Program for Øst Årgang
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 9
|
Stvne navn |
st rgang |
|
Udskriftsdato |
22 april 2018 |
|
|
Stvne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
09:26 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion & Ringsted Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
20 april 2018 |
|
|
|
|
Lb 9, 100m Butterfly Damer |
Finaler (9) |
Vejledende starttid 18:32 |
Heat 1 (9) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
393 |
3 |
Filippa Eiler |
2005 |
0588AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
53 |
4 |
Liv Salhauge |
2005 |
0586AE |
TRITON B |
|
25m |
|
190 |
5 |
Emma Karoline Guldberg |
2005 |
0578AK |
KVIK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
396 |
2 |
Cille Kirketerp |
2005 |
0526AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
264 |
3 |
Sisse Berg Olesen |
2005 |
0514AB |
HASLEV |
|
25m |
|
246 |
4 |
Marie Louise B Andersen |
2005 |
0552AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
|
197 |
5 |
Lise Refsgaard |
2005 |
0552AC |
KVIK |
|
25m |
|
235 |
6 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
0586AD |
TUNE |
|
25m |
|
263 |
7 |
Lrke Mller |
2005 |
0578AN |
HASLEV |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
262 |
1 |
Petrine R. E. Srensen |
2005 |
0512AB |
HASLEV |
|
25m |
|
359 |
2 |
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
0594AE |
BIRKERD |
|
25m |
1:32.66 |
177 |
3 |
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:31.11 |
97 |
4 |
Josefine Staudt |
2005 |
0538AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:28.60 |
66 |
5 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
1:28.74 |
209 |
6 |
Emmeline S. Bertelsen |
2005 |
0582AG |
RINGSTED |
|
25m |
1:32.44 |
328 |
7 |
Ronja K. S. Josephsen |
2005 |
0546AV |
SLANGERUP |
|
25m |
1:33.66 |
203 |
8 |
Victoria W. Stahl |
2005 |
0566AJ |
KVIK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
186 |
1 |
Mille Maxwell Berthou |
2005 |
0534AA |
KVIK |
|
25m |
1:28.26 |
192 |
2 |
Caroline Koch |
2005 |
0536AC |
KVIK |
|
25m |
1:27.96 |
76 |
3 |
Luna Christensen |
2005 |
0566AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:25.18 |
160 |
4 |
Emma S. Kristensen |
2005 |
0526AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.99 |
358 |
5 |
Caroline Sofie Aagaard |
2005 |
0526AE |
BIRKERD |
|
25m |
1:24.08 |
169 |
6 |
Anna R. Strbek |
2005 |
0586AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:26.22 |
127 |
7 |
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
0594AJ |
HRSHOLM |
|
25m |
1:28.18 |
165 |
8 |
Cecilie G. Mortensen |
2005 |
0552AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:28.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
12 |
1 |
Caroline Bach Mindested |
2005 |
0592AF |
ALLERD |
|
25m |
1:22.77 |
265 |
2 |
Juliane Bo Andersen |
2005 |
0564AL |
ROSKILDE |
|
25m |
1:20.78 |
334 |
3 |
Silja Brage |
2005 |
0544AL |
A6 |
|
25m |
1:20.26 |
218 |
4 |
Malene Reynolds |
2005 |
0558AN |
RINGSTED |
|
25m |
1:20.06 |
368 |
5 |
Catrine Porsdal |
2005 |
0536AA |
BIRKERD |
|
25m |
1:20.17 |
281 |
6 |
Ana Rosa Kragh |
2005 |
0518AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:20.47 |
109 |
7 |
Olivia Mai Gustafson |
2005 |
0596AC |
KGE |
|
25m |
1:22.72 |
36 |
8 |
Mille Vester-Christensen |
2005 |
0556AL |
SLLERD |
|
25m |
1:23.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
217 |
1 |
Aliyah Savannah Rasmussen |
2005 |
0564AN |
RINGSTED |
|
25m |
1:19.26 |
272 |
2 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:18.09 |
298 |
3 |
Kirstine Haunstrup Larsen |
2005 |
0596AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:17.55 |
399 |
4 |
Kajsa Salomonsen |
2005 |
0514AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:17.29 |
247 |
5 |
Selma V Studnitz Andersen |
2005 |
0518AB |
SLAGELSE |
|
25m |
1:17.40 |
159 |
6 |
Alberte Kreiser-Petersen |
2005 |
0596AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:17.76 |
398 |
7 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:18.28 |
70 |
8 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRD |
|
25m |
1:19.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
34 |
1 |
Ida Marie Platzer |
2005 |
0572AC |
SLLERD |
|
25m |
1:16.15 |
67 |
2 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
1:15.99 |
133 |
3 |
Caroline Villum Frch |
2005 |
0502AG |
HELSINGR |
|
25m |
1:15.56 |
219 |
4 |
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
0582AD |
RINGSTED |
|
25m |
1:15.04 |
167 |
5 |
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
0534AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:15.07 |
308 |
6 |
Nanette Skou Clausen |
2005 |
0514AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.61 |
124 |
7 |
Caroline Salskov Jensen |
2005 |
0526AB |
HRSHOLM |
|
25m |
1:16.03 |
100 |
8 |
Ellen Marie Ulrich-Jrgen |
2005 |
0544AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:16.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
179 |
1 |
Andrea Holm Srensen |
2005 |
0518AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:14.39 |
105 |
2 |
Maya Krogh Brnnicke |
2005 |
0508AB |
KGE |
|
25m |
1:13.30 |
339 |
3 |
Maya Hauerberg Terp |
2005 |
0564AA |
A6 |
|
25m |
1:12.99 |
304 |
4 |
Matilde Schmidt-Lund |
2005 |
0542AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:12.44 |
114 |
5 |
Amalie Wichmann Larsen |
2005 |
0564AB |
KGE |
|
25m |
1:12.53 |
141 |
6 |
Caroline Trjgaard |
2005 |
0566AH |
HELSINGR |
|
25m |
1:13.00 |
21 |
7 |
Elida Thornsen |
2005 |
0528AA |
KORSR |
|
25m |
1:13.53 |
383 |
8 |
Josephine Thomsen |
2005 |
0506AG |
HERLEV |
|
25m |
1:14.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
280 |
1 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
0506AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:12.10 |
382 |
2 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
25m |
1:10.89 |
87 |
3 |
Nikoline Marie Lange |
2005 |
0594AF |
GLADSAXE |
|
25m |
1:08.04 |
413 |
4 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:06.00 |
158 |
5 |
Cecilie C. Helmark |
2005 |
0502AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:06.29 |
282 |
6 |
Rebecca Petersen |
2005 |
0572AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:09.97 |
138 |
7 |
Emmely stman Pedersen |
2005 |
0588AN |
HELSINGR |
|
25m |
1:11.03 |
403 |
8 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
1:12.29 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svmme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:26 |
|