Ohjelma Arena Sprint Meet
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 14 år |
1 | 440 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 50 m | 35.27 | |
2 | 578 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 50 m | 35.37 | |
3 | 701 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 50 m | 37.18 | |
4 | 670 | Vaide Axel | 2005 | ÄNGELHOLM | AB2705 | 50 m | 37.49 | |
5 | 471 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 50 m | 37.50 | |
6 | 700 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 50 m | 38.58 | |
7 | 104 | Lundblad William | 2004 | HS | AC9904 | 50 m | 39.17 | |
8 | 133 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | AB5305 | 50 m | 39.58 | |
9 | 83 | Jovic Alan | 2004 | HS | AG5904 | 50 m | 39.67 | |
10 | 62 | Andersson Niklas | 2005 | HS | AF9905 | 50 m | 40.19 | |
11 | 385 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | AE3704 | 50 m | 40.95 | |
12 | 46 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | AE1704 | 50 m | 41.28 | |
13 | 687 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 50 m | 42.82 | |
14 | 667 | Rydén Noa | 2004 | ÄNGELHOLM | AC6304 | 50 m | 43.17 | |
15 | 477 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | AE5505 | 50 m | 43.59 | |
16 | 131 | Svensson Malte | 2005 | HS | AN2305 | 50 m | 44.22 | |
17 | 373 | Khan-Amidy Victor | 2004 | POSEIDON | AQ8904 | 50 m | 46.30 | |
18 | 429 | Li Chengyue | 2004 | SK RAN | AR1704 | 50 m | 47.39 | |
19 | 360 | Björkman Philip | 2005 | POSEIDON | AC9105 | 50 m | 49.35 | |
20 | 414 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 50 m | 50.23 | |
21 | 75 | Hallberg Hilding | 2005 | HS | AP6105 | 50 m | 50.29 | |
22 | 378 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | AN0904 | 50 m | 50.63 | |
23 | 401 | Rydström Axel | 2005 | POSEIDON | AF3305 | 50 m | 50.91 | |
24 | 99 | Lindberg Vilgot | 2005 | HS | AJ6705 | 50 m | 51.15 | |
25 | 424 | Hariri Mustapha | 2005 | SK RAN | AG7105 | 50 m | 51.49 | |
26 | 481 | Magnusson Alvin | 2004 | SK SYDSIM | AF1904 | 50 m | 51.70 | |
27 | 422 | Hariri Hadi | 2005 | SK RAN | AH8705 | 50 m | 51.95 | |
28 | 428 | Larsson Kim | 2005 | SK RAN | AC0105 | 50 m | 53.14 | |
29 | 71 | Ferm Felix | 2005 | HS | AQ8505 | 50 m | 54.17 | |
30 | 520 | Persson Alexander | 2004 | SK TRITON | AR9704 | 50 m | 54.87 | |
31 | 381 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | AN8704 | 25 m | 35.77 | |
32 | 53 | Rogmark Carl | 2004 | SK HAJEN | AM7504 | 25 m | 44.87 | |
33 | 396 | Pettersson Martin | 2005 | POSEIDON | AE1505 | 25 m | 46.02 | |
34 | 354 | Bengtsson Marcus | 2005 | POSEIDON | AK0505 | 25 m | 49.23 | |
35 | 80 | Jansons Milton | 2005 | HS | AU9905 | 25 m | RES | |
36 | 390 | Olsson Alexander | 2004 | POSEIDON | AY9104 | 25 m | RES |
15 - 16 år |
1 | 611 | Axandersson Oskar | 2002 | VÄXJÖ SS | AN7502 | 50 m | 33.16 | |
2 | 186 | Ekholm Richard | 2002 | KUNGSBACKA | AV1702 | 50 m | 33.21 | |
3 | 283 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 33.24 | |
4 | 25 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 50 m | 34.20 | |
5 | 260 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 34.62 | |
6 | 176 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 50 m | 35.04 | |
7 | 199 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | AI0303 | 50 m | 35.15 | |
8 | 511 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 50 m | 35.23 | |
9 | 589 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 50 m | 35.25 | |
10 | 146 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | AA5703 | 50 m | 35.80 | |
11 | 369 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 50 m | 36.09 | |
12 | 90 | Kock Oliver | 2003 | HS | AK1903 | 50 m | 36.55 | |
13 | 68 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | AI3303 | 50 m | 36.80 | |
14 | 660 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | AA1903 | 50 m | 36.82 | |
15 | 196 | Zachrisson Jonathan | 2002 | KUNGSBACKA | AT9502 | 50 m | 36.97 | |
16 | 105 | Lupu Vlad | 2003 | HS | AF8703 | 50 m | 36.98 | |
17 | 572 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 50 m | 37.04 | |
18 | 413 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 50 m | 37.09 | |
19 | 603 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 50 m | 37.12 | |
20 | 569 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 37.33 | |
21 | 254 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 50 m | 37.58 | |
22 | 625 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 50 m | 37.65 | |
23 | 615 | Hammarstedt Gustav | 2002 | VÄXJÖ SS | AL1302 | 50 m | 37.69 | |
24 | 351 | Alim Daniel | 2003 | POSEIDON | AM2903 | 50 m | 37.83 | |
25 | 295 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 50 m | 38.18 | |
26 | 501 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 50 m | 38.30 | |
27 | 490 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 38.47 | |
28 | 280 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 50 m | 38.49 | |
29 | 222 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 50 m | 38.50 | |
30 | 536 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 50 m | 38.64 | |
31 | 562 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 50 m | 39.00 | |
32 | 244 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 39.22 | |
33 | 698 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 50 m | 39.22 | |
34 | 59 | Alderbrink David | 2003 | HS | AR1503 | 50 m | 39.48 | |
35 | 39 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 50 m | 40.31 | |
36 | 217 | Pedersen Rasmus | 2003 | LANDSKRONA | AQ7303 | 50 m | 40.47 | |
37 | 591 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 50 m | 40.59 | |
38 | 595 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 50 m | 40.80 | |
39 | 331 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 41.33 | |
40 | 227 | Thunell Alfred | 2002 | LANDSKRONA | AI9902 | 50 m | 41.70 | |
41 | 246 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 41.70 | |
42 | 93 | Larsson Alexander | 2003 | HS | AQ0303 | 50 m | 41.85 | |
43 | 556 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 50 m | 41.91 | |
44 | 586 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 50 m | 42.11 | |
45 | 423 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 42.18 | |
46 | 579 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 50 m | 42.25 | |
47 | 560 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 50 m | 42.26 | |
48 | 588 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 50 m | 42.65 | |
49 | 694 | Brink Maximilian | 2002 | KIVIKS SK | AL1902 | 50 m | 42.91 | |
50 | 457 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | AJ4103 | 50 m | 43.16 | |
51 | 480 | Lövberg Oskar | 2003 | SK SYDSIM | AC9903 | 50 m | 43.31 | |
52 | 404 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | AH0903 | 50 m | 43.41 | |
53 | 653 | Greiner Stig | 2003 | ÄNGELHOLM | AM0703 | 50 m | 44.19 | |
54 | 366 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | AK2103 | 50 m | 46.21 | |
55 | 399 | Rauer Johan | 2002 | POSEIDON | AO9902 | 50 m | 47.28 | |
56 | 464 | Andersson Melvin | 2003 | SK SYDSIM | AK7903 | 50 m | 47.66 | |
57 | 388 | Myrvold Simon | 2003 | POSEIDON | AK3903 | 50 m | 48.07 | |
58 | 516 | Palenmark Neo | 2003 | SK TRITON | AQ6303 | 50 m | 48.17 | |
59 | 358 | Bergstrand Joel | 2003 | POSEIDON | AR6303 | 50 m | 49.04 | |
60 | 484 | Novosel Daniel | 2002 | SK SYDSIM | AS3102 | 50 m | 49.19 | |
61 | 506 | Lindqvist Jonathan | 2003 | SK TRITON | AK3303 | 50 m | 49.60 | |
62 | 7 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 33.76 | |
63 | 321 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 33.84 | |
64 | 580 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 38.19 | |
65 | 164 | Jazavac Haris | 2002 | KSLS | AF0702 | 25 m | 40.80 | |
66 | 410 | Zetterström Olle | 2003 | POSEIDON | AW1103 | 25 m | 48.10 | |
67 | 430 | Li Shi Jun David | 2003 | SK RAN | AN8303 | 25 m | 51.05 | RES |
17 - 99 år |
1 | 205 | Ekstrand Julius | 1998 | LANDSKRONA | AJ9798 | 50 m | 29.48 | |
2 | 312 | Nilsson Felix | 1990 | MKK | AM6590 | 50 m | 29.86 | |
3 | 705 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 30.02 | |
4 | 208 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 30.31 | |
5 | 663 | Juliusson Erik | 1998 | ÄNGELHOLM | AQ2798 | 50 m | 30.71 | |
6 | 398 | Postema Luke | 1995 | POSEIDON | AS6195 | 50 m | 31.21 | |
7 | 22 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 50 m | 31.47 | |
8 | 183 | Dahlgren Anton | 1999 | KUNGSBACKA | AM4999 | 50 m | 31.78 | |
9 | 415 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 31.82 | |
10 | 498 | Boos Erik | 1999 | SK TRITON | AD1399 | 50 m | 31.96 | |
11 | 184 | Dahlgren Hampus | 2001 | KUNGSBACKA | AG7501 | 50 m | 31.99 | |
12 | 640 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 50 m | 32.01 | |
13 | 218 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | AB9799 | 50 m | 32.26 | |
14 | 279 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 32.33 | |
15 | 277 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 50 m | 32.38 | |
16 | 267 | Andrén Axel | 2001 | MKK | AD6301 | 50 m | 32.49 | |
17 | 215 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 50 m | 32.82 | |
18 | 639 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 50 m | 33.04 | |
19 | 153 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 50 m | 33.20 | |
20 | 409 | Vasilijevic Marko | 1999 | POSEIDON | AH1999 | 50 m | 33.28 | |
21 | 228 | Wede Jonatan | 1988 | LANDSKRONA | AB7388 | 50 m | 33.30 | |
22 | 141 | Ljungbeck Simon | 2000 | SS IDEN | AK2700 | 50 m | 33.39 | |
23 | 408 | Waldo Alexander | 1998 | POSEIDON | AF7998 | 50 m | 33.60 | |
24 | 382 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 50 m | 33.67 | |
25 | 154 | Skog Marcus | 1996 | KLIPPAN | AG1596 | 50 m | 33.99 | |
26 | 650 | Andersson Mattias | 1996 | ÄNGELHOLM | AP3196 | 50 m | 34.14 | |
27 | 565 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 50 m | 34.17 | |
28 | 4 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 34.20 | |
29 | 194 | Svensson Sebastian | 2001 | KUNGSBACKA | AU3101 | 50 m | 34.20 | |
30 | 226 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 50 m | 34.56 | |
31 | 518 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | AC5101 | 50 m | 34.79 | |
32 | 284 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 50 m | 34.92 | |
33 | 704 | Emil Christensen Mads | 1999 | KØGE | 9977AE | 50 m | 35.20 | |
34 | 247 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 35.33 | |
35 | 100 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 50 m | 36.08 | |
36 | 564 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 50 m | 36.15 | |
37 | 676 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEBORG | AD8198 | 50 m | 36.72 | |
38 | 200 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 50 m | 37.27 | |
39 | 519 | Palmqvist Oscar | 2000 | SK TRITON | AF9300 | 50 m | 37.75 | |
40 | 257 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 50 m | 38.69 | |
41 | 508 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | AM0501 | 50 m | 44.47 | |
42 | 679 | Laffrenzen Tobias | 1995 | TRELLEBORG | AA7595 | 50 m | 46.91 | |
43 | 17 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 28.26 | |
44 | 706 | L. Damgård Andreas | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 30.57 | |
45 | 721 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 01 februari 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 20:11 |