Program för UGP 2 2017-2018 plus Sandaredsracet Vinter, Borås
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
UGP 2 |
|
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Borås |
|
Utskriftstid |
12:41 |
|
|
Arrangör |
SK 70 (Simklubben 1970) |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
224 |
1 |
Nelly Gripfors |
2005 |
AL4605 |
S 02 |
|
25m |
|
28 |
2 |
Emelie Johansson |
2005 |
BH2205 |
ELFSBORG |
|
25m |
|
155 |
3 |
Jennifer Törnqvist |
2005 |
BJ4805 |
KUNGÄLV |
|
25m |
|
298 |
4 |
Moa Larsson |
2005 |
BF3805 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
80 |
5 |
Linn Andersson |
2005 |
AX7405 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
7:03.93 |
63 |
6 |
Josefine Stensson |
2003 |
BM6603 |
FALKÖPING |
|
25m |
|
23 |
7 |
Agnes Holmblad |
2006 |
AA5206 |
ELFSBORG |
|
25m |
|
137 |
8 |
Felicia Anderström |
2004 |
BR2604 |
KUNGÄLV |
|
25m |
|
218 |
9 |
Elsa Dittmer |
2005 |
BR3805 |
S 02 |
|
25m |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
310 |
1 |
Maria Balslev |
2004 |
AZ7204 |
VARBERG |
|
25m |
6:48.98 |
92 |
2 |
Linnéa Fabian |
2005 |
BL5405 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
6:35.38 |
295 |
3 |
Emma Jobe |
2003 |
BP0203 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
6:30.06 |
69 |
4 |
Tove Öjersson |
2005 |
AM1605 |
SK GÖTENE |
|
25m |
6:26.26 |
317 |
5 |
Olivia Leijon |
2005 |
AL8605 |
VARBERG |
|
25m |
6:14.98 |
288 |
6 |
Möja Flink |
2005 |
AH9605 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
6:15.40 |
120 |
7 |
Gaëlle Ovise |
2005 |
BK7205 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
6:29.90 |
200 |
8 |
Lina Back |
2005 |
AJ7805 |
S 77 |
|
25m |
6:35.34 |
204 |
9 |
Tindra Gustafsson |
2004 |
BJ7204 |
S 77 |
|
25m |
6:46.20 |
304 |
10 |
Emelie Särkiniemi Carlsson |
2005 |
AF4205 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
6:51.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Sarah Nilsson |
2003 |
BN6603 |
ELFSBORG |
|
25m |
6:14.02 |
35 |
2 |
Hannah Lilja |
2004 |
AE2604 |
ELFSBORG |
|
50m |
6:09.94 |
209 |
3 |
Linnea Olofsson |
2004 |
AZ7804 |
S 77 |
|
25m |
6:01.01 |
201 |
4 |
Ellen Bergman |
2005 |
AJ6805 |
S 77 |
|
25m |
5:59.38 |
138 |
5 |
Clara Axelsson |
2005 |
BG9805 |
KUNGÄLV |
|
25m |
5:56.41 |
333 |
6 |
Elsa Kanth |
2004 |
AN9204 |
FALKENBERG |
|
50m |
5:56.91 |
67 |
7 |
Lisa Andersson |
2005 |
AP1405 |
SK GÖTENE |
|
25m |
6:00.80 |
25 |
8 |
Linnea Hyvönen |
2005 |
AB2405 |
ELFSBORG |
|
25m |
6:01.99 |
282 |
9 |
Wilma Andrée |
2004 |
AY2204 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
6:11.22 |
313 |
10 |
Freja Gustafsson |
2004 |
AZ9604 |
VARBERG |
|
25m |
6:14.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
1 |
Gabriella Björkdahl |
2004 |
AM1404 |
LIDKÖPING |
|
25m |
5:53.12 |
296 |
2 |
Anna Kis |
2004 |
BJ9204 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
5:49.60 |
144 |
3 |
Ebba Honsberg |
2004 |
BH7604 |
KUNGÄLV |
|
25m |
5:48.75 |
213 |
4 |
Miray Beybutov |
2005 |
AY1405 |
S 02 |
|
25m |
5:39.21 |
57 |
5 |
Viola Wesslund Möll |
2005 |
AP5405 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:35.43 |
7 |
6 |
Elsa Berge Kleber |
2004 |
AY5204 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:36.33 |
195 |
7 |
Elsa Olsson |
2003 |
AP4803 |
MARIESTAD |
|
25m |
5:39.80 |
60 |
8 |
Ida Johansson |
2002 |
AE1602 |
FALKÖPING |
|
50m |
5:48.94 |
117 |
9 |
Hanna Månendahl |
2003 |
BW6403 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
5:52.84 |
167 |
10 |
Cazzandra Lindblad |
2003 |
AQ5803 |
SK LAXEN |
|
25m |
5:53.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
216 |
1 |
Amanda Cederqvist |
2005 |
AY2405 |
S 02 |
|
25m |
5:30.76 |
36 |
2 |
Hannah Lornell |
2000 |
AI3200 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:28.77 |
287 |
3 |
Lupin Flink |
2002 |
AW8402 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
5:26.62 |
48 |
4 |
Cornelia Sundqvist |
2003 |
BP3403 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:25.38 |
114 |
5 |
Klara Martinez Jonsson |
2004 |
BI4604 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
5:23.63 |
184 |
6 |
Elin Salegård |
2005 |
AT0405 |
LIDKÖPING |
|
25m |
5:25.23 |
240 |
7 |
Lova Skanse |
2003 |
BS0203 |
S 02 |
|
25m |
5:26.47 |
312 |
8 |
Emmie Dahlgren |
2004 |
BA8204 |
VARBERG |
|
25m |
5:27.79 |
176 |
9 |
Andrea Wollentz |
2004 |
BC3404 |
SK LAXEN |
|
25m |
5:30.60 |
163 |
10 |
Emilia Hedman |
2003 |
BE6803 |
SK LAXEN |
|
25m |
5:34.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
253 |
1 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
SK 1970 |
|
25m |
5:22.65 |
88 |
2 |
Lina Dahlgren |
2005 |
AD8805 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
5:21.58 |
250 |
3 |
Alva Emardson |
2001 |
BP6401 |
SK 1970 |
|
25m |
5:17.90 |
197 |
4 |
Sofia Wallengren |
2002 |
AW3202 |
MARIESTAD |
|
25m |
5:16.03 |
166 |
5 |
Emilia Karlberg |
2002 |
AM0602 |
SK LAXEN |
|
25m |
5:12.22 |
40 |
6 |
Sofie Persson |
2004 |
AB5804 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:15.97 |
82 |
7 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
5:16.48 |
52 |
8 |
Elin Trollsfjord |
2001 |
BE6601 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:18.40 |
126 |
9 |
Izabella Svensson |
2003 |
BJ6403 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
5:21.85 |
156 |
10 |
Sofia Viberg |
2004 |
AJ1404 |
KUNGÄLV |
|
25m |
5:23.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Alice Karlsson |
2004 |
BJ3204 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
5:10.06 |
61 |
2 |
Julia Jonsson |
2004 |
AR5804 |
FALKÖPING |
|
25m |
5:07.71 |
202 |
3 |
Wilma Bergman |
2002 |
AR0202 |
S 77 |
|
25m |
5:05.70 |
228 |
4 |
Elna Magnusson |
2004 |
BG1804 |
S 02 |
|
25m |
5:04.01 |
53 |
5 |
Filippa Trollsfjord |
2001 |
BE4601 |
ELFSBORG |
|
25m |
4:56.35 |
215 |
6 |
Lia Bromander |
2004 |
AZ4604 |
S 02 |
|
25m |
4:58.97 |
175 |
7 |
Karin Widerberg |
2003 |
AO3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
5:04.21 |
281 |
8 |
Daniella Alström |
2003 |
AM7203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
5:07.33 |
219 |
9 |
Emelie Edberg |
2002 |
BH6802 |
S 02 |
|
25m |
5:09.53 |
227 |
10 |
Madison Lind |
2004 |
AZ4804 |
S 02 |
|
25m |
5:11.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
72 |
1 |
Victoria Danielsson |
2002 |
BP6802 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
4:55.74 |
188 |
2 |
Matilda Eni |
2002 |
AF0402 |
MARIESTAD |
|
25m |
4:45.01 |
51 |
3 |
Linn Thid |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
25m |
4:43.77 |
70 |
4 |
Agnes Arberg |
2001 |
AF6201 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
4:35.53 |
300 |
5 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
4:32.95 |
77 |
6 |
Alice Thörnros |
2001 |
AT8601 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
4:33.91 |
341 |
7 |
Angelica Stark |
1999 |
AA7699 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
4:37.22 |
58 |
8 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
ELFSBORG |
|
25m |
4:44.65 |
71 |
9 |
Matilda Brink |
2001 |
AJ2401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
4:52.07 |
111 |
10 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
4:55.76 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
Licensierad till: Simklubben 1970 |
Utskriftstid |
12:41 |
|