Program for Filbyter Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 29
|
Tvling |
Filbyter Cup |
|
Utskriftsdatum |
03 juni 2018 |
|
|
Tvlingsort |
Linkping |
|
Utskriftstid |
08:04 |
|
|
Arrangr |
LASS |
|
|
|
|
|
Bassng |
50m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
01 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 29, 800m Frisim Herrar |
Finaler (3) |
Berknad start 08:30 |
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
2 |
Tim Ericksson |
2002 |
AZ3502 |
KALMAR SS |
|
50m |
|
117 |
3 |
Linus kesson |
2005 |
AK1105 |
KARLSKO SF |
|
50m |
12:11.55 |
133 |
4 |
Erik Pellfolk |
2005 |
AG7305 |
KARLSTAD |
|
25m |
11:56.24 |
442 |
5 |
Isak Widstrand |
2004 |
AA1113 |
KERSBERGA |
|
25m |
12:05.45 |
35 |
6 |
Oskar Glawing |
2005 |
AC2305 |
FINSPNG |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
120 |
0 |
Lex Albringer |
2007 |
AA0907 |
KARLSTAD |
|
25m |
11:35.36 |
415 |
1 |
Johannes Barkar |
2004 |
AI7904 |
KERSBERGA |
|
25m |
11:04.33 |
66 |
2 |
Hugo Fransson |
2005 |
AA4105 |
KALMAR SS |
|
25m |
10:33.61 |
137 |
3 |
Elias Sjlander |
2003 |
AO3903 |
KARLSTAD |
|
25m |
10:21.00 |
387 |
4 |
Edvin Karlsson |
2004 |
AO3904 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
9:57.12 |
423 |
5 |
Sebastian Hosokawa |
2002 |
AT0302 |
KERSBERGA |
|
25m |
10:02.31 |
348 |
6 |
Aldin Mandzo |
2004 |
AF7704 |
NKK |
|
25m |
10:28.88 |
174 |
7 |
William Barkehed |
2003 |
AH3903 |
LASS |
|
25m |
10:57.35 |
243 |
8 |
Isak Lust |
2002 |
AJ8902 |
LASS |
|
25m |
11:19.53 |
321 |
9 |
Carl Bnnemark |
2006 |
AI0506 |
NKK |
|
25m |
11:52.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
482 |
0 |
Oskar Fridsell |
2003 |
AS7503 |
SS04 |
|
25m |
9:45.77 |
516 |
1 |
Carl Lfgren |
2003 |
AE7303 |
BLKULLA O |
|
25m |
9:33.23 |
227 |
2 |
Naevid Kiasat |
2001 |
AF6501 |
LASS |
|
25m |
9:17.35 |
299 |
3 |
Svante Linnr |
2000 |
AK4700 |
MOTALA SS |
|
25m |
9:11.45 |
50 |
4 |
Marcus Holmquist |
2000 |
AK2500 |
JNKPING |
|
25m |
8:14.65 |
295 |
5 |
Elliot Fielder |
2003 |
AD2303 |
MOTALA SS |
|
25m |
9:10.04 |
183 |
6 |
Gustav Edlund |
2004 |
AG7504 |
LASS |
|
25m |
9:15.02 |
274 |
7 |
Oliver Tykesson |
2000 |
AJ3700 |
LASS |
|
25m |
9:18.16 |
294 |
8 |
Gustav Fahlstrm |
2005 |
AC1305 |
MOTALA SS |
|
25m |
9:44.60 |
185 |
9 |
Axel Ek |
1996 |
AY7996 |
LASS |
|
50m |
9:49.01 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
03 juni 2018 |
Licensierad till: Linkpings Allmnna SS |
Utskriftstid |
08:04 |
|