Program för UGP 3 (50m) 2017-2018, Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Sponsor: UGP 3 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 295 | Walldén Adelina | 2002 | VÄSTERÅS | AS2602 | 25 m | 9:42.38 | |
2 | 217 | Eriksson Klara | 2000 | NKK | BE6200 | 25 m | 9:43.65 | |
3 | 67 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 9:47.07 | |
4 | 287 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 9:48.40 | |
5 | 212 | Bladh Hazard Ebba | 2004 | NKK | AC5204 | 25 m | 9:48.63 | |
6 | 275 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 9:49.59 | |
7 | 307 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | AO6603 | 25 m | 9:50.86 | |
8 | 261 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 9:56.20 | |
9 | 342 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 10:00.64 | |
10 | 286 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 10:00.99 | |
11 | 136 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 10:07.03 | |
12 | 173 | Fäs Anina | 2001 | SS MORA | BY1601 | 25 m | 10:08.23 | |
13 | 193 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 25 m | 10:11.25 | |
14 | 95 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 10:11.75 | |
15 | 333 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 10:13.36 | |
16 | 190 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 25 m | 10:19.78 | |
17 | 240 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 10:19.89 | |
18 | 244 | Königsson Lovisa | 2002 | SALA SS | BM5602 | 25 m | 10:25.78 | |
19 | 68 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 10:27.53 | |
20 | 60 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 10:37.28 | |
21 | 18 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 10:44.19 | |
22 | 145 | Bakken Joline | 2005 | KARLSTAD | AC1405 | 25 m | 10:46.41 | |
23 | 31 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 10:50.81 | |
24 | 112 | Nilsson Maja | 2003 | GÄVLE SS | BF4203 | 25 m | 10:52.57 | |
25 | 55 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 25 m | 10:56.29 | |
26 | 73 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 10:56.35 | |
27 | 56 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 10:59.62 | |
28 | 186 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | 11:00.32 | |
29 | 175 | van Zonneveld Femke | 2002 | SS MORA | AS9802 | 25 m | 11:00.66 | |
30 | 43 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 25 m | 11:09.51 | |
31 | 213 | Broden Hilma | 2003 | NKK | AS8203 | 25 m | 11:10.72 | |
32 | 46 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 11:15.33 | |
33 | 147 | Dautbegovic Minea | 2004 | KARLSTAD | AV9804 | 25 m | 11:18.61 | |
34 | 29 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 11:20.97 | |
35 | 86 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 25 m | 11:41.44 | |
36 | 158 | Segerström Erica | 2004 | KARLSTAD | AR9804 | 25 m | 11:41.99 | |
37 | 30 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 11:43.58 | |
38 | 125 | Bergström Alice | 2004 | KARLSKO SF | AS5404 | 25 m | 12:06.86 | |
39 | 25 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 50 m | 12:12.49 | |
40 | 83 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 25 m | 12:20.69 | |
41 | 21 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 12:29.72 | |
42 | 137 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 12:46.16 | |
43 | 32 | Bengtsson Sigrid | 2005 | ESKILSTUNA | AI3205 | 25 m | 14:22.09 | |
44 | 71 | Lönnberg Clara | 2001 | ESKILSTUNA | AF9801 | 50 m | ||
45 | 142 | Therus Linneá | 2005 | KARLSKO SF | BC1805 | 50 m | ||
46 | 277 | Jansson Ulrika | 2002 | VÄSTERÅS | BQ5402 | 50 m | ||
47 | 291 | Sikström Tuva | 2003 | VÄSTERÅS | AQ3603 | 50 m | ||
48 | 300 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 50 m | ||
49 | 348 | Halldan Tilde | 2005 | SÄFFLE SS | AH6205 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 mars 2018 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 17:06 |