Program för Nya Vinterneptuniaden
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
Nya Vinterneptuniaden 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 3 feb 2018 till den 4 feb 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
98 |
|
Patric Ridell |
Simklubben Neptun |
1993 |
AJ7393 |
25m |
1:00.15 |
|
|
|
|
|
2 |
239 |
|
Isak Alin |
Täby Sim |
1999 |
AP0799 |
25m |
1:05.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
27 |
|
Robin Hanson |
Järfälla Simsällskap |
2001 |
AA2701 |
25m |
1:05.73 |
|
|
|
|
|
4 |
183 |
|
Filip Antlöv |
Södertörns Simsällskap |
1998 |
AE5998 |
25m |
1:06.58 |
|
|
|
|
|
5 |
139 |
|
Arvid Styrman |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AQ2502 |
25m |
1:08.05 |
|
|
|
|
|
6 |
132 |
|
David Neuhardt |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AU6103 |
25m |
1:09.48 |
|
|
|
|
|
7 |
271 |
|
Leonardo Montes |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2002 |
AN2902 |
25m |
1:09.88 |
|
|
|
|
|
8 |
4 |
|
Juan Esbjörnsson |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
|
|
25m |
1:10.05 |
|
|
|
2002 |
AQ6902 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
315 |
|
Alexandr Sidorov |
Stockholmspolisens IF SF |
2002 |
AN5702 |
25m |
1:10.63 |
|
|
|
|
|
10 |
167 |
|
Erik Lööw |
Södertälje Simsällskap |
|
|
25m |
1:10.78 |
|
|
|
2003 |
AH1303 |
|
|
|
|
11 |
141 |
|
Andreas Wallén |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AP9302 |
25m |
1:11.41 |
|
|
|
|
|
12 |
265 |
|
Johan Hennert |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2001 |
AL6901 |
25m |
1:11.48 |
|
|
|
|
|
13 |
272 |
|
Douglas Reuterskiöld |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
25m |
1:11.88 |
|
|
|
2002 |
AM1302 |
|
|
|
|
14 |
111 |
|
Gustav Annas |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AL0303 |
25m |
1:12.64 |
|
|
|
|
|
15 |
248 |
|
Elias Lyth |
Wisby Simsällskap |
2004 |
AO8504 |
25m |
1:15.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
333 |
|
Hugo Seemann |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AT0703 |
50m |
1:16.82 |
LATE |
|
17 |
93 |
|
Alex Rappoccio |
Simklubben Neptun |
2002 |
AY3502 |
25m |
1:17.77 |
|
|
|
|
|
18 |
195 |
|
Emil Gunnarsson |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AM0504 |
25m |
1:18.19 |
|
|
|
|
|
19 |
107 |
|
Isak Wallström-Blomgren |
Simklubben Neptun |
2003 |
AQ9303 |
50m |
1:19.61 |
LATE |
|
20 |
252 |
|
Jack Sjöberg |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AI3305 |
25m |
1:19.72 |
|
|
|
|
|
21 |
199 |
|
Kevin Hellman |
Södertörns Simsällskap |
|
|
25m |
1:20.89 |
|
|
|
2005 |
AC6705 |
|
|
|
|
22 |
138 |
|
Jannis Siotis |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AL3303 |
25m |
1:22.56 |
|
|
|
|
|
23 |
118 |
|
Oliver Erneholm |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AO4503 |
25m |
1:23.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
312 |
|
Oliver Rasool |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AI0103 |
25m |
1:23.86 |
|
|
|
|
|
25 |
223 |
|
Elton Söderberg |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
AH0306 |
25m |
1:25.45 |
|
|
|
|
|
26 |
88 |
|
Hjalmar Mueller |
Simklubben Neptun |
2004 |
AR8104 |
50m |
1:25.92 |
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
181 |
|
Valentino Vrbanus |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AG9106 |
25m |
1:26.86 |
|
|
|
|
|
28 |
87 |
|
Isak Monka |
Simklubben Neptun |
2003 |
AY8903 |
50m |
1:27.38 |
|
|
|
|
|
29 |
288 |
|
Daniel Gnalin |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AR7303 |
25m |
1:27.71 |
|
|
|
|
|
30 |
161 |
|
Spencer Huerta |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AV5504 |
25m |
1:39.57 |
|
|
|
|
|
31 |
11 |
|
Jakob Khaytan |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2003 |
AX6503 |
25m |
1:40.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-02-04 08:02:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Simklubben Neptun |
|
|
|
|