2019-12-12   21:02:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Swedish Swim Games 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Session 1 Saturday 10:00

Document
Heatlista
Swedish Swim Games
Plats: Vilundabadet Arrangör: Väsby SS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 28 sep 2019 till den 29 sep 2019
Gren 7, 100m Butterfly Women
Heat 1 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:41
Anm tid
Start ca:
1 25m
2 25m
114 3 Ella Thermaenius 2005 TÄBY SIM 1:18.95 25m
108 4 Filippa Bolling 2004 TÄBY SIM 1:12.30 50m
14 5 Tina Hopmark 2002 KUNGSBACKA 1:13.86 50m
6 25m
7 25m
8 25m
Gren 7, 100m Butterfly Women Heat 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:43
61 1 Elsa Kärvestedt 2005 SKK 1:10.68 25m
156 2 Therese Baltzarsson 2001 SS04 1:09.49 25m
168 3 Elvira Montes 2004 SS04 1:09.04 25m
109 4 Elina Hellgren 2004 TÄBY SIM 1:08.58 25m
67 5 Ella  Bolmstrand 2004 SKK 1:08.94 50m
138 6 Elin Bergman 2003 VÄSBY SS 1:09.12 50m
155 7 Rebecca Höglind 1998 SS04 1:09.96 25m
45 8 Elvira Dalin 2003 SALA SS 1:11.12 25m
Gren 7, 100m Butterfly Women Heat 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:45
106 1 Sofia Tossavainen 2005 TÄBY SIM 1:07.72 25m
124 2 Tova Andersson 2001 VÄSBY SS 1:05.56 25m
76 3 Vilma Unnermark 1997 SÖDERTÖRN 1:03.91 25m
68 4 Emilia Christiansen 1999 SÖDERTÄLJE 1:00.99 25m
70 5 Carolina Jonsson 2002 SÖDERTÄLJE 1:02.98 50m
83 6 Klara Possman 2003 SÖDERTÖRN 1:05.18 25m
55 7 Klara Eklöf 2002 SKK 1:07.00 25m
94 8 Embla Börjesson 2002 TÄBY SIM 1:08.16 25m
Gren 7, 100m Butterfly Women Heat 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:46
90 1 Jennifer Nyblom 2003 TÄBY SIM 1:07.67 25m
51 2 Agnes Fährlin 1998 SPÅRVÄGEN 1:05.53 25m
74 3 Carin Klasson 1995 SÖDERTÖRN 1:03.82 25m
120 4 Josefin Lindkvist 1993 VÄSBY SS 59.58 25m
191 5 Kiira Mauranen 1999 SK NEPTUN 1:01.40 25m
56 6 Smilla Lönnberg 2001 SKK 1:04.68 25m
34 7 Alexandra Jensen 2001 SK NEPTUN 1:06.59 50m
66 8 Johanna Bagelius 2004 SKK 1:07.84 25m
Gren 7, 100m Butterfly Women Heat 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:48
Anm tid
Start ca:
65 1 Elvira Lönnberg Flores 2006 SKK 1:07.58 50m
149 2 Linn Melander 2005 VÄSBY SS 1:05.44 50m
204 3 Aleksandra Tasak 2003 SMS Kraków 1:03.05 25m
1 4 Sara Junevik 2000 FALUN 58.20 25m
21 5 Rebecca Mattsson 1995 SK NEPTUN 1:01.34 25m
209 6 Marcelina Milek 2002 SMS Kraków 1:04.66 25m
212 7 Kinga Widurska 2002 SMS Kraków 1:06.07 25m
200 8 Simone Jørgensen 1999 FARUM 1:07.77 25m
2019-09-28 09:40:37 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Väsby Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner