Ohjelma Farum Cup 2010
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 15, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 384 | Ammekilde Nikolai | 1990 | FARUM | 9007AE | 50 m | 57.43 | |
2 | 217 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GTI | 9391AC | 50 m | 58.84 | |
3 | 220 | Westergaard Jonas | 1990 | GTI | 9001AC | 50 m | 59.38 | |
4 | 389 | Hansen Jonas | 1991 | FARUM | 9123AG | 50 m | 59.45 | |
5 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 59.56 | |
6 | 309 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 50 m | 1:02.74 | |
7 | 452 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 50 m | 1:03.62 | |
8 | 337 | Jensen Morten Møller | 1992 | GSK | 9269AG | 50 m | 1:03.76 | |
9 | 301 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 50 m | 1:03.97 | |
10 | 214 | Poulsen Steffen | 1994 | GTI | 50 m | 1:04.00 | ||
11 | 210 | Mouritsen Magnus | 1992 | GTI | 9211AC | 50 m | 1:05.77 | |
12 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 1:06.22 | |
13 | 213 | Pittioni Lasse | 1995 | GTI | 9577AI | 50 m | 1:08.13 | |
14 | 446 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 50 m | 1:08.77 | |
15 | 457 | Jarfelt Frederik | 1992 | HILLERØD | 9235AB | 50 m | 1:08.87 | |
16 | 55 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 50 m | 1:09.30 | |
17 | 201 | Grodt Oliver | 1994 | GTI | 9415AI | 50 m | 1:09.59 | |
18 | 361 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 50 m | 1:09.80 | |
19 | 105 | Halby Christian | 1994 | ROSKILDE | 9469AE | 50 m | 1:09.85 | |
20 | 207 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | GTI | 9559AH | 50 m | 1:10.57 | |
21 | 240 | Wood-Kurland Kristian M. | 1994 | SOLRØD | 9411AQ | 50 m | 1:12.39 | |
22 | 113 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 50 m | 1:12.39 | |
23 | 230 | Lippert-Hansen Anders | 1996 | SOLRØD | 9631AP | 50 m | 1:12.89 | |
24 | 331 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 50 m | 1:13.00 | |
25 | 298 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 50 m | 1:13.21 | |
26 | 448 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 50 m | 1:13.62 | |
27 | 330 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 50 m | 1:16.45 | |
28 | 304 | Bertelsen Nikolaj | 1996 | VI39 | 9671AJ | 50 m | 1:17.79 | |
29 | 292 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 50 m | 1:17.80 | |
30 | 104 | Friis Martin | 1994 | ROSKILDE | 9443AA | 50 m | 1:18.12 | |
31 | 232 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 50 m | 1:18.22 | |
32 | 451 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 50 m | 1:18.77 | |
33 | 48 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 50 m | 1:19.51 | |
34 | 325 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 50 m | 1:19.99 | |
35 | 483 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 50 m | 1:20.28 | |
36 | 353 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 50 m | 1:23.43 | |
37 | 264 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 50 m | 1:24.46 | |
38 | 120 | Thulstrup Jens Thomas | 1996 | ROSKILDE | 9649AD | 50 m | 1:25.96 | |
39 | 114 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 50 m | 1:26.57 | |
40 | 299 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 50 m | 1:28.54 | |
41 | 482 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 50 m | 1:29.08 | |
42 | 260 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 1:29.36 | |
43 | 469 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 1:36.83 | |
44 | 472 | Esbjerg Mathias | 1996 | HILLERØD | 9639AM | 50 m | 1:47.51 | |
45 | 116 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 50 m | 1:48.85 | |
46 | 414 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 50 m | 2:00.74 | |
47 | 58 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 50 m | ||
48 | 106 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 50 m | ||
49 | 119 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 50 m | ||
50 | 324 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 50 m | ||
51 | 115 | Petersen Morten Børre | 1996 | ROSKILDE | 9639AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |