Program för Speedo Open 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Speedo Open 2018 |
|
Utskriftsdatum |
01 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
20:02 |
|
|
Arrangör |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Damer C |
Finaler (4) |
Sponsor: Speedo |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
150 |
1 |
Eila Johns |
2004 |
BR1604 |
KUNGÄLV |
|
50m |
2:41.81 |
542 |
2 |
Tilda Hilbert |
2004 |
AZ0804 |
VARBERG |
|
50m |
2:39.47 |
374 |
3 |
Miray Beybutov |
2005 |
AY1405 |
S 02 |
|
50m |
2:38.25 |
406 |
4 |
Ellen Vråmo |
2004 |
BF8604 |
S 02 |
|
50m |
2:37.26 |
381 |
5 |
Elsa Dittmer |
2005 |
BR3805 |
S 02 |
|
50m |
2:36.97 |
509 |
6 |
Moa Rödin |
2004 |
BH8404 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:37.09 |
22 |
7 |
Hannah Lilja |
2004 |
AE2604 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:38.04 |
82 |
8 |
Filippa Hemberg |
2004 |
BT5204 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:39.05 |
497 |
9 |
Annamaria Girnus de Sousa |
2005 |
AO2205 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:41.01 |
528 |
10 |
Nikki Berggren |
2005 |
AD9805 |
VARBERG |
|
50m |
2:43.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
210 |
1 |
Ellen Persson |
2004 |
AN7804 |
MARIESTAD |
|
50m |
2:35.80 |
508 |
2 |
Lova Rodin |
2005 |
AO1205 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:35.01 |
154 |
3 |
Sofia Viberg |
2004 |
AJ1404 |
KUNGÄLV |
|
50m |
2:33.67 |
504 |
4 |
Tilde Nordström |
2004 |
AG0204 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:32.81 |
568 |
5 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:32.22 |
389 |
6 |
Ella Holmqvist |
2005 |
AY3405 |
S 02 |
|
50m |
2:32.59 |
353 |
7 |
Astrid Virén |
2004 |
AV5204 |
MASS |
|
50m |
2:33.63 |
572 |
8 |
Agnes Hildebrand Westerberg |
2004 |
BF9404 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:34.16 |
535 |
9 |
Emmie Dahlgren |
2004 |
BA8204 |
VARBERG |
|
50m |
2:35.48 |
515 |
10 |
Matilda Östblom |
2004 |
AO4204 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:35.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
1 |
Alice Karlsson |
2004 |
BJ3204 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:29.09 |
376 |
2 |
Lia Bromander |
2004 |
AZ4604 |
S 02 |
|
50m |
2:26.49 |
259 |
3 |
Tuva Gustavsson |
2004 |
AF5604 |
MASS |
|
50m |
2:25.52 |
500 |
4 |
Emma Hejdengård |
2006 |
AY7806 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:24.89 |
501 |
5 |
Juni Karfunkel |
2004 |
AO9404 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:22.40 |
514 |
6 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:23.42 |
30 |
7 |
Sofie Persson |
2004 |
AB5804 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:25.25 |
257 |
8 |
Boiana Gradinarska |
2004 |
AJ5204 |
MASS |
|
50m |
2:26.22 |
377 |
9 |
Amanda Cederqvist |
2005 |
AY2405 |
S 02 |
|
50m |
2:28.43 |
135 |
10 |
Polina Zhirkova |
2004 |
AN4204 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:29.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
391 |
1 |
Madison Lind |
2004 |
AZ4804 |
S 02 |
|
50m |
2:21.97 |
16 |
2 |
Thilda Häll |
2005 |
AE5205 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:21.22 |
462 |
3 |
Ida Kristiansson |
2004 |
AX8204 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:21.04 |
489 |
4 |
Sofia Abrahamsson |
2005 |
AB8605 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:18.22 |
460 |
5 |
Sofia Henningsson |
2004 |
AH8204 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:15.65 |
267 |
6 |
Sara Hopmark |
2004 |
AJ7204 |
MASS |
|
50m |
2:18.12 |
67 |
7 |
Johanna Edgren |
2004 |
AZ5604 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:20.03 |
392 |
8 |
Elna Magnusson |
2004 |
BG1804 |
S 02 |
|
50m |
2:21.04 |
496 |
9 |
Hilda Eriksson |
2004 |
AO5204 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:21.76 |
503 |
10 |
Lina Nielsen |
2005 |
AD5605 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:22.38 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
01 juni 2018 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap |
Utskriftstid |
20:02 |
|