Program for Nya Göingeplumset 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Nya Göingeplumset 2018 |
|
Utskriftsdatum |
25 augusti 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Åhus |
|
Utskriftstid |
08:40 |
|
|
Arrangör |
SS Delfin och KSLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 augusti 2018 |
|
|
|
|
Gren 7, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (13) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
260 |
3 |
Lykke Lagerholm-Nord |
2006 |
AH6406 |
SJÖBO SS |
|
50m |
39.24 |
250 |
4 |
Ella Thim |
2009 |
AI0609 |
KSLS |
|
25m |
|
15 |
5 |
Edith Bosson |
2009 |
AB4609 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
129 |
2 |
Agnes Nilsson |
2009 |
AC8609 |
OSBY SS |
|
25m |
|
251 |
3 |
Julia Thorsen |
2008 |
|
KSLS |
|
25m |
|
85 |
4 |
Violetta Pflug |
2008 |
AC3608 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
79 |
5 |
Andrea Johansdotter |
2007 |
AJ0406 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
183 |
6 |
Luna Simonsson |
2005 |
BT1805 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
|
19 |
7 |
Moa Lindqvist |
2006 |
BL8206 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
210 |
1 |
Elin Adler |
2006 |
AY3406 |
KSLS |
|
25m |
|
247 |
2 |
Giada Riva |
2008 |
AL6608 |
KSLS |
|
25m |
|
180 |
3 |
Nima Arends |
2004 |
CA9604 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
|
92 |
4 |
Ingrid Chrintz-Gath |
2008 |
AN4608 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
252 |
5 |
Siri Tillberg |
2007 |
AL7407 |
KSLS |
|
25m |
|
17 |
6 |
Astrid Persson |
2009 |
AB3609 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
16 |
7 |
Nanna Oredsson |
2007 |
AR1607 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
256 |
8 |
Rebecca Wendel |
2007 |
AM0607 |
KSLS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
166 |
1 |
Vilda Larsson |
2008 |
AJ0408 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:00.61 |
167 |
2 |
Michaela Mårtensson-Strömqvist |
2007 |
AX1207 |
SJÖBO SS |
|
50m |
57.09 |
10 |
3 |
Emelie Skoog |
2007 |
AC8607 |
SS DELFIN |
|
25m |
53.22 |
258 |
4 |
Tilda Widerfors |
2008 |
AK4608 |
KSLS |
|
25m |
50.79 |
249 |
5 |
Sofia Svensson |
2007 |
AM2607 |
KSLS |
|
25m |
51.65 |
87 |
6 |
Vilma Gillerfors |
2006 |
BB2206 |
SK LÖDDE |
|
25m |
55.49 |
126 |
7 |
Signe Malmberg |
2008 |
AB6408 |
OSBY SS |
|
25m |
58.71 |
130 |
8 |
Ella Nord |
2009 |
AC9609 |
OSBY SS |
|
50m |
1:06.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
158 |
1 |
Mimmi Palm |
2005 |
BA2805 |
SJÖBO SS |
|
50m |
50.64 |
234 |
2 |
Ida Lund |
2006 |
AS7806 |
KSLS |
|
25m |
50.44 |
91 |
3 |
Hanna Dahlander |
2008 |
AJ6208 |
SK LÖDDE |
|
50m |
48.25 |
137 |
4 |
Mathilda Andersson |
2007 |
AF5207 |
S 71 |
|
25m |
46.11 |
81 |
5 |
Julia Keldebäk |
2005 |
BG2405 |
SK LÖDDE |
|
50m |
46.36 |
138 |
6 |
Wilda Thorgren |
2007 |
AF4207 |
S 71 |
|
50m |
48.60 |
139 |
7 |
Amilia Hart |
2008 |
AC6808 |
S 71 |
|
25m |
50.56 |
88 |
8 |
Selma Lindell |
2008 |
AF0808 |
SK LÖDDE |
|
50m |
50.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Vilda Berg |
2007 |
AC9407 |
SK LÖDDE |
|
25m |
44.86 |
219 |
2 |
Ana Corluka |
2006 |
AS5806 |
KSLS |
|
25m |
42.36 |
71 |
3 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
41.66 |
205 |
4 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
40.37 |
155 |
5 |
Hilda Nilsson-Halvardsson |
2005 |
AL6805 |
SJÖBO SS |
|
25m |
40.52 |
244 |
6 |
Ellie Petersson |
2005 |
BF1405 |
KSLS |
|
25m |
42.22 |
162 |
7 |
Emilia Kryger |
2004 |
BR6804 |
SJÖBO SS |
|
50m |
43.03 |
136 |
8 |
Maja Palmqvist |
2007 |
AD0207 |
S 71 |
|
50m |
45.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
114 |
1 |
Lina Nilsson |
2002 |
AN5802 |
OSBY SS |
|
25m |
40.06 |
267 |
2 |
Vicky Luc |
2007 |
AJ6607 |
KSLS |
|
25m |
39.53 |
160 |
3 |
Sofie Jönsson |
2007 |
AI9607 |
SJÖBO SS |
|
50m |
39.15 |
217 |
4 |
Alice Carlqvist-Seger |
2004 |
AJ9404 |
KSLS |
|
50m |
38.67 |
119 |
5 |
Jacqlyne Jersov |
2004 |
AL1704 |
OSBY SS |
|
25m |
38.78 |
226 |
6 |
Novalie Gulin |
2006 |
AS9806 |
KSLS |
|
25m |
39.37 |
70 |
7 |
Tilde Klehn |
2004 |
AY8804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
39.63 |
245 |
8 |
Elly Petersson |
2005 |
AU5805 |
KSLS |
|
25m |
40.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
255 |
1 |
Isabella Wahlund |
2006 |
AT9406 |
KSLS |
|
25m |
37.65 |
161 |
2 |
Cassandra Strömqvist-Malmström |
2005 |
BG7405 |
SJÖBO SS |
|
25m |
37.42 |
257 |
3 |
Emma Widerfors |
2005 |
AQ2205 |
KSLS |
|
25m |
36.98 |
266 |
4 |
Olivia Klint Ipsa |
2005 |
AK0205 |
BROMÖLLA |
|
25m |
36.13 |
68 |
5 |
Emilia Berg |
2005 |
AJ2605 |
SK LÖDDE |
|
25m |
36.33 |
61 |
6 |
Julia Nilsson |
2004 |
AF7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
37.03 |
66 |
7 |
Agnes Ljungberg |
2004 |
AS8204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
37.50 |
168 |
8 |
Nellie Björkqvist |
2007 |
AX2207 |
SJÖBO SS |
|
25m |
37.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
36 |
1 |
Lovisa Rohlin |
2004 |
AB9404 |
KK KARPEN |
|
25m |
35.98 |
157 |
2 |
Mathilde Berild Andersen |
2004 |
BF5204 |
SJÖBO SS |
|
25m |
35.72 |
151 |
3 |
Sabina Rosengren |
2003 |
AV1803 |
SJÖBO SS |
|
25m |
35.59 |
200 |
4 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
25m |
34.87 |
117 |
5 |
Selma Seipp |
2005 |
AC6605 |
OSBY SS |
|
25m |
35.28 |
38 |
6 |
Agnes Delen Abrahamsson |
2002 |
AQ3602 |
KK KARPEN |
|
25m |
35.62 |
39 |
7 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
35.72 |
115 |
8 |
Jonna Möller |
2005 |
AA1605 |
OSBY SS |
|
25m |
36.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
1 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
34.76 |
154 |
2 |
Emy Ek |
2003 |
BK3403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
34.49 |
193 |
3 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
34.23 |
212 |
4 |
Liv Axelsson |
2005 |
AP9805 |
KSLS |
|
25m |
34.15 |
31 |
5 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
34.22 |
194 |
6 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
25m |
34.47 |
147 |
7 |
Tilde Persson |
2003 |
AC5403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
34.52 |
116 |
8 |
Maja Olofsson |
2004 |
AF7204 |
OSBY SS |
|
25m |
34.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
58 |
1 |
Carolina Åsberg |
2002 |
AJ1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
33.36 |
33 |
2 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KK KARPEN |
|
25m |
33.15 |
197 |
3 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
25m |
33.05 |
5 |
4 |
Alexandra Petersen |
2003 |
AC1803 |
SS DELFIN |
|
25m |
32.52 |
198 |
5 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
32.94 |
113 |
6 |
Felicia Karlsson |
2003 |
AF1603 |
OSBY SS |
|
25m |
33.12 |
146 |
7 |
Ulrika von Buxhoeveden |
2001 |
AQ4601 |
SJÖBO SS |
|
25m |
33.20 |
118 |
8 |
Elina Holgersson |
2005 |
AF6605 |
OSBY SS |
|
25m |
33.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
7 |
1 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
25m |
31.94 |
1 |
2 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
31.74 |
109 |
3 |
Agnes Cato |
2001 |
AB8201 |
OSBY SS |
|
25m |
30.87 |
65 |
4 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
30.65 |
53 |
5 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
30.71 |
142 |
6 |
Augusta Andersson |
1997 |
AM9297 |
SJÖBO SS |
|
25m |
30.90 |
144 |
7 |
Tilde Anderberg-Richard |
1999 |
AU5499 |
SJÖBO SS |
|
25m |
31.81 |
6 |
8 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
32.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
112 |
1 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
25m |
30.31 |
201 |
2 |
Saga Nyborg |
2003 |
AK9603 |
KSLS |
|
25m |
30.11 |
127 |
3 |
Clara Johansson |
2005 |
BH9805 |
OSBY SS |
|
50m |
29.63 |
52 |
4 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
29.59 |
32 |
5 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
25m |
29.60 |
153 |
6 |
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
SJÖBO SS |
|
25m |
29.89 |
110 |
7 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
25m |
30.19 |
111 |
8 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
OSBY SS |
|
25m |
30.62 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
25 augusti 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
Utskriftstid |
08:40 |
|