Program for Regionsmesterskab Regionsyddanmark 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 22
|
Stvne navn |
Regionsmesterskaber Syd Kort |
|
Udskriftsdato |
05 november 2017 |
|
|
Stvne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
08:34 |
|
|
Arrangr |
H2Odense og Dansk Svmmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
04 november 2017 |
|
|
|
|
Lb 22, 200m Medley Herrer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 11:19 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
Vania Danilkin |
2004 |
0419AO |
KOLDING |
|
25m |
|
56 |
4 |
Sebastian K Eriksen |
2005 |
0503AK |
VEJLE |
|
25m |
|
135 |
5 |
Christian Damborg Thomsen |
2005 |
0503AG |
DELTA |
|
25m |
|
125 |
6 |
Malte Lyck Falk |
2003 |
0337AR |
DELTA |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
127 |
1 |
Jakob Kristensen |
2006 |
0613AI |
DELTA |
|
25m |
|
14 |
2 |
Alexander Kjeldsen |
2004 |
0423AN |
KOLDING |
|
25m |
|
30 |
3 |
Pol Cardeas Bonjorn |
2003 |
0351AT |
H2Odense |
|
25m |
|
87 |
4 |
Tobias Damsgaard |
2006 |
0695AJ |
RINGE |
|
50m |
4:14.07 |
2 |
5 |
Daniel Busk |
2005 |
0583AK |
KOLDING |
|
25m |
|
97 |
6 |
Mikkel Mller Nielsen |
2006 |
0615AC |
RINGE |
|
25m |
|
46 |
7 |
Alexander R. S. Pedersen |
2006 |
0619AH |
H2Odense |
|
25m |
|
124 |
8 |
Johan Erdmann Christensen |
2005 |
0553AH |
DELTA |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
1 |
1 |
Casper Batz |
2006 |
0647AI |
KOLDING |
|
25m |
3:44.63 |
49 |
2 |
Valdemar Stahl |
2004 |
0491AK |
H2Odense |
|
25m |
3:41.25 |
5 |
3 |
Christian N. Christensen |
2006 |
0621AH |
KOLDING |
|
25m |
3:36.42 |
118 |
4 |
Nils Paaske Hansen |
2002 |
|
VAMDRUP |
|
25m |
3:25.96 |
58 |
5 |
Sofus Funder |
2005 |
0543AL |
VEJLE |
|
50m |
3:30.99 |
102 |
6 |
Julius Schier |
2006 |
0657AD |
RINGE |
|
50m |
3:39.71 |
43 |
7 |
Ludvig L. Mller |
2006 |
0663AC |
H2Odense |
|
25m |
3:43.31 |
52 |
8 |
Valdemar Berggren Boisen |
2003 |
0389AR |
VEJLE |
|
25m |
3:52.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
113 |
1 |
Emil Winther |
2006 |
0661AC |
SNDERBORG |
|
25m |
3:17.37 |
126 |
2 |
Kresten Skau Hansen |
2005 |
0595AF |
DELTA |
|
25m |
3:09.15 |
115 |
3 |
Jonas Wind Ahrendsen |
2003 |
|
VAMDRUP |
|
25m |
3:07.39 |
121 |
4 |
Andreas Nissen |
2003 |
|
VAMDRUP |
|
25m |
3:07.17 |
89 |
5 |
Luca Hertzog |
2005 |
0569AB |
RINGE |
|
25m |
3:07.27 |
75 |
6 |
Simon Sandal |
2003 |
0325AQ |
VEJLE |
|
50m |
3:08.72 |
86 |
7 |
Mads Himmelstrup Andersen |
2004 |
0495AG |
RINGE |
|
25m |
3:11.80 |
66 |
8 |
Max Venborg Kromann |
2005 |
0571AE |
VEJLE |
|
25m |
3:24.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
48 |
1 |
Christoffer R.s. Pedersen |
2004 |
0405AA |
H2Odense |
|
25m |
3:04.00 |
110 |
2 |
Nicholas Kristiansen |
2004 |
0485AH |
SNDERBORG |
|
25m |
3:00.05 |
119 |
3 |
Mattias Hansen |
2003 |
|
VAMDRUP |
|
25m |
2:57.35 |
9 |
4 |
Nichlas Nordlund Hansen |
2004 |
0441AI |
KOLDING |
|
25m |
2:53.90 |
71 |
5 |
Sebastian Neesgaard |
2004 |
0425AH |
VEJLE |
|
25m |
2:57.14 |
68 |
6 |
Thor Majgrd |
2005 |
0503AI |
VEJLE |
|
25m |
2:59.43 |
50 |
7 |
Marius Dyrgaard Tholstrup |
2005 |
0547AE |
H2Odense |
|
25m |
3:00.40 |
73 |
8 |
Tobias Holt Poulsen |
2005 |
0511AE |
VEJLE |
|
25m |
3:07.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
72 |
1 |
Kim Doan Nguyen |
2003 |
0381AH |
VEJLE |
|
25m |
2:47.71 |
112 |
2 |
Emil Neumann |
2004 |
0465AH |
SNDERBORG |
|
25m |
2:47.25 |
69 |
3 |
Peter Kvorning Mikkelsen |
2004 |
0499AC |
VEJLE |
|
25m |
2:45.83 |
31 |
4 |
Casper Bang Clausen |
2003 |
0391AJ |
H2Odense |
|
25m |
2:42.32 |
27 |
5 |
Lukas Sthr Bentsen |
2003 |
0351AC |
H2Odense |
|
25m |
2:42.40 |
18 |
6 |
Lasse Thulstrup |
2004 |
0489AB |
KOLDING |
|
25m |
2:46.11 |
21 |
7 |
Christopher V. Nielsen |
2004 |
0469AP |
KOLDING |
|
25m |
2:47.43 |
28 |
8 |
August B Bjerregaard |
2003 |
0313AN |
H2Odense |
|
50m |
2:50.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
55 |
1 |
Lauritz Baad Ellekjr |
2003 |
0323AG |
VEJLE |
|
25m |
2:33.41 |
35 |
2 |
Mads Juul Henriksen |
2004 |
0465AA |
H2Odense |
|
50m |
2:31.06 |
53 |
3 |
Daniel Damsbo |
2003 |
0397AH |
VEJLE |
|
25m |
2:28.37 |
45 |
4 |
Victor Nygaard |
2003 |
0361AH |
H2Odense |
|
25m |
2:19.90 |
54 |
5 |
Malthe Elkjr |
2003 |
0367AF |
VEJLE |
|
25m |
2:22.74 |
57 |
6 |
Oliver Fenger |
2003 |
0303AO |
VEJLE |
|
50m |
2:28.85 |
63 |
7 |
Mads Iversen |
2004 |
0491AG |
VEJLE |
|
25m |
2:31.74 |
92 |
8 |
Christian Landtved |
2004 |
0431AB |
RINGE |
|
25m |
2:34.42 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
05 november 2017 |
Licens til Odense Svmme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:34 |
|