Startliste for Regionsmesterskab Regionsyddanmark 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
Regionsmesterskaber Syd Kort |
|
Udskriftsdato |
05 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
08:34 |
|
|
Arrangør |
H2Odense og Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
04 november 2017 |
|
|
|
|
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (3) |
Vejledende starttid 12:04 |
Heat 1 (3) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
29 |
1 |
Julija Bliucukis |
2006 |
0682AD |
H2Odense |
|
50m |
1:39.16 |
12 |
2 |
Nanna Højstrøm |
2007 |
0758AK |
KOLDING |
|
25m |
1:33.07 |
25 |
3 |
Alberte Kirk Langschwager |
2007 |
0788AA |
KOLDING |
|
25m |
1:24.03 |
80 |
4 |
Ane Christensen |
2006 |
0618AA |
KOLDING |
|
25m |
1:19.05 |
67 |
5 |
Sophie Kronborg |
2005 |
0532AU |
VEJLE |
|
50m |
1:19.14 |
98 |
6 |
Frida Ploug |
2007 |
0746AD |
RINGE |
|
25m |
1:31.40 |
94 |
7 |
Lærke Rosen Lundsfryd |
2006 |
0678AG |
RINGE |
|
25m |
1:33.31 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
64 |
1 |
Sophia Jochumsen |
2006 |
0642AE |
VEJLE |
|
25m |
1:17.78 |
120 |
2 |
Cecilie Meier |
2003 |
|
VAMDRUP |
|
25m |
1:17.03 |
26 |
3 |
Laura Toftgaard |
2007 |
0722AA |
KOLDING |
|
25m |
1:16.05 |
70 |
4 |
Emilie Moberg |
2005 |
0534AI |
VEJLE |
|
25m |
1:14.65 |
132 |
5 |
Frederikke Riber |
2005 |
0598AP |
DELTA |
|
25m |
1:15.77 |
95 |
6 |
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
0424AN |
RINGE |
|
25m |
1:16.29 |
130 |
7 |
Mathilde Linnet Nørgaard |
2005 |
0542AQ |
DELTA |
|
25m |
1:17.41 |
79 |
8 |
Ann-Katrine Windfeld |
2006 |
0634AD |
VEJLE |
|
25m |
1:18.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
40 |
1 |
Josefine Risum Jørgensen |
2004 |
0406AC |
H2Odense |
|
25m |
1:10.75 |
65 |
2 |
Sophia Keren-Klaris |
2004 |
0428AF |
VEJLE |
|
25m |
1:09.28 |
47 |
3 |
Aurelia Pedersen |
2004 |
0414AA |
H2Odense |
|
50m |
1:06.49 |
59 |
4 |
Svava Kj. Gregersen |
2004 |
0426AC |
VEJLE |
|
50m |
1:03.69 |
128 |
5 |
Karoline Kristensen |
2004 |
0438AO |
DELTA |
|
25m |
1:06.38 |
62 |
6 |
Mia Hvarre |
2004 |
0498AH |
VEJLE |
|
25m |
1:07.39 |
34 |
7 |
Agnete Habermann |
2005 |
0576AA |
H2Odense |
|
50m |
1:10.56 |
100 |
8 |
Anna Ryet |
2005 |
0516AG |
RINGE |
|
25m |
1:10.76 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
05 november 2017 |
Licens til Odense Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:34 |
|