Startliste for Hillerød Langbane Cup / DOM-L 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 18
|
Stævne navn |
Hillerød Langbane Cup / DOM-L |
|
Udskriftsdato |
16 juni 2018 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:22 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 juni 2018 |
|
|
|
|
Løb 18, 50m Frisvømning Herrer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 13:51 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
337 |
2 |
Joachim Nyvang Thorngreen |
2007 |
|
HILLERØD |
|
50m |
39.76 |
177 |
3 |
Andreas Velschow Malmolin |
2005 |
0541AE |
FARUM |
|
50m |
35.02 |
217 |
4 |
Mathias Bohn-Hansen |
2006 |
0609AE |
HERLEV |
|
50m |
35.46 |
307 |
5 |
Noah Meiland |
2005 |
|
HILLERØD |
|
25m |
40.78 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
312 |
1 |
Mikkel Nyvang Thorngreen |
2005 |
0543AN |
HILLERØD |
|
50m |
34.13 |
314 |
2 |
Samuel Veje |
2005 |
0561AC |
HILLERØD |
|
25m |
32.56 |
281 |
3 |
Jannik Jørgensen |
2004 |
0403AM |
SLAGELSE |
|
50m |
31.28 |
173 |
4 |
Mats Krüger |
2004 |
0497AI |
FARUM |
|
50m |
31.33 |
304 |
5 |
Sebastian Larsen |
2006 |
0669AF |
HILLERØD |
|
25m |
33.75 |
297 |
6 |
Elias Jensen |
2006 |
0691AN |
HILLERØD |
|
50m |
34.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
232 |
1 |
Mathias Lindgaard |
2004 |
0467AA |
HERLEV |
|
50m |
30.00 |
288 |
2 |
Morten Lindblom Andersen |
2005 |
0563AD |
HILLERØD |
|
25m |
29.58 |
224 |
3 |
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
0589AB |
HERLEV |
|
25m |
28.93 |
302 |
4 |
Gustav Larsen |
2003 |
0333AH |
HILLERØD |
|
25m |
29.38 |
222 |
5 |
Elias Elmedyb |
2006 |
0601AC |
HERLEV |
|
25m |
29.92 |
282 |
6 |
Joachim L Andersen |
2003 |
0385AK |
SLAGELSE |
|
25m |
30.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
280 |
1 |
Casper Madsen |
2004 |
0461AC |
SLAGELSE |
|
25m |
28.67 |
216 |
2 |
Gustav Bendix Beiter |
2003 |
0321AB |
HERLEV |
|
50m |
28.61 |
226 |
3 |
Peter Holm |
2003 |
0393AF |
HERLEV |
|
50m |
28.32 |
219 |
4 |
Jeppe Bayer Christensen |
2005 |
0581AD |
HERLEV |
|
25m |
28.55 |
276 |
5 |
Daniel Mir |
2003 |
0349AJ |
SLAGELSE |
|
50m |
28.65 |
223 |
6 |
Gabriel Elmedyb |
2004 |
0485AG |
HERLEV |
|
50m |
28.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
231 |
1 |
Erik Li |
2003 |
0391AF |
HERLEV |
|
25m |
28.00 |
300 |
2 |
Carl Kirchhoff |
2002 |
0257AL |
HILLERØD |
|
25m |
27.78 |
347 |
3 |
Simon Blidarevic |
2002 |
|
HILLERØD |
|
50m |
27.08 |
278 |
4 |
Silas Lykke |
2003 |
0339AP |
SLAGELSE |
|
25m |
27.57 |
246 |
5 |
Alfred Nissen |
2002 |
0279AQ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
27.83 |
227 |
6 |
Mathias Jelshøj |
2001 |
0127AR |
HERLEV |
|
50m |
28.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
235 |
1 |
Altin Misimi |
2002 |
0231AQ |
HERLEV |
|
50m |
26.24 |
202 |
2 |
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
0137AM |
HELSINGØR |
|
50m |
26.22 |
201 |
3 |
William Houen |
2001 |
0145AF |
HELSINGØR |
|
50m |
25.77 |
179 |
4 |
Rasmus Thode Møller |
2002 |
0281AR |
FARUM |
|
50m |
26.16 |
176 |
5 |
Malthe Letting |
2001 |
0111AB |
FARUM |
|
50m |
26.23 |
292 |
6 |
Sebastian Ejdesgaard |
2001 |
0181AO |
HILLERØD |
|
25m |
26.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
218 |
1 |
Luccas Dam Brenner |
2001 |
0193AK |
HERLEV |
|
25m |
25.19 |
334 |
2 |
Emil Blomgaard |
1999 |
9935AB |
ROSKILDE |
|
25m |
24.78 |
266 |
3 |
Jonas Nervil Kistorp |
1997 |
9751AL |
LYNGBY |
|
25m |
22.07 |
274 |
4 |
William Textor Broch |
2001 |
0157AD |
LYNGBY |
|
25m |
23.66 |
200 |
5 |
Julius Munk |
2000 |
0055AA |
HELSINGØR |
|
50m |
25.09 |
279 |
6 |
Emil Mølholm Johansen |
2000 |
0093AT |
SLAGELSE |
|
50m |
25.48 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
16 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:22 |
|