Startliste for UGP 1 2018-2019, Västervik
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lördagen 13/10 2018 kl 10:00
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 45 | Jivanov Peter | 2002 | JÖNKÖPING | AV8902 | 25 m | 1:01.63 | |
2 | 24 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | AF2703 | 25 m | 1:04.76 | |
3 | 144 | Löfgren Carl | 2003 | BLÅKULLA | AE7303 | 25 m | 1:05.12 | |
4 | 125 | Öberg Felix | 2001 | VÄSTERVIK | AS9301 | 25 m | 1:05.44 | |
5 | 133 | Gavriliidis Stefanos | 2003 | VÄSTERVIK | AV6903 | 25 m | 1:06.36 | |
6 | 91 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | AC1305 | 50 m | 1:08.04 | |
7 | 59 | Kilander Anton | 1999 | LASS | AS9399 | 25 m | 1:09.47 | |
8 | 145 | Eriksen Petter | 2002 | BLÅKULLA | AO3502 | 25 m | 1:09.93 | |
9 | 35 | Ekblad Victor | 2004 | JÖNKÖPING | AJ5304 | 25 m | 1:10.16 | |
10 | 62 | Almén Olle | 2003 | LASS | AH3503 | 50 m | 1:10.60 | |
11 | 122 | Gildert Linus | 2003 | HVETLANDA | AH8303 | 25 m | 1:10.80 | |
12 | 17 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | AA2105 | 50 m | 1:11.40 | |
13 | 128 | Fölling Barck Elias | 2001 | VÄSTERVIK | AY9101 | 25 m | 1:11.53 | |
14 | 44 | Grinnemo Leopold | 2005 | JÖNKÖPING | AG9105 | 25 m | 1:11.87 | |
15 | 98 | Ullstrand David | 2005 | NKK | AB2505 | 25 m | 1:12.33 | |
16 | 33 | Grubesic Max | 2004 | JÖNKÖPING | AH8104 | 25 m | 1:14.51 | |
17 | 57 | Liu David | 2004 | JÖNKÖPING | AY4704 | 25 m | 1:18.49 | |
18 | 27 | Bergqvist David | 2005 | JÖNKÖPING | AA7505 | 25 m | 1:19.41 | |
19 | 49 | Karlsson Tobias | 2002 | JÖNKÖPING | AX2902 | 25 m | 1:20.67 | |
20 | 85 | Daremo Robin | 2005 | LASS | AP3105 | 50 m | 1:20.86 | |
21 | 69 | Lundqvist Robin | 2005 | LASS | AC4505 | 25 m | 1:21.35 | |
22 | 80 | Blom Arvid | 2006 | LASS | AH1506 | 50 m | 1:23.07 | |
23 | 39 | Åkesson Melker | 2006 | JÖNKÖPING | AB8306 | 50 m | 1:23.62 | |
24 | 8 | Axelsson Melwin | 2005 | HULTSFRED | AC2705 | 25 m | 1:24.81 | |
25 | 76 | Axelsson Simon | 2006 | LASS | AF7306 | 25 m | 1:24.86 | |
26 | 137 | Nad Mattias | 2003 | VÄSTERVIK | AZ2303 | 50 m | 1:25.05 | |
27 | 89 | Manninen Marcus | 2004 | MOTALA SS | AD1104 | 25 m | 1:26.57 | |
28 | 3 | Glawing Oskar | 2005 | FINSPÅNG | AC2305 | 50 m | 1:26.72 | |
29 | 115 | Jakobsson Wilmer | 2008 | NKK | AD5308 | 25 m | 1:32.33 | |
30 | 78 | Höglund Fredrik | 2006 | LASS | AG3906 | 50 m | 1:32.49 | |
31 | 48 | Sainz Daniel | 2006 | JÖNKÖPING | AG5906 | 25 m | 1:36.32 | |
32 | 41 | Lindström Jacob | 2005 | JÖNKÖPING | AE6105 | 25 m | 1:43.24 | |
33 | 47 | Nordholm Theo | 2006 | JÖNKÖPING | AE0906 | 25 m | 1:52.54 | |
34 | 32 | Stjärnås Viggo | 2006 | JÖNKÖPING | AA9506 | 25 m | 2:04.72 | |
35 | 56 | Grinnemo Theodor | 2008 | JÖNKÖPING | AC6908 | 25 m | ||
36 | 86 | Hassani Arsham | 2007 | LASS | AQ8507 | 25 m | ||
37 | 106 | Hellman Jacob | 2006 | NKK | AF0506 | 25 m | ||
38 | 109 | Hanouch Robert | 2006 | NKK | AO8306 | 25 m | ||
39 | 117 | Bengtsson Nils | 2007 | NKK | AL0707 | 25 m | ||
40 | 124 | Salehzadeh Filip | 2002 | HVETLANDA | AY2902 | 25 m | ||
41 | 135 | Winkler Yannick | 2003 | VÄSTERVIK | AX1503 | 25 m | ||
42 | 140 | Hallberg Hannes | 2004 | VÄSTERVIK | AZ2104 | 25 m | ||
43 | 141 | Souhil Yousef | 2002 | VÄSTERVIK | BA7302 | 25 m | ||
44 | 60 | Lust Isak | 2002 | LASS | AJ8902 | 25 m | 1:22.01 | EFT |
45 | 155 | Ericsson Valter | 2008 | NKK | AA0708 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 11 oktober 2018 |
Licensierad till: Västerviks Simsällskap | Utskriftstid | 22:58 |