Program för UGP 3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Östsvenska UGP 3 |
|
Utskriftsdatum |
10 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Jönköping |
|
Utskriftstid |
15:19 |
|
|
Arrangör |
Jönköping Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Finaler (15) |
Beräknad start 16:44 |
Heat 1 (15) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
399 |
3 |
Helena Madurel |
2003 |
CA4603 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
|
239 |
4 |
Isabella Wahlström |
2003 |
BR1403 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
|
134 |
5 |
Tilda Dohrner |
2006 |
AV7606 |
KUNGÄLV |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
391 |
2 |
Alma Cosic |
2006 |
AS1206 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
|
318 |
3 |
Ella Sjö |
2006 |
AT1606 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
6:31.06 |
267 |
4 |
Emelie Jansson |
2006 |
AF0606 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
6:26.48 |
255 |
5 |
Emelie Särkiniemi Carlsson |
2005 |
AF4205 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
6:27.01 |
251 |
6 |
Moa Larsson |
2005 |
BF3805 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
6:32.17 |
1 |
7 |
Ellinor Andersson |
2003 |
BB4203 |
ALVESTA SS |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
317 |
1 |
Agnes Sjö |
2004 |
BE9204 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
6:17.50 |
247 |
2 |
Möja Flink |
2005 |
AH9605 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
6:14.13 |
373 |
3 |
Mia Kristiansen |
2006 |
|
Ullensaker |
|
50m |
6:06.56 |
300 |
4 |
Ella Harrysson |
2005 |
AR4605 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
6:03.33 |
350 |
5 |
Henriette Arntsen |
2003 |
|
Ullensaker |
|
50m |
6:03.72 |
218 |
6 |
Alice Nyström |
2005 |
AS8205 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
6:06.75 |
390 |
7 |
Emma Bergqvist |
2007 |
AB9407 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
6:16.69 |
394 |
8 |
Alva Johannesson |
2005 |
BC2605 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
6:18.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
356 |
1 |
Helene Gonzalez |
2005 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:53.77 |
382 |
2 |
Kristiane Rygh Simonsen |
2004 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:53.18 |
395 |
3 |
Ida Jonsson |
2005 |
AJ8405 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
5:52.29 |
275 |
4 |
Ella Stensson |
2005 |
AC1605 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
5:48.08 |
316 |
5 |
Lily Provencher |
2005 |
AR6605 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:51.79 |
284 |
6 |
Emma Kindberg |
2004 |
BF3404 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
5:52.84 |
408 |
7 |
Stella Åqvist |
2005 |
AO5805 |
LASS |
|
25m |
5:53.41 |
198 |
8 |
Sofia Wallin |
2005 |
AE2405 |
LASS |
|
25m |
5:58.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
362 |
1 |
Nora Handegaard |
2006 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:43.00 |
271 |
2 |
Mara Nichitelea |
2006 |
AM3406 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
5:39.24 |
388 |
3 |
Tomine Aamodt |
2004 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:38.29 |
14 |
4 |
Agnes Torén |
2003 |
BE2603 |
ANDERSTORP |
|
25m |
5:35.67 |
205 |
5 |
Elsa Olsson |
2003 |
AP4803 |
MARIESTAD |
|
25m |
5:37.96 |
291 |
6 |
Towe Andersson |
2005 |
AC8605 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:38.58 |
308 |
7 |
Alice Hässlebro |
2004 |
BF8404 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:41.48 |
369 |
8 |
Ida Mathea Hugaas |
2006 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:44.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
35 |
1 |
Viola Wesslund Möll |
2005 |
AP5405 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:33.48 |
206 |
2 |
Ellen Persson |
2004 |
AN7804 |
MARIESTAD |
|
25m |
5:31.62 |
244 |
3 |
Wilma Andrée |
2004 |
AY2204 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
5:30.81 |
17 |
4 |
Elsa Berge Kleber |
2004 |
AY5204 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:28.36 |
270 |
5 |
Nina Mirkhan |
2006 |
AD3806 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
5:30.30 |
312 |
6 |
Kajsa Månsson |
2003 |
BL0803 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:31.09 |
260 |
7 |
Linnea Haraldsson |
2005 |
AG6605 |
HVETLANDA |
|
25m |
5:33.10 |
288 |
8 |
Tilda Sundell |
2005 |
AT8205 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
5:34.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
246 |
1 |
Lupin Flink |
2002 |
AW8402 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
5:26.62 |
148 |
2 |
Maja Arnell |
2004 |
AO8204 |
LASS |
|
25m |
5:24.38 |
386 |
3 |
Julianne Sandal Søbakk |
2004 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:23.02 |
352 |
4 |
Maja Rogn Aulie |
2004 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:22.50 |
90 |
5 |
Lisa Andersson |
2001 |
BC0601 |
KALMAR SS |
|
25m |
5:22.52 |
265 |
6 |
Siri Bälter |
2004 |
AB6804 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
5:24.34 |
184 |
7 |
Elvira Nilsson |
2004 |
AF3804 |
LASS |
|
25m |
5:24.73 |
25 |
8 |
Hannah Lilja |
2004 |
AE2604 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:28.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
1 |
Ellen Kampe |
2003 |
AP3803 |
MARIESTAD |
|
25m |
5:21.47 |
211 |
2 |
Ida Ekström |
2005 |
AG3805 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
5:20.16 |
389 |
3 |
Vibeke Røseid |
2003 |
|
Eidsvoll |
|
50m |
5:19.97 |
177 |
4 |
Elsa Linné |
2003 |
AX4803 |
LASS |
|
25m |
5:19.20 |
250 |
5 |
Emma Jobe |
2003 |
BP0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
5:19.78 |
32 |
6 |
Cornelia Sundqvist |
2003 |
BP3403 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:20.00 |
354 |
7 |
Fredrikke Oline Engebrets |
2005 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:20.66 |
371 |
8 |
Stina Kletvang |
2005 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:21.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
1 |
Wilma Carlheim |
2003 |
AI6403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
5:19.05 |
311 |
2 |
Vanja Magnusson |
2004 |
AH7604 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:18.62 |
142 |
3 |
Elin Salegård |
2005 |
AT0405 |
LIDKÖPING |
|
25m |
5:16.19 |
374 |
4 |
Liv Marie Kvitblikk |
2002 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:15.39 |
266 |
5 |
Hilma Ihreborn |
2005 |
AW7205 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
5:15.98 |
99 |
6 |
Jenny Fröstberg |
2002 |
AD1602 |
KALMAR SS |
|
25m |
5:17.48 |
372 |
7 |
Live Korstadhagen |
2006 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:18.62 |
292 |
8 |
Tilda Arthursson |
2003 |
BD7603 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:19.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
190 |
1 |
Hanna Persson |
2004 |
AF2204 |
LASS |
|
25m |
5:15.26 |
101 |
2 |
Anna Hofer |
2000 |
BQ4600 |
KALMAR SS |
|
25m |
5:12.68 |
16 |
3 |
Nelly Askengren Stråhle |
2003 |
AE7403 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:09.72 |
261 |
4 |
Jazmina Hedqvist |
2002 |
AQ5402 |
HVETLANDA |
|
25m |
5:09.00 |
207 |
5 |
Sofia Wallengren |
2002 |
AW3202 |
MARIESTAD |
|
25m |
5:09.27 |
320 |
6 |
Louise Strand |
2005 |
AL3805 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:11.59 |
409 |
7 |
Lisa Flaa |
2002 |
AC3102 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
5:14.91 |
302 |
8 |
Agnes Hildebrand Westerberg |
2004 |
BF9404 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:15.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
322 |
1 |
Alva Wardrum |
2003 |
AQ1805 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:08.08 |
296 |
2 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:06.60 |
210 |
3 |
Nora Björklund |
2003 |
BA4803 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
5:05.69 |
243 |
4 |
Daniella Alström |
2003 |
AM7203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
5:03.03 |
22 |
5 |
Thilda Häll |
2005 |
AE5205 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:03.57 |
30 |
6 |
Sofie Persson |
2004 |
AB5804 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:06.40 |
359 |
7 |
Margrethe Hammerseth |
2003 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:07.91 |
120 |
8 |
Tilde Wolfgang |
2001 |
AH7601 |
KALMAR SS |
|
25m |
5:08.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
144 |
1 |
Alice Almén |
2001 |
AI0801 |
LASS |
|
25m |
5:01.13 |
79 |
2 |
Emma Roos |
1999 |
AB7899 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
4:57.88 |
51 |
3 |
Victoria Danielsson |
2002 |
BP6802 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
4:55.74 |
127 |
4 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
4:53.17 |
234 |
5 |
Ida Kristiansson |
2004 |
AX8204 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
4:54.07 |
240 |
6 |
Malin Vestman |
2003 |
AL5803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
4:55.75 |
122 |
7 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KK KARPEN |
|
25m |
4:59.88 |
176 |
8 |
Darja Koutchinskaia |
2003 |
AQ5203 |
LASS |
|
25m |
5:01.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
49 |
1 |
Matilda Brink |
2001 |
AJ2401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
4:52.07 |
228 |
2 |
Trine Forss |
2003 |
AD8403 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
4:49.07 |
191 |
3 |
Felicia Smedbäck |
2000 |
BL6600 |
LASS |
|
25m |
4:46.45 |
167 |
4 |
Wilma Holmertz |
2003 |
AD1803 |
LASS |
|
25m |
4:45.83 |
403 |
5 |
Tilda Tellfjord |
2003 |
AC9203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
4:46.19 |
277 |
6 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
4:48.95 |
5 |
7 |
Julia Åstrand |
1999 |
AT7499 |
ALVESTA SS |
|
25m |
4:51.56 |
78 |
8 |
Nora Rogö |
2004 |
AW7604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
4:52.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
37 |
1 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
ELFSBORG |
|
25m |
4:44.65 |
384 |
2 |
Thea Skjæveland |
1999 |
|
Ullensaker |
|
50m |
4:42.89 |
188 |
3 |
Andrea Palm |
2000 |
AF7200 |
LASS |
|
25m |
4:37.93 |
161 |
4 |
Elin Gunnarsson |
2002 |
AJ6802 |
LASS |
|
25m |
4:37.42 |
314 |
5 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
4:37.68 |
34 |
6 |
Linn Thid |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
25m |
4:38.83 |
237 |
7 |
Hilja Schimmel |
2003 |
AV3603 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
4:43.87 |
86 |
8 |
Wilma Svensson |
2004 |
AG6604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
4:45.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
182 |
1 |
Emma Magnusson |
1998 |
AL9698 |
LASS |
|
25m |
4:33.71 |
204 |
2 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
4:30.15 |
231 |
3 |
Sofia Henningsson |
2004 |
AH8204 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
4:28.44 |
155 |
4 |
Vilma Ekström |
1994 |
AE4494 |
LASS |
|
25m |
4:18.35 |
351 |
5 |
Timea Aspegren |
2002 |
|
Ullensaker |
|
50m |
4:28.05 |
45 |
6 |
Nilla Atzmannstorfer |
1998 |
AB6498 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
4:28.61 |
229 |
7 |
Vera Fransson |
2001 |
AB7401 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
4:31.29 |
235 |
8 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
4:36.38 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
10 mars 2018 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
Utskriftstid |
15:19 |
|