2020-09-21   16:44:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Märsky-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

5_S
Event 5, 100m Butterfly Men 
 
World Seniors: Michael PHELPS (1985) 49.82 2009-08-01 
Nation Seniors: Jere Hård (1978) 53.08 2001-07-23 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  Original  EntryTime  Status 










 
49  Pöytäkivi Riku  1993  HSS  93A973  25 m  51.17  53.17   
491  Eriksson Tony  1995  HSS  95A861  50 m  56.20  56.20   
381  Koskinen Werneri  1998  UiTa  98A828  25 m  56.50  58.50   
274  Kislitsyn Alexander  2001  SWIM  01A981  50 m  59.15  59.15   
414  Sievers Jakob  2000  UiTa  00A730  25 m  59.07  1:01.07   
29  Koprinen Aleksi  2003  HSS  03A416  50 m  1:01.09  1:01.09   
286  Päivinen Elias  1997  SWIM  97A805  25 m  59.47  1:01.47   
114  Pullinen Jasper  1999  RiUS  99A036  50 m  1:01.60  1:01.60   
97  Soukola Elias  1999  JUK  99A759  50 m  1:01.77  1:01.77   
10  453  Alila Atte  2001  AQUILA  01B157  25 m  59.94  1:01.94   
11  340  Nyman Eetu  1999  VeUS  99A620  50 m  1:01.99  1:01.99   
12  372  Kaarlenkaski Verneri  1999  UiTa  99A192  50 m  1:02.41  1:02.41   
13  456  Kuusela Leo  1999  AQUILA  99A661  50 m  1:02.65  1:02.65   
14  240  Kleimola Ossi  2001  KoU  01A663  50 m  1:02.81  1:02.81   
15  209  Ruuskanen Joona  2000  Cetus  00A503  25 m  1:00.88  1:02.88   
16  160  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  50 m  1:02.99  1:02.99   
17  50  Raninen Eemeli  2001  HSS  01A495  25 m  1:02.54  1:04.54   
18  242  Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  25 m  1:02.65  1:04.65   
19  293  Veijonen Veeti  2001  SWIM  01A297  50 m  1:04.70  1:04.70   
20  317  Ovaskainen Oskari  2000  PUS  00A998  50 m  1:04.81  1:04.81   
21  346  Seger Aleksi  2001  Octopus  01A401  50 m  1:05.04  1:05.04   
22  311  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  50 m  1:05.05  1:05.05   
23  116  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  50 m  1:05.26  1:05.26   
24  151  Aho Jonni  1999  Cetus  99A002  50 m  1:05.76  1:05.76   
25  467  Laine Niklas  2002  PLAANI  02A111  50 m  1:06.17  1:06.17   
26  255  Matela Niko  2003  LrU  03A039  25 m  1:04.39  1:06.39   
27  430  Einto Eetu  2001  Vanders  01A927  50 m  1:06.78  1:06.78   
28  502  Tatar Robin  2002  ORCA-EST    50 m  1:07.15  1:07.15   
29  318  Pennanen Matias  2001  PUS  01A181  50 m  1:07.68  1:07.68   
30  308  Reinonen Jaakko  2001  HäUS  01A300  25 m  1:06.90  1:08.90   
31  34  Lindholm Davin  2004  HSS  04B010  25 m  1:07.53  1:09.53   
32  163  Hartikainen Samuli  2001  Cetus  01A116  25 m  1:07.90  1:09.90   
33  385  Lehtonen Leevi  2003  UiTa  03A753  50 m  1:13.15  1:13.15   
34  246  Härkönen Taneli  1997  LrU  97A950  50 m  1:13.71  1:13.71   
35  386  Lehtonen Lenni  2004  UiTa  04A478  50 m  1:15.53  1:15.53   
36  357  Eskelinen Aarne  2004  UiTa  04A085  50 m  1:16.30  1:16.30   
37  135  Nätti Matti  2004  SiWa  04A483  50 m  1:18.11  1:18.11   
38  339  Nissilä Aleksi  2001  VeUS  01B358  25 m  1:16.30  1:18.30   
39  100  Akkanen Niko  2003  RiUS  03A813  25 m  1:20.41  1:22.41   
40  479  Ylä-Sahra Perttu  1994  PLAANI  94A357  25 m  1:21.25  1:23.25   
41  253  Kuparinen Akseli  2004  LrU  04B043  25 m  1:35.84  1:37.84   
42  159  Fredrikson Christoffer  1997  Cetus  97B155  25 m       
43  460  Byskov Jon  2000  NU  00B203  25 m       
44  487  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  50 m  1:15.23  1:15.23  AFR 
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  09 June 2018 
Licensed to: Helsingfors Simsällskap  Print Time  10:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner