Program for Umeracet 2009
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
Umeracet |
|
Utskriftsdatum |
25 oktober 2009 |
|
|
Tävlingsort |
Umeå |
|
Utskriftstid |
12:44 |
|
|
Arrangör |
Umeå Simsällskap |
|
|
|
|
Gren 22, 100m Frisim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
117 |
3 |
Johan Bonnedahl |
1997 |
AQ1597 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
7 |
4 |
Felix Nyström |
1999 |
AB6599 |
BUREÅ SS |
|
25m |
1:38.90 |
68 |
5 |
Filip Orre Sandström |
1999 |
AJ4199 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:53.35 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Arman Shamsgovara |
1994 |
BA3794 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:36.67 |
79 |
2 |
Isak Wikström |
1999 |
AJ3199 |
UMEÅ SS |
|
50m |
1:23.78 |
62 |
3 |
Fredrik Levin |
1998 |
AG1798 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:18.03 |
75 |
4 |
Filip Sund |
1997 |
AR9597 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:13.69 |
2 |
5 |
Elias Bystedt |
1995 |
AQ3995 |
BUREÅ SS |
|
25m |
1:14.96 |
96 |
6 |
Gustav Lindström |
1998 |
AD3598 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:22.69 |
22 |
7 |
Jens Nilsson |
1990 |
|
IKSU |
|
25m |
1:33.97 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
91 |
1 |
Erik Johansson |
1994 |
AT6994 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:08.41 |
48 |
2 |
Christoffer Andersson |
1995 |
AW7395 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:07.42 |
65 |
3 |
Malik Novo |
1994 |
AC7794 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:03.61 |
19 |
4 |
Andreas Jönsson |
1986 |
AI8386 |
IKSU |
|
25m |
54.61 |
20 |
5 |
David Karlsson |
1987 |
AC9387 |
IKSU |
|
25m |
59.77 |
26 |
6 |
Jonatan Urpiala |
1994 |
AR3794 |
IKSU |
|
25m |
1:07.08 |
97 |
7 |
Herman Lindström |
1996 |
AM8996 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
1:07.47 |
119 |
8 |
Erik Karlsson |
1995 |
AW8395 |
UMEÅ SS |
|
50m |
1:11.31 |
Skapad av WinGrodan 1.17.15 |
Utskriftsdatum |
25 oktober 2009 |
Licensierad till: Umeå Simsällskap |
Utskriftstid |
12:44 |
|