Startliste for Hillerød Langbane Cup / DOM-L 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 20
|
Stævne navn |
Hillerød Langbane Cup / DOM-L |
|
Udskriftsdato |
16 juni 2018 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:22 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 juni 2018 |
|
|
|
|
Løb 20, 100m Rygsvømning Herrer |
Finaler (4) |
Vejledende starttid 14:25 |
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
307 |
2 |
Noah Meiland |
2005 |
|
HILLERØD |
|
25m |
1:57.89 |
230 |
3 |
Sofus Norby Larsson |
2004 |
0431AR |
HERLEV |
|
50m |
1:26.03 |
297 |
4 |
Elias Jensen |
2006 |
0691AN |
HILLERØD |
|
25m |
1:29.23 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
291 |
1 |
Silas Folke Drigsdahl |
2004 |
0429AI |
HILLERØD |
|
25m |
1:22.54 |
224 |
2 |
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
0589AB |
HERLEV |
|
25m |
1:16.19 |
231 |
3 |
Erik Li |
2003 |
0391AF |
HERLEV |
|
25m |
1:12.04 |
235 |
4 |
Altin Misimi |
2002 |
0231AQ |
HERLEV |
|
25m |
1:13.19 |
281 |
5 |
Jannik Jørgensen |
2004 |
0403AM |
SLAGELSE |
|
25m |
1:16.68 |
314 |
6 |
Samuel Veje |
2005 |
0561AC |
HILLERØD |
|
25m |
1:25.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
168 |
1 |
Christian Ong Hansen |
2001 |
0129AI |
FARUM |
|
50m |
1:11.69 |
277 |
2 |
Elias Rought |
2003 |
0359AF |
SLAGELSE |
|
25m |
1:10.28 |
198 |
3 |
Johan Heeno Rasmussen |
2002 |
0259AG |
HELSINGØR |
|
50m |
1:04.22 |
276 |
4 |
Daniel Mir |
2003 |
0349AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
1:09.35 |
348 |
5 |
Adrian Schøning |
2000 |
|
HILLERØD |
|
50m |
1:11.12 |
302 |
6 |
Gustav Larsen |
2003 |
0333AH |
HILLERØD |
|
25m |
1:11.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
335 |
1 |
Magnus Andersen |
1995 |
9565AQ |
ALLERØD |
|
50m |
1:00.11 |
261 |
2 |
Arthur Dalén Ellegaard |
2001 |
0197AE |
LYNGBY |
|
25m |
57.09 |
262 |
3 |
Andreas Kaas Elmgreen |
1999 |
9903AA |
LYNGBY |
|
25m |
54.44 |
264 |
4 |
Mads Ejdrup Hansen |
1999 |
9971AL |
LYNGBY |
|
25m |
56.94 |
218 |
5 |
Luccas Dam Brenner |
2001 |
0193AK |
HERLEV |
|
25m |
57.38 |
200 |
6 |
Julius Munk |
2000 |
0055AA |
HELSINGØR |
|
50m |
1:02.33 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
16 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:22 |
|