2019-12-12   21:01:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Swedish Swim Games 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Session 1 Saturday 10:00

Document
Startlista
Swedish Swim Games
Arrangör:
Plats: Vilundabadet Väsby SS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 28 sep 2019 till den 29 sep 2019
8 100m Backstroke Men
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 25 Gustav Hökfelt Simklubben Neptun 1994 AS1594 25m 53.00
2 170 Martin Nilsson Stockholmspolisens IF SF 1993 AL6793 25m 53.04
3 23 Fabian Bergman Simklubben Neptun 1994 AQ2194 25m 53.45
4 197 Kevin Witt Christensen Farum Svømmeklub 1995 9595AF 25m 53.52
5 22 Kristian Kron Simklubben Neptun 1992 AY2192 25m 53.62
6 30 Olle Sköld Simklubben Neptun 1999 AK4599 25m 54.89
7 26 Tor Leander Simklubben Neptun 1999 AA5999 25m 55.01
8 183 Veeti Haikonen Helsingfors Simsällskap 2001 01A104 25m 57.18
9 99 Gustav Ahlqvist Täby Sim 2003 AK6503 25m 58.22
10 216 Grzegorz Wanat SMS Kraków 2003 25m 59.08
11 219 Aleksander Kus SMS Kraków 2004 25m 59.09
12 157 Philip Bentzer Solna Sundbyberg SS 04 2001 AH6701 25m 59.97
13 223 Kamil Korycinski SMS Kraków 2003 25m 1:00.90
14 135 William Lernå Väsby Simsällskap 2002 AF4102 25m 1:01.11
15 85 Jonathan Sandqvist Södertörns Simsällskap 2003 AO3703 25m 1:01.35
16 28 Isak Gustafsson Simklubben Neptun 2001 AA5901 25m 1:01.46
17 192 Gustav Leifsen Väsby Simsällskap 2002 25m 1:01.81
18 175 Gustav Niring Stockholmspolisens IF SF 2004 AE6304 25m 1:01.87
19 38 Rasmus Skyving Norrtälje Simklubb 2003 AB2703 25m 1:03.03
20 105 Erik Åstrand Täby Sim 2003 AO2903 25m 1:04.96
21 198 Christian Ong Hansen Farum Svømmeklub 2001 0129AI 25m 1:05.24
22 176 Erik Falk Stockholmspolisens IF SF 2003 AL0103 50m 1:06.07
23 112 Noah Juhlin Fredriksson Täby Sim 2005 AI2505 50m 1:07.99
24 230 Ludvig Ahlström Väsby Simsällskap 2002 AK8302 25m 1:10.11
2019-09-27 16:23:41 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Väsby Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner