Program for UGP 3 2017-2018, Malmö
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 24, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 132 | Vileus Emma | 2001 | MKK | AW1401 | 25 m | 1:05.26 | |
2 | 198 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 1:07.24 | |
3 | 85 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 1:08.88 | |
4 | 231 | Noln Mica | 2004 | SK TRITON | AG1204 | 25 m | 1:09.29 | |
5 | 97 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 1:09.34 | |
6 | 49 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 50 m | 1:09.54 | |
7 | 212 | Bjrkman Karin | 2001 | SK TRITON | AD9401 | 25 m | 1:09.87 | |
8 | 63 | Fritz Hannah | 2003 | SK LAXEN | BB5603 | 50 m | 1:09.91 | |
9 | 215 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 1:10.22 | |
10 | 199 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 25 m | 1:10.29 | |
11 | 317 | Sundstrm Filippa | 2001 | NGELHOLM | AG4201 | 25 m | 1:10.48 | |
12 | 50 | Ek-Vrn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 25 m | 1:10.64 | |
13 | 58 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 1:11.07 | |
14 | 74 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LDDE | AJ7804 | 25 m | 1:11.39 | |
15 | 34 | Laurn Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 25 m | 1:11.65 | |
16 | 214 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | AW1804 | 25 m | 1:11.65 | |
17 | 86 | Bjrkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 1:12.14 | |
18 | 278 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 1:12.15 | |
19 | 186 | Steen Clara | 2003 | SJBO SS | BE3603 | 25 m | 1:12.21 | |
20 | 305 | Hansson Nelly | 2004 | NGELHOLM | AG9204 | 25 m | 1:12.43 | |
21 | 218 | Degler Amalia | 2001 | SK TRITON | AG2601 | 25 m | 1:12.64 | |
22 | 8 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 1:12.67 | |
23 | 33 | Lackegrd Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 50 m | 1:12.83 | |
24 | 60 | Riseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 1:12.93 | |
25 | 251 | hlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 25 m | 1:13.48 | |
26 | 325 | Olsson Julia | 2004 | KIVIK | AL0804 | 25 m | 1:13.52 | |
27 | 205 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 1:13.86 | |
28 | 176 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 25 m | 1:14.10 | |
29 | 239 | Persson Isabel | 2004 | SK TRITON | AB3804 | 25 m | 1:14.10 | |
30 | 48 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | AD3403 | 25 m | 1:14.21 | |
31 | 43 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | AH3203 | 25 m | 1:14.38 | |
32 | 267 | Rdin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 50 m | 1:14.40 | |
33 | 201 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 1:14.68 | |
34 | 113 | Mattson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 25 m | 1:14.79 | |
35 | 180 | Ek Emy | 2003 | SJBO SS | BK3403 | 25 m | 1:15.06 | |
36 | 253 | Ahmadi Nelly | 2005 | VELLINGE-N | AX1805 | 25 m | 1:15.06 | |
37 | 109 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | 1:15.31 | |
38 | 223 | Jeppsson Ida | 2004 | SK TRITON | AW5804 | 25 m | 1:15.36 | |
39 | 219 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | AC2800 | 50 m | 1:15.38 | |
40 | 315 | Sandberg Alma | 2002 | NGELHOLM | AU3802 | 25 m | 1:15.41 | |
41 | 213 | Bjrnstrm Maja | 2005 | SK TRITON | AD2205 | 25 m | 1:15.48 | |
42 | 312 | Persson Ella | 2004 | NGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 1:16.18 | |
43 | 28 | Dolmark Linnea | 2002 | SK HAJEN | AO0602 | 25 m | 1:16.47 | |
44 | 322 | Brnjes Thea | 2004 | KIVIK | BF3604 | 25 m | 1:17.07 | |
45 | 243 | Ringstrm Ebba | 2004 | SK TRITON | AE0604 | 25 m | 1:17.18 | |
46 | 165 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 25 m | 1:17.54 | |
47 | 41 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 25 m | 1:17.85 | |
48 | 192 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:18.25 | |
49 | 77 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 25 m | 1:19.25 | |
50 | 68 | Husby Hanne | 2004 | SK LDDE | AF5804 | 25 m | 1:19.51 | |
51 | 308 | Jarbsj Bianca | 2003 | NGELHOLM | AI6603 | 25 m | 1:19.71 | |
52 | 146 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | BD4403 | 25 m | 1:19.81 | |
53 | 130 | Srum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 1:20.11 | |
54 | 274 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 25 m | 1:20.34 | |
55 | 127 | Stenberg Anna | 2005 | MKK | AA3405 | 25 m | 1:20.61 | |
56 | 155 | Lund Sofia | 2003 | POSEIDON | BP4803 | 25 m | 1:20.92 | |
57 | 136 | Andersson Medhanie Johanna | 2005 | POSEIDON | AG0405 | 25 m | 1:20.94 | |
58 | 249 | Stlhammar Emilia | 2001 | SK TRITON | BD7601 | 25 m | 1:21.07 | |
59 | 257 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 1:21.22 | |
60 | 70 | Ljungberg Agnes | 2004 | SK LDDE | AS8204 | 25 m | 1:21.66 | |
61 | 107 | Li Emily | 2004 | MKK | BO5804 | 25 m | 1:21.78 | |
62 | 234 | Olofsson Malin | 2004 | SK TRITON | AJ6804 | 25 m | 1:21.86 | |
63 | 36 | Mrtensson Alma | 2004 | SK HAJEN | AD6604 | 25 m | 1:22.33 | |
64 | 44 | Jarvi Tyra | 2004 | SS IDEN | AC6804 | 25 m | 1:22.36 | |
65 | 141 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | AW1803 | 25 m | 1:23.08 | |
66 | 246 | Siland Nellie | 2005 | SK TRITON | BD0405 | 25 m | 1:23.08 | |
67 | 313 | Persson Erica | 2005 | NGELHOLM | BA5605 | 25 m | 1:23.13 | |
68 | 242 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | AJ2804 | 25 m | 1:23.16 | |
69 | 172 | Stridh Emelie | 2004 | POSEIDON | AW3404 | 25 m | 1:23.97 | |
70 | 160 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | AL1804 | 25 m | 1:24.43 | |
71 | 99 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 25 m | 1:24.81 | |
72 | 168 | Sandberg Mira | 2004 | POSEIDON | BS8204 | 25 m | 1:25.03 | |
73 | 190 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 25 m | 1:25.50 | |
74 | 151 | Klasholm Alice | 2004 | POSEIDON | BS5204 | 25 m | 1:25.93 | |
75 | 209 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 25 m | 1:26.40 | |
76 | 245 | Schmidt Matilda | 2002 | SK TRITON | AO4402 | 25 m | 1:27.07 | |
77 | 202 | Norln Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 25 m | 1:27.97 | |
78 | 153 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | AQ4202 | 25 m | 1:29.06 | |
79 | 138 | Bergstrand Alva | 2003 | POSEIDON | BM9403 | 25 m | 1:29.36 | |
80 | 71 | Martinsson Emma | 2004 | SK LDDE | AZ6204 | 25 m | 1:30.14 | |
81 | 189 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 25 m | 1:32.97 | |
82 | 149 | Jannasch Elin | 2005 | POSEIDON | BN1405 | 25 m | 1:33.62 | |
83 | 217 | Dalengran Mollie | 2004 | SK TRITON | BT1604 | 25 m | 1:33.69 | |
84 | 306 | Harrysson Klara | 2004 | NGELHOLM | AM3604 | 25 m | 1:35.11 | |
85 | 207 | Sandstrm Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 25 m | 1:36.40 | |
86 | 5 | Ungureanu Rebecka | 2004 | BROMLLA | AX7404 | 25 m | 1:36.64 | |
87 | 156 | Lng Rune Cecila | 2005 | POSEIDON | BH4605 | 25 m | 1:37.04 | |
88 | 159 | Markenlv Anna | 2005 | POSEIDON | AX4805 | 25 m | 1:39.06 | |
89 | 197 | Johannisson Rakel | 2004 | SK SYDSIM | AQ2604 | 25 m | 1:40.05 | |
90 | 174 | Zetterstrm Ella | 2005 | POSEIDON | BH2805 | 25 m | 1:40.12 | |
91 | 148 | Hrup Louise | 2004 | POSEIDON | BN4204 | 25 m | 1:40.37 | |
92 | 163 | Pjanic Emma | 2005 | POSEIDON | BH3605 | 25 m | 1:44.62 | |
93 | 171 | Stankovic Teodora | 2005 | POSEIDON | BJ1205 | 25 m | 1:46.17 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 mars 2018 |
Licensierad till: Malm Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 20:33 |