Program for Vest Junior/Senior Langbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 18, 100m Rygsvmning Herrer |
Dansk Rekord Senior: Mathias Gydesen (1988) 54.41 2012-03-31 |
Dansk Rekord Junior: Daniel Skaaning (1993) 56.27 2011-03-30 |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 50 m | 56.30 | |
2 | 224 | Schultz Kasper | 1995 | AGF | 9557AI | 50 m | 57.27 | |
3 | 192 | Nrfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 57.67 | |
4 | 327 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 59.31 | |
5 | 68 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 50 m | 1:00.36 | |
6 | 203 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 1:00.84 | |
7 | 47 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 1:01.10 | |
8 | 361 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 1:01.20 | |
9 | 186 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 50 m | 1:01.22 | |
10 | 116 | Andersen Nicolaj Lth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 50 m | 1:01.30 | |
11 | 15 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 1:01.56 | |
12 | 135 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 50 m | 1:01.90 | |
13 | 282 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 50 m | 1:02.15 | |
14 | 245 | Gallacher Daniel | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AK | 50 m | 1:02.54 | |
15 | 50 | Nrgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 50 m | 1:02.78 | |
16 | 383 | Burgaard Malthe | 2000 | H2Odense | 0071AA | 50 m | 1:03.09 | |
17 | 277 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | VEJLE | 0165AI | 50 m | 1:03.10 | |
18 | 221 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 50 m | 1:03.18 | |
19 | 215 | Kjrgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 1:03.41 | |
20 | 156 | Baxter Morten | 1996 | ERRITS | 9683AK | 50 m | 1:03.58 | |
21 | 148 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 50 m | 1:04.21 | |
22 | 396 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 50 m | 1:04.77 | |
23 | 57 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 1:05.08 | |
24 | 301 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 50 m | 1:05.43 | |
25 | 196 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 1:05.52 | |
26 | 212 | Jegesi Artr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 1:05.52 | |
27 | 250 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 50 m | 1:05.68 | |
28 | 269 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 50 m | 1:05.73 | |
29 | 216 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 50 m | 1:05.97 | |
30 | 168 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 50 m | 1:06.17 | |
31 | 336 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 1:06.29 | |
32 | 239 | Elkjr Alexander Korsager | 2001 | LYSENG | 0113AL | 50 m | 1:06.33 | |
33 | 99 | Leimbeck Sebastian | 2001 | VIBORG | 0167AM | 50 m | 1:06.43 | |
34 | 5 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 50 m | 1:06.68 | |
35 | 182 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 50 m | 1:06.68 | |
36 | 172 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 50 m | 1:07.01 | |
37 | 371 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 50 m | 1:07.79 | |
38 | 74 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 50 m | 1:07.80 | |
39 | 370 | Nrgaard Ruben | 2002 | NORD | 0225AF | 50 m | 1:08.57 | |
40 | 231 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 50 m | 1:09.72 | |
41 | 150 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 50 m | 1:12.26 | |
42 | 77 | Nielsen Joachim Hedegaard | 2002 | PINGVINEN | 0247AM | 50 m | 1:13.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 marts 2018 |
Licens til Dansk Svmmeunion | Udskriftstidspunkt | 18:29 |