacob | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:07.43 | ||
80 | 215 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:07.50 | |
81 | 71 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 1:07.59 | |
82 | 281 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:07.59 | |
83 | 229 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:07.91 | |
84 | 495 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:07.93 | |
85 | 233 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:07.97 | |
86 | 314 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:07.98 | |
87 | 433 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 1:07.99 | |
88 | 403 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:08.13 | |
89 | 447 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:08.34 | |
90 | 413 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:08.44 | |
91 | 430 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:08.85 | |
92 | 297 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:08.89 | |
93 | 237 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:09.49 | |
94 | 437 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:09.61 | |
95 | 428 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:09.67 | |
96 | 387 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:10.91 | |
97 | 515 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515ak | 25 m | 1:10.92 | |
98 | 441 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:10.94 | |
99 | 434 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:10.99 | |
100 | 497 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:11.37 | |
101 | 261 | Hansen Heini | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:11.65 | ||
102 | 167 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:11.98 | |
103 | 264 | Lágabø Rókur Zivanovic Í | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:12.08 | ||
104 | 7 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:12.15 | |
105 | 259 | Dahl Rúni | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:12.29 | ||
106 | 467 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:12.59 | |
107 | 384 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:12.81 | |
108 | 6 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:12.89 | |
109 | 365 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:13.10 | |
110 | 412 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:13.33 | |
111 | 401 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:14.11 | |
112 | 112 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:14.50 | |
113 | 8 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:15.00 | |
114 | 388 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 1:15.94 | |
115 | 106 | Nielsen Símun G. | 2005 | Havnar | 25 m | 1:16.23 | ||
116 | 126 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 1:16.46 | |
117 | 99 | Jacobsen Pauli | 2002 | Havnar | 25 m | 1:16.52 | ||
118 | 470 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 1:16.57 | |
119 | 371 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 25 m | 1:16.67 | |
120 | 454 | Búason Jákup | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:16.91 | ||
121 | 339 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:18.19 | |
122 | 341 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 1:18.61 | |
123 | 163 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:18.80 | |
124 | 127 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:18.99 | |
125 | 296 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:19.29 | |
126 | 363 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:19.66 | |
127 | 425 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:20.18 | |
128 | 321 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:21.21 | |
129 | 256 | Bech Hans Jón Debess | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:21.77 | ||
130 | 455 | Winther Teitur | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:23.04 | ||
131 | 47 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:23.96 | |
132 | 175 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:25.97 | |
133 | 40 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:28.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 22, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2005-2006: Mathilde Nielsen (2001) 2:48.96 2012-12-01 |
Årg. 2003-2004: Thea Lund Petersen (1998) 2:30.20 2014-11-22 |
Årg. 1919-2002: Martina Nilsson (1986) 2:21.52 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 2:20.43 | |
2 | 181 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:28.63 | |
3 | 516 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048af | 25 m | 2:35.74 | |
4 | 189 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:37.08 | |
5 | 53 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 2:55.59 | |
6 | 195 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 2:58.00 | |
7 | 171 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | ||
8 | 182 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | ||
9 | 275 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | |||
10 | 311 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 23, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2004-2005: Johan Müller (1998) 2:25:46 |
Årg. 2002-2003: Niklas Nedegaard (1995) 2:12:57 |
Årg. 2001-1900: Magnus Krygell (1982) 2:07:88 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 2:07.93 | |
2 | 502 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 25 m | 2:13.56 | |
3 | 468 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 2:14.66 | |
4 | 231 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 2:29.14 | |
5 | 329 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:32.30 | |
6 | 41 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 2:35.64 | |
7 | 69 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 2:46.78 | |
8 | 196 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:52.45 | |
9 | 33 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 2:53.83 | |
10 | 437 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:55.53 | |
11 | 135 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 2:58.52 | |
12 | 188 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 3:10.06 | |
13 | 126 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 3:18.26 | |
14 | 34 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | ||
15 | 37 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | ||
16 | 46 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | ||
17 | 52 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | ||
18 | 172 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | ||
19 | 503 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467ae | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 24, 4X50m Medley Damer |
Årg. 1919-2006: SK Laxen 2:03.10 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 484 | Lf Piger 1 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 2:01.90 | ||
2 | 306 | Vest Damer | 1997 | VEST | 25 m | 2:08.00 | ||
3 | 446 | Roskilde Skjoldmøer | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 20 | Gti Piger 1 | 2004 | GTI | 25 m | 2:10.44 | ||
5 | 418 | Mk Juniorpiger | 2001 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:10.87 | ||
6 | 422 | Mk Årgangspiger 1 | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:11.38 | ||
7 | 57 | Farum Piger 1 | 2004 | FARUM | 25 m | 2:11.48 | ||
8 | 344 | Pink Piger Panthers | 2002 | VAT CPH | 25 m | 2:11.99 | ||
9 | 324 | Vg17 Vest Piger 1 | 2002 | VEST | 25 m | 2:13.04 | ||
10 | 151 | Køge Piger 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 2:16.00 | ||
11 | 485 | Lf Piger 2 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 2:16.10 | ||
12 | 21 | Gti Piger 2 | 2004 | GTI | 25 m | 2:18.30 | ||
13 | 89 | Hs 3 Ambassadors | 2002 | Havnar | 25 m | 2:19.90 | ||
14 | 360 | Vsk The Team | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:20.00 | ||
15 | 491 | Vg17 Gsk Piger | 2004 | GSK | 25 m | 2:21.33 | ||
16 | 152 | Køge Piger 2 | 2002 | KØGE | 25 m | 2:22.00 | ||
17 | 423 | Mk Årgangspiger 2 | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:26.43 | ||
18 | 153 | Køge Piger 3 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:27.00 | ||
19 | 236 | Solrød Piger 02 | 2002 | SOLRØD | 25 m | 2:27.94 | ||
20 | 91 | Hs 3 Bluesharks | 2004 | Havnar | 25 m | 2:28.42 | ||
21 | 325 | Vg17 Vest Piger 2 | 2003 | VEST | 25 m | 2:30.52 | ||
22 | 155 | Køge S Piger | 2006 | KØGE | 25 m | 2:31.80 | ||
23 | 9 | Gti 3 Girls | 2002 | GTI | 25 m | 2:31.83 | ||
24 | 154 | Køge Piger 4 | 2004 | KØGE | 25 m | 2:35.00 | ||
25 | 486 | Lf Piger 3 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 2:44.50 | ||
26 | 210 | Piger Lyngby | 2001 | LYNGBY | 25 m | 3:00.00 | ||
27 | 508 | Sisvim 1 Piger | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 25, 4X50m Medley Herrer |
Årg. 1919-2005: SK Laxen (1993) 1:44.66 2015-11-28 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 481 | Lf Drenge 1 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 1:55.50 | ||
2 | 19 | Gti Drenge 2 | 2004 | GTI | 25 m | 1:59.97 | ||
3 | 18 | Gti Drenge 1 | 2003 | GTI | 25 m | 2:02.11 | ||
4 | 417 | Mk Drenge | 2000 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:02.13 | ||
5 | 482 | Lf Drenge 2 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 2:03.70 | ||
6 | 142 | Køge Drenge 1 | 2002 | KØGE | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 224 | Stv Drenge | 2000 | SLAGELSE | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 448 | Roskilde Vikings 1 | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 2:05.00 | ||
9 | 323 | Vg17 Vest Drenge 1 | 2002 | VEST | 25 m | 2:07.63 | ||
10 | 143 | Køge Drenge 2 | 2002 | KØGE | 25 m | 2:10.00 | ||
11 | 449 | Roskilde Vikings 2 | 2001 | ROSKILDE | 25 m | 2:10.00 | ||
12 | 89 | Hs 3 Ambassadors | 2002 | Havnar | 25 m | 2:11.30 | ||
13 | 456 | Pink Drenge Panthers | 2002 | VAT CPH | 25 m | 2:11.99 | ||
14 | 483 | Lf Drenge 3 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 2:13.40 | ||
15 | 450 | Roskilde Vikings 3 | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 2:15.00 | ||
16 | 144 | Køge Drenge 3 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:20.00 | ||
17 | 358 | Vsk Drenge 1 | 1997 | VORDINGB | 25 m | 2:21.00 | ||
18 | 4 | Gti 3 Boys | 2000 | GTI | 25 m | 2:21.55 | ||
19 | 421 | Mk Årgangsdrenge | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:26.43 | ||
20 | 208 | Drenge Lyngby | 1999 | LYNGBY | 25 m | 2:50.00 | ||
21 | 209 | Drenge2 Lyngby | 1999 | LYNGBY | 25 m | 30:00.00 | ||
22 | 509 | Susvim 1 Drenge | 2002 | SUÐUROYAR | 25 m | |||
23 | 510 | Susvim 2 Drenge | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | |||
24 | 511 | Susvim 3 Drenge | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 26, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2006-2018: Rasmus Nickelsen (2003) 32.44 2014-11-23 |
Årg. 2004-2005: Tobias Dan Hansen (2002) 29.82 2015-11-29 |
Årg. 2002-2003: Mathias Rysgaard (1998) 27.41 2013-11-17 |
Årg. 1919-2001: Mark Vogel (1970) 26.92 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 27.95 | |
2 | 502 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 25 m | 28.56 | |
3 | 139 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 29.00 | |
4 | 212 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 29.40 | |
5 | 283 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 29.72 | |
6 | 63 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 30.21 | |
7 | 73 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 30.23 | |
8 | 179 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 30.71 | |
9 | 227 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 30.81 | |
10 | 309 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 30.93 | |
11 | 391 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 31.07 | |
12 | 115 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 31.09 | |
13 | 330 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 31.44 | |
14 | 260 | Debess Bartal | 2002 | SUÐUROYAR | 25 m | 31.52 | ||
15 | 25 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 31.76 | |
16 | 52 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 31.80 | |
17 | 222 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 31.91 | |
18 | 436 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 32.05 | |
19 | 37 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 32.15 | |
20 | 368 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 32.21 | |
21 | 415 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 32.50 | |
22 | 203 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 32.54 | |
23 | 291 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 32.59 | |
24 | 390 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 32.67 | |
25 | 100 | Jákupsson Óðin | 2002 | Havnar | 25 m | 32.78 | ||
26 | 257 | Bech Rúni | 2002 | SUÐUROYAR | 25 m | 32.91 | ||
27 | 215 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 32.92 | |
28 | 32 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 32.96 | |
29 | 271 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | 33.03 | ||
30 | 211 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 33.28 | |
31 | 312 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 33.51 | |
32 | 352 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 33.58 | |
33 | 98 | Højgaard Pætur | 1999 | Havnar | 25 m | 33.73 | ||
34 | 233 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 33.83 | |
35 | 170 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 34.13 | |
36 | 110 | Thomassen Høgni H. | 2002 | Havnar | 25 m | 34.15 | ||
37 | 349 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 34.63 | |
38 | 82 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 34.70 | |
39 | 314 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 34.71 | |
40 | 186 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 35.03 | |
41 | 429 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 35.05 | |
42 | 424 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 35.26 | |
43 | 33 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 35.75 | |
44 | 441 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 35.92 | |
45 | 96 | Erlendsson Jóhannis | 2003 | Havnar | 25 m | 35.97 | ||
46 | 108 | Schiller Jónas Lindenskov | 2003 | Havnar | 25 m | 36.05 | ||
47 | 30 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 36.13 | |
48 | 447 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 36.15 | |
49 | 462 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 36.23 | |
50 | 34 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 36.28 | |
51 | 394 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 36.94 | |
52 | 490 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 36.95 | |
53 | 437 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 37.14 | |
54 | 401 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 37.21 | |
55 | 403 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 37.48 | |
56 | 317 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 37.59 | |
57 | 167 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 37.69 | |
58 | 196 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 37.73 | |
59 | 495 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 37.80 | |
60 | 281 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 37.98 | |
61 | 188 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 38.23 | |
62 | 7 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 38.24 | |
63 | 413 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 38.29 | |
64 | 434 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 38.49 | |
65 | 412 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 38.50 | |
66 | 339 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 38.53 | |
67 | 99 | Jacobsen Pauli | 2002 | Havnar | 25 m | 38.75 | ||
68 | 435 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 38.91 | |
69 | 433 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 38.93 | |
70 | 387 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 38.98 | |
71 | 106 | Nielsen Símun G. | 2005 | Havnar | 25 m | 39.57 | ||
72 | 8 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 39.59 | |
73 | 229 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 39.72 | |
74 | 425 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 39.72 | |
75 | 515 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515ak | 25 m | 39.90 | |
76 | 69 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 39.94 | |
77 | 6 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 40.21 | |
78 | 225 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 40.52 | |
79 | 363 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 41.82 | |
80 | 163 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 42.03 | |
81 | 256 | Bech Hans Jón Debess | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 42.36 | ||
82 | 322 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 42.75 | |
83 | 44 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 42.93 | |
84 | 47 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 43.42 | |
85 | 172 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 44.20 | |
86 | 40 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 44.34 | |
87 | 454 | Búason Jákup | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 45.07 | ||
88 | 455 | Winther Teitur | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 45.19 | ||
89 | 112 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 45.61 | |
90 | 296 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 46.61 | |
91 | 127 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 47.07 | |
92 | 132 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 1:19.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 27, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2007-2018: Schastine Skifter Tabor (2005) 37.08 2015-11-27 |
Årg. 2005-2006: Mia Rindshøj (2003) 32.30 2015-11-27 |
Årg. 2003-2004: Emilie Beckmann (1997) 30.85 2010-12-05 |
Årg. 1919-2002: Elspa Mørkøre (1991) 30.55 2006-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 459 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 30.27 | |
2 | 411 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 30.56 | |
3 | 181 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 31.31 | |
4 | 266 | Vestergård Alisa | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 31.66 | ||
5 | 183 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 31.96 | |
6 | 87 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 32.18 | |
7 | 343 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 32.80 | |
8 | 347 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 32.93 | |
9 | 335 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 33.03 | |
10 | 83 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 33.08 | |
11 | 311 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 33.14 | |
12 | 305 | Dimitrova Volena | 1999 | TRITON B | 9942BE | 25 m | 33.68 | |
13 | 409 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 33.84 | |
14 | 64 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 34.24 | |
15 | 66 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 34.32 | |
16 | 95 | Erlendsdóttir Elisabeth | 2005 | Havnar | 25 m | 34.40 | ||
17 | 197 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 34.54 | |
18 | 158 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 34.73 | |
19 | 177 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 34.90 | |
20 | 258 | Christiansen Elin | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 35.01 | ||
21 | 109 | Skála Kristina Í | 2005 | Havnar | 25 m | 35.07 | ||
22 | 265 | Nielsen Petra A. | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 35.07 | ||
23 | 310 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 35.12 | |
24 | 345 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 35.13 | |
25 | 241 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 35.24 | |
26 | 53 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 35.47 | |
27 | 128 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 35.51 | |
28 | 234 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 35.61 | |
29 | 426 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 35.85 | |
30 | 410 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 35.92 | |
31 | 380 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 35.98 | |
32 | 107 | Ólavsdóttir Bjørg | 2004 | Havnar | 25 m | 36.05 | ||
33 | 319 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 36.38 | |
34 | 164 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 36.55 | |
35 | 316 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 36.75 | |
36 | 375 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 36.94 | |
37 | 97 | Højgaard Anna | 2004 | Havnar | 25 m | 36.97 | ||
38 | 406 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 36.99 | |
39 | 442 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 37.30 | |
40 | 226 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 37.33 | |
41 | 274 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 37.51 | ||
42 | 326 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 37.57 | |
43 | 101 | Magnadóttir Ró Holm | 2002 | Havnar | 25 m | 37.58 | ||
44 | 407 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 37.58 | |
45 | 116 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 37.72 | |
46 | 376 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 37.86 | |
47 | 443 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 38.13 | |
48 | 171 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 38.15 | |
49 | 39 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 38.20 | |
50 | 250 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 38.30 | |
51 | 81 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 38.35 | |
52 | 290 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 38.36 | |
53 | 192 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 38.51 | |
54 | 103 | Mortensen Miriam | 2004 | Havnar | 25 m | 38.53 | ||
55 | 122 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 38.64 | |
56 | 303 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 38.78 | |
57 | 74 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 38.84 | |
58 | 245 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 39.05 | |
59 | 277 | Nagurset Emma L | 2004 | REYSTI | 25 m | 39.08 | ||
60 | 61 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 25 m | 39.24 | |
61 | 251 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 39.41 | |
62 | 494 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 39.50 | |
63 | 399 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 39.51 | |
64 | 393 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 39.81 | |
65 | 489 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 39.84 | |
66 | 193 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 39.89 | |
67 | 493 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 40.07 | |
68 | 216 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 40.25 | |
69 | 267 | Winther Laura | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 40.27 | ||
70 | 381 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 40.34 | |
71 | 294 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 40.49 | |
72 | 389 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 40.49 | |
73 | 93 | Dávadóttir Signa Vár | 1998 | Havnar | 25 m | 40.54 | ||
74 | 342 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 40.64 | |
75 | 432 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 40.68 | |
76 | 10 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 40.77 | |
77 | 36 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 41.24 | |
78 | 190 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 41.34 | |
79 | 397 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 41.57 | |
80 | 22 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 41.86 | |
81 | 374 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 0316BB | 25 m | 42.93 | |
82 | 217 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 43.04 | |
83 | 333 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 43.16 | |
84 | 279 | Sørensen Bjørk L | 2004 | REYSTI | 25 m | 43.23 | ||
85 | 85 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 43.25 | |
86 | 26 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 43.69 | |
87 | 11 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 43.85 | |
88 | 243 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 43.90 | |
89 | 300 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 44.10 | |
90 | 292 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 44.25 | |
91 | 328 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 44.34 | |
92 | 273 | Hjelm Marjun | 2005 | REYSTI | 25 m | 44.42 | ||
93 | 120 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 44.44 | |
94 | 70 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 44.59 | |
95 | 239 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 44.61 | |
96 | 270 | Gil Birita Við | 2004 | REYSTI | 25 m | 44.68 | ||
97 | 416 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 44.92 | |
98 | 78 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 45.03 | |
99 | 23 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 45.15 | |
100 | 408 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 45.21 | |
101 | 298 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 45.23 | |
102 | 402 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 45.34 | |
103 | 54 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 45.55 | |
104 | 136 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 46.00 | |
105 | 327 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 46.13 | |
106 | 506 | Hansen Kristina K. | 2003 | Ægir | 25 m | 46.34 | ||
107 | 31 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 46.44 | |
108 | 496 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 46.58 | |
109 | 27 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 46.89 | |
110 | 272 | Hansen Rósa | 2006 | REYSTI | 25 m | 47.30 | ||
111 | 293 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 48.32 | |
112 | 43 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | 48.37 | |
113 | 123 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 48.66 | |
114 | 395 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 49.14 | |
115 | 280 | Thomsen Sára | 2005 | REYSTI | 25 m | 50.07 | ||
116 | 285 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | 50.40 | |
117 | 194 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 50.42 | |
118 | 124 | Jørgensen Katarina A. | 2006 | HVIDOVRE | 0654AO | 25 m | 51.75 | |
119 | 105 | Nattestad Oddvá Sedea D. | 2006 | Havnar | 25 m | 52.34 | ||
120 | 369 | Johansen Lisa Ellegaard | 2004 | VORDINGB | 0476AJ | 25 m | 52.69 | |
121 | 514 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534al | 25 m | 52.96 | |
122 | 130 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 53.95 | |
123 | 174 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | 56.41 | |
124 | 180 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | ||
125 | 276 | Justinussen Krista | 2005 | REYSTI | 25 m | |||
126 | 304 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 28, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: HTH Danmark |
Årg. 2006-2018: Rasmus Nickelsen (2003) 28.20 2014-11-23 |
Årg. 2004-2005: Rasmus Nickelsen (2003) 26.29 2015-11-29 |
Årg. 1919-2003: Simon Sønderup Jensen (1988) 23.92 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 25.03 | |
2 | 468 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 25.04 | |
3 | 187 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 25.09 | |
4 | 213 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 25.22 | |
5 | 301 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 25.23 | |
6 | 162 | Christensen Magnus | 1995 | KØGE | 9517AO | 25 m | 25.25 | |
7 | 159 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 25.27 | |
8 | 228 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 25.29 | |
9 | 75 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 25.53 | |
10 | 166 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 25.55 | |
11 | 79 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 25.65 | |
12 | 165 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 25.77 | |
13 | 244 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 25.78 | |
14 | 117 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 25.98 | |
15 | 391 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 25.99 | |
16 | 471 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 26.03 | |
17 | 330 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 26.22 | |
18 | 502 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 25 m | 26.23 | |
19 | 139 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 26.36 | |
20 | 118 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 26.38 | |
21 | 386 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 26.44 | |
22 | 37 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 26.63 | |
23 | 472 | Witthøfft Jacob Sanchez | 2001 | NAKSKOV | 0147AT | 25 m | 26.63 | |
24 | 161 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 25 m | 26.65 | |
25 | 202 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 26.72 | |
26 | 203 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 26.77 | |
27 | 260 | Debess Bartal | 2002 | SUÐUROYAR | 25 m | 26.81 | ||
28 | 204 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 26.93 | |
29 | 271 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | 26.98 | ||
30 | 67 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 27.09 | |
31 | 63 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 27.11 | |
32 | 25 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 27.29 | |
33 | 368 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 27.39 | |
34 | 379 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 27.39 | |
35 | 415 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 27.58 | |
36 | 211 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 27.62 | |
37 | 30 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 27.64 | |
38 | 46 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 27.66 | |
39 | 465 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 27.68 | |
40 | 110 | Thomassen Høgni H. | 2002 | Havnar | 25 m | 27.76 | ||
41 | 312 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 27.78 | |
42 | 88 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 25 m | 27.85 | |
43 | 257 | Bech Rúni | 2002 | SUÐUROYAR | 25 m | 27.92 | ||
44 | 198 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 27.93 | |
45 | 32 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 27.96 | |
46 | 52 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 27.98 | |
47 | 390 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 28.01 | |
48 | 427 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 28.07 | |
49 | 235 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 28.11 | |
50 | 41 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 28.15 | |
51 | 394 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 28.24 | |
52 | 220 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 28.32 | |
53 | 460 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 28.37 | |
54 | 329 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 28.45 | |
55 | 231 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 28.47 | |
56 | 58 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 28.48 | |
57 | 240 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 28.65 | |
58 | 352 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 28.71 | |
59 | 262 | Hjelm Hans Jacob | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 28.74 | ||
60 | 351 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VATCPH-STT | 0351AB | 25 m | 28.77 | |
61 | 98 | Højgaard Pætur | 1999 | Havnar | 25 m | 28.90 | ||
62 | 317 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 28.90 | |
63 | 5 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 29.06 | |
64 | 424 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 29.16 | |
65 | 291 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 29.20 | |
66 | 219 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 29.21 | |
67 | 222 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 29.22 | |
68 | 469 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 29.23 | |
69 | 138 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 29.27 | |
70 | 65 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 25 m | 29.31 | |
71 | 232 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 29.31 | |
72 | 355 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 29.43 | |
73 | 108 | Schiller Jónas Lindenskov | 2003 | Havnar | 25 m | 29.45 | ||
74 | 34 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 29.56 | |
75 | 367 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 29.66 | |
76 | 429 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 29.86 | |
77 | 137 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 29.87 | |
78 | 302 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 29.91 | |
79 | 215 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 29.93 | |
80 | 121 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 29.94 | |
81 | 495 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 29.95 | |
82 | 96 | Erlendsson Jóhannis | 2003 | Havnar | 25 m | 29.96 | ||
83 | 237 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 30.10 | |
84 | 430 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 30.13 | |
85 | 413 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 30.14 | |
86 | 350 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 30.19 | |
87 | 33 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 30.38 | |
88 | 229 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 30.38 | |
89 | 233 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 30.49 | |
90 | 403 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 30.59 | |
91 | 467 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 30.60 | |
92 | 433 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 30.65 | |
93 | 7 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 30.85 | |
94 | 69 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 30.91 | |
95 | 281 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 31.04 | |
96 | 71 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 31.14 | |
97 | 196 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 31.24 | |
98 | 82 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 31.41 | |
99 | 412 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 31.70 | |
100 | 447 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 31.87 | |
101 | 264 | Lágabø Rókur Zivanovic Í | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 31.92 | ||
102 | 8 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 32.02 | |
103 | 261 | Hansen Heini | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 32.18 | ||
104 | 470 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 32.44 | |
105 | 515 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515ak | 25 m | 32.46 | |
106 | 225 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 32.57 | |
107 | 441 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 32.67 | |
108 | 384 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 32.70 | |
109 | 434 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 32.72 | |
110 | 259 | Dahl Rúni | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 32.85 | ||
111 | 365 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 33.05 | |
112 | 454 | Búason Jákup | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 33.10 | ||
113 | 76 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 33.32 | |
114 | 497 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 33.33 | |
115 | 167 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 33.44 | |
116 | 188 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 33.45 | |
117 | 503 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467ae | 25 m | 33.46 | |
118 | 112 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 33.52 | |
119 | 371 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 25 m | 33.59 | |
120 | 106 | Nielsen Símun G. | 2005 | Havnar | 25 m | 33.85 | ||
121 | 321 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 33.89 | |
122 | 99 | Jacobsen Pauli | 2002 | Havnar | 25 m | 33.97 | ||
123 | 435 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 34.00 | |
124 | 401 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 34.18 | |
125 | 425 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 34.18 | |
126 | 339 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 34.33 | |
127 | 388 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 34.36 | |
128 | 287 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 34.64 | |
129 | 126 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 35.47 | |
130 | 296 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 35.57 | |
131 | 363 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 35.57 | |
132 | 256 | Bech Hans Jón Debess | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 35.82 | ||
133 | 47 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 36.24 | |
134 | 40 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 36.54 | |
135 | 127 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 37.00 | |
136 | 44 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 37.04 | |
137 | 175 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 39.13 | |
138 | 455 | Winther Teitur | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | 39.20 | ||
139 | 132 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 39.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 29, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: HTH Danmark |
Årg. 2007-2018: Schastine Skifter Tabor (2005) 32.19 2015-11-29 |
Årg. 2005-2006: Alberte V. Bisgaard (2003) 28.36 2015-11-27 |
Årg. 1919-2004: Henriette Brekke (1988) 25.64 2013-11-17 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 27.61 | |
2 | 266 | Vestergård Alisa | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 27.78 | ||
3 | 87 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 27.80 | |
4 | 411 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 27.95 | |
5 | 331 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 27.97 | |
6 | 459 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 28.12 | |
7 | 404 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 28.14 | |
8 | 83 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 28.16 | |
9 | 398 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 28.18 | |
10 | 382 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 28.58 | |
11 | 156 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 28.64 | |
12 | 158 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 28.67 | |
13 | 181 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 28.70 | |
14 | 373 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 28.74 | |
15 | 310 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 28.76 | |
16 | 337 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 28.77 | |
17 | 396 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 28.96 | |
18 | 29 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 28.97 | |
19 | 86 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 28.97 | |
20 | 492 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 29.10 | |
21 | 185 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 29.17 | |
22 | 64 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 29.18 | |
23 | 414 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 29.19 | |
24 | 343 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 29.21 | |
25 | 288 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 29.29 | |
26 | 68 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 29.39 | |
27 | 183 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 29.39 | |
28 | 458 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 29.40 | |
29 | 332 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 29.41 | |
30 | 405 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 29.52 | |
31 | 305 | Dimitrova Volena | 1999 | TRITON B | 9942BE | 25 m | 29.58 | |
32 | 400 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 29.58 | |
33 | 372 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 29.62 | |
34 | 316 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 29.71 | |
35 | 311 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 29.83 | |
36 | 512 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082af | 25 m | 29.89 | |
37 | 353 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 29.95 | |
38 | 66 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 29.97 | |
39 | 173 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 30.13 | |
40 | 334 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 30.14 | |
41 | 431 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 30.22 | |
42 | 176 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 30.23 | |
43 | 516 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048af | 25 m | 30.25 | |
44 | 392 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 30.29 | |
45 | 226 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 30.30 | |
46 | 197 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 30.34 | |
47 | 72 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 30.35 | |
48 | 12 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 30.38 | |
49 | 263 | Jacobsen Lilja D | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 30.41 | ||
50 | 24 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 30.47 | |
51 | 409 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 30.50 | |
52 | 56 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 30.64 | |
53 | 410 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 30.66 | |
54 | 336 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 30.79 | |
55 | 362 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 30.79 | |
56 | 178 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 30.81 | |
57 | 284 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 30.86 | |
58 | 315 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 30.86 | |
59 | 51 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 30.98 | |
60 | 182 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 30.98 | |
61 | 214 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 31.05 | |
62 | 241 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 31.07 | |
63 | 61 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 25 m | 31.10 | |
64 | 125 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 31.14 | |
65 | 164 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 31.19 | |
66 | 245 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 31.29 | |
67 | 109 | Skála Kristina Í | 2005 | Havnar | 25 m | 31.30 | ||
68 | 406 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 31.34 | |
69 | 42 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 31.38 | |
70 | 278 | Sigurðsson Bjørt Askham | 2004 | REYSTI | 25 m | 31.38 | ||
71 | 258 | Christiansen Elin | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 31.46 | ||
72 | 60 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 31.51 | |
73 | 95 | Erlendsdóttir Elisabeth | 2005 | Havnar | 25 m | 31.52 | ||
74 | 354 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 31.52 | |
75 | 274 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 31.53 | ||
76 | 107 | Ólavsdóttir Bjørg | 2004 | Havnar | 25 m | 31.60 | ||
77 | 442 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 31.68 | |
78 | 59 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 31.72 | |
79 | 122 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 31.72 | |
80 | 493 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 31.73 | |
81 | 80 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 31.79 | |
82 | 346 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 31.80 | |
83 | 299 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 31.81 | |
84 | 141 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 31.90 | |
85 | 248 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 31.91 | |
86 | 199 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 31.97 | |
87 | 444 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 31.98 | |
88 | 49 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 32.03 | |
89 | 290 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 32.05 | |
90 | 319 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 32.10 | |
91 | 445 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 32.10 | |
92 | 101 | Magnadóttir Ró Holm | 2002 | Havnar | 25 m | 32.14 | ||
93 | 103 | Mortensen Miriam | 2004 | Havnar | 25 m | 32.18 | ||
94 | 277 | Nagurset Emma L | 2004 | REYSTI | 25 m | 32.26 | ||
95 | 94 | Eidesgaard Jóhanna H. | 2004 | Havnar | 25 m | 32.28 | ||
96 | 393 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 32.28 | |
97 | 84 | Rasmussen Emma Sahl | 2004 | FARUM | 0472AD | 25 m | 32.29 | |
98 | 489 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 32.45 | |
99 | 249 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 32.53 | |
100 | 457 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 32.56 | |
101 | 375 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 32.59 | |
102 | 50 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 32.60 | |
103 | 97 | Højgaard Anna | 2004 | Havnar | 25 m | 32.71 | ||
104 | 320 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 32.72 | |
105 | 381 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 32.73 | |
106 | 250 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 32.79 | |
107 | 267 | Winther Laura | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 32.82 | ||
108 | 230 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 32.87 | |
109 | 407 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 33.01 | |
110 | 92 | Dam Nancy N. | 2005 | Havnar | 25 m | 33.07 | ||
111 | 74 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 33.21 | |
112 | 294 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 33.24 | |
113 | 378 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 33.31 | |
114 | 243 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 33.34 | |
115 | 376 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 33.38 | |
116 | 303 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 33.43 | |
117 | 432 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 33.57 | |
118 | 70 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 33.61 | |
119 | 298 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 33.67 | |
120 | 443 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 33.81 | |
121 | 184 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 33.82 | |
122 | 116 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 34.04 | |
123 | 275 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 34.07 | ||
124 | 36 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 34.11 | |
125 | 498 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 34.17 | |
126 | 402 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 34.22 | |
127 | 279 | Sørensen Bjørk L | 2004 | REYSTI | 25 m | 34.23 | ||
128 | 326 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 34.23 | |
129 | 157 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 34.32 | |
130 | 216 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 34.32 | |
131 | 389 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 34.40 | |
132 | 282 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 34.47 | |
133 | 247 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 34.49 | |
134 | 397 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 34.50 | |
135 | 399 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 34.51 | |
136 | 200 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 34.56 | |
137 | 342 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 34.59 | |
138 | 328 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 34.64 | |
139 | 461 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 34.68 | |
140 | 374 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 0316BB | 25 m | 34.75 | |
141 | 195 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 34.76 | |
142 | 14 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 34.87 | |
143 | 361 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 34.93 | |
144 | 251 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 35.14 | |
145 | 104 | Nattestad Bára D. | 2004 | Havnar | 25 m | 35.17 | ||
146 | 464 | Jakobsen Sarah Møller | 2004 | NAKSKOV | 0416AW | 25 m | 35.22 | |
147 | 377 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 35.25 | |
148 | 292 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 35.33 | |
149 | 273 | Hjelm Marjun | 2005 | REYSTI | 25 m | 35.56 | ||
150 | 238 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 35.70 | |
151 | 26 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 35.72 | |
152 | 140 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 35.85 | |
153 | 78 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 35.88 | |
154 | 11 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 35.89 | |
155 | 385 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 36.46 | |
156 | 120 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 36.67 | |
157 | 293 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 36.70 | |
158 | 496 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 36.74 | |
159 | 62 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 25 m | 37.04 | |
160 | 54 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 37.05 | |
161 | 369 | Johansen Lisa Ellegaard | 2004 | VORDINGB | 0476AJ | 25 m | 37.20 | |
162 | 506 | Hansen Kristina K. | 2003 | Ægir | 25 m | 37.32 | ||
163 | 408 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 37.35 | |
164 | 31 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 37.44 | |
165 | 300 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 37.48 | |
166 | 246 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 37.52 | |
167 | 395 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 37.65 | |
168 | 416 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 37.77 | |
169 | 453 | Thomsen Birgit | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 37.81 | ||
170 | 304 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 37.91 | |
171 | 194 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 38.11 | |
172 | 160 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 38.32 | |
173 | 45 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 38.58 | |
174 | 285 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | 39.02 | |
175 | 48 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 39.06 | |
176 | 270 | Gil Birita Við | 2004 | REYSTI | 25 m | 39.29 | ||
177 | 272 | Hansen Rósa | 2006 | REYSTI | 25 m | 39.52 | ||
178 | 364 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 39.58 | |
179 | 280 | Thomsen Sára | 2005 | REYSTI | 25 m | 40.04 | ||
180 | 27 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 40.83 | |
181 | 174 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | 42.05 | |
182 | 114 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 42.53 | |
183 | 131 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 43.63 | |
184 | 43 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | 44.13 | |
185 | 105 | Nattestad Oddvá Sedea D. | 2006 | Havnar | 25 m | 45.10 | ||
186 | 276 | Justinussen Krista | 2005 | REYSTI | 25 m | |||
187 | 463 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 30, 800m Frisvømning Herrer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 1919-2005: Jonas Gram-Lange (1999) 8:37.82 2014-11-22 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 283 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 25 m | 8:37.82 | |
2 | 88 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 25 m | 9:32.90 | |
3 | 100 | Jákupsson Óðin | 2002 | Havnar | 25 m | 9:34.69 | ||
4 | 129 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 9:42.31 | |
5 | 110 | Thomassen Høgni H. | 2002 | Havnar | 25 m | 9:43.35 | ||
6 | 286 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 9:44.49 | |
7 | 329 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 9:49.32 | |
8 | 191 | Wium Nicolai | 1991 | KØGE | 9159AI | 25 m | 10:00.00 | |
9 | 297 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 10:17.07 | |
10 | 367 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 10:26.38 | |
11 | 196 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 11:19.00 | |
12 | 37 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 12:37.35 | |
13 | 163 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | RES | |
14 | 169 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | RES | |
15 | 170 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | RES | |
16 | 186 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | RES | |
17 | 201 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | RES | |
18 | 466 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 31, 200m Medley Damer |
Sponsor: HTH Danmark |
Årg. 2005-2006: Sofie Bruun Høvring (2004) 2:33.55 2016-11-18 |
Årg. 2003-2004: Jessica Yu Mortensen (2000) 2:27.40 2015-11-29 |
Årg. 1919-2002: Ida Börjesson (1985) 2:24.14 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:28.63 | |
2 | 189 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:29.29 | |
3 | 289 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 2:33.04 | |
4 | 334 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:34.00 | |
5 | 185 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:34.76 | |
6 | 404 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 2:37.48 | |
7 | 507 | Sigurðsson Sólvá A. | 2002 | Ægir | 25 m | 2:37.61 | ||
8 | 295 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 2:37.74 | |
9 | 29 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 2:37.85 | |
10 | 492 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:40.69 | |
11 | 177 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:40.78 | |
12 | 265 | Nielsen Petra A. | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 2:42.65 | ||
13 | 24 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 2:44.70 | |
14 | 414 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 2:44.82 | |
15 | 396 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 2:44.95 | |
16 | 234 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 2:45.62 | |
17 | 426 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:46.93 | |
18 | 56 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 2:47.90 | |
19 | 406 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:48.32 | |
20 | 50 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 2:49.23 | |
21 | 180 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 2:49.59 | |
22 | 431 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 2:49.95 | |
23 | 80 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 2:50.93 | |
24 | 248 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:51.69 | |
25 | 39 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 2:51.80 | |
26 | 407 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 2:52.33 | |
27 | 400 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:52.42 | |
28 | 128 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 2:55.54 | |
29 | 193 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:55.83 | |
30 | 444 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:55.89 | |
31 | 445 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:56.29 | |
32 | 51 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 2:56.63 | |
33 | 494 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:56.73 | |
34 | 157 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:58.54 | |
35 | 241 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 2:58.91 | |
36 | 164 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 2:59.47 | |
37 | 192 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 3:00.22 | |
38 | 184 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 3:00.83 | |
39 | 22 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 3:01.57 | |
40 | 107 | Ólavsdóttir Bjørg | 2004 | Havnar | 25 m | 3:01.59 | ||
41 | 393 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 3:02.54 | |
42 | 402 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 3:03.36 | |
43 | 275 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 3:04.55 | ||
44 | 171 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 3:07.31 | |
45 | 77 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 3:07.57 | |
46 | 399 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 3:08.98 | |
47 | 294 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 3:09.75 | |
48 | 333 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 3:10.86 | |
49 | 243 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 3:13.00 | |
50 | 498 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 3:15.42 | |
51 | 190 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 3:15.46 | |
52 | 251 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 3:16.04 | |
53 | 397 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 3:18.28 | |
54 | 36 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 3:20.11 | |
55 | 328 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 3:20.74 | |
56 | 10 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 3:24.44 | |
57 | 160 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 3:28.02 | |
58 | 23 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 3:29.22 | |
59 | 45 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 3:32.41 | |
60 | 136 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 3:37.00 | |
61 | 48 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 3:37.70 | |
62 | 49 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 3:37.99 | |
63 | 123 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 3:41.28 | |
64 | 364 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 3:45.00 | |
65 | 31 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | ||
66 | 114 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | ||
67 | 311 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | ||
68 | 457 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 32, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2004-2005: Arthur Dalén Ellegaard (2001) 59.64 2015-11-29 |
Årg. 2002-2003: Patrick Leth Jørgensen (1992) 1:00.73 2008-10-26 |
Årg. 1919-2001: Hjörtur Reynison (1983) 55.44 2008-10-28 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 59.86 | |
2 | 501 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277ai | 25 m | 1:00.17 | |
3 | 466 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 1:00.19 | |
4 | 468 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 1:00.71 | |
5 | 502 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 25 m | 1:01.15 | |
6 | 161 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 25 m | 1:01.16 | |
7 | 187 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:01.30 | |
8 | 166 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:01.37 | |
9 | 75 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 1:01.69 | |
10 | 227 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 1:01.77 | |
11 | 391 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 25 m | 1:02.83 | |
12 | 471 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 1:03.43 | |
13 | 231 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:03.73 | |
14 | 244 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:04.62 | |
15 | 179 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:05.01 | |
16 | 330 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:06.31 | |
17 | 415 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:07.47 | |
18 | 169 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:07.54 | |
19 | 69 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 1:07.80 | |
20 | 427 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:07.80 | |
21 | 235 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:07.96 | |
22 | 204 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:08.12 | |
23 | 424 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:08.28 | |
24 | 118 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 1:08.38 | |
25 | 115 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:09.47 | |
26 | 436 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:09.59 | |
27 | 232 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:09.79 | |
28 | 309 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:10.32 | |
29 | 41 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:10.35 | |
30 | 429 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:11.11 | |
31 | 390 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:11.79 | |
32 | 5 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:11.97 | |
33 | 34 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 1:12.49 | |
34 | 110 | Thomassen Høgni H. | 2002 | Havnar | 25 m | 1:12.59 | ||
35 | 355 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:12.67 | |
36 | 490 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:14.48 | |
37 | 135 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:15.74 | |
38 | 198 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:15.79 | |
39 | 503 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467ae | 25 m | 1:16.63 | |
40 | 314 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:17.79 | |
41 | 437 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:18.07 | |
42 | 165 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:18.72 | |
43 | 233 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:19.53 | |
44 | 287 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:21.42 | |
45 | 497 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:21.71 | |
46 | 172 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:21.84 | |
47 | 6 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:22.59 | |
48 | 403 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:25.00 | |
49 | 470 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 1:27.16 | |
50 | 495 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:27.19 | |
51 | 430 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:28.42 | |
52 | 321 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:28.59 | |
53 | 126 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 1:28.91 | |
54 | 413 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:29.02 | |
55 | 32 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:29.89 | |
56 | 339 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:30.00 | |
57 | 106 | Nielsen Símun G. | 2005 | Havnar | 25 m | 1:30.76 | ||
58 | 46 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 1:32.64 | |
59 | 302 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:32.91 | |
60 | 363 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:33.00 | |
61 | 163 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:37.00 | |
62 | 322 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:45.32 | |
63 | 8 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:45.57 | |
64 | 175 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:46.56 | |
65 | 271 | Hansen Jónas | 2002 | REYSTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 33, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2005-2006: Sofie Bruun Høvring (2004) 1:09.11 2016-11-20 |
Årg. 2003-2004: Caroline Eskildsen (1995) 1:04.31 |
Årg. 1919-2002: Lisa Eriksson (1979) 1:05.08 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 1:03.08 | |
2 | 411 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:05.30 | |
3 | 398 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:05.94 | |
4 | 335 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 1:06.95 | |
5 | 86 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 1:07.69 | |
6 | 516 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048af | 25 m | 1:08.98 | |
7 | 181 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 1:09.37 | |
8 | 178 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:10.88 | |
9 | 459 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:11.08 | |
10 | 372 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:11.16 | |
11 | 133 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:11.92 | |
12 | 176 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:12.33 | |
13 | 156 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:12.96 | |
14 | 334 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:13.21 | |
15 | 405 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:13.65 | |
16 | 182 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 1:14.28 | |
17 | 348 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:14.34 | |
18 | 53 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:14.41 | |
19 | 414 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:14.58 | |
20 | 12 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:14.88 | |
21 | 431 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 1:15.77 | |
22 | 337 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:16.00 | |
23 | 512 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082af | 25 m | 1:16.88 | |
24 | 95 | Erlendsdóttir Elisabeth | 2005 | Havnar | 25 m | 1:20.31 | ||
25 | 68 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 1:20.45 | |
26 | 197 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 1:20.83 | |
27 | 444 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:21.28 | |
28 | 195 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:21.80 | |
29 | 410 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:22.22 | |
30 | 489 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:22.29 | |
31 | 60 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:23.03 | |
32 | 320 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:24.71 | |
33 | 249 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 1:25.83 | |
34 | 173 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:26.98 | |
35 | 184 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:28.56 | |
36 | 109 | Skála Kristina Í | 2005 | Havnar | 25 m | 1:28.63 | ||
37 | 275 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:29.15 | ||
38 | 199 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 1:30.67 | |
39 | 157 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:32.95 | |
40 | 361 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 1:34.61 | |
41 | 498 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 1:39.05 | |
42 | 342 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:39.31 | |
43 | 496 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:43.83 | |
44 | 50 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:45.64 | |
45 | 14 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | ||
46 | 327 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 34, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2004-2005: Dennis Dukic (2000) 1:12.79 2013-11-17 |
Årg. 2002-2003: Casper Mørkhøj Hartington (2002) 1:07.59 2016-11-18 |
Årg. 1919-2001: Isak Ladeborn (1988) 1:03.84 2007-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:08.00 | |
2 | 235 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:10.67 | |
3 | 386 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 1:11.05 | |
4 | 379 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:11.37 | |
5 | 118 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 1:12.72 | |
6 | 231 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:16.08 | |
7 | 244 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:17.03 | |
8 | 228 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 1:17.30 | |
9 | 351 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VATCPH-STT | 0351AB | 25 m | 1:19.13 | |
10 | 394 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:19.33 | |
11 | 108 | Schiller Jónas Lindenskov | 2003 | Havnar | 25 m | 1:19.51 | ||
12 | 229 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:19.51 | |
13 | 41 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:20.73 | |
14 | 222 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:20.76 | |
15 | 312 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:21.05 | |
16 | 170 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:21.55 | |
17 | 317 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:21.72 | |
18 | 37 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 1:22.18 | |
19 | 287 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:22.67 | |
20 | 188 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:24.14 | |
21 | 286 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:24.20 | |
22 | 387 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:25.04 | |
23 | 309 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:25.27 | |
24 | 225 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:25.90 | |
25 | 314 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:26.48 | |
26 | 33 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 1:26.56 | |
27 | 219 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:26.63 | |
28 | 460 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 1:27.41 | |
29 | 365 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:28.20 | |
30 | 384 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:28.67 | |
31 | 430 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:30.00 | |
32 | 441 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:30.06 | |
33 | 259 | Dahl Rúni | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:30.31 | ||
34 | 262 | Hjelm Hans Jacob | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:30.95 | ||
35 | 447 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:31.33 | |
36 | 433 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 1:32.21 | |
37 | 99 | Jacobsen Pauli | 2002 | Havnar | 25 m | 1:32.66 | ||
38 | 6 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:33.70 | |
39 | 76 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:33.84 | |
40 | 503 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467ae | 25 m | 1:34.67 | |
41 | 7 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:35.07 | |
42 | 261 | Hansen Heini | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:35.11 | ||
43 | 264 | Lágabø Rókur Zivanovic Í | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:36.11 | ||
44 | 435 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:36.29 | |
45 | 321 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:36.48 | |
46 | 497 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:36.80 | |
47 | 490 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:37.78 | |
48 | 412 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:39.18 | |
49 | 371 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 0305AR | 25 m | 1:40.00 | |
50 | 44 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:42.24 | |
51 | 40 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:43.37 | |
52 | 425 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:43.88 | |
53 | 401 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:46.40 | |
54 | 322 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:47.83 | |
55 | 175 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:56.33 | |
56 | 47 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 2:06.10 | |
57 | 237 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | ||
58 | 469 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 35, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 2005-2006: Benedicte Them Jensen (2004) 1:18.24 2016-11-18 |
Årg. 2003-2004: Alberte Kjærsgaard (2001) 1:14.03 2015-11-29 |
Årg. 1919-2002: Hanna Cederholm (1997) 1:13.98 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 458 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 1:15.50 | |
2 | 183 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:16.10 | |
3 | 507 | Sigurðsson Sólvá A. | 2002 | Ægir | 25 m | 1:16.25 | ||
4 | 185 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:17.04 | |
5 | 156 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:17.90 | |
6 | 113 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:19.57 | |
7 | 332 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 1:19.64 | |
8 | 59 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 1:19.77 | |
9 | 353 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:20.00 | |
10 | 346 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:20.63 | |
11 | 24 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 1:21.85 | |
12 | 347 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:21.97 | |
13 | 234 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:22.68 | |
14 | 336 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:22.88 | |
15 | 396 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:22.89 | |
16 | 263 | Jacobsen Lilja D | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:23.35 | ||
17 | 512 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082af | 25 m | 1:23.60 | |
18 | 392 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:23.73 | |
19 | 405 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:24.25 | |
20 | 492 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:24.69 | |
21 | 493 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:24.90 | |
22 | 406 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:25.98 | |
23 | 258 | Christiansen Elin | 2004 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:26.14 | ||
24 | 345 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:26.56 | |
25 | 56 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 1:26.76 | |
26 | 248 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:27.13 | |
27 | 299 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 1:27.14 | |
28 | 375 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:27.93 | |
29 | 354 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 1:28.04 | |
30 | 200 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:28.05 | |
31 | 315 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:28.64 | |
32 | 400 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:29.28 | |
33 | 125 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:29.53 | |
34 | 77 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 1:30.22 | |
35 | 42 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:30.37 | |
36 | 494 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:30.79 | |
37 | 362 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:30.80 | |
38 | 278 | Sigurðsson Bjørt Askham | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:30.89 | ||
39 | 226 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:31.04 | |
40 | 445 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:31.49 | |
41 | 193 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:31.71 | |
42 | 316 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:32.06 | |
43 | 190 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:33.62 | |
44 | 173 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:33.98 | |
45 | 282 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:34.21 | |
46 | 230 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 1:34.50 | |
47 | 402 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:34.87 | |
48 | 247 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 1:34.91 | |
49 | 49 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 1:34.97 | |
50 | 377 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 1:35.69 | |
51 | 327 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:35.85 | |
52 | 333 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:36.04 | |
53 | 26 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:36.21 | |
54 | 320 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:36.51 | |
55 | 101 | Magnadóttir Ró Holm | 2002 | Havnar | 25 m | 1:36.74 | ||
56 | 217 | Tobberup Sofie Wilhjelm | 2004 | LYNGBY | 0436AX | 25 m | 1:37.14 | |
57 | 85 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 1:37.17 | |
58 | 284 | Hansen Anastasia | 2002 | SK-SYD | 0256BC | 25 m | 1:37.57 | |
59 | 326 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:37.99 | |
60 | 378 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 1:38.00 | |
61 | 94 | Eidesgaard Jóhanna H. | 2004 | Havnar | 25 m | 1:38.26 | ||
62 | 380 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:38.44 | |
63 | 319 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:38.72 | |
64 | 246 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:38.89 | |
65 | 195 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:40.61 | |
66 | 97 | Højgaard Anna | 2004 | Havnar | 25 m | 1:41.46 | ||
67 | 140 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 1:42.37 | |
68 | 408 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:42.78 | |
69 | 43 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | 1:42.87 | |
70 | 39 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:43.29 | |
71 | 432 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:43.39 | |
72 | 22 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:43.72 | |
73 | 103 | Mortensen Miriam | 2004 | Havnar | 25 m | 1:44.59 | ||
74 | 270 | Gil Birita Við | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:45.10 | ||
75 | 273 | Hjelm Marjun | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:45.62 | ||
76 | 123 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 1:45.88 | |
77 | 62 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 25 m | 1:46.06 | |
78 | 51 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 1:46.34 | |
79 | 293 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:46.72 | |
80 | 385 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:47.01 | |
81 | 364 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:47.55 | |
82 | 506 | Hansen Kristina K. | 2003 | Ægir | 25 m | 1:47.89 | ||
83 | 443 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:48.31 | |
84 | 395 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:49.55 | |
85 | 304 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 1:49.99 | |
86 | 192 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:50.76 | |
87 | 416 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:51.32 | |
88 | 160 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:52.34 | |
89 | 464 | Jakobsen Sarah Møller | 2004 | NAKSKOV | 0416AW | 25 m | 1:52.43 | |
90 | 276 | Justinussen Krista | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:53.96 | ||
91 | 23 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 1:56.41 | |
92 | 453 | Thomsen Birgit | 2006 | SUÐUROYAR | 25 m | 1:56.41 | ||
93 | 14 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 1:56.43 | |
94 | 130 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:57.58 | |
95 | 280 | Thomsen Sára | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:58.45 | ||
96 | 194 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:58.64 | |
97 | 514 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534al | 25 m | 1:58.66 | |
98 | 131 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 2:00.60 | |
99 | 45 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 2:08.02 | |
100 | 124 | Jørgensen Katarina A. | 2006 | HVIDOVRE | 0654AO | 25 m | 2:09.26 | |
101 | 48 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 2:10.46 | |
102 | 463 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 2:14.36 | |
103 | 182 | Møller Olivia | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | ||
104 | 239 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | ||
105 | 285 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | ||
106 | 461 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 36, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: LMS Multiservice |
Årg. 1919-2005: Kenneth Thestrup (1976) 4:01.86 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 4:00.55 | |
2 | 161 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 25 m | 4:23.82 | |
3 | 166 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 4:24.25 | |
4 | 88 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 25 m | 4:25.20 | |
5 | 472 | Witthøfft Jacob Sanchez | 2001 | NAKSKOV | 0147AT | 25 m | 4:26.48 | |
6 | 179 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 4:30.54 | |
7 | 67 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 4:33.22 | |
8 | 187 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 4:33.90 | |
9 | 220 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 4:38.60 | |
10 | 329 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 4:41.58 | |
11 | 169 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 4:42.01 | |
12 | 46 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 4:44.88 | |
13 | 79 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 4:46.34 | |
14 | 30 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 4:49.99 | |
15 | 368 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 4:50.00 | |
16 | 137 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 4:52.64 | |
17 | 240 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 4:53.23 | |
18 | 232 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 4:53.24 | |
19 | 52 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 4:53.70 | |
20 | 121 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 4:55.59 | |
21 | 82 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 4:56.15 | |
22 | 367 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 5:00.00 | |
23 | 191 | Wium Nicolai | 1991 | KØGE | 9159AI | 25 m | 5:59.00 | |
24 | 138 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 5:00.20 | RES |
25 | 350 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 5:01.06 | RES |
26 | 135 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 5:01.65 | RES |
27 | 297 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 5:02.79 | RES |
28 | 5 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 5:03.39 | RES |
29 | 58 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 5:04.29 | RES |
30 | 71 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 5:05.20 | RES |
31 | 413 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 5:10.34 | RES |
32 | 349 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 5:10.58 | RES |
33 | 186 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 5:12.11 | RES |
34 | 96 | Erlendsson Jóhannis | 2003 | Havnar | 25 m | 5:13.81 | RES | |
35 | 403 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 5:15.87 | RES |
36 | 65 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 25 m | 5:19.37 | RES |
37 | 365 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 5:22.00 | RES |
38 | 314 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 5:23.89 | RES |
39 | 302 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 5:27.80 | RES |
40 | 167 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 5:31.11 | RES |
41 | 112 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 5:32.82 | RES |
42 | 388 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 5:52.56 | RES |
43 | 163 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 6:07.99 | RES |
44 | 296 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 6:23.34 | RES |
45 | 172 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 37, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: HTH Danmark |
Årg. 0-2018: Elspa Mørkøre (1991) 4:26.48 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 295 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 4:29.66 | |
2 | 189 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 4:35.07 | |
3 | 266 | Vestergård Alisa | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 4:36.39 | ||
4 | 288 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 4:44.33 | |
5 | 181 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 4:46.10 | |
6 | 404 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 4:52.27 | |
7 | 392 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 4:53.38 | |
8 | 29 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 4:54.20 | |
9 | 409 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 4:54.78 | |
10 | 405 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 4:55.03 | |
11 | 310 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 4:58.66 | |
12 | 337 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 5:01.15 | |
13 | 158 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 5:01.92 | |
14 | 133 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 5:02.50 | |
15 | 372 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 5:05.00 | |
16 | 348 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 5:05.01 | |
17 | 72 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 5:08.67 | |
18 | 343 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 5:08.71 | |
19 | 315 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 5:11.15 | |
20 | 178 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 5:11.29 | |
21 | 176 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 5:15.26 | |
22 | 109 | Skála Kristina Í | 2005 | Havnar | 25 m | 5:16.85 | ||
23 | 180 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 5:18.94 | |
24 | 393 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 5:19.37 | RES |
25 | 113 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 5:23.58 | RES |
26 | 214 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 5:23.67 | RES |
27 | 410 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 5:25.72 | RES |
28 | 53 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 5:25.79 | RES |
29 | 93 | Dávadóttir Signa Vár | 1998 | Havnar | 25 m | 5:30.06 | RES | |
30 | 92 | Dam Nancy N. | 2005 | Havnar | 25 m | 5:31.07 | RES | |
31 | 103 | Mortensen Miriam | 2004 | Havnar | 25 m | 5:32.44 | RES | |
32 | 141 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 5:34.90 | RES |
33 | 171 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 5:36.75 | RES |
34 | 290 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 5:37.32 | RES |
35 | 274 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 5:39.54 | RES | |
36 | 282 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 5:40.54 | RES |
37 | 265 | Nielsen Petra A. | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | 5:41.82 | RES | |
38 | 243 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 5:45.74 | RES |
39 | 94 | Eidesgaard Jóhanna H. | 2004 | Havnar | 25 m | 5:45.80 | RES | |
40 | 277 | Nagurset Emma L | 2004 | REYSTI | 25 m | 5:50.08 | RES | |
41 | 177 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 5:51.05 | RES |
42 | 298 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 5:55.56 | RES |
43 | 303 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 6:00.12 | RES |
44 | 50 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 6:02.93 | RES |
45 | 104 | Nattestad Bára D. | 2004 | Havnar | 25 m | 6:42.38 | RES | |
46 | 42 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 7:09.68 | RES |
47 | 10 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | RES | |
48 | 12 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | RES | |
49 | 81 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | RES | |
50 | 116 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | RES | |
51 | 164 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | RES | |
52 | 173 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | RES | |
53 | 272 | Hansen Rósa | 2006 | REYSTI | 25 m | RES | ||
54 | 278 | Sigurðsson Bjørt Askham | 2004 | REYSTI | 25 m | RES | ||
55 | 279 | Sørensen Bjørk L | 2004 | REYSTI | 25 m | RES | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 38, 4X50m Frisvømning Damer |
Årg. 1919-2006: Helsingør (1995) 1:50.12 2008-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 484 | Lf Piger 1 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 1:54.20 | ||
2 | 422 | Mk Årgangspiger 1 | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:55.23 | ||
3 | 57 | Farum Piger 1 | 2004 | FARUM | 25 m | 1:57.31 | ||
4 | 418 | Mk Juniorpiger | 2001 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:57.32 | ||
5 | 151 | Køge Piger 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 1:58.00 | ||
6 | 324 | Vg17 Vest Piger 1 | 2002 | VEST | 25 m | 1:59.56 | ||
7 | 306 | Vest Damer | 1997 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
8 | 360 | Vsk The Team | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:00.00 | ||
9 | 446 | Roskilde Skjoldmøer | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 2:02.00 | ||
10 | 344 | Pink Piger Panthers | 2002 | VAT CPH | 25 m | 2:02.99 | ||
11 | 20 | Gti Piger 1 | 2004 | GTI | 25 m | 2:03.11 | ||
12 | 485 | Lf Piger 2 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 2:05.50 | ||
13 | 152 | Køge Piger 2 | 2002 | KØGE | 25 m | 2:07.00 | ||
14 | 90 | Hs 3 Bluesharks | 2002 | Havnar | 25 m | 2:07.20 | ||
15 | 423 | Mk Årgangspiger 2 | 2005 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:07.34 | ||
16 | 491 | Vg17 Gsk Piger | 2004 | GSK | 25 m | 2:07.52 | ||
17 | 89 | Hs 3 Ambassadors | 2002 | Havnar | 25 m | 2:07.55 | ||
18 | 21 | Gti Piger 2 | 2004 | GTI | 25 m | 2:07.88 | ||
19 | 9 | Gti 3 Girls | 2002 | GTI | 25 m | 2:11.18 | ||
20 | 236 | Solrød Piger 02 | 2002 | SOLRØD | 25 m | 2:12.04 | ||
21 | 325 | Vg17 Vest Piger 2 | 2003 | VEST | 25 m | 2:13.69 | ||
22 | 155 | Køge S Piger | 2006 | KØGE | 25 m | 2:14.30 | ||
23 | 153 | Køge Piger 3 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:15.00 | ||
24 | 486 | Lf Piger 3 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 2:18.50 | ||
25 | 154 | Køge Piger 4 | 2004 | KØGE | 25 m | 2:20.00 | ||
26 | 268 | Reysta Diddurnar | 2004 | REYSTI | 25 m | 2:24.13 | ||
27 | 269 | Reysta Genturnar | 2005 | REYSTI | 25 m | 2:43.03 | ||
28 | 508 | Sisvim 1 Piger | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Herrer |
Årg. 1919-2005: SK Laxen (1999) 1:35.43 2015-11-29 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 481 | Lf Drenge 1 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 1:42.60 | ||
2 | 417 | Mk Drenge | 2000 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:48.75 | ||
3 | 482 | Lf Drenge 2 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 1:49.40 | ||
4 | 358 | Vsk Drenge 1 | 1997 | VORDINGB | 25 m | 1:50.00 | ||
5 | 18 | Gti Drenge 1 | 2003 | GTI | 25 m | 1:53.70 | ||
6 | 142 | Køge Drenge 1 | 2002 | KØGE | 25 m | 1:54.00 | ||
7 | 323 | Vg17 Vest Drenge 1 | 2002 | VEST | 25 m | 1:54.15 | ||
8 | 448 | Roskilde Vikings 1 | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 1:55.00 | ||
9 | 89 | Hs 3 Ambassadors | 2002 | Havnar | 25 m | 1:55.70 | ||
10 | 19 | Gti Drenge 2 | 2004 | GTI | 25 m | 1:55.81 | ||
11 | 483 | Lf Drenge 3 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 1:58.90 | ||
12 | 449 | Roskilde Vikings 2 | 2001 | ROSKILDE | 25 m | 1:59.00 | ||
13 | 456 | Pink Drenge Panthers | 2002 | VAT CPH | 25 m | 1:59.99 | ||
14 | 143 | Køge Drenge 2 | 2002 | KØGE | 25 m | 2:00.00 | ||
15 | 208 | Drenge Lyngby | 1999 | LYNGBY | 25 m | 2:00.00 | ||
16 | 4 | Gti 3 Boys | 2000 | GTI | 25 m | 2:04.35 | ||
17 | 144 | Køge Drenge 3 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:05.00 | ||
18 | 450 | Roskilde Vikings 3 | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 2:05.00 | ||
19 | 421 | Mk Årgangsdrenge | 2004 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:09.38 | ||
20 | 359 | Vsk Drenge 2 | 1997 | VORDINGB | 25 m | 2:10.00 | ||
21 | 509 | Susvim 1 Drenge | 2002 | SUÐUROYAR | 25 m | |||
22 | 510 | Susvim 2 Drenge | 2003 | SUÐUROYAR | 25 m | |||
23 | 511 | Susvim 3 Drenge | 2005 | SUÐUROYAR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 november 2017 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:02 |