Ohjelma Arena Sprint Meet
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
02 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
22:18 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 7, 50m Frisim Damer |
Försök (32) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
Emma Anne Ljungstrøm |
1999 |
9908AH |
HOLBÆK |
|
50m |
|
426 |
4 |
Liidia Kubenia |
2004 |
BX8804 |
SK RAN |
|
25m |
39.05 |
371 |
5 |
Louise Hörup |
2004 |
BN4204 |
POSEIDON |
|
25m |
39.72 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
507 |
1 |
Rebecka Löfkvist |
2004 |
AJ0804 |
SK TRITON |
|
25m |
36.77 |
119 |
2 |
Ellinor Persson |
2003 |
BX5203 |
HS |
|
25m |
32.17 |
341 |
3 |
Clara Johansson |
2005 |
BH9805 |
OSBY SS |
|
25m |
30.70 |
24 |
4 |
Zara Wendel |
2002 |
0222AW |
HOLBÆK |
|
25m |
27.63 |
9 |
5 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
25m |
29.78 |
1 |
6 |
Lea Andersen |
2003 |
0306AI |
HOLBÆK |
|
25m |
30.74 |
539 |
7 |
Amanda Borgfors |
2004 |
AS1804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
32.59 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
489 |
1 |
Emilia Sandström |
2004 |
AY7204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
42.93 |
475 |
2 |
Rakel Johannisson |
2004 |
AQ2604 |
SK SYDSIM |
|
50m |
41.62 |
405 |
3 |
Emelie Stridh |
2004 |
AW3404 |
POSEIDON |
|
50m |
39.97 |
550 |
4 |
Rebecka Hedbeck |
2004 |
BR0604 |
TÄBY SIM |
|
50m |
39.61 |
583 |
5 |
Ida Andersson-Wulf |
1998 |
BP9498 |
VELLINGE-N |
|
50m |
39.83 |
96 |
6 |
Livianne Lesmac |
2005 |
BA5205 |
HS |
|
50m |
40.85 |
523 |
7 |
Emma Ramic |
2004 |
AJ2804 |
SK TRITON |
|
50m |
42.72 |
130 |
8 |
Agnes Strand |
2005 |
BH7205 |
HS |
|
50m |
42.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
397 |
1 |
Emma Pjanic |
2005 |
BH3605 |
POSEIDON |
|
50m |
39.04 |
138 |
2 |
Tyra Jarvi |
2004 |
AC6804 |
SS IDEN |
|
50m |
38.32 |
242 |
3 |
Hedda Andréasson |
2004 |
AZ1204 |
SK LÖDDE |
|
50m |
38.09 |
524 |
4 |
Ebba Ringström |
2004 |
AE0604 |
SK TRITON |
|
50m |
37.66 |
340 |
5 |
Elina Holgersson |
2005 |
AF6605 |
OSBY SS |
|
50m |
38.07 |
596 |
6 |
Emi Prior |
2004 |
BT3604 |
VELLINGE-N |
|
50m |
38.23 |
432 |
7 |
Lina Malmgren |
2004 |
BJ4604 |
SK RAN |
|
50m |
38.86 |
241 |
8 |
Ella Andréasson |
2005 |
BG1605 |
SK LÖDDE |
|
50m |
39.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
239 |
1 |
Kriszta Vorszak |
2003 |
AC2203 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
37.62 |
634 |
2 |
Anna Melgar |
2004 |
AD6204 |
YSTADS SS |
|
50m |
37.05 |
392 |
3 |
Olivia Olsson |
2004 |
AL1804 |
POSEIDON |
|
50m |
36.88 |
503 |
4 |
Ida Jeppsson |
2004 |
AW5804 |
SK TRITON |
|
50m |
36.61 |
613 |
5 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
36.74 |
344 |
6 |
Jonna Möller |
2005 |
AA1605 |
OSBY SS |
|
50m |
37.04 |
561 |
7 |
Maja Lingham |
2004 |
BC8204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
37.62 |
563 |
8 |
Saga Mattsson |
2004 |
BH9404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
37.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Hildur Andersson |
2005 |
AO7605 |
HS |
|
50m |
35.96 |
101 |
2 |
Patrisia Lindén |
2005 |
AO3605 |
HS |
|
50m |
35.80 |
584 |
3 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
50m |
35.77 |
662 |
4 |
Ellen Johansson |
2003 |
BF1203 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
35.55 |
515 |
5 |
Malin Olofsson |
2004 |
AJ6804 |
SK TRITON |
|
50m |
35.67 |
592 |
6 |
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
50m |
35.78 |
448 |
7 |
Victoria Berild Andersen |
2003 |
BQ8603 |
SJÖBO SS |
|
50m |
35.95 |
249 |
8 |
Tilde Klehn |
2004 |
AY8804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
35.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
433 |
1 |
Linnea Nimander |
2002 |
BQ8802 |
SK RAN |
|
50m |
35.25 |
542 |
2 |
Engla Ellbrant |
2004 |
AK2204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
35.18 |
88 |
3 |
Ebba Jönsson |
2005 |
AO1605 |
HS |
|
50m |
35.02 |
374 |
4 |
Alice Klasholm |
2004 |
BS5204 |
POSEIDON |
|
50m |
34.81 |
156 |
5 |
Alice Carlqvist-Seger |
2004 |
AJ9404 |
KSLS |
|
50m |
34.84 |
504 |
6 |
Moa Järnegren |
2003 |
BK6803 |
SK TRITON |
|
50m |
35.06 |
590 |
7 |
Cornelia Hökmark |
2002 |
BD6802 |
VELLINGE-N |
|
50m |
35.18 |
94 |
8 |
Isabella Larsson |
2005 |
BD6405 |
HS |
|
50m |
35.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Johanna Hofvendahl |
2004 |
AO6804 |
HS |
|
50m |
34.63 |
552 |
2 |
Elina Hellgren |
2004 |
BA2404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
34.40 |
494 |
3 |
Lovisa Yngvesson |
2004 |
BK5204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
34.35 |
617 |
4 |
Vanja Magnusson |
2004 |
AH7604 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
34.27 |
529 |
5 |
Tyra Öhlin |
2004 |
AX5204 |
SK TRITON |
|
50m |
34.32 |
403 |
6 |
Mira Sandberg |
2004 |
BS8204 |
POSEIDON |
|
50m |
34.38 |
577 |
7 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
50m |
34.42 |
573 |
8 |
Emma Sommar |
2004 |
BA5604 |
TÄBY SIM |
|
50m |
34.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
526 |
1 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
50m |
33.89 |
582 |
2 |
Nelly Ahmadi |
2005 |
AX1805 |
VELLINGE-N |
|
50m |
33.82 |
51 |
3 |
Olivia Pantzar |
2004 |
AG5404 |
SK HAJEN |
|
50m |
33.81 |
445 |
4 |
Alva Stenebo |
2003 |
AY6403 |
S 71 |
|
50m |
33.78 |
263 |
5 |
Adelina Gummesson |
2005 |
AI9805 |
LÖNSBODA |
|
50m |
33.78 |
224 |
6 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
50m |
33.81 |
180 |
7 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
33.83 |
673 |
8 |
Felicia Zander |
2004 |
BK9804 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
34.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
500 |
1 |
Cornelia Forsgren |
2000 |
AC2800 |
SK TRITON |
|
50m |
33.60 |
496 |
2 |
Maja Blomliden |
2004 |
AW1804 |
SK TRITON |
|
50m |
33.46 |
400 |
3 |
Julia Rieschel |
2003 |
BF8203 |
POSEIDON |
|
50m |
33.35 |
620 |
4 |
Alva Wardrum |
2003 |
AQ1805 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
33.31 |
240 |
5 |
Milla Andersson |
2003 |
AX4203 |
SK LÖDDE |
|
50m |
33.33 |
193 |
6 |
Izabella Svensson |
2003 |
BJ6403 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
33.43 |
235 |
7 |
Beatrice Pap |
2003 |
AB6803 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
33.49 |
192 |
8 |
Moa Simonsson |
2003 |
BN5603 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
33.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
609 |
1 |
Thea Wicknertz |
2005 |
AT3405 |
VELLINGE-N |
|
50m |
33.24 |
608 |
2 |
Maya Wallström |
2004 |
AT4804 |
VELLINGE-N |
|
50m |
33.24 |
567 |
3 |
Tove Pettersson |
2004 |
AF0204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
33.17 |
633 |
4 |
Liv Martinsson |
2004 |
BB7604 |
YSTADS SS |
|
50m |
33.15 |
363 |
5 |
Matilda Carlberg |
2002 |
AX6402 |
POSEIDON |
|
50m |
33.16 |
49 |
6 |
Klara Nilsson |
2004 |
AQ3804 |
SK HAJEN |
|
50m |
33.21 |
297 |
7 |
Mia Lang |
2002 |
BO8402 |
MKK |
|
50m |
33.24 |
47 |
8 |
Alma Mårtensson |
2004 |
AD6604 |
SK HAJEN |
|
50m |
33.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
466 |
1 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
33.09 |
558 |
2 |
Dina Larsson |
2004 |
AN1804 |
TÄBY SIM |
|
50m |
32.91 |
328 |
3 |
Anna Stenberg |
2005 |
AA3405 |
MKK |
|
50m |
32.73 |
549 |
4 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
50m |
32.72 |
616 |
5 |
Agnes Hildebrand Westerberg |
2004 |
BF9404 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
32.73 |
368 |
6 |
Sofia Hake |
2003 |
BD4403 |
POSEIDON |
|
50m |
32.82 |
576 |
7 |
Nina Takolander |
2003 |
AX0803 |
TÄBY SIM |
|
50m |
32.93 |
512 |
8 |
Mica Nolén |
2004 |
AG1204 |
SK TRITON |
|
50m |
33.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
632 |
1 |
Linn Martinsson |
2004 |
BB8604 |
YSTADS SS |
|
50m |
32.70 |
342 |
2 |
Felicia Karlsson |
2003 |
AF1603 |
OSBY SS |
|
50m |
32.54 |
648 |
3 |
Emmie Andersson |
2003 |
AR1403 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
32.50 |
665 |
4 |
Erica Persson |
2005 |
BA5605 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
32.39 |
468 |
5 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
32.49 |
243 |
6 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
50m |
32.51 |
635 |
7 |
Sara Melgar |
2002 |
AA8602 |
YSTADS SS |
|
50m |
32.62 |
98 |
8 |
Annika Lindberg |
2005 |
BD5405 |
HS |
|
50m |
32.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
1 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
50m |
32.34 |
203 |
2 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
LANDSKRONA |
|
50m |
32.27 |
722 |
3 |
Tindra D´aubigné |
2004 |
AQ1204 |
SK HAJEN |
|
50m |
32.23 |
123 |
4 |
Filippa Philipsson Eriksson |
2003 |
AX7203 |
HS |
|
50m |
32.14 |
361 |
5 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
50m |
32.19 |
120 |
6 |
Cecilia Pettersson |
2003 |
AR2803 |
HS |
|
50m |
32.26 |
345 |
7 |
Maja Olofsson |
2004 |
AF7204 |
OSBY SS |
|
50m |
32.28 |
41 |
8 |
Clara Huston |
2003 |
AR7603 |
SK HAJEN |
|
50m |
32.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
534 |
1 |
Elin Andersson |
2003 |
BG0803 |
TÄBY SIM |
|
50m |
32.07 |
52 |
2 |
Lova Persson |
2004 |
AD7604 |
SK HAJEN |
|
50m |
32.01 |
551 |
3 |
Smilla Hedlund |
2001 |
BH5801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
31.97 |
57 |
4 |
Freja Werker |
2003 |
AH3203 |
SK HAJEN |
|
50m |
31.92 |
118 |
5 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
50m |
31.94 |
209 |
6 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
31.98 |
287 |
7 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
50m |
32.05 |
419 |
8 |
Isabella Frykholm |
2001 |
BD9201 |
SK RAN |
|
50m |
32.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
537 |
1 |
Emelie Bergvall |
2003 |
BC4603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
31.91 |
559 |
2 |
Izabelle Lindberg |
2003 |
AX6603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
31.88 |
661 |
3 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
31.79 |
143 |
4 |
Elin Sjö |
2001 |
AX5801 |
SS IDEN |
|
50m |
31.75 |
482 |
5 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
50m |
31.77 |
234 |
6 |
Heidi Palencsar |
2002 |
AF8602 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
31.85 |
514 |
7 |
Nina Nolén |
2002 |
AY1402 |
SK TRITON |
|
50m |
31.90 |
624 |
8 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
YSTADS SS |
|
50m |
31.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
33 |
1 |
Hanna Barnell |
2003 |
BF6403 |
SK HAJEN |
|
50m |
31.73 |
636 |
2 |
Irma Nilsson |
2004 |
AD5204 |
YSTADS SS |
|
50m |
31.59 |
479 |
3 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
31.44 |
623 |
4 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
YSTADS SS |
|
50m |
31.32 |
36 |
5 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
50m |
31.43 |
487 |
6 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
50m |
31.56 |
12 |
7 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
50m |
31.64 |
644 |
8 |
Maja Åkesson |
2002 |
AJ6402 |
YSTADS SS |
|
50m |
31.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
473 |
1 |
Serena Gravrogk-Linde |
2000 |
AM8600 |
SK SYDSIM |
|
50m |
31.31 |
206 |
2 |
Emelie Ek-Värn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
50m |
31.29 |
296 |
3 |
Kristina Kulcsar |
2001 |
AY7801 |
MKK |
|
50m |
31.20 |
543 |
4 |
Clara Ersson |
2004 |
BA3204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
31.15 |
48 |
5 |
Hanna Nilsson |
2000 |
AR1800 |
SK HAJEN |
|
50m |
31.20 |
678 |
6 |
Tova Kjellberg |
2004 |
AF5204 |
TRELLEBORG |
|
50m |
31.27 |
407 |
7 |
Anna Twedberg |
2003 |
AR4203 |
POSEIDON |
|
50m |
31.30 |
262 |
8 |
Carolina Åsberg |
2002 |
AJ1802 |
SK LÖDDE |
|
50m |
31.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
695 |
1 |
Thea Brünjes |
2004 |
BF3604 |
KIVIKS SK |
|
50m |
31.13 |
652 |
2 |
Klara Flodmark |
2001 |
AE4201 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
30.97 |
37 |
3 |
Linnea Dolmark |
2002 |
AO0602 |
SK HAJEN |
|
50m |
30.94 |
236 |
4 |
Ida Persson |
2002 |
AF7402 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
30.90 |
629 |
5 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
50m |
30.91 |
710 |
6 |
Sarah Aarslew Jensen |
2000 |
0082AF |
KØGE |
|
50m |
30.95 |
273 |
7 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
50m |
30.99 |
605 |
8 |
Elin Svensson |
2002 |
AW3802 |
VELLINGE-N |
|
50m |
31.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
223 |
1 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
50m |
30.85 |
637 |
2 |
Alicia Norberg Randowo |
1999 |
AS4499 |
YSTADS SS |
|
50m |
30.84 |
210 |
3 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
30.79 |
144 |
4 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KK KARPEN |
|
50m |
30.66 |
168 |
5 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
50m |
30.75 |
15 |
6 |
Nynne Nørlem |
2002 |
0268AF |
HOLBÆK |
|
50m |
30.79 |
538 |
7 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
30.84 |
221 |
8 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
30.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Jennie Johansson |
2001 |
AX0401 |
KLIPPAN |
|
50m |
30.64 |
347 |
2 |
Selma Seipp |
2005 |
AC6605 |
OSBY SS |
|
50m |
30.60 |
376 |
3 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
50m |
30.54 |
571 |
4 |
Malin Sangfelt |
2001 |
AC3801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
30.48 |
110 |
5 |
Ingrid Norstedt |
2002 |
AO2802 |
HS |
|
50m |
30.51 |
357 |
6 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
50m |
30.59 |
187 |
7 |
Anna Graffner |
2002 |
BW5202 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
30.61 |
40 |
8 |
Julia Henriksson |
2005 |
AQ5405 |
SK HAJEN |
|
50m |
30.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
383 |
1 |
Sofia Lund |
2003 |
BP4803 |
POSEIDON |
|
50m |
30.47 |
699 |
2 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
KIVIKS SK |
|
50m |
30.35 |
109 |
3 |
Emilia Nordén |
2003 |
AT3803 |
HS |
|
50m |
30.33 |
525 |
4 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
SK TRITON |
|
50m |
30.25 |
353 |
5 |
Isabelle Bengtsson |
2002 |
AV1802 |
POSEIDON |
|
50m |
30.28 |
34 |
6 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
50m |
30.35 |
547 |
7 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
30.42 |
607 |
8 |
Kajsa Söderholm |
2004 |
AN2404 |
VELLINGE-N |
|
50m |
30.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
50m |
30.22 |
712 |
2 |
Pernille Pedersen |
2001 |
0134AC |
KØGE |
|
50m |
30.20 |
54 |
3 |
Malin Svensson |
1999 |
AE5499 |
SK HAJEN |
|
50m |
30.13 |
229 |
4 |
Edith Axelsson-Wiesel |
2002 |
AO3602 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
30.11 |
598 |
5 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
50m |
30.12 |
531 |
6 |
Stella Alin |
2002 |
BC1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
30.14 |
129 |
7 |
Karla Stjepanetic |
2003 |
AT2803 |
HS |
|
50m |
30.22 |
190 |
8 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
30.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
299 |
1 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
50m |
30.03 |
553 |
2 |
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
BA2204 |
TÄBY SIM |
|
50m |
30.00 |
349 |
3 |
Ellen Torkelsson |
2000 |
AD4800 |
OSBY SS |
|
50m |
29.90 |
483 |
4 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
29.90 |
544 |
5 |
Jennie Ewerbring |
2003 |
AT6603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
29.90 |
102 |
6 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
50m |
29.92 |
204 |
7 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
LANDSKRONA |
|
50m |
30.02 |
718 |
8 |
Elly Palm |
2001 |
BP4401 |
HS |
|
50m |
30.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
42 |
1 |
Ella Jeppsson |
2003 |
AD0403 |
SK HAJEN |
|
50m |
29.89 |
161 |
2 |
Linnéa Högberg |
1999 |
BI5899 |
KSLS |
|
50m |
29.82 |
311 |
3 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
50m |
29.77 |
540 |
4 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
29.75 |
211 |
5 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
29.76 |
478 |
6 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
29.80 |
546 |
7 |
Emilia Forsberg |
2003 |
BN9203 |
TÄBY SIM |
|
50m |
29.82 |
645 |
8 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
50m |
29.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
278 |
1 |
Ester Eilertsson |
2003 |
AE0203 |
MKK |
|
50m |
29.73 |
124 |
2 |
Nina Podric |
2004 |
BU7604 |
HS |
|
50m |
29.69 |
691 |
3 |
Alicia Sjögren |
2005 |
AA8205 |
TRELLEBORG |
|
50m |
29.65 |
274 |
4 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
50m |
29.58 |
449 |
5 |
Emy Ek |
2003 |
BK3403 |
SJÖBO SS |
|
50m |
29.63 |
387 |
6 |
Elin Moberg |
1999 |
AU2699 |
POSEIDON |
|
50m |
29.67 |
177 |
7 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
50m |
29.71 |
642 |
8 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
50m |
29.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
348 |
1 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
50m |
29.55 |
446 |
2 |
Tilde Anderberg-Richard |
1999 |
AU5499 |
SJÖBO SS |
|
50m |
29.48 |
87 |
3 |
Ebba Jälminger |
2002 |
AO9602 |
HS |
|
50m |
29.44 |
216 |
4 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
29.42 |
702 |
5 |
Caroline Gøttrup Bagge |
2003 |
0322AB |
KØGE |
|
50m |
29.44 |
291 |
6 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
50m |
29.47 |
255 |
7 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
29.48 |
145 |
8 |
Cornelia Bernspång |
2003 |
AW7603 |
KK KARPEN |
|
50m |
29.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
338 |
1 |
Agnes Cato |
2001 |
AB8201 |
OSBY SS |
|
50m |
29.29 |
333 |
2 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
50m |
29.22 |
31 |
3 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
50m |
29.17 |
659 |
4 |
Miranda Ingvarsson |
2001 |
AE6401 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
29.13 |
18 |
5 |
Mai Pallvi |
2000 |
0072AS |
HOLBÆK |
|
50m |
29.17 |
386 |
6 |
Elin Melin |
2000 |
AB4800 |
POSEIDON |
|
50m |
29.20 |
690 |
7 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
50m |
29.25 |
708 |
8 |
Melanie Degner |
2000 |
0098AC |
KØGE |
|
50m |
29.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
335 |
1 |
Emma Vileus |
2001 |
AW1401 |
MKK |
|
50m |
29.04 |
452 |
2 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
50m |
28.98 |
29 |
3 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
50m |
28.87 |
213 |
4 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
50m |
28.80 |
557 |
5 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
28.83 |
450 |
6 |
Emmy Johnsson |
2001 |
AT6801 |
SJÖBO SS |
|
50m |
28.91 |
425 |
7 |
Elna Jepsson |
2002 |
BS6802 |
SK RAN |
|
50m |
28.99 |
346 |
8 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
50m |
29.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
44 |
1 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
50m |
28.69 |
256 |
2 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
28.51 |
431 |
3 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
50m |
28.02 |
491 |
4 |
Louise Westergren |
1989 |
BM3689 |
SK SYDSIM |
|
50m |
27.48 |
306 |
5 |
Nicola Lindell |
2001 |
BV2401 |
MKK |
|
50m |
27.85 |
715 |
6 |
Naya Modin Thomsen |
2003 |
0374AA |
KØGE |
|
50m |
28.41 |
696 |
7 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
KIVIKS SK |
|
50m |
28.55 |
20 |
8 |
Kirstine Mørk Rasmussen |
2003 |
0352AQ |
HOLBÆK |
|
50m |
28.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
674 |
1 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
50m |
28.63 |
115 |
2 |
Johanna Palmkvist |
1999 |
AN2899 |
HS |
|
50m |
28.48 |
285 |
3 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
50m |
27.97 |
505 |
4 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
SK TRITON |
|
50m |
25.44 |
535 |
5 |
Ellen Banestig |
2002 |
BT1802 |
TÄBY SIM |
|
50m |
27.78 |
50 |
6 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
50m |
28.37 |
343 |
7 |
Simone Karlsson |
2001 |
AI2201 |
OSBY SS |
|
50m |
28.53 |
151 |
8 |
Gabriella Henriksson |
2000 |
AS8400 |
KLIPPAN |
|
50m |
28.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
692 |
1 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
50m |
28.62 |
58 |
2 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
50m |
28.47 |
444 |
3 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
50m |
27.94 |
711 |
4 |
Katja Skovdal Lorentzen |
2003 |
0338AQ |
KØGE |
|
50m |
20.50 |
686 |
5 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
27.75 |
28 |
6 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
50m |
28.05 |
435 |
7 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
28.52 |
416 |
8 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
50m |
28.71 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
02 februari 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
22:18 |
|