Program för Arena USO 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 24
|
Tävling |
ARENA USO 2018 |
|
Utskriftsdatum |
09 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
07:53 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 september 2018 |
|
|
|
|
Gren 24, 100m Ryggsim Damer A-B-C |
Försök (12) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
170 |
3 |
Vilda Markusson |
2007 |
AZ5607 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:54.44 |
300 |
4 |
Märta Skogh |
2006 |
BC1206 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:45.59 |
329 |
5 |
Frida Arvidsson |
2005 |
BR7205 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:46.86 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
168 |
2 |
Linnea Alfredsson |
2006 |
BI4206 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:37.12 |
164 |
3 |
Moa Larsson |
2005 |
BF3805 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:35.50 |
190 |
4 |
Filippa Höglund |
2005 |
BK3805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:34.58 |
338 |
5 |
Märta Arnqvist |
2005 |
BB1205 |
VARBERG |
|
25m |
1:34.96 |
305 |
6 |
Vilma Olsson |
2007 |
AK4407 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:36.85 |
330 |
7 |
Alice Linnarsson |
2006 |
BM1606 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:38.06 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
336 |
1 |
Freja Gustafsson |
2004 |
AZ9604 |
VARBERG |
|
25m |
1:32.20 |
311 |
2 |
Tilia Olsson |
2006 |
BC9606 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:31.97 |
302 |
3 |
Isabell Holmgren |
2004 |
AO7404 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:28.85 |
312 |
4 |
Ella Cedergren |
2006 |
BI7206 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:27.52 |
313 |
5 |
Maja Borg |
2006 |
BI6206 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:28.41 |
308 |
6 |
Ebba Kjellberg |
2006 |
AZ2206 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:31.85 |
155 |
7 |
Emelie Särkiniemi Carlsson |
2005 |
AF4205 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:32.13 |
301 |
8 |
Linnea Andersson |
2003 |
BD8203 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:34.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
304 |
1 |
Moa Blomberg |
2005 |
AN2805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:27.07 |
187 |
2 |
Nora Eriksson |
2005 |
AN1805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:24.75 |
96 |
3 |
Alva Tingstorp |
2005 |
AB6405 |
VARBERG |
|
25m |
1:23.16 |
189 |
4 |
Matilda Wassblad |
2006 |
BA2806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:23.08 |
89 |
5 |
Saga Sillerström |
2006 |
AO2606 |
S 02 |
|
25m |
1:23.15 |
102 |
6 |
Ronja Gustafsson |
2006 |
AD4606 |
VARBERG |
|
25m |
1:23.60 |
323 |
7 |
Elsa Berge Kleber |
2004 |
AY5204 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:25.07 |
101 |
8 |
Emmi Engström |
2005 |
AL3605 |
VARBERG |
|
25m |
1:27.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
334 |
1 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
50m |
1:22.83 |
34 |
2 |
Emmie Dahlgren |
2004 |
BA8204 |
VARBERG |
|
50m |
1:21.77 |
322 |
3 |
Felicia Johansson Thörngren |
2003 |
BA9203 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:21.64 |
328 |
4 |
Tindra Olavi |
2003 |
AH6403 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:20.38 |
324 |
5 |
Alma Berge Kleber |
2006 |
AD0606 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:20.51 |
110 |
6 |
Emma Johansson |
2005 |
BG7805 |
VARBERG |
|
25m |
1:21.71 |
76 |
7 |
Ronja Theorin |
2005 |
AE6605 |
S 02 |
|
25m |
1:22.49 |
3 |
8 |
Klara Torén |
2006 |
AB1406 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:22.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Nikki Berggren |
2005 |
AD9805 |
VARBERG |
|
25m |
1:19.99 |
87 |
2 |
Amanda Cederqvist |
2005 |
AY2405 |
S 02 |
|
25m |
1:19.72 |
138 |
3 |
Lova Rodin |
2005 |
AO1205 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:18.82 |
368 |
4 |
Nora Dahl Elde |
2002 |
|
Bærum |
|
25m |
1:17.82 |
213 |
5 |
Agnes Sortvik Hansen |
2005 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:18.75 |
70 |
6 |
Elin Salegård |
2005 |
AT0405 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:19.35 |
134 |
7 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:19.93 |
137 |
8 |
Annamaria Girnus de Sousa |
2005 |
AO2205 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:20.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Tilda Hellström |
2002 |
AX9402 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:16.83 |
90 |
2 |
Elsa Dittmer |
2005 |
BR3805 |
S 02 |
|
25m |
1:16.63 |
321 |
3 |
Thilda Häll |
2005 |
AE5205 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:16.36 |
317 |
4 |
Elsa Sjöström |
2006 |
AA0206 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:16.18 |
318 |
5 |
Signe Wahlberg |
2005 |
AA7805 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:16.18 |
219 |
6 |
Mina Mai-Linh Khuu |
2005 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:16.45 |
26 |
7 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
25m |
1:16.72 |
139 |
8 |
Moa Rödin |
2004 |
BH8404 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:17.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Ella Holmqvist |
2005 |
AY3405 |
S 02 |
|
25m |
1:15.96 |
286 |
2 |
Sofie Persson |
2004 |
AB5804 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:15.05 |
279 |
3 |
Nelly Askengren Stråhle |
2003 |
AE7403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:14.66 |
78 |
4 |
Lia Bromander |
2004 |
AZ4604 |
S 02 |
|
25m |
1:13.79 |
149 |
5 |
Izabella Thompson |
2003 |
AG0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:14.64 |
375 |
6 |
Martine Johansen |
2000 |
|
Bærum |
|
25m |
1:14.66 |
373 |
7 |
Lisa Holberg |
2002 |
|
Bærum |
|
25m |
1:15.06 |
80 |
8 |
Nelly Gripfors |
2005 |
AL4605 |
S 02 |
|
50m |
1:16.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
19 |
1 |
Klara Sillerström |
2003 |
BR1603 |
S 02 |
|
25m |
1:13.05 |
384 |
2 |
Vilde Skaug |
2002 |
|
Bærum |
|
25m |
1:12.65 |
27 |
3 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
1:12.03 |
48 |
4 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
1:11.32 |
28 |
5 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
1:11.36 |
79 |
6 |
Madison Lind |
2004 |
AZ4804 |
S 02 |
|
25m |
1:12.60 |
131 |
7 |
Lina Nielsen |
2005 |
AD5605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:12.77 |
182 |
8 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:13.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
391 |
1 |
Stine Lise Stenseth |
1994 |
|
Bærum |
|
25m |
1:08.68 |
249 |
2 |
Nora Misund |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:08.06 |
369 |
3 |
Klara Eriksson |
2003 |
|
Bærum |
|
25m |
1:06.56 |
316 |
4 |
Astrid Julie Halvorsen |
2001 |
|
Skjetten |
|
25m |
1:02.07 |
234 |
5 |
Maren Helene Røsholm |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:05.62 |
114 |
6 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:07.16 |
205 |
7 |
Enya Ross Bustgaard |
2004 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:08.46 |
115 |
8 |
Elin Gustafson |
1999 |
AM5699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:10.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Isabel Nordström |
2001 |
BH1801 |
SS04 |
|
25m |
1:08.55 |
147 |
2 |
Klara Hasslin |
2001 |
AF3201 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:08.05 |
71 |
3 |
Hanna Gebart |
2000 |
AB4400 |
S 02 |
|
25m |
1:06.47 |
377 |
4 |
Ingeborg Vassbakk Løyning |
2000 |
|
Bærum |
|
25m |
58.78 |
250 |
5 |
Synne Lauritzen |
2001 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:05.16 |
207 |
6 |
Rebekka Valvik Christians |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:06.94 |
135 |
7 |
Hilda Eriksson |
2004 |
AO5204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:08.14 |
385 |
8 |
Majken Smith |
1997 |
|
Bærum |
|
25m |
1:09.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
237 |
1 |
Caroline Marie Thingberg- |
2004 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:08.47 |
1 |
2 |
Hannah Fritz |
2003 |
BB5603 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:07.41 |
217 |
3 |
Silje Jahr |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:06.28 |
252 |
4 |
Thyra Haugland Halvorsen |
2002 |
|
Haldens SK |
|
25m |
11.29 |
371 |
5 |
Jenny Marie Halden |
2000 |
|
Bærum |
|
25m |
1:04.08 |
215 |
6 |
Andrea Arstad Helmersen |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:06.77 |
382 |
7 |
Rikke Omdahl Petersen |
2002 |
|
Bærum |
|
25m |
1:08.12 |
126 |
8 |
Sofia Abrahamsson |
2005 |
AB8605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:09.16 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
09 september 2018 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
07:53 |
|