Program for Malmsten Swim Open Stockholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
Malmsten Swim Open Stockholm 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Eriksdalsbadet |
Swedish Swimming Federation |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 5, 2018 to Apr 8, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
WR: Kylie Masse (1996) CAN 58.10 2017-07-25 |
|
WJ: Regan Smith (2002) USA 59.11 2017-08-24 |
|
ER: Gemma Spofforth (1987) GBR 58.12 2009-07-28 |
|
EJ: Polina Egorova (2000) RUS 59.62 2017-07-02 |
|
NR: Mie Östergaard Nielsen (1996) DEN 58.73 2016-05-19 |
|
SR: Sarah Sjöström (1993) 59.98 2015-04-04 |
|
SJ: Sarah Sjöström (1993) 1:00.74 2009-08-01 |
|
Kvaltider: EM 1:01.91 YOG 1:01.53 EJM 1:03.15/1:04.05 |
|
# |
ID |
|
Name |
Club |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
52 |
|
Daria K. Ustinova |
Russia |
1998 |
|
50m |
59.50 |
|
|
|
|
|
|
2 |
48 |
|
Polina Egorova |
Russia |
|
|
50m |
59.62 |
|
|
|
2000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
622 |
|
Eygló Òsk Gústafsdóttir |
Simklubben Neptun |
1995 |
BY3495 |
50m |
1:00.95 |
|
|
|
|
|
4 |
218 |
|
Alicja Tchórz |
Poland |
1992 |
1001016 00995 |
50m |
1:01.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
580 |
|
Ida Lindborg |
Malmö Kappsimningsklubb |
1994 |
AB0494 |
50m |
1:01.24 |
|
|
|
|
|
6 |
281 |
|
Mimosa Jallow |
Finland |
1994 |
94A395 |
50m |
1:01.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
28 |
|
Charlotte Evans |
Loughborough University |
1997 |
282840 |
50m |
1:01.99 |
|
|
|
|
|
8 |
57 |
|
Caroline Pilhatsch |
USC Graz |
1999 |
|
50m |
1:02.10 |
|
|
|
|
|
|
9 |
201 |
|
Ingeborg Vassbakk Løyning |
Bærumsvømmerne |
2000 |
|
50m |
1:02.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
29 |
|
Mollie Allen |
Loughborough University |
1998 |
483366 |
50m |
1:02.71 |
|
|
|
|
|
11 |
158 |
|
Tone Hartmark Nilsen |
Mandal Svømmeklubb |
1998 |
|
50m |
1:02.84 |
|
|
|
|
|
|
12 |
226 |
|
Julia Koluch |
Poland |
|
|
50m |
1:02.98 |
|
|
|
2000 |
1036146 00080 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
27 |
|
Emma Bell |
Loughborough University |
1998 |
1200672 |
50m |
1:02.99 |
|
|
|
|
|
14 |
946 |
|
Hanna Rosvall |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
50m |
1:03.00 |
|
|
|
2000 |
AM7200 |
|
|
|
|
15 |
188 |
|
Malene Rypestøl |
SK Team Sør |
2001 |
|
50m |
1:03.29 |
|
|
|
|
|
|
16 |
244 |
|
Arina Baikova |
Latvia |
2000 |
A0737 |
50m |
1:03.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
693 |
|
Trine Forss |
Skövde Simsällskap |
2003 |
AD8403 |
50m |
1:04.09 |
|
|
|
|
|
18 |
470 |
|
Miranda Arvidsson |
Kalmar Simsällskap |
1998 |
AJ5298 |
50m |
1:04.29 |
|
|
|
|
|
19 |
77 |
|
Viola Kilpeläinen |
Helsingfors Simsällskap |
1998 |
98A386 |
50m |
1:04.36 |
|
|
|
|
|
20 |
124 |
|
Mia Pentti |
Finland Juniors |
2002 |
02A018 |
50m |
1:04.97 |
|
|
|
|
|
21 |
357 |
|
Barbora Tomanová |
Slovakia |
2001 |
SVK1184 8 |
50m |
1:04.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
735 |
|
Wilma Persson |
Sundsvalls Simsällskap |
2001 |
AC0401 |
50m |
1:05.01 |
|
|
|
|
|
23 |
336 |
|
Emilie Pärnänen |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2002 |
02A541 |
50m |
1:05.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
328 |
|
Hilla Kortetjärvi |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1996 |
96A676 |
50m |
1:05.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
740 |
|
Elise Öberg |
Sundsvalls Simsällskap |
2002 |
AE8402 |
50m |
1:05.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
1058 |
|
Camila Rodrigues Rebelo |
Portugal |
2003 |
122274 |
50m |
1:05.25 |
|
|
|
|
|
27 |
39 |
|
Emily Osborne |
Loughborough University |
1999 |
750376 |
50m |
1:05.29 |
|
|
|
|
|
28 |
245 |
|
Ieva Maluka |
Latvia |
2003 |
A0079 |
50m |
1:05.29 |
|
|
|
|
|
29 |
334 |
|
Paula Peltola |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2001 |
01B032 |
50m |
1:05.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
892 |
|
Anna Miram |
Väsby Simsällskap |
1999 |
AG7299 |
50m |
1:05.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
419 |
|
Julia Stenhård |
Helsingborgs Simsällskap |
2000 |
AN1200 |
50m |
1:05.97 |
|
|
|
|
|
32 |
232 |
|
Melina Holtan |
Lambertseter Svømmeklubb |
2000 |
|
50m |
1:06.02 |
|
|
|
|
|
|
33 |
553 |
|
Vera Karlsson |
Linköpings Allmänna SS |
2003 |
AI8403 |
50m |
1:06.02 |
|
|
|
|
|
34 |
821 |
|
Josefin Ossmyr |
Tyresö Simsällskap |
1999 |
AS0299 |
50m |
1:06.05 |
|
|
|
|
|
35 |
259 |
|
Sara Stoebner |
Oslo Idrettslag |
1998 |
|
50m |
1:06.23 |
|
|
|
|
|
|
36 |
473 |
|
Josefin Lewton |
Kalmar Simsällskap |
|
|
50m |
1:06.44 |
|
|
|
1997 |
BF0297 |
|
|
|
|
37 |
665 |
|
Isabella Revstedt |
Simklubben Ran |
2001 |
AN2801 |
50m |
1:06.70 |
|
|
|
|
|
38 |
674 |
|
Linnea Gipperth |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2003 |
AA6403 |
50m |
1:06.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
987 |
|
Paola Kylberg |
Stockholmspolisens IF SF |
2002 |
AV6602 |
50m |
1:06.84 |
|
|
|
|
|
40 |
160 |
|
Kertu Kaare |
Orca Swim Club |
2002 |
|
50m |
1:06.91 |
|
|
|
|
|
|
41 |
620 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
Simklubben Neptun |
2004 |
AW5404 |
50m |
1:06.98 |
|
|
|
|
|
42 |
297 |
|
Peppi Siirtola |
Cetus Espoo |
2002 |
02A144 |
50m |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
43 |
377 |
|
Tilda Öman |
Simklubben Elfsborg |
2000 |
AI7200 |
50m |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
44 |
922 |
|
Filippa Sterling |
Västerås Simsällskap |
|
|
50m |
1:07.28 |
|
|
|
2002 |
AE7402 |
|
|
|
|
45 |
329 |
|
Oona Laakso |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2002 |
02A301 |
50m |
1:07.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
973 |
|
Davilda Lareva |
Trelleborg Sim |
2000 |
AE4400 |
50m |
1:07.57 |
|
|
|
|
|
47 |
350 |
|
Barbora Mikuskova |
Slovakia |
2001 |
SVK1480 3 |
50m |
1:07.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
11 |
|
Katharina Rhein |
Team Buron Kaufbeuren |
1998 |
246422 |
50m |
1:07.58 |
|
|
|
|
|
49 |
463 |
|
Elin Ristl |
Jönköpings Simsällskap |
1999 |
AD1499 |
50m |
1:07.62 |
|
|
|
|
|
50 |
316 |
|
Rebekka Luoto |
Raision Urheilijat |
2003 |
03A191 |
50m |
1:07.76 |
|
|
|
|
|
51 |
81 |
|
Lotta Upanne |
Helsingfors Simsällskap |
|
|
50m |
1:07.78 |
|
|
|
1998 |
98A195 |
|
|
|
|
52 |
585 |
|
Emma Vileus |
Malmö Kappsimningsklubb |
2001 |
AW1401 |
50m |
1:07.86 |
|
|
|
|
|
53 |
802 |
|
Alwa Widmark |
Södertörns Simsällskap |
2002 |
AN4402 |
50m |
1:07.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
829 |
|
Ellen Banestig |
Täby Sim |
2002 |
BT1802 |
50m |
1:07.91 |
|
|
|
|
|
55 |
257 |
|
Cecilie Klingenberg |
Oslo Idrettslag |
2000 |
|
50m |
1:08.04 |
|
|
|
|
|
|
56 |
161 |
|
Sandra Maanurm |
Orca Swim Club |
2001 |
|
50m |
1:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
876 |
|
Tova Andersson |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AH8201 |
50m |
1:08.15 |
|
|
|
|
|
58 |
1056 |
|
Joana Ribeiro Martins |
Portugal |
2003 |
129164 |
50m |
1:08.34 |
|
|
|
|
|
59 |
446 |
|
Lova Andersson |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
50m |
1:08.48 |
|
|
|
2000 |
AA3600 |
|
|
|
|
60 |
637 |
|
Klara Eriksson |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
2000 |
BE6200 |
50m |
1:08.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
152 |
|
Mia Wennecke |
Helsingør Svømmeklub |
1999 |
9924AD |
50m |
1:08.65 |
|
|
|
|
|
62 |
757 |
|
Emilia Christiansen |
Södertälje Simsällskap |
1999 |
AL8499 |
50m |
1:08.69 |
|
|
|
|
|
63 |
299 |
|
Ida Slöör |
Cetus Espoo |
2001 |
01A578 |
50m |
1:08.80 |
|
|
|
|
|
64 |
512 |
|
Malin Andersson |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
50m |
1:08.80 |
|
|
|
1999 |
AL0899 |
|
|
|
|
65 |
1003 |
|
Camilla Rimmereide |
Ullensakersvømmerne |
2000 |
|
50m |
1:08.89 |
|
|
|
|
|
|
66 |
313 |
|
Vilma Iisalo |
Raision Urheilijat |
2001 |
01A560 |
50m |
1:08.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
954 |
|
Clara Momats |
Örebro Simallians |
2000 |
AG9800 |
50m |
1:08.97 |
|
|
|
|
|
68 |
1036 |
|
Ida Widén |
Höganäs Simsällskap |
2001 |
AB3801 |
50m |
1:09.15 |
|
|
|
|
|
69 |
694 |
|
Vera Fransson |
Skövde Simsällskap |
2001 |
AB7401 |
50m |
1:09.31 |
|
|
|
|
|
70 |
680 |
|
Minna Larsson |
Sjöbo Simsällskap |
2002 |
AB3802 |
50m |
1:09.39 |
|
|
|
|
|
71 |
557 |
|
Thilde Smedbäck |
Linköpings Allmänna SS |
2004 |
AD3404 |
50m |
1:09.42 |
|
|
|
|
|
72 |
932 |
|
Natalie Noreblad |
Växjö Simsällskap |
2002 |
AS0202 |
50m |
1:09.51 |
|
|
|
|
|
73 |
360 |
|
Siri Auvinen |
Cetus Espoo |
2002 |
02A342 |
50m |
1:09.53 |
|
|
|
|
|
74 |
526 |
|
Viktoria Dellhede |
Landskrona Simsällskap |
2003 |
AD2403 |
50m |
1:09.54 |
|
|
|
|
|
75 |
489 |
|
Ida Rosenius |
Karlskrona Simsällskap |
|
|
50m |
1:09.67 |
|
|
|
2000 |
AI7400 |
|
|
|
|
76 |
979 |
|
Isabelle Sering |
Trelleborg Sim |
2002 |
AI2602 |
50m |
1:09.67 |
|
|
|
|
|
77 |
840 |
|
Cornelia Jerresand |
Täby Sim |
2000 |
AG6800 |
50m |
1:09.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
995 |
|
Sofia Walsh |
Stockholmspolisens IF SF |
2002 |
AF3402 |
50m |
1:09.82 |
|
|
|
|
|
79 |
559 |
|
Rebecka Östh |
Ludvika Simsällskap |
1999 |
AE3699 |
50m |
1:09.89 |
|
|
|
|
|
80 |
356 |
|
Lucia Simovicová |
Slovakia |
1999 |
SVK1139 3 |
50m |
1:09.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
417 |
|
Alice Persson |
Helsingborgs Simsällskap |
2003 |
AN5803 |
50m |
1:10.11 |
|
|
|
|
|
82 |
490 |
|
Linn Rosenius |
Karlskrona Simsällskap |
2002 |
AA4602 |
50m |
1:10.12 |
|
|
|
|
|
83 |
673 |
|
Thea Boij Du Rietz |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2002 |
AC9602 |
50m |
1:10.19 |
|
|
|
|
|
84 |
814 |
|
Olivia Stille |
Turebergs Simklubb |
2000 |
AJ7600 |
50m |
1:10.20 |
|
|
|
|
|
85 |
1004 |
|
Vår Granhaug Rotevatn |
Ullensakersvømmerne |
|
|
50m |
1:10.23 |
|
|
|
2002 |
|
|
|
|
|
|
86 |
408 |
|
Alicia Johansson |
Helsingborgs Simsällskap |
2003 |
AI2603 |
50m |
1:10.24 |
|
|
|
|
|
87 |
957 |
|
Sandra Rääf |
Örebro Simallians |
2000 |
AW8200 |
50m |
1:10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
379 |
|
Sofia Bjälevik |
Eskilstuna Simklubb |
1999 |
AT8299 |
50m |
1:10.38 |
|
|
|
|
|
89 |
593 |
|
Kamelia Gradinarska |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2001 |
AI3601 |
50m |
1:10.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
540 |
|
Tilde Morin |
Simklubben Laxen |
|
|
50m |
1:10.70 |
|
|
|
2002 |
AM5202 |
|
|
|
|
91 |
710 |
|
Linnea Lindqvist |
Spårvägen Simförening |
2001 |
BE7801 |
50m |
1:10.71 |
|
|
|
|
|
92 |
684 |
|
Lina Sjöholm |
Sjöbo Simsällskap |
2000 |
AD7200 |
50m |
1:10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
951 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
Örebro Simallians |
2003 |
AO6603 |
50m |
1:11.01 |
|
|
|
|
|
94 |
838 |
|
Kristina Isacson |
Täby Sim |
2001 |
BH5601 |
50m |
1:11.11 |
|
|
|
|
|
95 |
767 |
|
Hilma Ramdén |
Södertälje Simsällskap |
2000 |
AF4600 |
50m |
1:11.15 |
|
|
|
|
|
96 |
472 |
|
Leia Karlsson |
Kalmar Simsällskap |
2002 |
AR2202 |
50m |
1:11.21 |
|
|
|
|
|
97 |
942 |
|
Miranda Ingvarsson |
Ängelholms Simsällskap |
2001 |
AE6401 |
50m |
1:11.40 |
|
|
|
|
|
98 |
811 |
|
Astrid Eriksson |
Turebergs Simklubb |
|
|
50m |
1:11.72 |
|
|
|
2001 |
AD1201 |
|
|
|
|
99 |
789 |
|
Elin Lundgren |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AW2603 |
50m |
1:11.86 |
|
|
|
|
|
100 |
1002 |
|
Andrea Elde Holmboe |
Oslo Idrettslag |
2000 |
|
50m |
1:11.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
833 |
|
Emilia Forsberg |
Täby Sim |
2003 |
BN9203 |
50m |
1:11.99 |
|
|
|
|
|
102 |
1037 |
|
Rebecca Sandström |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AS4803 |
50m |
1:12.04 |
|
|
|
|
|
103 |
771 |
|
Isabel Teglöf |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AZ3203 |
50m |
1:12.15 |
|
|
|
|
|
104 |
846 |
|
Tove Pettersson |
Täby Sim |
2004 |
AF0204 |
50m |
1:12.19 |
|
|
|
|
|
105 |
511 |
|
Annie Thulin |
Kristianstads SLS |
2003 |
AK1803 |
50m |
1:12.26 |
|
|
|
|
|
106 |
528 |
|
Emelie Ek-Värn |
Landskrona Simsällskap |
2004 |
AJ8604 |
50m |
1:12.45 |
|
|
|
|
|
107 |
696 |
|
Nikita Kapron |
Skövde Simsällskap |
2003 |
AL2803 |
50m |
1:12.56 |
|
|
|
|
|
108 |
531 |
|
Matilda Hoff |
Landskrona Simsällskap |
2003 |
AG6803 |
50m |
1:12.82 |
|
|
|
|
|
109 |
842 |
|
Izabelle Lindberg |
Täby Sim |
|
|
50m |
1:12.88 |
|
|
|
2003 |
AX6603 |
|
|
|
|
110 |
983 |
|
Maria Bang |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
BE8803 |
50m |
1:12.90 |
|
|
|
|
|
111 |
869 |
|
Alice Skoglund |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2003 |
BO5603 |
50m |
1:12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
508 |
|
Olivia Jarl Halvarsson |
Kristianstads SLS |
2003 |
AX2203 |
50m |
1:12.95 |
|
|
|
|
|
113 |
977 |
|
Hannah Olsson-Lindhé |
Trelleborg Sim |
2003 |
AB6203 |
50m |
1:12.98 |
|
|
|
|
|
114 |
980 |
|
Alicia Sjögren |
Trelleborg Sim |
2005 |
AA8205 |
50m |
1:13.12 |
|
|
|
|
|
115 |
982 |
|
Liv Asp Olsson |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
AH3205 |
50m |
1:13.13 |
|
|
|
|
|
116 |
375 |
|
Linn Thid |
Simklubben Elfsborg |
2003 |
AG5803 |
50m |
1:13.15 |
|
|
|
|
|
117 |
748 |
|
Ida Lithner |
Säffle Simsällskap |
|
|
50m |
1:13.45 |
|
|
|
2004 |
AB6204 |
|
|
|
|
118 |
667 |
|
Elvira Dalin |
Sala Simsällskap |
2003 |
AO8803 |
50m |
1:13.59 |
|
|
|
|
|
119 |
745 |
|
Matilda Liljekvist |
Simklubben Sydsim |
2004 |
AD7204 |
50m |
1:13.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
396 |
|
Elsa Bitzén |
Simklubben Hajen |
2003 |
AD8203 |
50m |
1:13.64 |
|
|
|
|
|
121 |
499 |
|
Michelle Träff |
Karlstads Simsällskap |
2002 |
BE0602 |
50m |
1:13.95 |
|
|
|
|
|
122 |
1040 |
|
Rebecca Gustafsson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2003 |
AB5203 |
50m |
1:14.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
911 |
|
Hanna Degerlund |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AX9404 |
50m |
1:14.40 |
|
|
|
|
|
124 |
501 |
|
Cornelia Bernspång |
Kappsimningsklubben Karpen |
2003 |
AW7603 |
50m |
1:14.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
376 |
|
Sofia Åstedt |
Simklubben Elfsborg |
2003 |
AF1403 |
50m |
1:14.83 |
|
|
|
|
|
126 |
930 |
|
Saga Bodsjö |
Växjö Simsällskap |
2002 |
AE1402 |
50m |
1:16.00 |
|
|
|
|
|
127 |
338 |
|
Susanne Hirvonen |
Kampusken Plaani |
1997 |
97A118 |
25m |
1:01.53 |
|
|
|
|
|
128 |
143 |
|
Karla Louise Balle |
Helsingør Svømmeklub |
2001 |
0122AO |
25m |
1:07.23 |
|
|
|
|
|
129 |
492 |
|
Elvira Eklund-Ramböl |
Karlstads Simsällskap |
1997 |
AV5497 |
50m |
1:11.17 |
RES |
|
130 |
808 |
|
Klara Hasslin |
Trollhättans Simsällskap |
2001 |
AF3201 |
50m |
1:11.37 |
RES |
|
131 |
815 |
|
Josefin Alm |
Tyresö Simsällskap |
2001 |
AJ8201 |
50m |
1:11.44 |
RES |
|
132 |
586 |
|
Ebba Olsson |
Mariestads Simsällskap |
2001 |
AM7201 |
50m |
1:12.00 |
RES |
|
133 |
658 |
|
Elin Melin |
Simklubben Poseidon |
|
|
50m |
1:12.33 |
RES |
|
|
2000 |
AB4800 |
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-03 21:01:51 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Svensk Simidrott |
|
|
|
|