Program för MaxKompetens Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
MaxKompetens Cup |
|
Utskriftsdatum |
07 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Karlshamn |
|
Utskriftstid |
13:49 |
|
|
Arrangör |
Karlshamns simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 1, 100m Frisim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
3 |
Vendel Ruth |
2009 |
AH7609 |
KARLSHAMN |
|
25m |
|
77 |
4 |
Svensson Sofia |
2007 |
AM2607 |
KSLS |
|
25m |
1:40.94 |
46 |
5 |
Lindell Filippa |
2007 |
AS3607 |
KARLSKRONA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
2 |
Adler Elin |
2006 |
AY3406 |
KSLS |
|
50m |
1:40.73 |
16 |
3 |
Andrae Josefina |
2006 |
BL2806 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:32.99 |
11 |
4 |
Kläfverud Axelina |
2007 |
AE6607 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:29.86 |
15 |
5 |
Hulte Emmy |
2005 |
BQ9805 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:30.12 |
36 |
6 |
Silverskär Mirja |
2007 |
AB6607 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:36.69 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
Zolyniak Regina |
2006 |
AU0606 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:29.15 |
39 |
3 |
Chenon Samuelsson Matilda |
2006 |
AL7406 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:24.55 |
65 |
4 |
Petersson Ellie |
2005 |
BF1405 |
KSLS |
|
50m |
1:23.86 |
84 |
5 |
Gunnarsson Alva |
2006 |
AG2806 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:23.96 |
30 |
6 |
Argenius Selma |
2006 |
AC1806 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:25.14 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
2 |
Holmberg Ellen |
2005 |
BA7205 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:23.65 |
66 |
3 |
Corluka Ana |
2006 |
AS5806 |
KSLS |
|
50m |
1:19.52 |
75 |
4 |
Gustafsson Johanna |
2005 |
BI3205 |
KSLS |
|
25m |
1:18.84 |
34 |
5 |
Holtskog Agnes |
2006 |
AG6406 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:19.31 |
57 |
6 |
Björkholm Matilda |
2005 |
AK5805 |
KSLS |
|
25m |
1:20.70 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
2 |
Gulin Novalie |
2006 |
AS9806 |
KSLS |
|
50m |
1:17.58 |
60 |
3 |
Widerfors Emma |
2005 |
AQ2205 |
KSLS |
|
50m |
1:13.45 |
72 |
4 |
Andersson Hanna |
2005 |
BF8805 |
KSLS |
|
25m |
1:12.59 |
67 |
5 |
Wahlund Isabella |
2006 |
AT9406 |
KSLS |
|
25m |
1:13.27 |
8 |
6 |
Larsson Alma |
2006 |
AI8806 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:16.02 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 6 (9) (11 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
2 |
Olofsson Alma |
2007 |
AF7607 |
RONNEBY SS |
|
50m |
1:28.09 |
37 |
3 |
Wigow Emina |
2007 |
AB2607 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:19.95 |
73 |
4 |
Luc Vicky |
2007 |
AJ6607 |
KSLS |
|
50m |
1:13.05 |
88 |
5 |
Andersson Julia |
2007 |
AH2407 |
RONNEBY SS |
|
50m |
1:17.91 |
38 |
6 |
Zettervall Bodil |
2007 |
AB4607 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:20.99 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
2 |
Petersson Elly |
2005 |
AU5805 |
KSLS |
|
25m |
1:11.33 |
6 |
3 |
Briskog Nora |
2006 |
AA9806 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:09.81 |
27 |
4 |
Nilsson Lovisa |
2006 |
AA0606 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:05.02 |
59 |
5 |
Axelsson Liv |
2005 |
AP9805 |
KSLS |
|
50m |
1:08.42 |
26 |
6 |
Ramström-Andersson Myra |
2005 |
AC3605 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:10.24 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
3 |
Argenius Sigrid |
2003 |
BL1803 |
KARLSKRONA |
|
50m |
1:12.61 |
85 |
4 |
Löfström Engla |
2003 |
BV5203 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:07.90 |
1 |
5 |
Lundström Sigrid |
2003 |
AB9403 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:11.57 |
28 |
6 |
Lundström Lova |
2003 |
BC1803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:16.36 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
Lundström Matilda |
2001 |
AW3601 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:22.85 |
25 |
3 |
Nyblom Astrid |
2002 |
AV6402 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:07.13 |
23 |
4 |
Lindén Tove |
2002 |
AH8702 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:05.05 |
24 |
5 |
Alexandersson Tufva |
2002 |
AV9202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:05.83 |
87 |
6 |
Knutsson Disa |
2002 |
BV7802 |
RONNEBY SS |
|
50m |
1:14.46 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
07 oktober 2018 |
Licensierad till: Karlshamns Simklubb |
Utskriftstid |
13:49 |
|