Program for Arena Lyngby Open 2018, Stadion
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2003 |
1 | 256 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 25.32 | |
2 | 320 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 25.88 | |
3 | 292 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | HOVEDSTAD | 9564AT | 50 m | 26.25 | |
4 | 200 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA NL | 199902866 | 50 m | 26.46 | |
5 | 282 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 26.55 | |
6 | 286 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 26.56 | |
7 | 124 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 26.98 | |
8 | 191 | Huisman Silke | 2003 | ORCA NL | 200301182 | 50 m | 26.99 | |
9 | 20 | Altoft Sofia | 1998 | FARUM | 9878AF | 50 m | 27.01 | |
10 | 261 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 27.02 | |
11 | 125 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 27.19 | |
12 | 230 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 27.39 | |
13 | 225 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 27.54 | |
14 | 248 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 27.55 | |
15 | 260 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 27.75 | |
16 | 121 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 28.01 | |
17 | 89 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 28.03 | |
18 | 158 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 28.08 | |
19 | 329 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 50 m | 28.08 | |
20 | 268 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 28.12 | |
21 | 36 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 28.19 | |
22 | 279 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 28.28 | |
23 | 284 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 28.28 | |
24 | 280 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 28.30 | |
25 | 17 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 28.42 | |
26 | 298 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 28.45 | |
27 | 335 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 28.47 | |
28 | 259 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 28.49 | |
29 | 283 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 28.60 | |
30 | 73 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 28.61 | |
31 | 63 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 28.65 | |
32 | 85 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 28.75 | |
33 | 113 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 28.75 | |
34 | 300 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 28.79 | |
35 | 132 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 28.84 | |
36 | 276 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 28.84 | |
37 | 194 | Lindemulder Marissa | 1993 | ORCA NL | 199306392 | 50 m | 28.86 | |
38 | 173 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 28.91 | |
39 | 332 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 28.91 | |
40 | 44 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 28.94 | |
41 | 232 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 28.97 | |
42 | 128 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 29.03 | |
43 | 313 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 29.06 | |
44 | 46 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 29.11 | |
45 | 9 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 29.16 | |
46 | 35 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 29.19 | |
47 | 238 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 29.24 | |
48 | 289 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 29.35 | |
49 | 28 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 29.43 | |
50 | 69 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 29.47 | |
51 | 281 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 29.56 | |
52 | 245 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 29.57 | |
53 | 135 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 29.60 | |
54 | 52 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 29.79 | |
55 | 79 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 29.83 | |
56 | 12 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 29.85 | |
57 | 290 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 29.86 | |
58 | 122 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 29.91 | |
59 | 257 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 29.91 | |
60 | 2 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 30.06 | |
61 | 147 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 30.07 | |
62 | 5 | Hilmarsdóttir Birna | 2002 | IRB | 270902-3240 | 50 m | 30.10 | |
63 | 208 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 30.20 | |
64 | 117 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 30.23 | |
65 | 71 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 50 m | 30.33 | |
66 | 56 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 30.34 | |
67 | 294 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 30.36 | |
68 | 293 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 30.47 | |
69 | 157 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 30.48 | |
70 | 252 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 50 m | 30.52 | |
71 | 3 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 30.57 | |
72 | 243 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 50 m | 30.58 | |
73 | 131 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 30.61 | |
74 | 288 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 30.61 | |
75 | 74 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 30.69 | |
76 | 27 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 30.77 | |
77 | 161 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 30.87 | |
78 | 198 | Veen Marijne | 2003 | ORCA NL | 200300960 | 50 m | 30.92 | |
79 | 29 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 31.15 | |
80 | 6 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 31.21 | |
81 | 45 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 31.30 | |
82 | 137 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 31.43 | |
83 | 50 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 31.47 | |
84 | 301 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 31.96 | |
85 | 23 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 50 m | 32.09 | |
86 | 76 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 32.14 | |
87 | 197 | Tiekstra Marrit | 2003 | ORCA NL | 200301796 | 50 m | 32.24 | |
88 | 32 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 50 m | 32.28 | |
89 | 102 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 32.86 | |
90 | 4 | Falsdóttir Guðný Birna | 2003 | IRB | 040203-2810 | 50 m | 33.40 | |
91 | 1 | Aðalsteinsdóttir Þórdís M | 2003 | IRB | 151203-2050 | 50 m | 33.70 | |
92 | 111 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 35.16 | |
93 | 190 | Beltman Tove | 2003 | ORCA NL | 200301618 | 50 m | 35.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |