2020-09-30   02:16:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Märsky-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

15_S
Event 15, 50m Butterfly Men 
 
World Seniors: Rafael MUÑOZ (1988) 22.43 2009-04-05 
Nation Seniors: Jere Hård (1978) 23.50 2002-07-30 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  Original  EntryTime  Status 










 
49  Pöytäkivi Riku  1993  HSS  93A973  50 m  23.62  23.62   
329  Varho Eemil  1997  RaUS  97A537  50 m  25.06  25.06   
506  Gold Joshua  1996  ORCA-EST    50 m  25.86  25.86   
105  Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  25 m  25.05  26.05   
269  Dobrzhanskiy Danila  1998  SWIM  98B028  50 m  26.61  26.61   
274  Kislitsyn Alexander  2001  SWIM  01A981  50 m  26.77  26.77   
505  Karatsevski Nikita  2003  ORCA-EST    50 m  26.90  26.90   
370  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  50 m  27.12  27.12   
19  Herlevi Tuomas  1999  HSS  99A409  50 m  27.14  27.14   
10  199  Pentti Miika  1997  Cetus  97A163  50 m  27.34  27.34   
11  38  Mattila Verneri  1999  HSS  99A177  50 m  27.36  27.36   
12  194  Nuottajärvi Anton  2000  Cetus  00A294  25 m  26.42  27.42   
13  209  Ruuskanen Joona  2000  Cetus  00A503  25 m  26.48  27.48   
14  456  Kuusela Leo  1999  AQUILA  99A661  50 m  27.68  27.68   
15  291  Suhonen Leevi  1999  SWIM  99A419  50 m  27.74  27.74   
16  453  Alila Atte  2001  AQUILA  01B157  50 m  27.84  27.84   
17  181  Kylmä Eemil  2001  Cetus  01A631  50 m  27.89  27.89   
18  97  Soukola Elias  1999  JUK  99A759  50 m  28.06  28.06   
19  380  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  50 m  28.15  28.15   
20  372  Kaarlenkaski Verneri  1999  UiTa  99A192  50 m  28.17  28.17   
21  271  Järvinen Jiri  2001  SWIM  01A304  50 m  28.24  28.24   
22  430  Einto Eetu  2001  Vanders  01A927  25 m  27.26  28.26   
23  83  Maaranen Joonas  2004  HyUS  04A835  50 m  28.27  28.27   
24  469  Malvela Eetu  2000  PLAANI  00B072  50 m  28.51  28.51   
25  318  Pennanen Matias  2001  PUS  01A181  50 m  28.53  28.53   
26  62  Tumanoff Lari  2003  HSS  03A150  50 m  28.61  28.61   
27  293  Veijonen Veeti  2001  SWIM  01A297  50 m  28.75  28.75   
28  191  Mikkonen Leo  2002  Cetus  02A233  50 m  28.83  28.83   
29  467  Laine Niklas  2002  PLAANI  02A111  50 m  28.85  28.85   
30  242  Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  25 m  27.90  28.90   
31  176  Knaapi Joel  2001  Cetus  01A132  25 m  28.00  29.00   
32  Hyttinen Kalle  2001  BS-PU  01B140  50 m  29.01  29.01   
33  59  Söderholm Rasmus  2002  HSS  02A442  50 m  29.01  29.01   
34  317  Ovaskainen Oskari  2000  PUS  00A998  50 m  29.05  29.05   
35  288  Roiko-Jokela Tapio  1996  SWIM  96A016  50 m  29.24  29.24   
36  351  Nurminen Pyry  2001  ORCA  01A673  25 m  28.46  29.46   
37  154  Annala Teemu  2001  Cetus  01A514  25 m  28.48  29.48   
38  171  Jääskeläinen Elias  2002  Cetus  02A712  50 m  29.57  29.57   
39  303  Löyttyniemi Aapo  2001  HäUS  01B168  50 m  29.85  29.85   
40  270  Hokkanen Niilo  1997  SWIM  97B316  50 m  29.97  29.97   
41  275  Koskinen Kasperi  2001  SWIM  01A710  25 m  29.34  30.34   
42  400  Nyrhinen Eetu  2000  UiTa  00A005  50 m  30.62  30.62   
43  82  Maaranen Akseli  2004  HyUS  04A834  50 m  30.82  30.82   
44  219  Syrjä Joel  2002  Cetus  02A137  50 m  30.85  30.85   
45  163  Hartikainen Samuli  2001  Cetus  01A116  25 m  29.86  30.86   
46  246  Härkönen Taneli  1997  LrU  97A950  50 m  30.92  30.92   
47  Nyman Kasper  2001  BS-PU  01B329  50 m  30.95  30.95   
48  106  Lajas Herkko  2001  RiUS  01B001  50 m  30.97  30.97   
49  501  Raadik Jorke Patrick  2003  ORCA-EST    50 m  31.07  31.07   
50  86  Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  50 m  31.08  31.08   
51  290  Sihvo Mikko  2004  SWIM  04A925  50 m  31.88  31.88   
52  385  Lehtonen Leevi  2003  UiTa  03A753  50 m  32.00  32.00   
53  40  Meller Mika  1967  HSS  67A037  25 m  31.33  32.33   
54  460  Byskov Jon  2000  NU  00B203  25 m  31.39  32.39   
55  140  Silventoinen Ilari  2002  SiWa  02A127  50 m  32.55  32.55   
56  136  Pekkala Konsta  2003  SiWa  03A959  50 m  32.56  32.56   
57  471  Nyberg Julius  2002  PLAANI  02A459  25 m  31.79  32.79   
58  100  Akkanen Niko  2003  RiUS  03A813  50 m  33.36  33.36   
59  338  Huhti Aapo  2003  VeUS  03A936  50 m  34.26  34.26   
60  248  Immonen Topi  2003  LrU  03A437  25 m  33.88  34.88   
61  357  Eskelinen Aarne  2004  UiTa  04A085  50 m  35.24  35.24   
62  360  Gummerus Santeri  2003  UiTa  03B183  25 m  34.33  35.33   
63  103  Kuivalainen Joonatan  2003  RiUS  03A620  50 m  35.69  35.69   
64  218  Suuronen Karri  2003  Cetus  03A802  50 m  36.06  36.06   
65  188  Masalin Samuli  2004  Cetus  04A470  50 m  36.65  36.65   
66  459  Byskov Jan  2004  NU  04A474  50 m  36.75  36.75   
67  479  Ylä-Sahra Perttu  1994  PLAANI  94A357  50 m  37.83  37.83   
68  409  Rasimus Sebastian  2004  UiTa  04B113  50 m  38.00  38.00   
69  446  Pönkä Sami  2003  Vanders  03A583  50 m  38.28  38.28   
70  85  Nyman Alexander  2004  HyUS  04A275  50 m  38.30  38.30   
71  359  Gummerus Sakari  2003  UiTa  03B195  25 m  37.76  38.76   
72  164  Hautaniemi Leo  2004  Cetus  04A580  25 m  37.96  38.96   
73  108  Ojanen Topias  2002  RiUS  02A862  50 m  39.62  39.62   
74  373  Karti Jaakko  2004  UiTa  04A818  50 m  45.36  45.36   
75  243  Kokko Olli  1994  LaUS  94A602  25 m       
76  485  Jatkola Isak  2003  BS-PU  03A470  50 m  31.13  31.13  AFR 
77  488  Meng Yufei  2004  SGR  04A333  25 m  32.80  33.80  AFR 
78  489  Tantula Masih  2004  SGR  04A158  50 m  34.19  34.19  AFR 
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  09 June 2018 
Licensed to: Helsingfors Simsällskap  Print Time  10:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner