Startliste for Älgadoppet 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 16, 25m Ryggsim Damer |
Sponsor: Vargön Alloys |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 50 | Kristiansson Miranda | 2001 | ARVIKA SS | AP6401 | 25 m | 18.34 | |
2 | 105 | Eliaeson Emilia | 2000 | VARABYGDEN | AG1400 | 25 m | 18.67 | |
3 | 53 | Andersson Lisa | 2005 | SK GÖTENE | AP1405 | 25 m | 19.96 | |
4 | 59 | Torén Klara | 2006 | LIDKÖPING | AB1406 | 25 m | 20.01 | |
5 | 68 | Westh Clara | 2004 | LIDKÖPING | BT2404 | 25 m | 20.35 | |
6 | 142 | Öjersson Tove | 2005 | SK GÖTENE | AM1605 | 25 m | 20.60 | EFT |
7 | 62 | Carlsson-Djerf Agnes | 2006 | LIDKÖPING | AD6606 | 25 m | 20.63 | |
8 | 58 | Björkdahl Gabriella | 2004 | LIDKÖPING | AM1404 | 25 m | 21.01 | |
9 | 117 | Bennehed Agnes | 2005 | VÄNERSBORG | AC3405 | 25 m | 21.82 | |
10 | 54 | Öjersson Ebba | 2008 | SK GÖTENE | AA7408 | 25 m | 22.03 | |
11 | 15 | Brinkmo Nathalie | 2004 | ALE | AK2804 | 25 m | 23.72 | |
12 | 116 | Persson Tilda | 2004 | VÄNERSBORG | AH3804 | 25 m | 23.78 | |
13 | 107 | Andersson Thea | 2003 | VARABYGDEN | BR1203 | 25 m | 24.10 | |
14 | 124 | Grönlund Amanda | 2008 | VÄNERSBORG | AB2208 | 25 m | 24.38 | |
15 | 24 | Johansson Alice | 2005 | ALE | BN9405 | 25 m | 24.56 | |
16 | 41 | Westman Ebba | 2009 | ALE | AD4609 | 25 m | 25.04 | |
17 | 56 | Norman Indra | 2008 | SK GÖTENE | AL4408 | 25 m | 25.14 | |
18 | 122 | Selin Alma | 2006 | VÄNERSBORG | AO1206 | 25 m | 25.64 | |
19 | 23 | Berggren Malva | 2007 | ALE | AL1807 | 25 m | 25.70 | |
20 | 21 | Götestam Sundén Ella | 2007 | ALE | AL0807 | 25 m | 26.43 | |
21 | 65 | Johansson Anna | 2007 | LIDKÖPING | AE1807 | 25 m | 26.69 | |
22 | 42 | Berggren Ebba | 2010 | ALE | AB0210 | 25 m | 26.83 | |
23 | 67 | Larsson Josefin | 2008 | LIDKÖPING | AD5208 | 25 m | 27.05 | |
24 | 25 | Johansson Lilly | 2007 | ALE | AR4607 | 25 m | 28.09 | |
25 | 35 | Karlsson Yumiko | 2006 | ALE | BJ6806 | 25 m | 28.26 | |
26 | 127 | Edström Linnea | 2008 | VÄNERSBORG | AG4608 | 25 m | 29.36 | |
27 | 3 | Mattsson Therese | 1997 | SOLENS IF | BT1497 | 25 m | ||
28 | 6 | Knutsson Emma | 2009 | ALE | 25 m | |||
29 | 7 | Lindahl Wilma | 2008 | ALE | 25 m | |||
30 | 9 | Månsson Lotta | 2007 | ALE | 25 m | |||
31 | 10 | Ramström Maja | 2007 | ALE | 25 m | |||
32 | 11 | Källefjärd Clara | 2009 | ALE | 25 m | |||
33 | 27 | Jansson Wilma | 2006 | ALE | BJ9406 | 25 m | ||
34 | 28 | Källefjärd Filippa | 2006 | ALE | BJ6406 | 25 m | ||
35 | 29 | Jacksson Minella | 2006 | ALE | BJ5406 | 25 m | ||
36 | 31 | Gustafsson Julia | 2006 | ALE | BJ3406 | 25 m | ||
37 | 34 | Karlsson Wilma | 2009 | ALE | AD6409 | 25 m | ||
38 | 40 | Persson Ida | 2004 | ALE | BY6404 | 25 m | ||
39 | 43 | Granberg Kajsa | 2005 | ALE | BS4205 | 25 m | ||
40 | 51 | Pettersson Majken | 2001 | ARVIKA SS | BG6201 | 25 m | ||
41 | 82 | Magnusson Fanny | 2009 | TROLLHÄTTA | 25 m | |||
42 | 108 | Lindblom Elin | 2007 | VARABYGDEN | AS7207 | 25 m | ||
43 | 111 | Gunnarsmo Fanny | 2006 | VARABYGDEN | BJ3806 | 25 m | ||
44 | 125 | Stenman Agnes | 2003 | VÄNERSBORG | BZ6603 | 25 m | ||
45 | 130 | Hagström Alice | 2008 | VÄNERSBORG | AL7808 | 25 m | ||
46 | 131 | Leckström Jolina | 2006 | VÄNERSBORG | BO0806 | 25 m | ||
47 | 132 | Skybro Wilhelmsson Emilia | 2008 | VÄNERSBORG | AQ4808 | 25 m | ||
48 | 143 | Vendel Gunnarsson Sara | 2005 | KARLSBORG | BD7805 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2018 |
Licensierad till: Simklubben Vänersborg | Utskriftstid | 19:32 |