Program for DGI Landsmesterskab 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja 1
Løb 6, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 98 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:56.89 | ||
2 | 705 | Johansen Mia Sommer | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AV | 25 m | 2:58.64 | |
3 | 466 | Hole Johanne Folkedahl | 2000 | DGI NORDJY | 0082BH | 25 m | 3:00.32 | |
4 | 297 | Brændgaard Frederikke | 2001 | DGI SYDØST | 0172BA | 25 m | 3:01.23 | |
5 | 88 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 3:03.88 | ||
6 | 48 | Thomsen Thyra | 2002 | DGI S.JYL | 0212BC | 25 m | 3:05.16 | |
7 | 358 | Lund Karen Krogh | 1996 | DGI SYDØST | 9616AX | 25 m | 3:06.22 | |
8 | 336 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 3:11.84 | |
9 | 619 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 3:11.87 | |
10 | 25 | Johansen Josephine S. | 2003 | DGI S.JYL | 0348AF | 25 m | 3:13.78 | |
11 | 141 | Haffejee Nadja Skov | 1998 | DGI FYN | 25 m | 3:13.93 | ||
12 | 558 | Troldborg Ida | 2003 | DGI NORDJY | 0372AS | 50 m | 3:14.30 | |
13 | 36 | Muusmann Jette | 2005 | DGI S.JYL | 0532AO | 25 m | 3:14.85 | |
14 | 53 | Winther Lea | 2004 | DGI S.JYL | 0458AN | 25 m | 3:16.92 | |
15 | 248 | Ussing Ella | 2004 | DGI FYN | 0402AS | 25 m | 3:20.22 | |
16 | 137 | Frikke-Salling Amalie | 2002 | DGI FYN | 25 m | 3:21.51 | ||
17 | 511 | Spring Cassandra | 2005 | DGI NORDJY | 0546AR | 25 m | 3:23.58 | |
18 | 614 | Bundgaard-Laursen Rosa | 2003 | DGI ØSTJY | 0364BE | 25 m | 3:24.59 | |
19 | 503 | Klein Linea Lodberg | 2005 | DGI NORDJY | 0536AK | 25 m | 3:26.86 | |
20 | 119 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 3:26.91 | |
21 | 626 | Danielsen Rikke | 1976 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:27.95 | ||
22 | 465 | Brandt Allie F. | 2004 | DGI NORDJY | 0484AP | 25 m | 3:30.12 | |
23 | 398 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | DGI SYDØST | 0538AB | 25 m | 3:30.41 | |
24 | 640 | Frimer Sofie | 2004 | DGI ØSTJY | 0426AR | 25 m | 3:30.61 | |
25 | 799 | Søderberg Caroline Buhl | 2003 | DGI ØSTJY | 0338AZ | 25 m | 3:31.14 | |
26 | 877 | Mortensen Frederikke | 2003 | DGI STORKB | 0388BD | 25 m | 3:33.65 | |
27 | 394 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 0658AN | 25 m | 3:34.35 | |
28 | 788 | Skjøde Miia | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BB | 25 m | 3:35.17 | |
29 | 621 | Christiansen Anne K. | 2004 | DGI ØSTJY | 0416AR | 25 m | 3:35.44 | |
30 | 136 | Fogt Anika | 2002 | DGI FYN | 0286BB | 25 m | 3:36.14 | |
31 | 381 | Schousboe Rosa Marie | 2005 | DGI SYDØST | 0578AJ | 25 m | 3:36.28 | |
32 | 19 | Hansen Katrine | 2000 | DGI S.JYL | 0082BF | 25 m | 3:38.43 | |
33 | 674 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | DGI ØSTJY | 0424AR | 25 m | 3:38.66 | |
34 | 489 | Horsbøll Sofie | 2002 | DGI NORDJY | 0266BA | 25 m | 3:39.08 | |
35 | 768 | Persson Linnea | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:40.20 | ||
36 | 238 | Sørensen Amalie Faigh | 2000 | DGI FYN | 0042BG | 25 m | 3:40.33 | |
37 | 691 | Høgfeldt Cecilie | 2002 | DGI ØSTJY | 0208BC | 25 m | 3:40.54 | |
38 | 212 | Noe Caroline Jul | 2003 | DGI FYN | 25 m | 3:41.06 | ||
39 | 777 | Rosenven Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0462AQ | 25 m | 3:42.12 | |
40 | 784 | Simonsen Laura Sejr | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AZ | 25 m | 3:44.05 | |
41 | 231 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 3:44.10 | |
42 | 122 | Brunsbjerg Esther V | 2003 | DGI FYN | 25 m | 3:44.64 | ||
43 | 239 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 25 m | 3:44.82 | ||
44 | 120 | Boje Frederikke | 2004 | DGI FYN | 0472AX | 25 m | 3:44.93 | |
45 | 759 | Nørgaard Isabella | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:45.00 | ||
46 | 536 | Andreasen Anna | 2001 | DGI NORDJY | 0116BE | 25 m | 3:45.12 | |
47 | 680 | Hasager Sofie Lilja | 2003 | DGI ØSTJY | 0386AX | 25 m | 3:51.27 | |
48 | 750 | Mørup Ida | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:52.51 | ||
49 | 419 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | DGI STORST | 0642AH | 25 m | 3:53.37 | |
50 | 697 | Jacobsen Josephine Liis | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AU | 25 m | 3:53.97 | |
51 | 599 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 3:56.42 | |
52 | 334 | Jakob Anne Mette Nørmmark | 2002 | DGI SYDØST | 25 m | 3:58.26 | ||
53 | 329 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 4:00.55 | |
54 | 497 | Madsen Caroline | 2005 | DGI NORDJY | 0568AX | 25 m | 4:02.24 | |
55 | 514 | Thorsted Marie Elisabeth | 2006 | DGI NORDJY | 0678AL | 25 m | 4:02.84 | |
56 | 696 | Jacobsen Frederikke Wiese | 2007 | DGI ØSTJY | 0726AP | 25 m | 4:04.14 | |
57 | 217 | Pedersen Siff | 2003 | DGI FYN | 25 m | 4:05.09 | ||
58 | 73 | Christensen Laura Vindstrup | 2003 | DGI SYDVE | 25 m | 4:14.33 | ||
59 | 132 | Dørk Anna | 2004 | DGI FYN | 0498AZ | 25 m | 4:21.97 | |
60 | 516 | Valbjørn Isabella Vinkler | 2005 | DGI NORDJY | 0552AX | 25 m | 4:31.81 | |
61 | 165 | Johansen Sarah | 2005 | DGI FYN | 0566AQ | 25 m | 4:33.22 | |
62 | 121 | Broch Aya Marie Juel | 2006 | DGI FYN | 0674AU | 25 m | 4:38.41 | |
63 | 507 | Renneberg Laura Sofie | 2005 | DGI NORDJY | 0578AW | 25 m | 4:40.00 | |
64 | 763 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AR | 25 m | 4:49.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 06 marts 2018 |
Licens til DGI Svømning | Udskriftstidspunkt | 21:21 |