Startliste for Hillerød Langbane Cup / DOM-L 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 35
|
Stævne navn |
Hillerød Langbane Cup / DOM-L |
|
Udskriftsdato |
17 juni 2018 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:14 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 juni 2018 |
|
|
|
|
Løb 35, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (4) |
Vejledende starttid 13:48 |
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
294 |
2 |
Olivia Franck |
2005 |
0548AS |
HILLERØD |
|
50m |
|
238 |
3 |
Camilla Andersen |
2006 |
0634AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:52.48 |
249 |
4 |
Victoria Paulsen |
2006 |
0614AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:53.69 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
233 |
1 |
Asta Lund |
2006 |
0658AD |
HERLEV |
|
25m |
1:40.77 |
245 |
2 |
Laura Meyer |
2006 |
0652AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:36.78 |
251 |
3 |
Mille Scheel |
2003 |
0318AW |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:27.95 |
315 |
4 |
Ulrikke Veje |
2002 |
0258AK |
HILLERØD |
|
25m |
1:32.97 |
214 |
5 |
Ellen Simoni Alfast |
2006 |
0604AI |
HERLEV |
|
50m |
1:37.33 |
298 |
6 |
Lise Elton Jokumsen |
2004 |
0482AZ |
HILLERØD |
|
25m |
1:45.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
237 |
1 |
Josephine Thomsen |
2005 |
0506AG |
HERLEV |
|
25m |
1:25.43 |
206 |
2 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
50m |
1:21.88 |
234 |
3 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
25m |
1:19.27 |
215 |
4 |
Anja Xin Andersen |
2004 |
0444AD |
HERLEV |
|
25m |
1:20.89 |
311 |
5 |
Ida Zeiler Terkildsen |
2004 |
0494AD |
HILLERØD |
|
25m |
1:22.82 |
303 |
6 |
Mathilde Emilie K. Larsen |
2002 |
0288AP |
HILLERØD |
|
25m |
1:26.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
271 |
1 |
Anna Myhre Rottensten |
2003 |
0326AW |
LYNGBY |
|
25m |
1:18.80 |
166 |
2 |
Dagmar Boeck |
2004 |
0458AM |
FARUM |
|
50m |
1:16.64 |
259 |
3 |
Emma Bjørnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
50m |
1:14.28 |
258 |
4 |
Nikoline Biltoft-Jensen |
2001 |
0166AM |
LYNGBY |
|
25m |
1:14.36 |
191 |
5 |
Sofie Villum Færch |
2002 |
0286AQ |
HELSINGØR |
|
50m |
1:18.62 |
194 |
6 |
Mia Mørk Kuramoto |
2003 |
0356AQ |
HELSINGØR |
|
50m |
1:19.06 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
17 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:14 |
|