2020-02-17   18:03:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Märsky-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

9_S
Event 9, 100m Breaststroke Men 
 
World Seniors: Adam PEATY (1994) 57.13 2016-08-07 
Nation Seniors: Jarno Pihlava (1979) 1:01.17 2000-07-03 
 
 
 
ID  Name  Born  Club  License  Pool  Original  EntryTime  Status 










 
296  Vuorela Teemu  1994  SWIM  94A789  50 m  1:02.24  1:02.24   
508  Tuomola Andrei  1989  HSS  89A037  25 m  59.60  1:02.60   
243  Kokko Olli  1994  LaUS  94A602  25 m  59.91  1:02.91   
105  Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  50 m  1:04.43  1:04.43   
407  Pyykkönen Kalle  1996  UiTa  96A549  50 m  1:04.45  1:04.45   
343  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  25 m  1:03.61  1:06.61   
238  Ruohtula Roope  2000  JoUS  00A565  25 m  1:04.40  1:07.40   
380  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  25 m  1:05.15  1:08.15   
13  Clayhills Bruce  1997  HSS  97A983  50 m  1:08.18  1:08.18   
10  229  Viisanen Verneri  2002  Cetus  02A281  50 m  1:08.73  1:08.73   
11  498  Kundla Johannes  2001  ORCA-EST    50 m  1:08.79  1:08.79   
12  280  Lindholm Atte  2001  SWIM  01A874  50 m  1:09.24  1:09.24   
13  400  Nyrhinen Eetu  2000  UiTa  00A005  25 m  1:07.81  1:10.81   
14  Olander Niilo  2001  BS-PU  01B360  50 m  1:11.68  1:11.68   
15  311  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  25 m  1:09.05  1:12.05   
16  160  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  50 m  1:12.46  1:12.46   
17  467  Laine Niklas  2002  PLAANI  02A111  50 m  1:13.17  1:13.17   
18  341  Kuronen Onni  2000  Pyry  00A863  50 m  1:13.30  1:13.30   
19  176  Knaapi Joel  2001  Cetus  01A132  25 m  1:10.32  1:13.32   
20  228  Widbom Herman  2001  Cetus  01A188  50 m  1:13.33  1:13.33   
21  119  Turunen Oskar  2003  RiUS  03A822  25 m  1:11.31  1:14.31   
22  471  Nyberg Julius  2002  PLAANI  02A459  50 m  1:14.80  1:14.80   
23  293  Veijonen Veeti  2001  SWIM  01A297  50 m  1:15.35  1:15.35   
24  500  Villems Glen Marcus  2004  ORCA-EST    50 m  1:16.05  1:16.05   
25  35  Linnanen Niklas  2001  HSS  01A606  50 m  1:16.11  1:16.11   
26  338  Huhti Aapo  2003  VeUS  03A936  50 m  1:20.62  1:20.62   
27  246  Härkönen Taneli  1997  LrU  97A950  25 m  1:19.02  1:22.02   
28  145  Syrjänen Samuel  2002  SiWa  02A790  50 m  1:22.55  1:22.55   
29  386  Lehtonen Lenni  2004  UiTa  04A478  50 m  1:24.30  1:24.30   
30  437  Lintusalo Jesse  2004  Vanders  04A272  50 m  1:26.43  1:26.43   
31  359  Gummerus Sakari  2003  UiTa  03B195  25 m  1:25.68  1:28.68   
32  40  Meller Mika  1967  HSS  67A037  25 m  1:27.08  1:30.08   
33  268  Vilén Veeti  2004  MiUS  04A930  25 m  1:27.50  1:30.50   
34  135  Nätti Matti  2004  SiWa  04A483  50 m  1:32.89  1:32.89   
35  383  Kylliäinen Markus  2002  UiTa  02B168  50 m  1:34.25  1:34.25   
36  126  Kuitu Joona  2004  SiWa  04A248  50 m  1:34.44  1:34.44   
37  139  Salminen Veeti  2004  SiWa  04A481  50 m  1:34.92  1:34.92   
38  416  Sioofy Khojine Iliad  2004  UiTa  04B083  50 m  1:36.43  1:36.43   
39  479  Ylä-Sahra Perttu  1994  PLAANI  94A357  25 m  1:37.40  1:40.40   
40  147  Vihavainen Tuomas  2003  SiWa  03B082  50 m  1:40.47  1:40.47   
41  373  Karti Jaakko  2004  UiTa  04A818  25 m  1:40.23  1:43.23   
42  361  Gummerus Sauli  2004  UiTa  04A876  25 m  1:44.84  1:47.84   
43  60  Söderling William  1999  HSS  99B007  25 m  2:06.33  2:09.33   
44  194  Nuottajärvi Anton  2000  Cetus  00A294  25 m       
45  275  Koskinen Kasperi  2001  SWIM  01A710  25 m       
46  370  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  25 m       
47  436  Junninen Tapio  1995  Vanders  95A553  25 m       
48  482  Mikkonen Jaakko  1996  UH  96B261  25 m       
 
 

Generated by WinGrodan 1.26.00  Print Date  09 June 2018 
Licensed to: Helsingfors Simsällskap  Print Time  10:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner