Program for Speedo Open 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 65
|
Tvling |
Speedo Open 2018 |
|
Utskriftsdatum |
03 juni 2018 |
|
|
Tvlingsort |
Gteborg |
|
Utskriftstid |
12:47 |
|
|
Arrangr |
Mlndals Allmnna Simsllskap |
|
|
|
|
|
Bassng |
50m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
02 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 65, 100m Ryggsim Herrar B |
Finaler (3) |
Sponsor: Good Morning Hotel |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
147 |
2 |
Filip Hll |
2002 |
AT5702 |
KUNGLV |
|
50m |
1:32.97 |
226 |
3 |
Sixten Bohlin |
2003 |
AY2903 |
MASS |
|
50m |
1:24.43 |
354 |
4 |
Simon Wretborn |
2003 |
AJ0903 |
MASS |
|
50m |
1:22.85 |
99 |
5 |
Oskar Ljungqvist |
2002 |
AQ5702 |
GTEBORG |
|
50m |
1:21.02 |
548 |
6 |
Viking Josefson |
2002 |
AQ2702 |
VARBERG |
|
50m |
1:21.11 |
552 |
7 |
Samuel Lvenklev |
2003 |
AU7703 |
VARBERG |
|
50m |
1:24.18 |
117 |
8 |
August Rttgrd |
2003 |
AY8303 |
GTEBORG |
|
50m |
1:27.70 |
144 |
9 |
Jacob Hassan |
2003 |
BA7103 |
KUNGLV |
|
50m |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
491 |
1 |
Simon Andersson |
2003 |
AM3903 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:20.45 |
543 |
2 |
Pelle Huldn |
2002 |
AE8302 |
VARBERG |
|
50m |
1:17.86 |
192 |
3 |
Jonathan Zachrisson |
2002 |
AT9502 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:16.48 |
100 |
4 |
Love Mellegrd-Fastn |
2003 |
AS9503 |
GTEBORG |
|
50m |
1:14.77 |
375 |
5 |
Noel Bohlin |
2003 |
AM4903 |
S 02 |
|
50m |
1:14.64 |
370 |
6 |
Rasmus Skyving |
2003 |
AB2703 |
NORRTLJE |
|
50m |
1:14.74 |
98 |
7 |
Axel Lindstrm |
2003 |
AW4503 |
GTEBORG |
|
50m |
1:16.12 |
216 |
8 |
Elias Anderson |
2003 |
AO8303 |
MASS |
|
50m |
1:16.73 |
570 |
9 |
Ludvig Hallum |
2003 |
AQ6903 |
VXJ SS |
|
50m |
1:18.50 |
58 |
10 |
Gustav Arnell |
2003 |
AR0703 |
GTEBORG |
|
50m |
1:20.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
237 |
1 |
Filiph Castillo Karlsson |
2002 |
AO4902 |
MASS |
|
50m |
1:13.00 |
384 |
2 |
Noah Emanuelsson |
2003 |
AI8703 |
S 02 |
|
50m |
1:10.60 |
459 |
3 |
Peter Hagedorn-Novik |
2002 |
AK2902 |
SKVDE SS |
|
50m |
1:10.44 |
464 |
4 |
Dennis Partanen |
2003 |
AI5703 |
SKVDE SS |
|
50m |
1:08.31 |
576 |
5 |
Emanuel Tidsen |
2002 |
AQ3702 |
VXJ SS |
|
50m |
1:06.32 |
134 |
6 |
Philip Zasowski |
2002 |
AM5302 |
GTEBORG |
|
50m |
1:07.93 |
277 |
7 |
Felix Jedbratt |
2003 |
AJ7703 |
MASS |
|
50m |
1:09.32 |
400 |
8 |
Oscar Sjstrm |
2003 |
AA2103 |
S 02 |
|
50m |
1:10.52 |
261 |
9 |
Linus Hagedorn |
2002 |
AI9702 |
MASS |
|
50m |
1:11.26 |
571 |
10 |
Gustav Hammarstedt |
2002 |
AL1302 |
VXJ SS |
|
50m |
1:13.14 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
03 juni 2018 |
Licensierad till: Mlndals Allmnna Simsllskap |
Utskriftstid |
12:47 |
|