Ohjelma Kronborg Open 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Fredag
Seedede heat Løb 8
|
Stævne navn |
Kronborg Open 2018 |
|
Udskriftsdato |
09 marts 2018 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
15:29 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
09 marts 2018 |
|
|
|
|
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
Finaler (10) |
Sponsor: PEARLY |
|
Vejledende starttid 18:53 |
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
615 |
2 |
Bastian Zahle |
2008 |
0825AE |
HELSINGØR |
|
50m |
|
554 |
3 |
Jens Christian Koefoed |
2006 |
0639AF |
HELSINGØR |
|
50m |
1:11.04 |
301 |
4 |
Mathias Bidsted Hansen |
2006 |
0673AE |
HVIDOVRE |
|
50m |
58.23 |
567 |
5 |
Luca de Masi |
2008 |
0877AD |
HELSINGØR |
|
50m |
1:03.00 |
528 |
6 |
Jonas Holm Clausen |
2006 |
0603AK |
HELSINGØR |
|
50m |
1:14.75 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
570 |
1 |
Peter Mortensen |
2005 |
0501AO |
HELSINGØR |
|
50m |
53.52 |
354 |
2 |
Victor Enemark Cruse |
2004 |
0425AN |
FR.SUND |
|
50m |
51.34 |
8 |
3 |
William Leander Agerskov |
2004 |
0411AK |
ALLERØD |
|
50m |
50.19 |
634 |
4 |
Jordan Bamberg |
2006 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
48.10 |
356 |
5 |
Loui Krag |
2007 |
0793AD |
FR.SUND |
|
50m |
49.12 |
541 |
6 |
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
0835AB |
HELSINGØR |
|
50m |
51.28 |
533 |
7 |
Anders Rye Gefke |
2008 |
0855AB |
HELSINGØR |
|
50m |
53.18 |
522 |
8 |
Andreas Bendtsen |
2007 |
0703AG |
HELSINGØR |
|
50m |
57.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
131 |
1 |
Erik Schmidt |
2005 |
0563AN |
GENTOFTE |
|
50m |
47.84 |
582 |
2 |
Nicklas Reinstrup |
2006 |
0655AD |
HELSINGØR |
|
50m |
46.66 |
247 |
3 |
Erik Rasmussen |
2006 |
0695AD |
VEST |
|
50m |
45.49 |
122 |
4 |
Frederik Stubbe Lundsby |
2004 |
0417AE |
GENTOFTE |
|
50m |
45.23 |
321 |
5 |
Asbjørn Nybroe |
2006 |
0683AC |
HVIDOVRE |
|
50m |
45.34 |
395 |
6 |
Younus Khan |
2005 |
0543AM |
ALLERØD |
|
50m |
45.70 |
399 |
7 |
Theodor Wernberg Løvgreen |
2005 |
0509AB |
ALLERØD |
|
50m |
47.77 |
572 |
8 |
Marcus Munk |
2007 |
0757AB |
HELSINGØR |
|
50m |
47.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
642 |
1 |
Felix Lepp |
2006 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
44.59 |
558 |
2 |
Thorvald Bomholt Larsen |
2003 |
0389AL |
HELSINGØR |
|
50m |
44.10 |
60 |
3 |
William Ølshøj |
2004 |
0415AC |
BIRKERØD |
|
50m |
43.49 |
245 |
4 |
Mauritz Otzen |
2005 |
0515AN |
VEST |
|
50m |
43.15 |
359 |
5 |
Bertram H. Mikkelsen |
2004 |
0441AN |
FR.SUND |
|
50m |
43.40 |
394 |
6 |
Sebastian Sand Gottlieb |
2005 |
0511AD |
ALLERØD |
|
50m |
43.90 |
212 |
7 |
Ahmad Alhaj |
2005 |
AC6905 |
SK RAN |
|
50m |
44.13 |
99 |
8 |
David Johannes Dahl |
2006 |
0669AB |
GENTOFTE |
|
50m |
45.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
281 |
1 |
Alexander Nørby |
2006 |
0617AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
42.19 |
409 |
2 |
Magnus Tullberg |
2005 |
0593AD |
BIRKERØD |
|
50m |
42.12 |
106 |
3 |
Thor Gudmand-Høyer |
2002 |
0239AD |
GENTOFTE |
|
50m |
41.81 |
536 |
4 |
Bjørn Cramer Hansen |
2004 |
0467AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
40.03 |
396 |
5 |
Malthe Funk Larsen |
2005 |
0577AB |
ALLERØD |
|
50m |
41.02 |
343 |
6 |
Andreas Velschow Malmolin |
2005 |
0541AE |
FARUM |
|
50m |
41.82 |
248 |
7 |
Magnus Rasmussen |
2006 |
0675AD |
VEST |
|
50m |
42.13 |
138 |
8 |
August Taul |
2006 |
0681AA |
GENTOFTE |
|
50m |
43.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
157 |
1 |
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
0589AB |
HERLEV |
|
50m |
39.47 |
17 |
2 |
Jakob Legaard |
2003 |
0317AC |
ALLERØD |
|
50m |
39.24 |
59 |
3 |
Alexander Vergereau |
2004 |
0447AA |
BIRKERØD |
|
50m |
38.92 |
278 |
4 |
Sebastian Hviid Larsen |
2004 |
0465AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
38.69 |
162 |
5 |
Peter Holm |
2003 |
0393AF |
HERLEV |
|
50m |
38.85 |
119 |
6 |
Carl Emil Lundgaard |
2005 |
0591AA |
GENTOFTE |
|
50m |
39.06 |
105 |
7 |
Alexander Griffin |
2004 |
0451AL |
GENTOFTE |
|
50m |
39.34 |
140 |
8 |
Christopher G. Trandum |
2003 |
0313AI |
GENTOFTE |
|
50m |
39.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
39 |
1 |
Christian Boutrup |
2003 |
0337AA |
BIRKERØD |
|
50m |
38.08 |
377 |
2 |
Thorbjørn Jari Ikkala |
2002 |
0207AI |
FR.VÆRK |
|
50m |
37.87 |
178 |
3 |
Harald Wiehe Struberg |
2003 |
0331AT |
HERLEV |
|
50m |
36.75 |
407 |
4 |
Tobias Rosengaard |
2005 |
0511AB |
BIRKERØD |
|
50m |
36.31 |
550 |
5 |
Oliver Bak Jensen |
2002 |
0257AT |
HELSINGØR |
|
50m |
36.74 |
546 |
6 |
Laurids Holme |
2000 |
0009AQ |
HELSINGØR |
|
50m |
36.90 |
326 |
7 |
Oskar Bondo Siegumfeldt |
2004 |
0417AA |
HVIDOVRE |
|
50m |
37.89 |
595 |
8 |
Jakob Bjerg Snekkersten |
2003 |
0345AP |
HELSINGØR |
|
50m |
38.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
336 |
1 |
Frederik Jørgensen |
2003 |
0393AL |
FARUM |
|
50m |
36.16 |
77 |
2 |
Daniel Li |
2002 |
AL8702 |
POSEIDON |
|
50m |
35.22 |
205 |
3 |
Ahmed Sadoon |
2002 |
AH2902 |
KSLS |
|
50m |
35.13 |
258 |
4 |
Noah Malmgren |
2004 |
AB2704 |
S 71 |
|
50m |
34.91 |
608 |
5 |
Matthæus Vámosi |
2000 |
0015AQ |
HELSINGØR |
|
50m |
35.12 |
631 |
6 |
Harald Riisager |
2003 |
0371AD |
GENTOFTE |
|
50m |
35.13 |
581 |
7 |
Johan Heeno Rasmussen |
2002 |
0259AG |
HELSINGØR |
|
50m |
35.61 |
425 |
8 |
Simen Littorin Birkeland |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
36.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Marko Vasilijevic |
1999 |
AH1999 |
POSEIDON |
|
50m |
33.28 |
147 |
2 |
Victor Bendix Beiter |
2001 |
0113AG |
HERLEV |
|
50m |
33.16 |
644 |
3 |
Yannick Opätz |
1999 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
32.04 |
209 |
4 |
Anton Dahlgren |
1993 |
AM4999 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
31.78 |
430 |
5 |
Agmund Riiser |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
31.87 |
651 |
6 |
Sebastian Tullberg |
2000 |
0073AC |
BIRKERØD |
|
50m |
32.20 |
545 |
7 |
Lucas Hoffmann |
2000 |
0085AO |
HELSINGØR |
|
50m |
33.27 |
548 |
8 |
William Houen |
2001 |
0145AF |
HELSINGØR |
|
50m |
33.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
270 |
1 |
Asger Væver Hartvig |
2002 |
0277AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
31.68 |
619 |
2 |
Mikkel Gadgaard |
1999 |
9923AA |
ESBJERG |
|
50m |
30.39 |
652 |
3 |
Simon Sjödin |
1986 |
AG6786 |
SK NEPTUN |
|
50m |
29.91 |
2 |
4 |
Erik Kähr |
1995 |
BC7595 |
HS |
|
50m |
28.34 |
424 |
5 |
Nicholas Lia |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
28.36 |
28 |
6 |
Joakim Brønnum |
1997 |
9759AT |
ALLERØD |
|
50m |
30.01 |
68 |
7 |
Niklas Broch Thielemann |
1994 |
9423AE |
BIRKERØD |
|
50m |
30.40 |
434 |
8 |
Erling Syversveen Lie |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
31.76 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
09 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:29 |
|