Ohjelma Farum Cup 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 101, 50m Frisvømning Piger |
Sponsor: Cool Company |
Dansk Rekord Senior: Pernille Blume (1994) 24.00 2017-07-30 |
Dansk Rekord Junior: Julie Kepp Jensen (2000) 25.21 2017-07-01 |
Farum Cup Senior: Julie Kepp Jensen (2000) 25.49 2018-05-04 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 28.71 | |
2 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 29.15 | |
3 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 29.17 | |
4 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 29.62 | |
5 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 29.64 | |
6 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 29.98 | |
7 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 29.99 | |
8 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 30.07 | |
9 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 30.24 | |
10 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 30.24 | |
11 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 30.46 | |
12 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 30.49 | |
13 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 30.55 | |
14 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 50 m | 30.89 | |
15 | Stenning Molly | 2004 | BRIGHTON | 50 m | 31.35 | ||
16 | Lillebæk Isabel Malou | 2004 | A6 | 0466AT | 50 m | 31.44 | |
17 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 31.48 | |
18 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 50 m | 31.54 | |
19 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 50 m | 31.55 | |
20 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 31.62 | |
21 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 50 m | 31.69 | |
22 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 31.70 | |
23 | Gudmundsdóttir Guðbjörg Bjartey | 2005 | AKRANESS | 2208052470 | 50 m | 31.76 | |
24 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 31.83 | |
25 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 50 m | 31.86 | |
26 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 31.87 | |
27 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 31.88 | |
28 | Magnúsardóttir Ingibjörg Svava | 2005 | AKRANESS | 2610053020 | 50 m | 31.89 | |
29 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 32.04 | |
30 | Townley Freya | 2004 | BRIGHTON | 50 m | 32.13 | ||
31 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 32.18 | |
32 | Caulfield Sofia | 2004 | BRIGHTON | 50 m | 32.33 | ||
33 | Bennetzen Mathilde | 2004 | HVIDOVRE | 0428AN | 50 m | 32.46 | |
34 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 32.53 | |
35 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 32.55 | |
36 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 32.55 | |
37 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 32.69 | |
38 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 32.69 | |
39 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 32.76 | |
40 | Venturi Jemima | 2004 | BRIGHTON | 50 m | 32.90 | ||
41 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 33.01 | |
42 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 33.04 | |
43 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 50 m | 33.05 | |
44 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 33.13 | |
45 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 33.15 | |
46 | Mackenzie Lundy | 2004 | BRIGHTON | 50 m | 33.30 | ||
47 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 50 m | 33.64 | |
48 | Hocking Tallulah-Belle | 2005 | BRIGHTON | 50 m | 33.90 | ||
49 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | 33.96 | |
50 | Hemmant Molly | 2004 | BRIGHTON | 50 m | 34.10 | ||
51 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 50 m | 34.23 | |
52 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 50 m | 34.23 | |
53 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 34.36 | |
54 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 34.80 | |
55 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 50 m | 34.84 | |
56 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 50 m | 34.87 | |
57 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 50 m | 35.19 | |
58 | Grandlund Alice | 2004 | BRIGHTON | 50 m | 35.20 | ||
59 | Lebihan Ruby | 2005 | BRIGHTON | 50 m | 35.40 | ||
60 | Palmer Mya | 2005 | BRIGHTON | 50 m | 35.90 | ||
61 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 36.28 | |
62 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 50 m | 37.04 | |
63 | Frosynou Olga | 2004 | BRIGHTON | 50 m | 37.50 | ||
64 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 50 m | 37.51 | |
65 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 50 m | 37.56 | |
66 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 50 m | 39.11 | |
67 | Aðalsteinsdóttir Íris Rakel | 2005 | AKRANESS | 2120053350 | 50 m | 41.10 | |
68 | Handberg Mathilde F | 2005 | HVIDOVRE | 0576AX | 50 m | 41.99 | |
69 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m |
Årg. 2006-2018 |
1 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 29.27 | |
2 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 30.22 | |
3 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 50 m | 30.49 | |
4 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 30.51 | |
5 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 32.57 | |
6 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 32.90 | |
7 | Jackson Mia | 2006 | BRIGHTON | 50 m | 33.17 | ||
8 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 33.25 | |
9 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 50 m | 33.28 | |
10 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 33.60 | |
11 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 33.70 | |
12 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 33.91 | |
13 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 34.25 | |
14 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 34.73 | |
15 | Owens Rose | 2006 | BRIGHTON | 50 m | 34.90 | ||
16 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 35.02 | |
17 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 35.07 | |
18 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 35.08 | |
19 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 50 m | 35.14 | |
20 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 50 m | 35.28 | |
21 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 50 m | 35.49 | |
22 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 35.53 | |
23 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 35.89 | |
24 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 50 m | 35.89 | |
25 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 35.97 | |
26 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 36.15 | |
27 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 50 m | 36.19 | |
28 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 50 m | 37.66 | |
29 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 38.01 | |
30 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 38.18 | |
31 | Jónsdóttir Freyja Hrönn | 2006 | AKRANESS | 2807062560 | 50 m | 38.43 | |
32 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | 38.68 | |
33 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 50 m | 38.94 | |
34 | Hoffmann Sally Sol Lindal | 2007 | HELSINGE | 0776AE | 50 m | 39.65 | |
35 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 50 m | 40.32 | |
36 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 50 m | 40.83 | |
37 | Ingimarsdóttir Helga Rós | 2006 | AKRANESS | 1908063590 | 50 m | 41.11 | |
38 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 50 m | 45.03 | |
39 | Søbjerg Anna | 2008 | HELSINGE | 50 m | |||
40 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 50 m | ||
41 | Jørgensen Katarina A. | 2006 | HVIDOVRE | 0654AO | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 maj 2018 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:20 |