Startliste for SydCup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 1:03.44 | |
2 | 106 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:04.34 | |
3 | 141 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:04.84 | |
4 | 32 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:10.47 | |
5 | 470 | Dubinin Nastasja | 2001 | SG-BILLE | 313070 | 25 m | 1:10.50 | |
6 | 22 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 1:11.04 | |
7 | 235 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 1:11.31 | |
8 | 119 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 1:12.25 | |
9 | 336 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 1:13.96 | |
10 | 195 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:14.21 | |
11 | 81 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 1:14.29 | |
12 | 55 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 1:14.96 | |
13 | 363 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 329352 | 25 m | 1:16.12 | |
14 | 364 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 329353 | 25 m | 1:17.44 | |
15 | 289 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 25 m | 1:17.63 | |
16 | 184 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 1:17.76 | |
17 | 144 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:17.86 | |
18 | 238 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:17.89 | |
19 | 246 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 1:17.98 | |
20 | 234 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:19.19 | |
21 | 125 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:19.50 | |
22 | 113 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:19.98 | |
23 | 239 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:19.99 | |
24 | 50 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 1:20.99 | |
25 | 240 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:21.50 | |
26 | 38 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:21.52 | |
27 | 351 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 1:21.78 | |
28 | 233 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:22.41 | |
29 | 72 | Cao Alyssa | 2005 | FREM | 0526AR | 25 m | 1:23.81 | |
30 | 188 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 1:24.06 | |
31 | 71 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:24.14 | |
32 | 245 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:25.03 | |
33 | 185 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 1:26.42 | |
34 | 325 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 1:27.07 | |
35 | 175 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 1:27.57 | |
36 | 352 | Biebau Amelie | 2005 | SG ELBE | 341363 | 25 m | 1:29.89 | |
37 | 260 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 1:32.82 | |
38 | 256 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 1:34.78 | |
39 | 16 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:35.64 | |
40 | 258 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:37.92 | |
41 | 259 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:39.79 | |
42 | 478 | Steinhauf Shakira Sue | 2002 | SG-BILLE | 273129 | 25 m | 1:40.30 | |
43 | 53 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 1:42.95 | |
44 | 293 | Keller Sofie | 2005 | BOV | 25 m | 1:43.85 | ||
45 | 130 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 1:45.44 | |
46 | 484 | Karapatsios Celina Vaia | 2007 | SG-BILLE | 365647 | 25 m | 1:46.80 | |
47 | 454 | Carstensen Annika Aurelia | 2007 | SG-BILLE | 359805 | 25 m | 1:48.50 | |
48 | 323 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 1:49.87 | |
49 | 199 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | ||
50 | 297 | Mikkelsen Lucca | 2002 | BOV | 0212BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 2, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 204 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 1:00.83 | |
2 | 105 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 1:02.04 | |
3 | 61 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 1:02.12 | |
4 | 180 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 1:02.53 | |
5 | 205 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:02.53 | |
6 | 187 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 1:02.86 | |
7 | 168 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 1:04.40 | |
8 | 182 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 1:04.76 | |
9 | 172 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 50 m | 1:05.79 | |
10 | 208 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:06.26 | |
11 | 85 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:06.90 | |
12 | 197 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:08.74 | |
13 | 56 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:11.97 | |
14 | 334 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 25 m | 1:12.34 | |
15 | 35 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 1:13.99 | |
16 | 213 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 1:15.61 | |
17 | 19 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 50 m | 1:15.99 | |
18 | 148 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:16.88 | |
19 | 287 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 25 m | 1:17.55 | |
20 | 215 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 1:19.18 | |
21 | 216 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:20.56 | |
22 | 23 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:21.95 | |
23 | 151 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 1:22.18 | |
24 | 143 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:23.73 | |
25 | 358 | Reidt Henrik | 2002 | SG ELBE | 294282 | 25 m | 1:25.75 | |
26 | 353 | Biebau Felix | 2003 | SG ELBE | 344057 | 25 m | 1:25.89 | |
27 | 218 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:26.28 | |
28 | 331 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 1:28.21 | |
29 | 173 | Hansen Emil | 2003 | HSK | 0383AS | 25 m | 1:29.52 | |
30 | 220 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:30.02 | |
31 | 149 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 1:31.93 | |
32 | 226 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:32.62 | |
33 | 224 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:32.79 | |
34 | 474 | Hildebrandt Noah | 2004 | SG-BILLE | 344204 | 25 m | 1:34.50 | |
35 | 223 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:34.54 | |
36 | 134 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 1:41.62 | |
37 | 219 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:51.62 | |
38 | 257 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:55.97 | |
39 | 140 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 319 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 2:32.29 | |
2 | 22 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 2:32.52 | |
3 | 63 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 2:33.11 | |
4 | 65 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:36.42 | |
5 | 236 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:36.61 | |
6 | 184 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 2:40.97 | |
7 | 191 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 2:41.66 | |
8 | 52 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 2:42.48 | |
9 | 243 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:42.77 | |
10 | 231 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:44.06 | |
11 | 119 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 2:44.16 | |
12 | 17 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 2:46.51 | |
13 | 364 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 329353 | 25 m | 2:48.94 | |
14 | 461 | Haslinger Jennifer | 2001 | SG-BILLE | 250331 | 25 m | 2:49.00 | |
15 | 75 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 2:49.17 | |
16 | 193 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 2:51.07 | |
17 | 456 | Stehn Celine | 2001 | SG-BILLE | 275262 | 25 m | 2:52.10 | |
18 | 145 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 2:53.53 | |
19 | 51 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 25 m | 2:55.00 | |
20 | 121 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 2:55.12 | |
21 | 286 | Erdmann Cheyenne | 2004 | BOV | 0482BA | 25 m | 2:56.43 | |
22 | 115 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 2:56.89 | |
23 | 471 | Pawlowski Nele | 2000 | SG-BILLE | 238246 | 25 m | 2:57.40 | |
24 | 295 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 25 m | 2:57.94 | |
25 | 249 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 2:58.28 | |
26 | 46 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:59.84 | |
27 | 44 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 3:00.80 | |
28 | 256 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 3:00.82 | |
29 | 86 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 3:01.33 | |
30 | 200 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 3:01.73 | |
31 | 39 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 3:02.09 | |
32 | 251 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 3:02.88 | |
33 | 43 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 3:05.91 | |
34 | 194 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 3:08.94 | |
35 | 245 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 3:09.36 | |
36 | 28 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 3:15.00 | |
37 | 253 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 3:15.00 | |
38 | 41 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 3:16.00 | |
39 | 18 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 3:18.26 | |
40 | 29 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 3:19.61 | |
41 | 260 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 3:21.20 | |
42 | 451 | Carow Alina | 2006 | SG-BILLE | 359808 | 25 m | 3:25.90 | |
43 | 258 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 3:29.80 | |
44 | 58 | Sczzepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 3:30.00 | |
45 | 34 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 3:35.00 | |
46 | 479 | Andressen Sophie | 2006 | SG-BILLE | 366178 | 25 m | 3:36.50 | |
47 | 153 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 50 m | 3:43.44 | |
48 | 110 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 25 m | ||
49 | 150 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | ||
50 | 152 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 25 m | ||
51 | 169 | Falkenberg Ida Friis | 2003 | HSK | 0322BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 2:09.09 | |
2 | 205 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:17.16 | |
3 | 208 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:20.03 | |
4 | 61 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:21.85 | |
5 | 82 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 2:23.15 | |
6 | 206 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:24.00 | |
7 | 315 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 25 m | 2:25.47 | |
8 | 213 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:31.77 | |
9 | 172 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 2:32.73 | |
10 | 37 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 2:34.01 | |
11 | 214 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:37.10 | |
12 | 170 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 2:39.35 | |
13 | 197 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:39.56 | |
14 | 215 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:40.67 | |
15 | 291 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 25 m | 2:45.82 | |
16 | 135 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 2:46.21 | |
17 | 288 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 25 m | 2:47.83 | |
18 | 324 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 2:51.00 | |
19 | 189 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 2:51.53 | |
20 | 138 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 2:55.42 | |
21 | 201 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 2:59.00 | |
22 | 219 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 3:02.81 | |
23 | 221 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 3:03.27 | |
24 | 223 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 3:03.45 | |
25 | 126 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 3:03.53 | |
26 | 42 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 3:05.98 | |
27 | 31 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 3:08.88 | |
28 | 20 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 3:10.00 | |
29 | 225 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 3:11.70 | |
30 | 33 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 3:15.00 | |
31 | 36 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 3:15.00 | |
32 | 226 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 3:17.51 | |
33 | 21 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 3:20.00 | |
34 | 24 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 50 m | 3:25.19 | |
35 | 122 | Kazhel Willas | 2006 | NYBORG | 0603AE | 50 m | 3:25.77 | |
36 | 114 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 3:28.59 | |
37 | 59 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 3:30.00 | |
38 | 124 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 3:50.65 | |
39 | 116 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 25 m | ||
40 | 136 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 25 m | ||
41 | 186 | Nielsen Marcus K. | 2004 | HSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 5, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 58.81 | |
2 | 141 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 58.82 | |
3 | 125 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:00.46 | |
4 | 146 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 1:00.82 | |
5 | 195 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:02.41 | |
6 | 336 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 1:02.95 | |
7 | 233 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:03.62 | |
8 | 26 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:03.91 | |
9 | 32 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:04.07 | |
10 | 456 | Stehn Celine | 2001 | SG-BILLE | 275262 | 25 m | 1:04.50 | |
11 | 231 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 1:04.53 | |
12 | 113 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:05.03 | |
13 | 364 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 329353 | 25 m | 1:05.05 | |
14 | 27 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:05.10 | |
15 | 351 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 1:05.81 | |
16 | 470 | Dubinin Nastasja | 2001 | SG-BILLE | 313070 | 25 m | 1:05.90 | |
17 | 51 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 25 m | 1:05.94 | |
18 | 235 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:06.03 | |
19 | 62 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:06.12 | |
20 | 238 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:06.21 | |
21 | 144 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:06.41 | |
22 | 464 | Schlemminger Kyra | 2001 | SG-BILLE | 257711 | 25 m | 1:06.50 | |
23 | 60 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:06.69 | |
24 | 335 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 50 m | 1:06.69 | |
25 | 468 | Walz Marie | 2002 | SG-BILLE | 289223 | 25 m | 1:06.90 | |
26 | 81 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 1:06.96 | |
27 | 363 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 329352 | 25 m | 1:06.98 | |
28 | 50 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 1:07.22 | |
29 | 75 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:07.39 | |
30 | 327 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 1:07.42 | |
31 | 472 | Boyens Nele | 2003 | SG-BILLE | 370312 | 25 m | 1:07.90 | |
32 | 188 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 1:08.30 | |
33 | 240 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:08.46 | |
34 | 193 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 1:08.61 | |
35 | 465 | Andressen Lisa | 2004 | SG-BILLE | 327448 | 25 m | 1:08.80 | |
36 | 311 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 1:08.82 | |
37 | 73 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 1:09.37 | |
38 | 241 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:09.69 | |
39 | 325 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 1:09.81 | |
40 | 289 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 25 m | 1:10.01 | |
41 | 200 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 1:10.27 | |
42 | 244 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:10.55 | |
43 | 121 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:10.71 | |
44 | 194 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 1:10.75 | |
45 | 365 | Schneider Paula Marie | 2004 | FLENSBURG | 327159 | 25 m | 1:11.32 | |
46 | 467 | Eggert Mara | 2005 | SG-BILLE | 375505 | 25 m | 1:11.40 | |
47 | 104 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:12.17 | |
48 | 145 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:12.36 | |
49 | 198 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 1:12.50 | |
50 | 16 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:12.76 | |
51 | 38 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:12.82 | |
52 | 79 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 1:13.08 | |
53 | 57 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 1:13.50 | |
54 | 458 | Siegert Finja | 2007 | SG-BILLE | 377047 | 25 m | 1:13.60 | |
55 | 84 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 1:13.73 | |
56 | 185 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 1:13.74 | |
57 | 76 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:13.93 | |
58 | 352 | Biebau Amelie | 2005 | SG ELBE | 341363 | 25 m | 1:14.05 | |
59 | 72 | Cao Alyssa | 2005 | FREM | 0526AR | 25 m | 1:14.25 | |
60 | 462 | Steinhauf Jolin | 2004 | SG-BILLE | 295406 | 25 m | 1:14.40 | |
61 | 175 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 1:14.45 | |
62 | 43 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:14.54 | |
63 | 86 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:14.77 | |
64 | 323 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 1:14.77 | |
65 | 297 | Mikkelsen Lucca | 2002 | BOV | 0212BE | 25 m | 1:15.20 | |
66 | 302 | Thomsen Thyra | 2002 | BOV | 0212BC | 25 m | 1:15.39 | |
67 | 78 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | 1:15.65 | |
68 | 150 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 1:16.21 | |
69 | 130 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 1:16.43 | |
70 | 476 | Fink Selina | 2001 | SG-BILLE | 344109 | 25 m | 1:16.50 | |
71 | 248 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:16.70 | |
72 | 250 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:16.79 | |
73 | 292 | Jensen Sofie Galsgaard | 2003 | BOV | 0364BD | 25 m | 1:16.86 | |
74 | 199 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 1:17.04 | |
75 | 41 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 50 m | 1:17.16 | |
76 | 255 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:17.51 | |
77 | 259 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:18.74 | |
78 | 482 | Larisch Jo Ann | 2000 | SG-BILLE | 298813 | 25 m | 1:19.30 | |
79 | 169 | Falkenberg Ida Friis | 2003 | HSK | 0322BE | 25 m | 1:19.49 | |
80 | 179 | Klindt Louise Gemmer | 2003 | HSK | 0324BE | 25 m | 1:19.49 | |
81 | 254 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:19.68 | |
82 | 115 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:19.76 | |
83 | 53 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 1:20.63 | |
84 | 28 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 1:20.77 | |
85 | 74 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 1:21.25 | |
86 | 171 | Frølich Celine | 2002 | HSK | 0236BD | 25 m | 1:21.26 | |
87 | 77 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 25 m | 1:21.90 | |
88 | 357 | Neuwerk Kaja | 2006 | SG ELBE | 396363 | 25 m | 1:22.12 | |
89 | 181 | Kristensen Katrine | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | 1:22.32 | |
90 | 137 | Nissen Mathilde | 2004 | NYBORG | 0438AZ | 25 m | 1:22.35 | |
91 | 196 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 1:23.32 | |
92 | 18 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:23.33 | |
93 | 457 | Gšldner Clara | 2006 | SG-BILLE | 359810 | 25 m | 1:23.70 | |
94 | 453 | Parbst Anna | 2005 | SG-BILLE | 373518 | 25 m | 1:24.80 | |
95 | 478 | Steinhauf Shakira Sue | 2002 | SG-BILLE | 273129 | 25 m | 1:26.80 | |
96 | 293 | Keller Sofie | 2005 | BOV | 25 m | 1:29.29 | ||
97 | 300 | Paulsen Catharina | 2005 | BOV | 25 m | 1:31.05 | ||
98 | 118 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 1:32.22 | |
99 | 454 | Carstensen Annika Aurelia | 2007 | SG-BILLE | 359805 | 25 m | 1:32.90 | |
100 | 127 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 25 m | 1:38.04 | |
101 | 469 | Jegel Marta | 2008 | SG-BILLE | 359804 | 25 m | 1:44.80 | |
102 | 176 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | ||
103 | 178 | Karlsen Maja | 2005 | HSK | 25 m | |||
104 | 484 | Karapatsios Celina Vaia | 2007 | SG-BILLE | 365647 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 6, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 54.25 | |
2 | 320 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 55.11 | |
3 | 187 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 55.29 | |
4 | 485 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 55.69 | |
5 | 85 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 56.41 | |
6 | 190 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 56.45 | |
7 | 83 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 56.96 | |
8 | 329 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 57.58 | |
9 | 140 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 57.91 | |
10 | 105 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 58.10 | |
11 | 168 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 58.19 | |
12 | 197 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 58.31 | |
13 | 204 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 58.36 | |
14 | 206 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 58.95 | |
15 | 148 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 59.66 | |
16 | 337 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 25 m | 59.70 | |
17 | 170 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:02.36 | |
18 | 35 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 1:02.79 | |
19 | 30 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:02.85 | |
20 | 166 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 25 m | 1:02.89 | |
21 | 82 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:03.53 | |
22 | 358 | Reidt Henrik | 2002 | SG ELBE | 294282 | 25 m | 1:03.78 | |
23 | 143 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:04.46 | |
24 | 138 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 1:04.66 | |
25 | 287 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 25 m | 1:04.87 | |
26 | 20 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:05.54 | |
27 | 189 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 1:05.74 | |
28 | 353 | Biebau Felix | 2003 | SG ELBE | 344057 | 25 m | 1:06.75 | |
29 | 324 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 1:06.82 | |
30 | 354 | Kocemba Maximilian | 2003 | SG ELBE | 320496 | 25 m | 1:06.85 | |
31 | 216 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:07.38 | |
32 | 54 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:07.60 | |
33 | 48 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:08.03 | |
34 | 218 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:08.15 | |
35 | 294 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | BOV | 0467AI | 25 m | 1:08.57 | |
36 | 288 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 25 m | 1:08.58 | |
37 | 80 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:08.80 | |
38 | 23 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:09.18 | |
39 | 334 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 25 m | 1:09.74 | |
40 | 459 | Siegert Florian | 2004 | SG-BILLE | 369529 | 25 m | 1:10.70 | |
41 | 330 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 1:11.20 | |
42 | 331 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 1:12.25 | |
43 | 31 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:13.74 | |
44 | 481 | Hajto Vincent | 2003 | SG-BILLE | 327445 | 25 m | 1:14.00 | |
45 | 126 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 1:14.04 | |
46 | 149 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 1:14.48 | |
47 | 21 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:14.57 | |
48 | 220 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:14.99 | |
49 | 151 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 1:15.01 | |
50 | 183 | Mandau Mads | 2002 | HSK | 0267AT | 25 m | 1:15.31 | |
51 | 33 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 50 m | 1:16.26 | |
52 | 483 | Karapatsios Leon | 2004 | SG-BILLE | 327337 | 25 m | 1:18.20 | |
53 | 24 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:19.48 | |
54 | 134 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 1:20.05 | |
55 | 139 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 25 m | 1:20.24 | |
56 | 299 | Nissen Lukas | 2006 | BOV | 0651AJ | 25 m | 1:24.49 | |
57 | 257 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:24.93 | |
58 | 173 | Hansen Emil | 2003 | HSK | 0383AS | 25 m | 1:24.94 | |
59 | 301 | Schmidt Alexander | 2004 | BOV | 25 m | 1:26.08 | ||
60 | 455 | Gorniak Calvin | 2006 | SG-BILLE | 395283 | 25 m | 1:28.50 | |
61 | 460 | Reimers Jan-Malte | 2005 | SG-BILLE | 362803 | 25 m | 1:32.60 | |
62 | 131 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 25 m | 1:34.20 | |
63 | 111 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 1:34.27 | |
64 | 473 | Schulz Nico | 2004 | SG-BILLE | 405031 | 25 m | 1:35.30 | |
65 | 124 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 1:37.55 | |
66 | 474 | Hildebrandt Noah | 2004 | SG-BILLE | 344204 | 25 m | 1:39.70 | |
67 | 147 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 1:41.95 | |
68 | 165 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 1:43.60 | |
69 | 186 | Nielsen Marcus K. | 2004 | HSK | 25 m | 1:45.35 | ||
70 | 116 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 25 m | 1:46.73 | |
71 | 452 | EllenschlŠger Andrej | 2007 | SG-BILLE | 391739 | 25 m | 1:47.30 | |
72 | 128 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 25 m | 1:47.70 | |
73 | 167 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | ||
74 | 174 | Hobolt David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Gentofte Dreamteam | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:56.00 | ||
2 | 100 | Nyborg Remix | 0 | NYBORG | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 161 | Haderslev Mix 1 | 0 | HSK | 25 m | 2:01.00 | ||
4 | 97 | Nyborg Mega Mix | 0 | NYBORG | 25 m | 2:04.00 | ||
5 | 162 | Haderslev Mix 2 | 0 | HSK | 25 m | 2:05.20 | ||
6 | 2 | Gentofte Clickmix 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:09.01 | ||
7 | 3 | Gentofte Clickmix 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:09.02 | ||
8 | 4 | Gentofte Clickmix 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:09.03 | ||
9 | 5 | Gentofte Clickmix 4 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:09.04 | ||
10 | 6 | Gentofte Clickmix 5 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:09.05 | ||
11 | 7 | Gentofte Clickmix 6 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:09.06 | ||
12 | 163 | Haderslev Mix 3 | 0 | HSK | 25 m | 2:11.30 | ||
13 | 164 | Haderslev Mix 4 | 0 | HSK | 25 m | 2:13.40 | ||
14 | 308 | Wind Power | 0 | BOV | 25 m | 2:14.28 | ||
15 | 67 | Frem Mix 1 | 0 | FREM | 25 m | 2:17.92 | ||
16 | 306 | Rain Drops | 0 | BOV | 25 m | 2:18.59 | ||
17 | 102 | Nyborg Super Mix | 0 | NYBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
18 | 68 | Frem Mix 2 | 0 | FREM | 25 m | 2:21.78 | ||
19 | 362 | Sg Elbe 1 | 0 | SG ELBE | 25 m | 2:24.10 | ||
20 | 98 | Nyborg Metalmix | 0 | NYBORG | 25 m | 2:35.00 | ||
21 | 101 | Nyborg Stjernemix | 0 | NYBORG | 25 m | 2:35.00 | ||
22 | 307 | Tornados | 0 | BOV | 25 m | |||
23 | 340 | Erritsø Mix 1 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
24 | 341 | Erritsø Mix 2 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
25 | 342 | Erritsø Mix 3 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 8, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 27.54 | |
2 | 106 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 27.55 | |
3 | 125 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 27.73 | |
4 | 107 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | NYBORG | 0196AT | 25 m | 28.08 | |
5 | 195 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 28.43 | |
6 | 319 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 28.82 | |
7 | 55 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 29.15 | |
8 | 456 | Stehn Celine | 2001 | SG-BILLE | 275262 | 25 m | 29.20 | |
9 | 231 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 29.47 | |
10 | 336 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 50 m | 29.47 | |
11 | 27 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 29.50 | |
12 | 17 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 29.51 | |
13 | 63 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 29.51 | |
14 | 26 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 29.63 | |
15 | 470 | Dubinin Nastasja | 2001 | SG-BILLE | 313070 | 25 m | 29.70 | |
16 | 351 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 29.76 | |
17 | 193 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 29.87 | |
18 | 234 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 29.96 | |
19 | 464 | Schlemminger Kyra | 2001 | SG-BILLE | 257711 | 25 m | 30.20 | |
20 | 239 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 30.22 | |
21 | 295 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 25 m | 30.22 | |
22 | 51 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 25 m | 30.33 | |
23 | 468 | Walz Marie | 2002 | SG-BILLE | 289223 | 25 m | 30.40 | |
24 | 327 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 30.41 | |
25 | 364 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 329353 | 25 m | 30.60 | |
26 | 363 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 329352 | 25 m | 30.89 | |
27 | 472 | Boyens Nele | 2003 | SG-BILLE | 370312 | 25 m | 30.90 | |
28 | 311 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 30.91 | |
29 | 471 | Pawlowski Nele | 2000 | SG-BILLE | 238246 | 25 m | 31.00 | |
30 | 52 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 31.14 | |
31 | 467 | Eggert Mara | 2005 | SG-BILLE | 375505 | 25 m | 31.30 | |
32 | 50 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 31.54 | |
33 | 241 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 31.73 | |
34 | 79 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 31.74 | |
35 | 73 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 31.81 | |
36 | 365 | Schneider Paula Marie | 2004 | FLENSBURG | 327159 | 25 m | 31.94 | |
37 | 244 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 32.04 | |
38 | 465 | Andressen Lisa | 2004 | SG-BILLE | 327448 | 25 m | 32.20 | |
39 | 289 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 25 m | 32.35 | |
40 | 39 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 32.49 | |
41 | 194 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 32.53 | |
42 | 75 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 32.61 | |
43 | 71 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 32.63 | |
44 | 44 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 32.84 | |
45 | 28 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 32.90 | |
46 | 198 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 32.95 | |
47 | 84 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 32.99 | |
48 | 200 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 33.46 | |
49 | 352 | Biebau Amelie | 2005 | SG ELBE | 341363 | 25 m | 33.59 | |
50 | 297 | Mikkelsen Lucca | 2002 | BOV | 0212BE | 25 m | 33.67 | |
51 | 185 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 33.69 | |
52 | 458 | Siegert Finja | 2007 | SG-BILLE | 377047 | 25 m | 33.70 | |
53 | 72 | Cao Alyssa | 2005 | FREM | 0526AR | 25 m | 33.71 | |
54 | 476 | Fink Selina | 2001 | SG-BILLE | 344109 | 25 m | 33.80 | |
55 | 286 | Erdmann Cheyenne | 2004 | BOV | 0482BA | 25 m | 33.81 | |
56 | 78 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | 33.83 | |
57 | 43 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 33.87 | |
58 | 246 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 33.88 | |
59 | 16 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 33.94 | |
60 | 249 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 34.00 | |
61 | 250 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 34.09 | |
62 | 199 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 34.13 | |
63 | 325 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 34.18 | |
64 | 34 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 34.24 | |
65 | 150 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 34.34 | |
66 | 76 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 34.50 | |
67 | 46 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 34.76 | |
68 | 169 | Falkenberg Ida Friis | 2003 | HSK | 0322BE | 25 m | 34.80 | |
69 | 484 | Karapatsios Celina Vaia | 2007 | SG-BILLE | 365647 | 25 m | 34.90 | |
70 | 298 | Muusmann Jette | 2005 | BOV | 0532AO | 25 m | 35.09 | |
71 | 251 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 35.17 | |
72 | 292 | Jensen Sofie Galsgaard | 2003 | BOV | 0364BD | 25 m | 35.19 | |
73 | 254 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 35.40 | |
74 | 256 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 35.65 | |
75 | 482 | Larisch Jo Ann | 2000 | SG-BILLE | 298813 | 25 m | 35.70 | |
76 | 74 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 35.76 | |
77 | 318 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 35.87 | |
78 | 258 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 35.90 | |
79 | 302 | Thomsen Thyra | 2002 | BOV | 0212BC | 25 m | 36.07 | |
80 | 290 | Hempel Line | 2005 | BOV | 0548AK | 25 m | 36.16 | |
81 | 77 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 25 m | 36.29 | |
82 | 259 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 36.46 | |
83 | 29 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 36.53 | |
84 | 357 | Neuwerk Kaja | 2006 | SG ELBE | 396363 | 25 m | 36.89 | |
85 | 58 | Sczzepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 36.94 | |
86 | 196 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 37.44 | |
87 | 171 | Frølich Celine | 2002 | HSK | 0236BD | 25 m | 37.49 | |
88 | 179 | Klindt Louise Gemmer | 2003 | HSK | 0324BE | 25 m | 37.52 | |
89 | 478 | Steinhauf Shakira Sue | 2002 | SG-BILLE | 273129 | 25 m | 37.60 | |
90 | 181 | Kristensen Katrine | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | 37.86 | |
91 | 454 | Carstensen Annika Aurelia | 2007 | SG-BILLE | 359805 | 25 m | 37.90 | |
92 | 321 | Jessen Sissel | 2004 | ERRITSØ | 0494AZ | 25 m | 38.18 | |
93 | 453 | Parbst Anna | 2005 | SG-BILLE | 373518 | 25 m | 38.30 | |
94 | 339 | Vliet Caroline van | 2006 | ERRITSØ | 0694AP | 25 m | 38.96 | |
95 | 367 | Fauerby Alberte | 2005 | ERRITSØ | 0506AV | 25 m | 39.03 | |
96 | 457 | Gšldner Clara | 2006 | SG-BILLE | 359810 | 25 m | 39.40 | |
97 | 293 | Keller Sofie | 2005 | BOV | 25 m | 39.55 | ||
98 | 332 | Rohde Anna Madsby | 2005 | ERRITSØ | 0594AV | 25 m | 39.55 | |
99 | 300 | Paulsen Catharina | 2005 | BOV | 25 m | 39.58 | ||
100 | 152 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 25 m | 39.62 | |
101 | 451 | Carow Alina | 2006 | SG-BILLE | 359808 | 25 m | 39.70 | |
102 | 479 | Andressen Sophie | 2006 | SG-BILLE | 366178 | 25 m | 41.20 | |
103 | 338 | Vangsgaard Anna Lykke | 2005 | ERRITSØ | 0526AV | 25 m | 42.06 | |
104 | 469 | Jegel Marta | 2008 | SG-BILLE | 359804 | 25 m | 46.40 | |
105 | 178 | Karlsen Maja | 2005 | HSK | 25 m | 46.45 | ||
106 | 132 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 25 m | 46.97 | |
107 | 296 | Knudsen Isabella | 2004 | BOV | 25 m | 47.68 | ||
108 | 177 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | 47.89 | |
109 | 120 | Kaysen Klara | 2008 | NYBORG | 0808AB | 25 m | 55.60 | |
110 | 108 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 25 m | 58.84 | |
111 | 133 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | 59.41 | |
112 | 112 | Christiansen Signe | 2008 | NYBORG | 25 m | |||
113 | 115 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | ||
114 | 130 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 9, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Møller Anders | 1991 | GENTOFTE | 9129AC | 25 m | 23.64 | |
2 | 182 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 24.93 | |
3 | 485 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 25.05 | |
4 | 187 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 25.38 | |
5 | 168 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 25.75 | |
6 | 204 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 25.76 | |
7 | 329 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 25.78 | |
8 | 205 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 25.79 | |
9 | 85 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 26.45 | |
10 | 337 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 50 m | 26.53 | |
11 | 83 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 26.61 | |
12 | 64 | Vitten Kasper | 1995 | GENTOFTE | 9529AA | 25 m | 26.80 | |
13 | 190 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 26.88 | |
14 | 180 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 27.18 | |
15 | 197 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 27.38 | |
16 | 208 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 27.38 | |
17 | 35 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 27.99 | |
18 | 148 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 28.17 | |
19 | 30 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 28.21 | |
20 | 354 | Kocemba Maximilian | 2003 | SG ELBE | 320496 | 25 m | 28.61 | |
21 | 315 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 25 m | 29.42 | |
22 | 166 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 25 m | 29.50 | |
23 | 170 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 29.74 | |
24 | 82 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 29.76 | |
25 | 56 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 29.91 | |
26 | 54 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 29.99 | |
27 | 37 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 30.14 | |
28 | 214 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 30.19 | |
29 | 20 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 30.24 | |
30 | 189 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 30.58 | |
31 | 48 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 30.69 | |
32 | 287 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 25 m | 30.72 | |
33 | 353 | Biebau Felix | 2003 | SG ELBE | 344057 | 25 m | 30.86 | |
34 | 23 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 31.06 | |
35 | 19 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 31.09 | |
36 | 80 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 31.56 | |
37 | 330 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 31.59 | |
38 | 294 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | BOV | 0467AI | 25 m | 31.71 | |
39 | 291 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 25 m | 31.90 | |
40 | 216 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 31.99 | |
41 | 288 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 25 m | 32.71 | |
42 | 173 | Hansen Emil | 2003 | HSK | 0383AS | 25 m | 33.11 | |
43 | 126 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 33.43 | |
44 | 459 | Siegert Florian | 2004 | SG-BILLE | 369529 | 25 m | 34.00 | |
45 | 483 | Karapatsios Leon | 2004 | SG-BILLE | 327337 | 25 m | 34.40 | |
46 | 201 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 34.51 | |
47 | 33 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 34.63 | |
48 | 183 | Mandau Mads | 2002 | HSK | 0267AT | 25 m | 34.67 | |
49 | 226 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 34.97 | |
50 | 21 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 35.12 | |
51 | 135 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 35.22 | |
52 | 167 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 35.99 | |
53 | 312 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 0595AK | 50 m | 37.24 | |
54 | 257 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 37.62 | |
55 | 326 | Malmskov-Hartvig Nikolai | 2006 | ERRITSØ | 0619AF | 50 m | 38.77 | |
56 | 147 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 39.74 | |
57 | 452 | EllenschlŠger Andrej | 2007 | SG-BILLE | 391739 | 25 m | 40.10 | |
58 | 473 | Schulz Nico | 2004 | SG-BILLE | 405031 | 25 m | 40.50 | |
59 | 299 | Nissen Lukas | 2006 | BOV | 0651AJ | 25 m | 40.64 | |
60 | 186 | Nielsen Marcus K. | 2004 | HSK | 25 m | 41.79 | ||
61 | 142 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 25 m | 44.56 | |
62 | 165 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 46.09 | |
63 | 474 | Hildebrandt Noah | 2004 | SG-BILLE | 344204 | 25 m | 46.50 | |
64 | 129 | Memborg Frey Nielsen | 2010 | NYBORG | 1015AA | 25 m | 47.36 | |
65 | 123 | Kirk Alexander | 2008 | NYBORG | 0863AD | 25 m | 53.32 | |
66 | 174 | Hobolt David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 54.46 | |
67 | 116 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 25 m | ||
68 | 138 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | ||
69 | 322 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 10, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 2:25.64 | |
2 | 141 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 2:29.74 | |
3 | 113 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 2:34.53 | |
4 | 236 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:34.83 | |
5 | 235 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:36.40 | |
6 | 52 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:37.94 | |
7 | 32 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:39.22 | |
8 | 60 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:39.80 | |
9 | 65 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:40.56 | |
10 | 243 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:42.12 | |
11 | 461 | Haslinger Jennifer | 2001 | SG-BILLE | 250331 | 25 m | 2:44.20 | |
12 | 233 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:45.05 | |
13 | 191 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 2:45.57 | |
14 | 119 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 2:46.65 | |
15 | 62 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 2:48.57 | |
16 | 351 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 2:49.67 | |
17 | 295 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 25 m | 2:49.74 | |
18 | 184 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 2:50.04 | |
19 | 240 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 2:50.09 | |
20 | 289 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 25 m | 2:50.93 | |
21 | 198 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 2:54.48 | |
22 | 238 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:54.64 | |
23 | 86 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 2:55.19 | |
24 | 246 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:55.33 | |
25 | 145 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 2:56.61 | |
26 | 366 | Wagner Lea | 2004 | FLENSBURG | 382585 | 25 m | 2:57.66 | |
27 | 465 | Andressen Lisa | 2004 | SG-BILLE | 327448 | 25 m | 2:57.80 | |
28 | 462 | Steinhauf Jolin | 2004 | SG-BILLE | 295406 | 25 m | 2:58.80 | |
29 | 244 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:59.13 | |
30 | 245 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 3:02.83 | |
31 | 194 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 3:02.92 | |
32 | 175 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 3:03.38 | |
33 | 318 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 3:03.64 | |
34 | 302 | Thomsen Thyra | 2002 | BOV | 0212BC | 25 m | 3:03.99 | |
35 | 286 | Erdmann Cheyenne | 2004 | BOV | 0482BA | 25 m | 3:04.09 | |
36 | 248 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 3:05.10 | |
37 | 251 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 3:05.76 | |
38 | 253 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 3:06.44 | |
39 | 34 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 3:08.30 | |
40 | 255 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 3:08.63 | |
41 | 53 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 3:08.89 | |
42 | 297 | Mikkelsen Lucca | 2002 | BOV | 0212BE | 25 m | 3:08.92 | |
43 | 41 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 3:09.45 | |
44 | 352 | Biebau Amelie | 2005 | SG ELBE | 341363 | 25 m | 3:10.38 | |
45 | 185 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 3:10.52 | |
46 | 260 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 3:15.17 | |
47 | 484 | Karapatsios Celina Vaia | 2007 | SG-BILLE | 365647 | 25 m | 3:15.70 | |
48 | 200 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 3:15.90 | |
49 | 457 | Gšldner Clara | 2006 | SG-BILLE | 359810 | 25 m | 3:19.10 | |
50 | 115 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 3:19.69 | |
51 | 335 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 50 m | 3:21.81 | |
52 | 451 | Carow Alina | 2006 | SG-BILLE | 359808 | 25 m | 3:23.00 | |
53 | 18 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 3:30.00 | |
54 | 316 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | 3:33.77 | |
55 | 454 | Carstensen Annika Aurelia | 2007 | SG-BILLE | 359805 | 25 m | 3:37.50 | |
56 | 328 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 3:37.57 | |
57 | 153 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 25 m | 3:50.32 | |
58 | 339 | Vliet Caroline van | 2006 | ERRITSØ | 0694AP | 25 m | 4:07.08 | |
59 | 137 | Nissen Mathilde | 2004 | NYBORG | 0438AZ | 25 m | ||
60 | 181 | Kristensen Katrine | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 11, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 483 | Karapatsios Leon | 2004 | SG-BILLE | 327337 | 25 m | 2:11.50 | |
2 | 190 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 2:15.62 | |
3 | 205 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:19.94 | |
4 | 204 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:23.13 | |
5 | 85 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 2:24.17 | |
6 | 140 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 2:24.50 | |
7 | 61 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:26.19 | |
8 | 320 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 50 m | 2:26.48 | |
9 | 105 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 2:26.77 | |
10 | 197 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:27.35 | |
11 | 172 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 2:31.27 | |
12 | 485 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 2:38.82 | |
13 | 324 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 2:39.77 | |
14 | 334 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 25 m | 2:40.24 | |
15 | 287 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 25 m | 2:40.93 | |
16 | 189 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 2:41.65 | |
17 | 213 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:42.30 | |
18 | 358 | Reidt Henrik | 2002 | SG ELBE | 294282 | 25 m | 2:42.46 | |
19 | 168 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 2:47.08 | |
20 | 138 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 2:51.79 | |
21 | 291 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 25 m | 2:52.45 | |
22 | 42 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 2:55.23 | |
23 | 216 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:55.73 | |
24 | 219 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 2:56.47 | |
25 | 221 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 2:57.20 | |
26 | 218 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:59.07 | |
27 | 36 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 3:01.90 | |
28 | 151 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 3:03.49 | |
29 | 224 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 3:06.16 | |
30 | 31 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 3:06.18 | |
31 | 24 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 3:06.21 | |
32 | 59 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 3:07.45 | |
33 | 220 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 3:09.07 | |
34 | 223 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 3:09.29 | |
35 | 149 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 3:11.07 | |
36 | 135 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 3:12.60 | |
37 | 183 | Mandau Mads | 2002 | HSK | 0267AT | 25 m | 3:15.14 | |
38 | 134 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 3:21.11 | |
39 | 48 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 3:25.00 | |
40 | 313 | Beck Frederik Billesø | 2008 | ERRITSØ | 0815AA | 25 m | 3:33.25 | |
41 | 139 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 25 m | 3:47.56 | |
42 | 114 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 3:59.28 | |
43 | 136 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 25 m | ||
44 | 167 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | ||
45 | 186 | Nielsen Marcus K. | 2004 | HSK | 25 m | |||
46 | 312 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 0595AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:15.35 | |
2 | 195 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:16.93 | |
3 | 71 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:17.31 | |
4 | 22 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 1:19.62 | |
5 | 104 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:19.89 | |
6 | 26 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:19.96 | |
7 | 125 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:20.17 | |
8 | 241 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:21.10 | |
9 | 60 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:21.74 | |
10 | 144 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:21.88 | |
11 | 467 | Eggert Mara | 2005 | SG-BILLE | 375505 | 25 m | 1:22.00 | |
12 | 231 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:22.02 | |
13 | 235 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:22.02 | |
14 | 188 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 1:22.36 | |
15 | 471 | Pawlowski Nele | 2000 | SG-BILLE | 238246 | 25 m | 1:22.60 | |
16 | 79 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 1:22.65 | |
17 | 185 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 1:22.80 | |
18 | 55 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 1:22.94 | |
19 | 27 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:23.10 | |
20 | 234 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:23.33 | |
21 | 236 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:23.74 | |
22 | 81 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 1:23.76 | |
23 | 311 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 1:25.02 | |
24 | 462 | Steinhauf Jolin | 2004 | SG-BILLE | 295406 | 25 m | 1:25.90 | |
25 | 363 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 329352 | 25 m | 1:26.23 | |
26 | 351 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 1:26.66 | |
27 | 38 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:26.94 | |
28 | 364 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 329353 | 25 m | 1:27.47 | |
29 | 295 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 25 m | 1:28.61 | |
30 | 65 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:29.31 | |
31 | 57 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:29.74 | |
32 | 63 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:30.32 | |
33 | 233 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:30.91 | |
34 | 86 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:31.82 | |
35 | 256 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:32.02 | |
36 | 302 | Thomsen Thyra | 2002 | BOV | 0212BC | 25 m | 1:32.21 | |
37 | 482 | Larisch Jo Ann | 2000 | SG-BILLE | 298813 | 25 m | 1:32.60 | |
38 | 191 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 1:32.95 | |
39 | 298 | Muusmann Jette | 2005 | BOV | 0532AO | 25 m | 1:33.09 | |
40 | 39 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:33.23 | |
41 | 28 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:33.59 | |
42 | 458 | Siegert Finja | 2007 | SG-BILLE | 377047 | 25 m | 1:34.40 | |
43 | 366 | Wagner Lea | 2004 | FLENSBURG | 382585 | 25 m | 1:34.49 | |
44 | 365 | Schneider Paula Marie | 2004 | FLENSBURG | 327159 | 25 m | 1:34.65 | |
45 | 248 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:34.89 | |
46 | 246 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 1:35.78 | |
47 | 150 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 1:35.85 | |
48 | 259 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:37.71 | |
49 | 175 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 1:38.10 | |
50 | 476 | Fink Selina | 2001 | SG-BILLE | 344109 | 25 m | 1:38.80 | |
51 | 323 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 1:38.89 | |
52 | 16 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:38.94 | |
53 | 453 | Parbst Anna | 2005 | SG-BILLE | 373518 | 25 m | 1:39.30 | |
54 | 239 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:39.56 | |
55 | 254 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:39.91 | |
56 | 292 | Jensen Sofie Galsgaard | 2003 | BOV | 0364BD | 25 m | 1:41.21 | |
57 | 199 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 1:42.79 | |
58 | 58 | Sczzepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:44.25 | |
59 | 367 | Fauerby Alberte | 2005 | ERRITSØ | 0506AV | 25 m | 1:44.58 | |
60 | 176 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 1:45.04 | |
61 | 181 | Kristensen Katrine | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | 1:45.62 | |
62 | 484 | Karapatsios Celina Vaia | 2007 | SG-BILLE | 365647 | 25 m | 1:45.80 | |
63 | 179 | Klindt Louise Gemmer | 2003 | HSK | 0324BE | 25 m | 1:46.32 | |
64 | 44 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:46.85 | |
65 | 260 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 1:47.87 | |
66 | 333 | Rolighed Maja | 2005 | ERRITSØ | 25 m | 1:47.94 | ||
67 | 296 | Knudsen Isabella | 2004 | BOV | 25 m | 1:48.94 | ||
68 | 110 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 25 m | 1:49.27 | |
69 | 29 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:50.00 | |
70 | 317 | Iversen Lærke | 2003 | ERRITSØ | 0356BE | 25 m | 1:50.21 | |
71 | 127 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 25 m | 1:53.77 | |
72 | 338 | Vangsgaard Anna Lykke | 2005 | ERRITSØ | 0526AV | 25 m | 1:55.07 | |
73 | 171 | Frølich Celine | 2002 | HSK | 0236BD | 25 m | 1:55.22 | |
74 | 152 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 25 m | 1:55.48 | |
75 | 321 | Jessen Sissel | 2004 | ERRITSØ | 0494AZ | 25 m | 1:55.70 | |
76 | 177 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | 1:59.27 | |
77 | 118 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | ||
78 | 178 | Karlsen Maja | 2005 | HSK | 25 m | |||
79 | 194 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | ||
80 | 314 | Druett Leonora | 2004 | ERRITSØ | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 1:06.30 | |
2 | 140 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 1:09.46 | |
3 | 182 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 1:10.55 | |
4 | 190 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 1:14.37 | |
5 | 206 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:16.50 | |
6 | 208 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:16.53 | |
7 | 172 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:17.28 | |
8 | 148 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:18.28 | |
9 | 197 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:18.73 | |
10 | 170 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:20.22 | |
11 | 166 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 25 m | 1:20.85 | |
12 | 19 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:20.90 | |
13 | 54 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:21.78 | |
14 | 358 | Reidt Henrik | 2002 | SG ELBE | 294282 | 25 m | 1:23.22 | |
15 | 331 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 1:23.28 | |
16 | 201 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:24.13 | |
17 | 35 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 1:24.48 | |
18 | 214 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:24.86 | |
19 | 213 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:25.73 | |
20 | 330 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 1:28.27 | |
21 | 291 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 25 m | 1:28.79 | |
22 | 80 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:29.12 | |
23 | 294 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | BOV | 0467AI | 25 m | 1:29.47 | |
24 | 215 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:30.10 | |
25 | 219 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:31.31 | |
26 | 151 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 1:32.26 | |
27 | 459 | Siegert Florian | 2004 | SG-BILLE | 369529 | 25 m | 1:32.60 | |
28 | 143 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:33.93 | |
29 | 481 | Hajto Vincent | 2003 | SG-BILLE | 327445 | 25 m | 1:35.30 | |
30 | 183 | Mandau Mads | 2002 | HSK | 0267AT | 25 m | 1:36.57 | |
31 | 220 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:37.13 | |
32 | 460 | Reimers Jan-Malte | 2005 | SG-BILLE | 362803 | 25 m | 1:38.10 | |
33 | 483 | Karapatsios Leon | 2004 | SG-BILLE | 327337 | 25 m | 1:38.30 | |
34 | 224 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:39.18 | |
35 | 225 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:40.43 | |
36 | 135 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 1:41.55 | |
37 | 126 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 1:41.67 | |
38 | 21 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 1:41.75 | |
39 | 122 | Kazhel Willas | 2006 | NYBORG | 0603AE | 25 m | 1:42.79 | |
40 | 455 | Gorniak Calvin | 2006 | SG-BILLE | 395283 | 25 m | 1:43.00 | |
41 | 134 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 1:52.25 | |
42 | 301 | Schmidt Alexander | 2004 | BOV | 25 m | 1:55.61 | ||
43 | 299 | Nissen Lukas | 2006 | BOV | 0651AJ | 25 m | 1:56.19 | |
44 | 131 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 25 m | 1:57.30 | |
45 | 257 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 2:04.19 | |
46 | 174 | Hobolt David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 2:10.19 | |
47 | 124 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 2:10.63 | |
48 | 128 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 25 m | 2:29.78 | |
49 | 111 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | ||
50 | 116 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 14, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Nyborg Gulddamer | 0 | NYBORG | 25 m | 1:52.00 | ||
2 | 15 | Gentoftes Store Stygge | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:54.00 | ||
3 | 227 | Hovedstadens Piger 1 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:55.49 | ||
4 | 232 | Hovedstadens Piger 2 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:59.60 | ||
5 | 12 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:00.54 | ||
6 | 477 | Sg Bille Hamburg | 0 | SG-BILLE | 25 m | 2:01.90 | ||
7 | 237 | Hovedstadens Piger 3 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:02.26 | ||
8 | 157 | Haderslev Damer 1 | 0 | HSK | 25 m | 2:02.60 | ||
9 | 69 | Frem Piger 1 | 0 | FREM | 25 m | 2:06.15 | ||
10 | 13 | Gentofte Piger 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:08.15 | ||
11 | 14 | Gentofte Piger 4 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:10.73 | ||
12 | 242 | Hovedstadens Piger 4 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:10.82 | ||
13 | 305 | Power Girls | 0 | BOV | 25 m | 2:12.42 | ||
14 | 70 | Frem Piger 2 | 0 | FREM | 25 m | 2:13.31 | ||
15 | 158 | Haderslev Damer 2 | 0 | HSK | 25 m | 2:13.70 | ||
16 | 247 | Hovedstadens Piger 5 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:17.16 | ||
17 | 303 | Big Girls | 0 | BOV | 25 m | 2:18.56 | ||
18 | 252 | Hovedstadens Piger 6 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:21.97 | ||
19 | 95 | Nyborg Lovely Ladies | 0 | NYBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
20 | 99 | Nyborg Powerpuff Piger | 0 | NYBORG | 25 m | 2:30.00 | ||
21 | 96 | Nyborg Lynhurtige Piger | 0 | NYBORG | 25 m | 2:35.00 | ||
22 | 91 | Nyborg Havfruer | 0 | NYBORG | 25 m | 2:40.00 | ||
23 | 88 | Nyborg Fartstriber | 0 | NYBORG | 25 m | 2:50.00 | ||
24 | 343 | Erritsø Piger 1 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
25 | 344 | Erritsø Piger 2 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
26 | 345 | Erritsø Piger 3 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
27 | 346 | Erritsø Piger 4 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 15, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Haderslev Herrer 1 | 0 | HSK | 25 m | 1:40.70 | ||
2 | 202 | Hovedstadens Drenge 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:43.51 | ||
3 | 160 | Haderslev Herrer 2 | 0 | HSK | 25 m | 1:46.60 | ||
4 | 207 | Hovedstadens Drenge 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:53.07 | ||
5 | 11 | Gentofte Gas | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:54.00 | ||
6 | 9 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:00.00 | ||
7 | 66 | Frem Herrer | 0 | FREM | 25 m | 2:00.07 | ||
8 | 10 | Gentofte Drenge 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:03.25 | ||
9 | 212 | Hovedstadens Drenge 3 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:03.67 | ||
10 | 304 | Power Boys | 0 | BOV | 25 m | 2:04.77 | ||
11 | 217 | Hovedstadens Drenge 4 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:11.77 | ||
12 | 103 | Nyborgensiske Gulddrenge | 0 | NYBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
13 | 222 | Hovedstadens Drenge 5 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:17.99 | ||
14 | 94 | Nyborg Kanonkonger | 0 | NYBORG | 25 m | 2:35.00 | ||
15 | 90 | Nyborg Gunpower | 0 | NYBORG | 25 m | 2:45.00 | ||
16 | 92 | Nyborg Hulkpower | 0 | NYBORG | 25 m | 2:45.00 | ||
17 | 93 | Nyborg Ironmans | 0 | NYBORG | 25 m | 2:55.00 | ||
18 | 347 | Erritsø Drenge 1 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
19 | 348 | Erritsø Drenge 2 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
20 | 349 | Erritsø Drenge 3 | 0 | ERRITSØ | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 16, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 350 | Oxenvad Julie | 1997 | AGF | 9744AP | 25 m | 29.53 | |
2 | 141 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 31.27 | |
3 | 27 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 31.54 | |
4 | 319 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 31.57 | |
5 | 107 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | NYBORG | 0196AT | 25 m | 31.73 | |
6 | 63 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 32.92 | |
7 | 65 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 33.06 | |
8 | 195 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 33.09 | |
9 | 52 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 33.52 | |
10 | 456 | Stehn Celine | 2001 | SG-BILLE | 275262 | 25 m | 33.90 | |
11 | 22 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 33.98 | |
12 | 51 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 25 m | 34.77 | |
13 | 184 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 34.79 | |
14 | 234 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 34.89 | |
15 | 461 | Haslinger Jennifer | 2001 | SG-BILLE | 250331 | 25 m | 35.10 | |
16 | 193 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 35.18 | |
17 | 200 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 35.34 | |
18 | 119 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 35.76 | |
19 | 17 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 36.03 | |
20 | 327 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 36.03 | |
21 | 86 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 36.04 | |
22 | 467 | Eggert Mara | 2005 | SG-BILLE | 375505 | 25 m | 36.10 | |
23 | 470 | Dubinin Nastasja | 2001 | SG-BILLE | 313070 | 25 m | 36.10 | |
24 | 145 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 36.18 | |
25 | 32 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 37.05 | |
26 | 73 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 37.41 | |
27 | 121 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 37.42 | |
28 | 238 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 37.60 | |
29 | 246 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 37.80 | |
30 | 38 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 37.87 | |
31 | 41 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 38.37 | |
32 | 472 | Boyens Nele | 2003 | SG-BILLE | 370312 | 25 m | 38.50 | |
33 | 43 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 38.70 | |
34 | 57 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 39.21 | |
35 | 478 | Steinhauf Shakira Sue | 2002 | SG-BILLE | 273129 | 25 m | 39.80 | |
36 | 249 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 40.03 | |
37 | 78 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | 40.05 | |
38 | 169 | Falkenberg Ida Friis | 2003 | HSK | 0322BE | 25 m | 40.12 | |
39 | 29 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 40.28 | |
40 | 251 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 40.56 | |
41 | 292 | Jensen Sofie Galsgaard | 2003 | BOV | 0364BD | 25 m | 41.05 | |
42 | 451 | Carow Alina | 2006 | SG-BILLE | 359808 | 25 m | 41.20 | |
43 | 74 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 41.42 | |
44 | 298 | Muusmann Jette | 2005 | BOV | 0532AO | 25 m | 41.62 | |
45 | 77 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 25 m | 41.94 | |
46 | 316 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | 42.00 | |
47 | 290 | Hempel Line | 2005 | BOV | 0548AK | 25 m | 42.20 | |
48 | 150 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 42.62 | |
49 | 185 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 42.62 | |
50 | 259 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 42.67 | |
51 | 171 | Frølich Celine | 2002 | HSK | 0236BD | 25 m | 42.99 | |
52 | 254 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 43.91 | |
53 | 258 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 44.63 | |
54 | 479 | Andressen Sophie | 2006 | SG-BILLE | 366178 | 25 m | 44.70 | |
55 | 248 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 45.22 | |
56 | 176 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 45.26 | |
57 | 53 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 45.98 | |
58 | 153 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 25 m | 46.43 | |
59 | 179 | Klindt Louise Gemmer | 2003 | HSK | 0324BE | 25 m | 47.11 | |
60 | 300 | Paulsen Catharina | 2005 | BOV | 25 m | 48.15 | ||
61 | 260 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 49.49 | |
62 | 293 | Keller Sofie | 2005 | BOV | 25 m | 50.14 | ||
63 | 118 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 50.16 | |
64 | 469 | Jegel Marta | 2008 | SG-BILLE | 359804 | 25 m | 53.20 | |
65 | 296 | Knudsen Isabella | 2004 | BOV | 25 m | 53.64 | ||
66 | 132 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 25 m | 54.61 | |
67 | 108 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 25 m | 55.94 | |
68 | 133 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | 59.31 | |
69 | 120 | Kaysen Klara | 2008 | NYBORG | 0808AB | 25 m | 1:02.56 | |
70 | 76 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | ||
71 | 112 | Christiansen Signe | 2008 | NYBORG | 25 m | |||
72 | 177 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | ||
73 | 178 | Karlsen Maja | 2005 | HSK | 25 m | |||
74 | 199 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 17, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Møller Anders | 1991 | GENTOFTE | 9129AC | 25 m | 27.15 | |
2 | 190 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 27.53 | |
3 | 204 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 29.51 | |
4 | 61 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 30.34 | |
5 | 320 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 50 m | 30.48 | |
6 | 172 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 30.79 | |
7 | 83 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 30.97 | |
8 | 64 | Vitten Kasper | 1995 | GENTOFTE | 9529AA | 25 m | 31.10 | |
9 | 82 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 31.18 | |
10 | 208 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 31.40 | |
11 | 315 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 25 m | 31.52 | |
12 | 30 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 31.78 | |
13 | 105 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 32.00 | |
14 | 148 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 32.28 | |
15 | 37 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 33.30 | |
16 | 324 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 33.50 | |
17 | 197 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 33.60 | |
18 | 143 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 34.13 | |
19 | 214 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 34.14 | |
20 | 354 | Kocemba Maximilian | 2003 | SG ELBE | 320496 | 25 m | 34.34 | |
21 | 189 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 35.62 | |
22 | 215 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 35.71 | |
23 | 288 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 25 m | 35.90 | |
24 | 170 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 36.77 | |
25 | 36 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 36.83 | |
26 | 48 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 36.94 | |
27 | 138 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 37.18 | |
28 | 219 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 38.12 | |
29 | 294 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | BOV | 0467AI | 25 m | 38.72 | |
30 | 20 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 39.48 | |
31 | 221 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 40.20 | |
32 | 24 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 42.03 | |
33 | 173 | Hansen Emil | 2003 | HSK | 0383AS | 25 m | 42.06 | |
34 | 33 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 42.35 | |
35 | 313 | Beck Frederik Billesø | 2008 | ERRITSØ | 0815AA | 25 m | 43.10 | |
36 | 139 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 25 m | 46.55 | |
37 | 136 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 47.28 | |
38 | 452 | EllenschlŠger Andrej | 2007 | SG-BILLE | 391739 | 25 m | 47.80 | |
39 | 114 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 49.05 | |
40 | 474 | Hildebrandt Noah | 2004 | SG-BILLE | 344204 | 25 m | 49.30 | |
41 | 301 | Schmidt Alexander | 2004 | BOV | 25 m | 49.39 | ||
42 | 142 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 25 m | 55.80 | |
43 | 460 | Reimers Jan-Malte | 2005 | SG-BILLE | 362803 | 25 m | 57.00 | |
44 | 165 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 58.76 | |
45 | 129 | Memborg Frey Nielsen | 2010 | NYBORG | 1015AA | 25 m | 59.28 | |
46 | 111 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 59.66 | |
47 | 123 | Kirk Alexander | 2008 | NYBORG | 0863AD | 25 m | ||
48 | 186 | Nielsen Marcus K. | 2004 | HSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 18, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 141 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 2:01.90 | |
2 | 106 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 2:06.32 | |
3 | 350 | Oxenvad Julie | 1997 | AGF | 9744AP | 25 m | 2:08.29 | |
4 | 235 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:17.46 | |
5 | 236 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:19.36 | |
6 | 464 | Schlemminger Kyra | 2001 | SG-BILLE | 257711 | 25 m | 2:22.20 | |
7 | 195 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 2:22.51 | |
8 | 50 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 2:22.74 | |
9 | 32 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:22.83 | |
10 | 65 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:23.23 | |
11 | 234 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:23.35 | |
12 | 363 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 329352 | 25 m | 2:23.56 | |
13 | 51 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 25 m | 2:23.92 | |
14 | 364 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 329353 | 25 m | 2:24.08 | |
15 | 75 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 2:24.33 | |
16 | 62 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 2:24.74 | |
17 | 243 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:25.12 | |
18 | 468 | Walz Marie | 2002 | SG-BILLE | 289223 | 25 m | 2:26.90 | |
19 | 81 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 2:28.15 | |
20 | 188 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 2:28.39 | |
21 | 240 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:29.50 | |
22 | 239 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:30.23 | |
23 | 144 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 2:30.25 | |
24 | 327 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 2:31.03 | |
25 | 319 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 50 m | 2:33.25 | |
26 | 191 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 2:33.77 | |
27 | 104 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 2:36.42 | |
28 | 249 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 2:37.38 | |
29 | 198 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 2:39.08 | |
30 | 366 | Wagner Lea | 2004 | FLENSBURG | 382585 | 25 m | 2:39.08 | |
31 | 39 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 2:39.16 | |
32 | 352 | Biebau Amelie | 2005 | SG ELBE | 341363 | 25 m | 2:39.52 | |
33 | 175 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 2:40.21 | |
34 | 46 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:40.34 | |
35 | 44 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 2:41.71 | |
36 | 185 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 2:42.00 | |
37 | 130 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 2:43.66 | |
38 | 248 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:43.80 | |
39 | 200 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 2:46.09 | |
40 | 193 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 2:48.42 | |
41 | 290 | Hempel Line | 2005 | BOV | 0548AK | 25 m | 2:48.76 | |
42 | 484 | Karapatsios Celina Vaia | 2007 | SG-BILLE | 365647 | 25 m | 2:49.80 | |
43 | 250 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 2:49.90 | |
44 | 43 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 2:50.00 | |
45 | 255 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:50.78 | |
46 | 253 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 2:50.93 | |
47 | 16 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 2:52.64 | |
48 | 254 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 2:53.14 | |
49 | 58 | Sczzepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 2:54.29 | |
50 | 78 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | 2:54.98 | |
51 | 465 | Andressen Lisa | 2004 | SG-BILLE | 327448 | 25 m | 2:55.50 | |
52 | 357 | Neuwerk Kaja | 2006 | SG ELBE | 396363 | 25 m | 2:55.56 | |
53 | 297 | Mikkelsen Lucca | 2002 | BOV | 0212BE | 25 m | 2:56.74 | |
54 | 84 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 2:57.84 | |
55 | 18 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 2:59.41 | |
56 | 258 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 3:00.44 | |
57 | 34 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 3:01.38 | |
58 | 137 | Nissen Mathilde | 2004 | NYBORG | 0438AZ | 25 m | 3:01.66 | |
59 | 335 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 50 m | 3:04.45 | |
60 | 457 | Gšldner Clara | 2006 | SG-BILLE | 359810 | 25 m | 3:04.50 | |
61 | 479 | Andressen Sophie | 2006 | SG-BILLE | 366178 | 25 m | 3:08.60 | |
62 | 453 | Parbst Anna | 2005 | SG-BILLE | 373518 | 25 m | 3:15.10 | |
63 | 110 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 50 m | 3:24.53 | |
64 | 127 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 25 m | 3:27.54 | |
65 | 118 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | 3:28.74 | |
66 | 132 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 25 m | ||
67 | 133 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | ||
68 | 196 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | ||
69 | 286 | Erdmann Cheyenne | 2004 | BOV | 0482BA | 25 m | ||
70 | 289 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 25 m | ||
71 | 293 | Keller Sofie | 2005 | BOV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 19, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 2:00.47 | |
2 | 83 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 2:03.86 | |
3 | 197 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:11.68 | |
4 | 35 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 2:14.75 | |
5 | 168 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 2:17.09 | |
6 | 166 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 25 m | 2:19.15 | |
7 | 20 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:21.13 | |
8 | 189 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 2:22.38 | |
9 | 143 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 2:23.48 | |
10 | 56 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 2:24.03 | |
11 | 213 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:24.77 | |
12 | 23 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 2:26.83 | |
13 | 358 | Reidt Henrik | 2002 | SG ELBE | 294282 | 25 m | 2:27.61 | |
14 | 353 | Biebau Felix | 2003 | SG ELBE | 344057 | 25 m | 2:29.77 | |
15 | 218 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:30.94 | |
16 | 288 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 25 m | 2:31.93 | |
17 | 216 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:32.91 | |
18 | 287 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 25 m | 2:34.97 | |
19 | 221 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 2:36.97 | |
20 | 36 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 2:38.11 | |
21 | 42 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 2:40.97 | |
22 | 33 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 2:44.92 | |
23 | 224 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 2:45.19 | |
24 | 59 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 2:45.98 | |
25 | 322 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 25 m | 2:46.10 | |
26 | 225 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 2:46.32 | |
27 | 334 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 25 m | 2:46.67 | |
28 | 223 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 2:49.92 | |
29 | 48 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 2:50.00 | |
30 | 31 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 2:55.42 | |
31 | 173 | Hansen Emil | 2003 | HSK | 0383AS | 25 m | 3:06.29 | |
32 | 452 | EllenschlŠger Andrej | 2007 | SG-BILLE | 391739 | 25 m | 3:15.90 | |
33 | 147 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 3:18.66 | |
34 | 473 | Schulz Nico | 2004 | SG-BILLE | 405031 | 25 m | 3:20.40 | |
35 | 326 | Malmskov-Hartvig Nikolai | 2006 | ERRITSØ | 0619AF | 25 m | 3:28.58 | |
36 | 131 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 50 m | 3:29.33 | |
37 | 455 | Gorniak Calvin | 2006 | SG-BILLE | 395283 | 25 m | 3:53.40 | |
38 | 129 | Memborg Frey Nielsen | 2010 | NYBORG | 1015AA | 25 m | ||
39 | 142 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 25 m | ||
40 | 165 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | ||
41 | 167 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 20, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 34.92 | |
2 | 107 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | NYBORG | 0196AT | 25 m | 35.02 | |
3 | 471 | Pawlowski Nele | 2000 | SG-BILLE | 238246 | 25 m | 35.50 | |
4 | 195 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 35.87 | |
5 | 71 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 36.05 | |
6 | 26 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 36.51 | |
7 | 125 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 36.68 | |
8 | 185 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 36.84 | |
9 | 311 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 37.13 | |
10 | 240 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 37.32 | |
11 | 188 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 37.94 | |
12 | 241 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 38.02 | |
13 | 79 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 38.19 | |
14 | 231 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 38.22 | |
15 | 60 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 38.51 | |
16 | 335 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 38.67 | |
17 | 467 | Eggert Mara | 2005 | SG-BILLE | 375505 | 25 m | 38.80 | |
18 | 464 | Schlemminger Kyra | 2001 | SG-BILLE | 257711 | 25 m | 39.00 | |
19 | 336 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 39.07 | |
20 | 55 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 39.12 | |
21 | 462 | Steinhauf Jolin | 2004 | SG-BILLE | 295406 | 25 m | 39.50 | |
22 | 456 | Stehn Celine | 2001 | SG-BILLE | 275262 | 25 m | 39.90 | |
23 | 365 | Schneider Paula Marie | 2004 | FLENSBURG | 327159 | 25 m | 39.93 | |
24 | 63 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 40.11 | |
25 | 73 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 40.11 | |
26 | 57 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 40.52 | |
27 | 295 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 25 m | 40.96 | |
28 | 38 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 41.12 | |
29 | 302 | Thomsen Thyra | 2002 | BOV | 0212BC | 25 m | 41.52 | |
30 | 233 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 41.89 | |
31 | 243 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 42.07 | |
32 | 53 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 42.11 | |
33 | 482 | Larisch Jo Ann | 2000 | SG-BILLE | 298813 | 25 m | 42.30 | |
34 | 298 | Muusmann Jette | 2005 | BOV | 0532AO | 25 m | 42.67 | |
35 | 28 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 42.75 | |
36 | 325 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 50 m | 43.16 | |
37 | 318 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 43.46 | |
38 | 323 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 43.94 | |
39 | 458 | Siegert Finja | 2007 | SG-BILLE | 377047 | 25 m | 44.40 | |
40 | 77 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 25 m | 44.63 | |
41 | 255 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 45.19 | |
42 | 199 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 45.41 | |
43 | 245 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 45.47 | |
44 | 256 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 45.83 | |
45 | 145 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 46.12 | |
46 | 328 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 46.15 | |
47 | 176 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 46.31 | |
48 | 200 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 46.61 | |
49 | 259 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 46.64 | |
50 | 476 | Fink Selina | 2001 | SG-BILLE | 344109 | 25 m | 46.90 | |
51 | 253 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 47.06 | |
52 | 46 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 47.14 | |
53 | 250 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 47.27 | |
54 | 292 | Jensen Sofie Galsgaard | 2003 | BOV | 0364BD | 25 m | 47.30 | |
55 | 181 | Kristensen Katrine | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | 47.56 | |
56 | 244 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 47.67 | |
57 | 169 | Falkenberg Ida Friis | 2003 | HSK | 0322BE | 25 m | 47.71 | |
58 | 332 | Rohde Anna Madsby | 2005 | ERRITSØ | 0594AV | 25 m | 48.05 | |
59 | 179 | Klindt Louise Gemmer | 2003 | HSK | 0324BE | 25 m | 48.33 | |
60 | 286 | Erdmann Cheyenne | 2004 | BOV | 0482BA | 25 m | 48.91 | |
61 | 41 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 49.83 | |
62 | 338 | Vangsgaard Anna Lykke | 2005 | ERRITSØ | 0526AV | 50 m | 50.80 | |
63 | 196 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 50.96 | |
64 | 171 | Frølich Celine | 2002 | HSK | 0236BD | 25 m | 51.51 | |
65 | 18 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 52.28 | |
66 | 317 | Iversen Lærke | 2003 | ERRITSØ | 0356BE | 25 m | 52.57 | |
67 | 321 | Jessen Sissel | 2004 | ERRITSØ | 0494AZ | 25 m | 53.07 | |
68 | 152 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 25 m | 54.57 | |
69 | 127 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 25 m | 55.30 | |
70 | 300 | Paulsen Catharina | 2005 | BOV | 25 m | 55.82 | ||
71 | 296 | Knudsen Isabella | 2004 | BOV | 25 m | 55.97 | ||
72 | 177 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | 56.13 | |
73 | 469 | Jegel Marta | 2008 | SG-BILLE | 359804 | 25 m | 57.20 | |
74 | 120 | Kaysen Klara | 2008 | NYBORG | 0808AB | 25 m | 1:14.20 | |
75 | 108 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 25 m | 1:16.62 | |
76 | 72 | Cao Alyssa | 2005 | FREM | 0526AR | 25 m | ||
77 | 104 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | ||
78 | 112 | Christiansen Signe | 2008 | NYBORG | 25 m | |||
79 | 113 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | ||
80 | 115 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | ||
81 | 121 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | ||
82 | 130 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | ||
83 | 144 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | ||
84 | 314 | Druett Leonora | 2004 | ERRITSØ | 25 m | |||
85 | 333 | Rolighed Maja | 2005 | ERRITSØ | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 21, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 30.69 | |
2 | 64 | Vitten Kasper | 1995 | GENTOFTE | 9529AA | 25 m | 30.92 | |
3 | 182 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 32.25 | |
4 | 187 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 34.07 | |
5 | 329 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 34.24 | |
6 | 190 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 34.43 | |
7 | 337 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 50 m | 34.51 | |
8 | 170 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 35.19 | |
9 | 485 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 50 m | 35.42 | |
10 | 172 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 36.21 | |
11 | 105 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 36.30 | |
12 | 54 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 36.50 | |
13 | 19 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 36.91 | |
14 | 197 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 36.93 | |
15 | 206 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 38.16 | |
16 | 30 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 38.57 | |
17 | 330 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 38.74 | |
18 | 201 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 39.20 | |
19 | 291 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 25 m | 39.30 | |
20 | 205 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 39.39 | |
21 | 214 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 39.71 | |
22 | 56 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 39.91 | |
23 | 80 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 40.08 | |
24 | 37 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 40.53 | |
25 | 294 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | BOV | 0467AI | 25 m | 40.78 | |
26 | 459 | Siegert Florian | 2004 | SG-BILLE | 369529 | 25 m | 41.00 | |
27 | 481 | Hajto Vincent | 2003 | SG-BILLE | 327445 | 25 m | 41.30 | |
28 | 331 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 41.76 | |
29 | 21 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 42.12 | |
30 | 59 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 42.70 | |
31 | 183 | Mandau Mads | 2002 | HSK | 0267AT | 25 m | 42.78 | |
32 | 220 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 45.55 | |
33 | 223 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 46.85 | |
34 | 257 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 47.00 | |
35 | 151 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 47.47 | |
36 | 474 | Hildebrandt Noah | 2004 | SG-BILLE | 344204 | 25 m | 47.80 | |
37 | 126 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 47.82 | |
38 | 122 | Kazhel Willas | 2006 | NYBORG | 0603AE | 25 m | 47.99 | |
39 | 173 | Hansen Emil | 2003 | HSK | 0383AS | 25 m | 49.16 | |
40 | 301 | Schmidt Alexander | 2004 | BOV | 25 m | 49.46 | ||
41 | 226 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 50.95 | |
42 | 186 | Nielsen Marcus K. | 2004 | HSK | 25 m | 52.11 | ||
43 | 299 | Nissen Lukas | 2006 | BOV | 0651AJ | 25 m | 52.50 | |
44 | 131 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 25 m | 53.56 | |
45 | 174 | Hobolt David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | 57.90 | |
46 | 165 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 1:05.64 | |
47 | 128 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 25 m | 1:08.78 | |
48 | 123 | Kirk Alexander | 2008 | NYBORG | 0863AD | 25 m | 1:29.68 | |
49 | 140 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 22, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 350 | Oxenvad Julie | 1997 | AGF | 9744AP | 25 m | 1:02.90 | |
2 | 141 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:05.67 | |
3 | 319 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 1:08.83 | |
4 | 106 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:11.64 | |
5 | 22 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 1:12.14 | |
6 | 65 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:12.35 | |
7 | 236 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:12.51 | |
8 | 461 | Haslinger Jennifer | 2001 | SG-BILLE | 250331 | 25 m | 1:12.60 | |
9 | 52 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:13.47 | |
10 | 456 | Stehn Celine | 2001 | SG-BILLE | 275262 | 25 m | 1:14.00 | |
11 | 32 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:14.73 | |
12 | 184 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 1:15.83 | |
13 | 234 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:15.83 | |
14 | 113 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:16.05 | |
15 | 51 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 25 m | 1:16.57 | |
16 | 243 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:16.71 | |
17 | 60 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:16.78 | |
18 | 62 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:17.08 | |
19 | 145 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:17.52 | |
20 | 471 | Pawlowski Nele | 2000 | SG-BILLE | 238246 | 25 m | 1:17.80 | |
21 | 467 | Eggert Mara | 2005 | SG-BILLE | 375505 | 25 m | 1:17.90 | |
22 | 191 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 1:17.97 | |
23 | 193 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 1:18.11 | |
24 | 327 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 50 m | 1:18.17 | |
25 | 125 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:19.65 | |
26 | 233 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:20.09 | |
27 | 311 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 50 m | 1:20.14 | |
28 | 121 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:20.87 | |
29 | 46 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:21.13 | |
30 | 75 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:21.66 | |
31 | 364 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 329353 | 25 m | 1:21.68 | |
32 | 39 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:22.67 | |
33 | 200 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 1:22.72 | |
34 | 246 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:22.77 | |
35 | 472 | Boyens Nele | 2003 | SG-BILLE | 370312 | 25 m | 1:23.90 | |
36 | 57 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:24.21 | |
37 | 155 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:24.26 | |
38 | 115 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:24.46 | |
39 | 251 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:24.61 | |
40 | 286 | Erdmann Cheyenne | 2004 | BOV | 0482BA | 25 m | 1:25.43 | |
41 | 78 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | 1:25.66 | |
42 | 465 | Andressen Lisa | 2004 | SG-BILLE | 327448 | 25 m | 1:25.70 | |
43 | 41 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 1:26.75 | |
44 | 28 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:27.00 | |
45 | 53 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 1:27.10 | |
46 | 366 | Wagner Lea | 2004 | FLENSBURG | 382585 | 25 m | 1:27.25 | |
47 | 250 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:27.30 | |
48 | 58 | Sczzepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:27.50 | |
49 | 38 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:27.65 | |
50 | 478 | Steinhauf Shakira Sue | 2002 | SG-BILLE | 273129 | 25 m | 1:27.70 | |
51 | 29 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:27.90 | |
52 | 16 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:28.42 | |
53 | 104 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:28.46 | |
54 | 249 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 1:28.63 | |
55 | 292 | Jensen Sofie Galsgaard | 2003 | BOV | 0364BD | 25 m | 1:29.08 | |
56 | 297 | Mikkelsen Lucca | 2002 | BOV | 0212BE | 25 m | 1:29.17 | |
57 | 175 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 1:29.20 | |
58 | 130 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 1:29.23 | |
59 | 76 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:29.47 | |
60 | 150 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 1:30.13 | |
61 | 244 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 1:30.21 | |
62 | 248 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:30.72 | |
63 | 259 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:30.74 | |
64 | 169 | Falkenberg Ida Friis | 2003 | HSK | 0322BE | 25 m | 1:31.60 | |
65 | 457 | Gšldner Clara | 2006 | SG-BILLE | 359810 | 25 m | 1:31.60 | |
66 | 34 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:31.91 | |
67 | 74 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 1:32.49 | |
68 | 316 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | 1:32.69 | |
69 | 260 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:32.81 | |
70 | 258 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:33.73 | |
71 | 153 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 25 m | 1:33.78 | |
72 | 451 | Carow Alina | 2006 | SG-BILLE | 359808 | 25 m | 1:33.80 | |
73 | 18 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:33.93 | |
74 | 77 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 25 m | 1:34.22 | |
75 | 328 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 50 m | 1:34.47 | |
76 | 479 | Andressen Sophie | 2006 | SG-BILLE | 366178 | 25 m | 1:39.90 | |
77 | 454 | Carstensen Annika Aurelia | 2007 | SG-BILLE | 359805 | 25 m | 1:40.90 | |
78 | 110 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 25 m | 1:41.02 | |
79 | 176 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 1:43.89 | |
80 | 357 | Neuwerk Kaja | 2006 | SG ELBE | 396363 | 25 m | 1:45.34 | |
81 | 293 | Keller Sofie | 2005 | BOV | 25 m | 1:46.14 | ||
82 | 127 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 25 m | 1:48.08 | |
83 | 300 | Paulsen Catharina | 2005 | BOV | 25 m | 1:54.47 | ||
84 | 469 | Jegel Marta | 2008 | SG-BILLE | 359804 | 25 m | 1:57.10 | |
85 | 154 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 2:08.95 | |
86 | 470 | Dubinin Nastasja | 2001 | SG-BILLE | 313070 | 25 m | 2:56.90 | |
87 | 137 | Nissen Mathilde | 2004 | NYBORG | 0438AZ | 25 m | ||
88 | 199 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 59.42 | |
2 | 1 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 1:04.24 | |
3 | 320 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 1:04.44 | |
4 | 208 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:06.34 | |
5 | 182 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 1:06.68 | |
6 | 315 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 25 m | 1:07.02 | |
7 | 82 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:07.08 | |
8 | 30 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:07.28 | |
9 | 83 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:08.53 | |
10 | 148 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:10.48 | |
11 | 37 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:11.68 | |
12 | 197 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:12.02 | |
13 | 213 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:12.31 | |
14 | 143 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:14.14 | |
15 | 354 | Kocemba Maximilian | 2003 | SG ELBE | 320496 | 25 m | 1:15.82 | |
16 | 215 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:16.61 | |
17 | 288 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 25 m | 1:16.99 | |
18 | 189 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 1:17.80 | |
19 | 324 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 50 m | 1:18.11 | |
20 | 31 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:18.21 | |
21 | 138 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 1:18.76 | |
22 | 358 | Reidt Henrik | 2002 | SG ELBE | 294282 | 25 m | 1:18.88 | |
23 | 291 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 25 m | 1:18.90 | |
24 | 23 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:19.23 | |
25 | 36 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:21.26 | |
26 | 168 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 1:21.39 | |
27 | 201 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:21.75 | |
28 | 42 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:23.19 | |
29 | 218 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:23.87 | |
30 | 149 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 1:24.24 | |
31 | 48 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 1:25.10 | |
32 | 224 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:25.77 | |
33 | 33 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:25.90 | |
34 | 126 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 1:26.01 | |
35 | 353 | Biebau Felix | 2003 | SG ELBE | 344057 | 25 m | 1:26.78 | |
36 | 59 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:26.84 | |
37 | 331 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 1:27.91 | |
38 | 322 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 25 m | 1:28.03 | |
39 | 24 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:28.55 | |
40 | 173 | Hansen Emil | 2003 | HSK | 0383AS | 25 m | 1:30.04 | |
41 | 21 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:31.00 | |
42 | 313 | Beck Frederik Billesø | 2008 | ERRITSØ | 0815AA | 25 m | 1:32.00 | |
43 | 312 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 0595AK | 25 m | 1:32.41 | |
44 | 257 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:34.28 | |
45 | 122 | Kazhel Willas | 2006 | NYBORG | 0603AE | 25 m | 1:36.92 | |
46 | 474 | Hildebrandt Noah | 2004 | SG-BILLE | 344204 | 25 m | 1:37.80 | |
47 | 139 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 25 m | 1:38.21 | |
48 | 299 | Nissen Lukas | 2006 | BOV | 0651AJ | 25 m | 1:38.96 | |
49 | 326 | Malmskov-Hartvig Nikolai | 2006 | ERRITSØ | 0619AF | 25 m | 1:42.78 | |
50 | 136 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 1:44.95 | |
51 | 452 | EllenschlŠger Andrej | 2007 | SG-BILLE | 391739 | 25 m | 1:47.10 | |
52 | 301 | Schmidt Alexander | 2004 | BOV | 25 m | 1:47.19 | ||
53 | 114 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 1:47.90 | |
54 | 473 | Schulz Nico | 2004 | SG-BILLE | 405031 | 25 m | 1:48.40 | |
55 | 460 | Reimers Jan-Malte | 2005 | SG-BILLE | 362803 | 25 m | 1:49.50 | |
56 | 455 | Gorniak Calvin | 2006 | SG-BILLE | 395283 | 25 m | 1:54.70 | |
57 | 111 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 1:56.02 | |
58 | 165 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 2:00.45 | |
59 | 128 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 25 m | 2:08.24 | |
60 | 186 | Nielsen Marcus K. | 2004 | HSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 24, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 235 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:35.95 | |
2 | 63 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 2:37.79 | |
3 | 119 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 2:43.41 | |
4 | 363 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 329352 | 25 m | 2:45.20 | |
5 | 81 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 2:49.25 | |
6 | 289 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 25 m | 2:52.25 | |
7 | 238 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:54.35 | |
8 | 50 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 2:54.68 | |
9 | 241 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:59.99 | |
10 | 239 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 3:04.31 | |
11 | 366 | Wagner Lea | 2004 | FLENSBURG | 382585 | 25 m | 3:05.22 | |
12 | 38 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 3:07.21 | |
13 | 240 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 3:09.99 | |
14 | 253 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 3:15.00 | |
15 | 255 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 3:19.99 | |
16 | 245 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 3:22.25 | |
17 | 249 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 3:30.27 | |
18 | 155 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | ||
19 | 185 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | ||
20 | 195 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 25, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 2:13.16 | |
2 | 105 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 2:16.92 | |
3 | 204 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:19.02 | |
4 | 206 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:22.04 | |
5 | 61 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:22.52 | |
6 | 85 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 2:32.50 | |
7 | 205 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:32.59 | |
8 | 180 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 2:38.17 | |
9 | 172 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 2:40.04 | |
10 | 56 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 2:41.66 | |
11 | 197 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:42.40 | |
12 | 187 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 2:44.43 | |
13 | 214 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 2:48.33 | |
14 | 35 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 2:49.25 | |
15 | 190 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 2:52.16 | |
16 | 168 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 2:55.70 | |
17 | 151 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 2:59.34 | |
18 | 216 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 3:00.00 | |
19 | 287 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 25 m | 3:02.37 | |
20 | 223 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 3:10.00 | |
21 | 215 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 3:11.29 | |
22 | 134 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | ||
23 | 288 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 26, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 2:43.76 | |
2 | 71 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 2:46.24 | |
3 | 236 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:52.41 | |
4 | 26 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:53.05 | |
5 | 60 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:53.84 | |
6 | 188 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 2:55.67 | |
7 | 241 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:55.99 | |
8 | 104 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 2:57.84 | |
9 | 79 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 3:02.04 | |
10 | 335 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 3:03.54 | |
11 | 27 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 3:04.02 | |
12 | 243 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 3:04.07 | |
13 | 144 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 3:04.50 | |
14 | 363 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 329352 | 25 m | 3:05.16 | |
15 | 462 | Steinhauf Jolin | 2004 | SG-BILLE | 295406 | 25 m | 3:09.00 | |
16 | 295 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 25 m | 3:09.75 | |
17 | 233 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 3:10.79 | |
18 | 191 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 3:12.64 | |
19 | 364 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 329353 | 25 m | 3:12.83 | |
20 | 256 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 3:14.05 | |
21 | 482 | Larisch Jo Ann | 2000 | SG-BILLE | 298813 | 25 m | 3:18.90 | |
22 | 458 | Siegert Finja | 2007 | SG-BILLE | 377047 | 25 m | 3:19.10 | |
23 | 145 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 3:20.52 | |
24 | 302 | Thomsen Thyra | 2002 | BOV | 0212BC | 25 m | 3:20.67 | |
25 | 298 | Muusmann Jette | 2005 | BOV | 0532AO | 25 m | 3:22.46 | |
26 | 366 | Wagner Lea | 2004 | FLENSBURG | 382585 | 25 m | 3:22.96 | |
27 | 251 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 3:23.01 | |
28 | 248 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 3:24.80 | |
29 | 39 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 3:25.00 | |
30 | 53 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 3:25.00 | |
31 | 58 | Sczzepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 3:25.00 | |
32 | 175 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 3:26.39 | |
33 | 328 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 3:27.63 | |
34 | 44 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 3:30.00 | |
35 | 46 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 3:30.00 | |
36 | 254 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 3:32.09 | |
37 | 43 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 3:35.00 | |
38 | 244 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 3:39.99 | |
39 | 323 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 3:41.69 | |
40 | 453 | Parbst Anna | 2005 | SG-BILLE | 373518 | 25 m | 3:42.50 | |
41 | 16 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 3:45.00 | |
42 | 29 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 3:45.00 | |
43 | 41 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 3:45.00 | |
44 | 110 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 25 m | 3:46.32 | |
45 | 296 | Knudsen Isabella | 2004 | BOV | 25 m | 3:49.76 | ||
46 | 181 | Kristensen Katrine | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | 3:55.20 | |
47 | 199 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 3:57.11 | |
48 | 367 | Fauerby Alberte | 2005 | ERRITSØ | 0506AV | 25 m | 4:01.26 | |
49 | 34 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 4:02.42 | |
50 | 153 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 25 m | ||
51 | 171 | Frølich Celine | 2002 | HSK | 0236BD | 25 m | ||
52 | 176 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | ||
53 | 177 | Horn Line | 2006 | HSK | 0638AR | 25 m | ||
54 | 194 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | ||
55 | 292 | Jensen Sofie Galsgaard | 2003 | BOV | 0364BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 2:23.77 | |
2 | 140 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 2:33.44 | |
3 | 208 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:43.46 | |
4 | 190 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 2:45.80 | |
5 | 19 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 2:49.49 | |
6 | 170 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 2:50.33 | |
7 | 54 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 2:52.91 | |
8 | 197 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:55.55 | |
9 | 166 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 25 m | 2:57.63 | |
10 | 201 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 2:58.31 | |
11 | 42 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 3:01.04 | |
12 | 330 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 3:09.64 | |
13 | 80 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 3:09.98 | |
14 | 291 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 25 m | 3:13.07 | |
15 | 294 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | BOV | 0467AI | 25 m | 3:14.02 | |
16 | 459 | Siegert Florian | 2004 | SG-BILLE | 369529 | 25 m | 3:22.20 | |
17 | 288 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 25 m | 3:25.10 | |
18 | 331 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 50 m | 3:26.59 | |
19 | 183 | Mandau Mads | 2002 | HSK | 0267AT | 25 m | 3:27.82 | |
20 | 59 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 3:29.23 | |
21 | 21 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 3:29.29 | |
22 | 23 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 3:30.00 | |
23 | 36 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 3:30.00 | |
24 | 221 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 3:30.97 | |
25 | 219 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 3:33.39 | |
26 | 481 | Hajto Vincent | 2003 | SG-BILLE | 327445 | 25 m | 3:33.70 | |
27 | 151 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 3:35.48 | |
28 | 31 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 3:40.00 | |
29 | 225 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 3:41.59 | |
30 | 455 | Gorniak Calvin | 2006 | SG-BILLE | 395283 | 25 m | 3:44.00 | |
31 | 473 | Schulz Nico | 2004 | SG-BILLE | 405031 | 25 m | 3:44.40 | |
32 | 301 | Schmidt Alexander | 2004 | BOV | 25 m | 3:46.04 | ||
33 | 220 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 3:47.73 | |
34 | 223 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 3:49.03 | |
35 | 135 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 3:49.91 | |
36 | 24 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 3:52.87 | |
37 | 226 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 4:06.17 | |
38 | 124 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 4:47.61 | |
39 | 134 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 5:24.02 | |
40 | 149 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | ||
41 | 174 | Hobolt David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 28, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 350 | Oxenvad Julie | 1997 | AGF | 9744AP | 25 m | 1:06.95 | |
2 | 195 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:08.56 | |
3 | 141 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:08.73 | |
4 | 146 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 1:08.80 | |
5 | 22 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 1:11.80 | |
6 | 319 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 1:12.79 | |
7 | 26 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:13.65 | |
8 | 113 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:13.94 | |
9 | 236 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:14.06 | |
10 | 32 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:14.09 | |
11 | 52 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:14.09 | |
12 | 471 | Pawlowski Nele | 2000 | SG-BILLE | 238246 | 25 m | 1:14.30 | |
13 | 125 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:14.57 | |
14 | 336 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 1:14.57 | |
15 | 456 | Stehn Celine | 2001 | SG-BILLE | 275262 | 25 m | 1:14.80 | |
16 | 231 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:15.13 | |
17 | 55 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 1:15.22 | |
18 | 235 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:15.24 | |
19 | 238 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:15.46 | |
20 | 17 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:15.49 | |
21 | 62 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:15.52 | |
22 | 188 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 1:15.78 | |
23 | 464 | Schlemminger Kyra | 2001 | SG-BILLE | 257711 | 25 m | 1:15.80 | |
24 | 240 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:16.03 | |
25 | 60 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:16.44 | |
26 | 461 | Haslinger Jennifer | 2001 | SG-BILLE | 250331 | 25 m | 1:16.80 | |
27 | 191 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 1:16.90 | |
28 | 119 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 1:16.94 | |
29 | 86 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:17.00 | |
30 | 327 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 0318BB | 25 m | 1:17.72 | |
31 | 465 | Andressen Lisa | 2004 | SG-BILLE | 327448 | 25 m | 1:17.90 | |
32 | 351 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 1:18.06 | |
33 | 462 | Steinhauf Jolin | 2004 | SG-BILLE | 295406 | 25 m | 1:18.30 | |
34 | 311 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 1:18.50 | |
35 | 467 | Eggert Mara | 2005 | SG-BILLE | 375505 | 25 m | 1:18.80 | |
36 | 51 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 25 m | 1:19.29 | |
37 | 468 | Walz Marie | 2002 | SG-BILLE | 289223 | 25 m | 1:19.30 | |
38 | 295 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 25 m | 1:19.31 | |
39 | 289 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 25 m | 1:19.32 | |
40 | 185 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 1:19.72 | |
41 | 73 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:20.48 | |
42 | 200 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | 1:20.49 | |
43 | 75 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:21.11 | |
44 | 239 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:21.39 | |
45 | 194 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 1:21.61 | |
46 | 57 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:21.65 | |
47 | 246 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:21.80 | |
48 | 472 | Boyens Nele | 2003 | SG-BILLE | 370312 | 25 m | 1:21.80 | |
49 | 198 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 1:22.14 | |
50 | 318 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 1:22.52 | |
51 | 193 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 1:23.95 | |
52 | 256 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:24.29 | |
53 | 302 | Thomsen Thyra | 2002 | BOV | 0212BC | 25 m | 1:24.81 | |
54 | 121 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:24.95 | |
55 | 244 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:25.08 | |
56 | 249 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 1:25.10 | |
57 | 365 | Schneider Paula Marie | 2004 | FLENSBURG | 327159 | 25 m | 1:25.39 | |
58 | 245 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:25.51 | |
59 | 78 | Larsen Josephine | 2004 | FREM | 0464AU | 25 m | 1:25.79 | |
60 | 259 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:26.51 | |
61 | 72 | Cao Alyssa | 2005 | FREM | 0526AR | 25 m | 1:26.53 | |
62 | 84 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 1:26.91 | |
63 | 150 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 1:27.37 | |
64 | 476 | Fink Selina | 2001 | SG-BILLE | 344109 | 25 m | 1:27.90 | |
65 | 323 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 1:27.98 | |
66 | 250 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:27.99 | |
67 | 255 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:28.12 | |
68 | 251 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:28.54 | |
69 | 181 | Kristensen Katrine | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | 1:28.87 | |
70 | 352 | Biebau Amelie | 2005 | SG ELBE | 341363 | 25 m | 1:29.09 | |
71 | 253 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:29.57 | |
72 | 155 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:29.66 | |
73 | 199 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 1:29.73 | |
74 | 130 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 1:29.83 | |
75 | 115 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:30.29 | |
76 | 292 | Jensen Sofie Galsgaard | 2003 | BOV | 0364BD | 25 m | 1:30.90 | |
77 | 169 | Falkenberg Ida Friis | 2003 | HSK | 0322BE | 25 m | 1:31.97 | |
78 | 196 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 1:32.71 | |
79 | 77 | Krogh Veronika | 2004 | FREM | 0448AU | 25 m | 1:33.73 | |
80 | 74 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 1:33.84 | |
81 | 258 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:34.30 | |
82 | 316 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | 1:35.34 | |
83 | 339 | Vliet Caroline van | 2006 | ERRITSØ | 0694AP | 25 m | 1:36.91 | |
84 | 176 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 1:39.41 | |
85 | 338 | Vangsgaard Anna Lykke | 2005 | ERRITSØ | 0526AV | 25 m | 1:40.02 | |
86 | 300 | Paulsen Catharina | 2005 | BOV | 25 m | 1:43.32 | ||
87 | 118 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 1:44.50 | |
88 | 152 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 25 m | 1:44.95 | |
89 | 367 | Fauerby Alberte | 2005 | ERRITSØ | 0506AV | 25 m | 1:45.07 | |
90 | 357 | Neuwerk Kaja | 2006 | SG ELBE | 396363 | 25 m | 1:47.81 | |
91 | 317 | Iversen Lærke | 2003 | ERRITSØ | 0356BE | 25 m | 1:49.23 | |
92 | 296 | Knudsen Isabella | 2004 | BOV | 25 m | 1:50.53 | ||
93 | 127 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 25 m | 1:51.24 | |
94 | 314 | Druett Leonora | 2004 | ERRITSØ | 25 m | 1:55.67 | ||
95 | 469 | Jegel Marta | 2008 | SG-BILLE | 359804 | 25 m | 1:58.10 | |
96 | 154 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 2:02.01 | |
97 | 178 | Karlsen Maja | 2005 | HSK | 25 m | |||
98 | 179 | Klindt Louise Gemmer | 2003 | HSK | 0324BE | 25 m | ||
99 | 321 | Jessen Sissel | 2004 | ERRITSØ | 0494AZ | 25 m | ||
100 | 332 | Rohde Anna Madsby | 2005 | ERRITSØ | 0594AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 29, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Møller Anders | 1991 | GENTOFTE | 9129AC | 25 m | 1:00.25 | |
2 | 182 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 1:02.16 | |
3 | 180 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 1:04.68 | |
4 | 206 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:05.04 | |
5 | 190 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 1:05.28 | |
6 | 187 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 1:05.65 | |
7 | 140 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 1:05.79 | |
8 | 205 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:06.97 | |
9 | 1 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 1:07.62 | |
10 | 197 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:07.62 | |
11 | 485 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 1:07.97 | |
12 | 83 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:08.02 | |
13 | 105 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 1:08.72 | |
14 | 329 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 1:08.99 | |
15 | 170 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:09.98 | |
16 | 82 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:11.35 | |
17 | 148 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:12.08 | |
18 | 35 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 1:13.14 | |
19 | 189 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 1:13.69 | |
20 | 143 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:14.75 | |
21 | 168 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 1:15.06 | |
22 | 30 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:15.52 | |
23 | 213 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:15.69 | |
24 | 287 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 25 m | 1:16.06 | |
25 | 358 | Reidt Henrik | 2002 | SG ELBE | 294282 | 25 m | 1:16.18 | |
26 | 324 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 1:16.41 | |
27 | 201 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:16.99 | |
28 | 138 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 1:17.29 | |
29 | 354 | Kocemba Maximilian | 2003 | SG ELBE | 320496 | 25 m | 1:17.30 | |
30 | 288 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 25 m | 1:17.86 | |
31 | 37 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:18.20 | |
32 | 215 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:20.73 | |
33 | 330 | Poulsen Peter Rom | 2005 | ERRITSØ | 0593AJ | 25 m | 1:21.35 | |
34 | 294 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | BOV | 0467AI | 25 m | 1:21.54 | |
35 | 459 | Siegert Florian | 2004 | SG-BILLE | 369529 | 25 m | 1:22.20 | |
36 | 221 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 1:23.11 | |
37 | 219 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:23.93 | |
38 | 149 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 1:24.46 | |
39 | 218 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:25.36 | |
40 | 24 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:26.42 | |
41 | 135 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 1:26.79 | |
42 | 220 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:27.09 | |
43 | 483 | Karapatsios Leon | 2004 | SG-BILLE | 327337 | 25 m | 1:27.60 | |
44 | 225 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:27.72 | |
45 | 224 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:27.81 | |
46 | 322 | Jørgensen Mathias | 2002 | ERRITSØ | 0239AS | 25 m | 1:28.00 | |
47 | 126 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 1:28.24 | |
48 | 183 | Mandau Mads | 2002 | HSK | 0267AT | 25 m | 1:28.40 | |
49 | 134 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 1:33.60 | |
50 | 226 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:34.28 | |
51 | 257 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:35.00 | |
52 | 313 | Beck Frederik Billesø | 2008 | ERRITSØ | 0815AA | 25 m | 1:36.73 | |
53 | 326 | Malmskov-Hartvig Nikolai | 2006 | ERRITSØ | 0619AF | 25 m | 1:38.13 | |
54 | 334 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 25 m | 1:38.50 | |
55 | 299 | Nissen Lukas | 2006 | BOV | 0651AJ | 25 m | 1:38.78 | |
56 | 131 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 25 m | 1:43.81 | |
57 | 452 | EllenschlŠger Andrej | 2007 | SG-BILLE | 391739 | 25 m | 1:44.70 | |
58 | 124 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 1:51.31 | |
59 | 111 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 1:56.49 | |
60 | 116 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 25 m | ||
61 | 128 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 25 m | ||
62 | 147 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | ||
63 | 165 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | ||
64 | 167 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | ||
65 | 174 | Hobolt David Hansen | 2006 | HSK | 0691AM | 25 m | ||
66 | 186 | Nielsen Marcus K. | 2004 | HSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 30, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 28.93 | |
2 | 146 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 28.94 | |
3 | 141 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 29.58 | |
4 | 336 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 30.05 | |
5 | 32 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 30.89 | |
6 | 63 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 30.99 | |
7 | 27 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 31.13 | |
8 | 22 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 25 m | 31.27 | |
9 | 470 | Dubinin Nastasja | 2001 | SG-BILLE | 313070 | 25 m | 31.60 | |
10 | 195 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 32.05 | |
11 | 65 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 32.34 | |
12 | 231 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 32.49 | |
13 | 119 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 32.68 | |
14 | 234 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 32.88 | |
15 | 351 | Barthelmes Elina | 2004 | SG ELBE | 323131 | 25 m | 33.08 | |
16 | 86 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 33.10 | |
17 | 81 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 33.18 | |
18 | 289 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 25 m | 34.06 | |
19 | 325 | Lynggaard Clara | 2002 | ERRITSØ | 0272AY | 25 m | 34.11 | |
20 | 144 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 50 m | 34.27 | |
21 | 363 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 329352 | 25 m | 34.34 | |
22 | 184 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 50 m | 34.35 | |
23 | 238 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 34.45 | |
24 | 28 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 34.92 | |
25 | 50 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 34.97 | |
26 | 62 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 35.50 | |
27 | 17 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 35.74 | |
28 | 239 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 35.75 | |
29 | 145 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 35.76 | |
30 | 44 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 35.93 | |
31 | 193 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 36.27 | |
32 | 185 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 36.39 | |
33 | 295 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 25 m | 36.44 | |
34 | 366 | Wagner Lea | 2004 | FLENSBURG | 382585 | 25 m | 36.89 | |
35 | 352 | Biebau Amelie | 2005 | SG ELBE | 341363 | 25 m | 37.34 | |
36 | 194 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | 37.35 | |
37 | 71 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 37.38 | |
38 | 468 | Walz Marie | 2002 | SG-BILLE | 289223 | 25 m | 37.40 | |
39 | 104 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 37.49 | |
40 | 41 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 37.61 | |
41 | 198 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 37.77 | |
42 | 150 | Seirup Nina | 2005 | NYBORG | 0566AN | 25 m | 37.78 | |
43 | 286 | Erdmann Cheyenne | 2004 | BOV | 0482BA | 25 m | 37.94 | |
44 | 245 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 38.17 | |
45 | 84 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 38.48 | |
46 | 34 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 38.59 | |
47 | 39 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 38.93 | |
48 | 333 | Rolighed Maja | 2005 | ERRITSØ | 25 m | 39.51 | ||
49 | 43 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 39.77 | |
50 | 253 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 39.84 | |
51 | 175 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 39.85 | |
52 | 298 | Muusmann Jette | 2005 | BOV | 0532AO | 25 m | 39.96 | |
53 | 365 | Schneider Paula Marie | 2004 | FLENSBURG | 327159 | 25 m | 39.99 | |
54 | 29 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 40.34 | |
55 | 46 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 40.79 | |
56 | 260 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 41.13 | |
57 | 18 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 41.26 | |
58 | 318 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 50 m | 41.63 | |
59 | 130 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 41.92 | |
60 | 169 | Falkenberg Ida Friis | 2003 | HSK | 0322BE | 25 m | 42.03 | |
61 | 254 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 42.04 | |
62 | 53 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 42.21 | |
63 | 250 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 42.71 | |
64 | 171 | Frølich Celine | 2002 | HSK | 0236BD | 25 m | 43.37 | |
65 | 199 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 43.63 | |
66 | 316 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | 44.66 | |
67 | 155 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 45.76 | |
68 | 454 | Carstensen Annika Aurelia | 2007 | SG-BILLE | 359805 | 25 m | 46.30 | |
69 | 115 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 46.59 | |
70 | 335 | Simon Rose Pernille | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 46.67 | |
71 | 196 | Stamholt Anne | 2006 | HSK | 0652AM | 25 m | 46.79 | |
72 | 451 | Carow Alina | 2006 | SG-BILLE | 359808 | 25 m | 46.90 | |
73 | 293 | Keller Sofie | 2005 | BOV | 25 m | 49.27 | ||
74 | 457 | Gšldner Clara | 2006 | SG-BILLE | 359810 | 25 m | 50.30 | |
75 | 328 | Møller Luna Holm | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 51.39 | |
76 | 118 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 52.19 | |
77 | 300 | Paulsen Catharina | 2005 | BOV | 25 m | 52.64 | ||
78 | 453 | Parbst Anna | 2005 | SG-BILLE | 373518 | 25 m | 55.10 | |
79 | 479 | Andressen Sophie | 2006 | SG-BILLE | 366178 | 25 m | 57.20 | |
80 | 152 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 25 m | 59.21 | |
81 | 55 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | ||
82 | 76 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | ||
83 | 137 | Nissen Mathilde | 2004 | NYBORG | 0438AZ | 25 m | ||
84 | 154 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | ||
85 | 176 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | ||
86 | 179 | Klindt Louise Gemmer | 2003 | HSK | 0324BE | 25 m | ||
87 | 200 | Hansen Pernille Thastrup | 2003 | HSK | 0374BD | 25 m | ||
88 | 297 | Mikkelsen Lucca | 2002 | BOV | 0212BE | 25 m | ||
89 | 339 | Vliet Caroline van | 2006 | ERRITSØ | 0694AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |
Løb 31, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Møller Anders | 1991 | GENTOFTE | 9129AC | 25 m | 25.58 | |
2 | 1 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 27.42 | |
3 | 61 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 27.61 | |
4 | 204 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 27.72 | |
5 | 205 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 27.81 | |
6 | 190 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 27.94 | |
7 | 168 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 27.95 | |
8 | 105 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 28.15 | |
9 | 187 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 28.32 | |
10 | 172 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 28.88 | |
11 | 208 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 28.97 | |
12 | 182 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 29.06 | |
13 | 85 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 29.13 | |
14 | 64 | Vitten Kasper | 1995 | GENTOFTE | 9529AA | 25 m | 29.20 | |
15 | 320 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 50 m | 29.24 | |
16 | 206 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 29.36 | |
17 | 148 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 29.39 | |
18 | 329 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 30.00 | |
19 | 334 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 25 m | 30.01 | |
20 | 485 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 50 m | 30.05 | |
21 | 140 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 30.17 | |
22 | 337 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 50 m | 30.30 | |
23 | 197 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 30.31 | |
24 | 214 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 31.14 | |
25 | 166 | Bos Jonathan | 1998 | HSK | 9827AU | 25 m | 31.30 | |
26 | 56 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 32.69 | |
27 | 138 | Nissen Mikkel | 2002 | NYBORG | 0245AQ | 25 m | 33.06 | |
28 | 19 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 33.43 | |
29 | 315 | Grinderslev Lucas | 2001 | ERRITSØ | 0101AR | 25 m | 33.43 | |
30 | 189 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 34.39 | |
31 | 143 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 34.56 | |
32 | 353 | Biebau Felix | 2003 | SG ELBE | 344057 | 25 m | 34.88 | |
33 | 358 | Reidt Henrik | 2002 | SG ELBE | 294282 | 25 m | 34.88 | |
34 | 23 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 35.01 | |
35 | 151 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 35.16 | |
36 | 287 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 25 m | 35.59 | |
37 | 216 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 35.93 | |
38 | 173 | Hansen Emil | 2003 | HSK | 0383AS | 25 m | 37.75 | |
39 | 221 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 37.78 | |
40 | 48 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 37.86 | |
41 | 54 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 37.99 | |
42 | 33 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 38.58 | |
43 | 36 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 38.64 | |
44 | 42 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 38.97 | |
45 | 225 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 39.34 | |
46 | 481 | Hajto Vincent | 2003 | SG-BILLE | 327445 | 25 m | 40.40 | |
47 | 31 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 40.54 | |
48 | 218 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 41.68 | |
49 | 224 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 41.68 | |
50 | 223 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 42.35 | |
51 | 183 | Mandau Mads | 2002 | HSK | 0267AT | 25 m | 42.40 | |
52 | 136 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 25 m | 43.08 | |
53 | 167 | Christiansen Kasper | 2003 | HSK | 0347AR | 25 m | 44.36 | |
54 | 226 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 44.83 | |
55 | 312 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 0595AK | 25 m | 47.20 | |
56 | 299 | Nissen Lukas | 2006 | BOV | 0651AJ | 25 m | 47.70 | |
57 | 474 | Hildebrandt Noah | 2004 | SG-BILLE | 344204 | 25 m | 48.50 | |
58 | 257 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 49.17 | |
59 | 114 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 49.59 | |
60 | 131 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 25 m | 50.21 | |
61 | 460 | Reimers Jan-Malte | 2005 | SG-BILLE | 362803 | 25 m | 52.00 | |
62 | 139 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 25 m | 57.06 | |
63 | 124 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 57.16 | |
64 | 165 | Bahnsen Andreas | 2005 | HSK | 0535AL | 25 m | 58.59 | |
65 | 116 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 25 m | ||
66 | 147 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | ||
67 | 291 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 24 november 2017 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:29 |