Startliste for FynKval2 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 31
|
Stævne navn |
FynKval2 2018 |
|
Udskriftsdato |
24 februar 2018 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
12:51 |
|
|
Arrangør |
H2Odense |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 februar 2018 |
|
|
|
|
Løb 31, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (4) |
Vejledende starttid 16:18 |
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
156 |
1 |
Kim Hanh Vu |
2004 |
0466AZ |
FREM |
|
50m |
41.89 |
232 |
2 |
Olivia Hemmeløff |
2006 |
0648AK |
RINGE |
|
50m |
39.70 |
240 |
3 |
Louise Horne Levin |
2006 |
0696AB |
RINGE |
|
50m |
38.45 |
248 |
4 |
Maja Rasmussen |
2003 |
0304AQ |
RINGE |
|
50m |
38.00 |
234 |
5 |
Kathrine Hvidberg |
2004 |
0496BA |
RINGE |
|
50m |
38.16 |
242 |
6 |
Lærke Rosen Lundsfryd |
2006 |
0678AG |
RINGE |
|
50m |
38.72 |
231 |
7 |
Emilie Hemmeløff |
2008 |
0848AB |
RINGE |
|
50m |
40.93 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
133 |
1 |
Frida Karoline Dall |
2004 |
0492AP |
FREM |
|
50m |
36.54 |
244 |
2 |
Christine Mols |
2006 |
0692AO |
RINGE |
|
50m |
36.04 |
207 |
3 |
Freja S. Falkenstrøm |
2004 |
0434AK |
NYBORG |
|
50m |
34.85 |
132 |
4 |
Alyssa Cao |
2005 |
0526AR |
FREM |
|
50m |
33.42 |
203 |
5 |
Barbara Ammentorp |
2003 |
0354AW |
NYBORG |
|
50m |
34.52 |
192 |
6 |
Iben Lindal Overgaard |
2003 |
0302AH |
H2Odense |
|
50m |
35.06 |
252 |
7 |
Bianca Skjerning |
2001 |
0176BE |
RINGE |
|
50m |
36.12 |
144 |
8 |
Vigga Londero |
2006 |
0662AP |
FREM |
|
50m |
37.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
155 |
1 |
Sandy Ngoc Hoang Tran |
2005 |
0536AH |
FREM |
|
50m |
33.00 |
146 |
2 |
Jenni Nguyen |
2004 |
0416AQ |
FREM |
|
50m |
31.88 |
182 |
3 |
Josefine Risum Jørgensen |
2004 |
0406AC |
H2Odense |
|
50m |
31.68 |
161 |
4 |
Malea Benediktson |
2001 |
0104AM |
H2Odense |
|
50m |
31.37 |
197 |
5 |
Maibritt Skjoldborg |
2002 |
0284AO |
H2Odense |
|
50m |
31.57 |
174 |
6 |
Agnete Habermann |
2005 |
0576AA |
H2Odense |
|
50m |
31.75 |
262 |
7 |
Thilde Rosen Lundsfryd |
2004 |
0424AN |
RINGE |
|
50m |
32.52 |
141 |
8 |
Veronika Krogh |
2004 |
0448AU |
FREM |
|
50m |
33.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
183 |
1 |
Josefine S Jørgensen |
2004 |
0416AN |
H2Odense |
|
50m |
31.16 |
243 |
2 |
Thea Inge Madsen |
2003 |
0366AQ |
RINGE |
|
50m |
30.99 |
158 |
3 |
Nikoline Andersen |
2003 |
0368AR |
H2Odense |
|
50m |
30.67 |
166 |
4 |
My Phuong Bui |
2003 |
0322AS |
H2Odense |
|
50m |
27.70 |
205 |
5 |
Iben Bak |
2001 |
0124AH |
NYBORG |
|
50m |
28.35 |
198 |
6 |
Anna Skovmand Rasmussen |
2003 |
0344AV |
H2Odense |
|
50m |
30.96 |
208 |
7 |
Maria Bebe Hansen |
2004 |
0482AG |
NYBORG |
|
50m |
31.12 |
220 |
8 |
Maria Bech Andersen |
2003 |
0306AD |
RINGE |
|
50m |
31.20 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
24 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
12:51 |
|