Ohjelma Arena Sprint Meet
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
03 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
14:12 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 2, 200m Frisim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
597 |
1 |
Eskil Ramäng |
2004 |
AM6104 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:22.50 |
471 |
2 |
Jonathan Fröjd |
2004 |
AC8704 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:21.31 |
664 |
3 |
Joel Nilsson |
2005 |
AC6505 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:20.29 |
104 |
4 |
William Lundblad |
2004 |
AC9904 |
HS |
|
50m |
2:11.97 |
298 |
5 |
Hugo Lennartsson |
2004 |
AE0904 |
MKK |
|
50m |
2:12.31 |
670 |
6 |
Axel Vaide |
2005 |
AB2705 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:20.61 |
133 |
7 |
Felix Tjärnberg |
2005 |
AB5305 |
HS |
|
50m |
2:22.49 |
688 |
8 |
Max Ringström |
2004 |
AA8304 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:23.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
713 |
1 |
August Ryom |
2002 |
0253AJ |
KØGE |
|
50m |
2:08.77 |
530 |
2 |
Gustav Ahlqvist |
2003 |
AK6503 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:07.76 |
67 |
3 |
Henning Cederlund |
2003 |
AI1303 |
HS |
|
50m |
2:06.64 |
5 |
4 |
Christopher H. Brown |
2002 |
0297AQ |
HOLBÆK |
|
50m |
2:03.64 |
2 |
5 |
David Arneskov |
2002 |
0287AC |
HOLBÆK |
|
50m |
2:06.42 |
474 |
6 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:06.67 |
283 |
7 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
50m |
2:08.65 |
625 |
8 |
Anton Jansson |
2002 |
AC4702 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:09.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
689 |
1 |
Mattias Rydqvist |
2000 |
AB7500 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:05.18 |
391 |
2 |
Jesper Olsson |
1998 |
AJ2798 |
POSEIDON |
|
50m |
2:02.89 |
6 |
3 |
Markus Bøjsen |
1999 |
9987AE |
HOLBÆK |
|
50m |
2:02.19 |
208 |
4 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:58.97 |
4 |
5 |
Simon Brixner |
2000 |
0001AL |
HOLBÆK |
|
50m |
2:00.89 |
359 |
6 |
Victor Bergstrand |
2000 |
AI8100 |
POSEIDON |
|
50m |
2:02.74 |
188 |
7 |
Anton Johansson |
1996 |
AJ5996 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:03.24 |
307 |
8 |
Anders Ludvigsson |
2000 |
AV8500 |
MKK |
|
50m |
2:05.47 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
03 februari 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
14:12 |
|