Startliste for Øst Årgang
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 15
|
Stævne navn |
Øst Årgang |
|
Udskriftsdato |
21 april 2018 |
|
|
Stævne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
09:20 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Ringsted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 april 2018 |
|
|
|
|
Løb 15, 400m Medley Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
404 |
2 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
8:34.21 |
401 |
3 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
6:02.83 |
332 |
4 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
SLANGERUP |
|
25m |
5:57.12 |
256 |
5 |
Emma Zambrano Thorsen |
2004 |
0402AH |
VEST |
|
25m |
5:59.22 |
65 |
6 |
Laura L. Hørning |
2004 |
0456AC |
GSK |
|
25m |
6:35.46 |
232 |
7 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
TUNE |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
115 |
1 |
Olivia Møller |
2004 |
0452AF |
KØGE |
|
25m |
5:52.68 |
85 |
2 |
Amalie Brammer Kærgaard |
2004 |
0418AH |
GLADSAXE |
|
25m |
5:51.48 |
3 |
3 |
Signe Krag Andersen |
2004 |
0434AP |
ALLERØD |
|
25m |
5:49.86 |
156 |
4 |
Frederikke Falk-List |
2004 |
0488AB |
GENTOFTE |
|
25m |
5:46.86 |
349 |
5 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
5:47.20 |
37 |
6 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
5:50.00 |
239 |
7 |
Josefine Arbo Sørensen |
2004 |
0446AD |
TUNE |
|
25m |
5:52.63 |
27 |
8 |
Mikkeline Mailund Clan |
2004 |
0494AT |
SØLLERØD |
|
25m |
5:53.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
14 |
1 |
Emma Stoltz |
2004 |
0448AE |
ALLERØD |
|
25m |
5:44.48 |
392 |
2 |
Nønne Christensen |
2004 |
0486AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
5:41.73 |
135 |
3 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
5:40.15 |
128 |
4 |
Johanne Baes Aaholst |
2004 |
0454AE |
HILLERØD |
|
25m |
5:39.13 |
174 |
5 |
Astrid M. Østergaard |
2004 |
0412AS |
GENTOFTE |
|
25m |
5:39.72 |
35 |
6 |
Alba Lyhne Weiner |
2004 |
0486AT |
SØLLERØD |
|
25m |
5:40.53 |
199 |
7 |
Elisabeth Roskær |
2004 |
0464AC |
KVIK |
|
25m |
5:43.66 |
56 |
8 |
Emilie Pyndt Hansen |
2004 |
0466AP |
FR.SUND |
|
25m |
5:46.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
276 |
1 |
Laura Vangkilde |
2004 |
0422AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:37.97 |
366 |
2 |
Isabella Victoria Nimb |
2004 |
0428AK |
BIRKERØD |
|
25m |
5:36.44 |
277 |
3 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:32.99 |
113 |
4 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
KØGE |
|
25m |
5:31.91 |
173 |
5 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432AC |
GENTOFTE |
|
25m |
5:32.50 |
257 |
6 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
25m |
5:33.61 |
278 |
7 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:37.58 |
329 |
8 |
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
0414AM |
SLANGERUP |
|
25m |
5:38.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
41 |
1 |
Frida Bang Stanelt |
2004 |
0422AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
5:30.00 |
227 |
2 |
Sidse M. Ø. Engsbro |
2004 |
0482AK |
GREVE |
|
25m |
5:28.01 |
361 |
3 |
Katrine Bonefeld |
2004 |
0456AA |
BIRKERØD |
|
25m |
5:26.47 |
397 |
4 |
Emilia C. R. Olsen |
2004 |
0424AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
5:24.35 |
99 |
5 |
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
0476AA |
GLADSAXE |
|
25m |
5:25.07 |
111 |
6 |
Elisabeth Them Jensen |
2004 |
0464AA |
KØGE |
|
25m |
5:27.80 |
155 |
7 |
Anne Sofie Evald |
2004 |
0486AC |
GENTOFTE |
|
25m |
5:28.55 |
208 |
8 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
RINGSTED |
|
25m |
5:31.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
300 |
1 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:20.13 |
363 |
2 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
25m |
5:14.57 |
154 |
3 |
Asta Poulsen Dolan |
2004 |
0414AH |
GENTOFTE |
|
25m |
5:08.71 |
54 |
4 |
Liva Stjernholm |
2004 |
0486AA |
TRITON B |
|
25m |
5:04.08 |
395 |
5 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
5:08.13 |
275 |
6 |
Josefine Zebitz |
2004 |
0454AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:09.14 |
74 |
7 |
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
0478AC |
GLADSAXE |
|
25m |
5:19.81 |
171 |
8 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
25m |
5:21.72 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
21 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:20 |
|